Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Μαραθώνιος Βερολίνου 2017
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

rafdesipris
Forum-Runner

95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 15/03/2017 :  23:33:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κληρωθηκα φετος για τον Μαραθωνιο του Βερολίνου και ολη η χρονια θα αφιερωθεί εκει. Θα ηθελα να ανταλλαξω αποψεις με φιλους που τον εχουν τρεξει, για να μπορεσω να ξεδιαλυνω τα πιο επίμαχα σημεια που εχω διαβασει, όπως:
- ποσο στριμωγμενα είναι να τρεχεις με αλλους 40.000 δρομείς; θα εισαι οντως αγκωνα-αγκωνα για πολλα χλμ;
- οι σταθμοι νερου προσφερουν - δυστυχως - ποτήρια, εχω διαβασει ότι είναι αρκετα πηγμενοι
- εφόσον θα φτασω στην πολη Παρασκευη βραδυ, τα πραγματα θα τα παρω Σαββατο. Να περιμενω τρελλες ουρες στην εκθεση;

Ελπιζω να ειμαστε πολλοι Ελληνες και στον αγωνα και στην πολη, η σημαια θα είναι πανω μου και στα 42

Edited by - rafdesipris on 10/04/2017 00:17:57

gdd
Newbie Forum Runner

Greece
13 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/05/2017 :  10:41:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπράβο, τυχερός! Εγώ το κανόνισα με το golden marathon tours. Πάμε και βλέπουμε. Σε τέτοιες διοργανώσεις όλα παίζουν, πολύς κόσμος, ουρές κ.α. Είναι όμως γιορτή. Γι' αυτό πάμε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rafdesipris
Forum-Runner

95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/07/2017 :  14:28:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κάποιος που τον έχει τρέξει;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikkapen
Advanced Forum-Runner



215 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/07/2017 :  18:20:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδια ειναι απο τους μεγαλυτερους αγωνες στον κοσμο και εντυπωσιακη πολη,νομιζω ομως πως δεν ενδεικνυται για καλη επιδοση αν καποιος εχει επιδοση κατω απο 3.15.Που να τρεξει στριμωγμενος με χιλιαδες ατομα;Εκανα κι εγω αιτηση και ευτυχως που δεν κληρωθηκα.Πρωτα ο Θεος,θα τρεξω στο Πορτο στις 5/11/2017.

Τρεχω αρα υπαρχω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/07/2017 :  09:51:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
θυμάμαι στον ημιμαραθώνιο που είχα τρέξει προ πενταετίας μέχρι το 10-12km εξαιτίας της κοσμοπλημμύρας πήγαινα πάνω στο πεζοδρόμιο όσο μπορούσα γιατί είχε και πολλούς θεατές ενώ με τον χαμό που γινόταν δεν πλησίασα στους δύο πρώτους σταθμούς για το ποτηράκι νερό

Βέβαια αν δηλώσεις καλή επίδοση και φύγεις νωρίς δεν υπάρχει κανένα θέμα για καλή επίδοση αφού η διαδρομή είναι ο ορισμός του φλατ διαφορετικά πολύ δύσκολο να πας για επίδοση. Πάντως η ατμόσφαιρα των αγώνων στο Βερολίνο είναι φανταστική

Edited by - runner1979 on 16/07/2017 10:15:57
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Alkis
Newbie Forum Runner

Greece
40 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/07/2017 :  04:23:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τον έτρεξα πέρσι και θα σου πω τα ίδια που έγραψε και ο προηγούμενος φίλος.Έτρεχα και εγω στα πεζοδρόμια δεδομένου ότι δεν είχα δηλώσει καλο χρόνο.Η κοσμοπλημυρα είναι απίστευτη σχεδόν μέχρι το τέλος του αγώνα,θυμάμαι μέχρι και παγκάκι πήδηξα στην προσπάθεια μου να προσπεράσω!!σίγουρα όμως είναι πολύ γρήγορη (αν είχες χώρο)και εύκολη διαδρομή.αν δεν είσαι στα πρώτα γκρουπ μην περιμένεις καλο χρόνο δυστυχώς.
Επίσης η expo είναι αρκετά φτωχή με λίγα περίπτερα χωρις ουρες και τουλάχιστον πέρσι είχε έκθεση αυτοκίνητων Bmw στο χώρο!αυτά!!καλή επιτυχία και σου εύχομαι να το απολαύσεις!!

Edited by - Alkis on 17/07/2017 04:33:17
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000