Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  15:35:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ειναι που ειμαστε πανω απο συμφεροντα και μικροπολιτικες λογικες..γιαυτο φιλε κι αδελφε...βεβαιως βεβαιως...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  15:59:20  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο Σπαρτιάτης το παίζει Ελβετός...

Αν και με συγκινούν τα ιδεώδη που πρεσβεύει η ιβορτιμ, το άιμα νερό δεν γίνεται. Με την Νίκατστιμ πρωτοπερπάτησα τον Υμηττό και εκεί θα μείνω. Ξέρω ότι πικραίνω κάποιους, αλλά μην το πάρετε προσωπικά. Είναι γραμμένο στο DNA μου!


___________________
against the wind...

Edited by - thrax on 11/09/2009 16:00:01
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  16:53:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by thrax

Ο Σπαρτιάτης το παίζει Ελβετός...

Αν και με συγκινούν τα ιδεώδη που πρεσβεύει η ιβορτιμ, το άιμα νερό δεν γίνεται. Με την Νίκατστιμ πρωτοπερπάτησα τον Υμηττό και εκεί θα μείνω. Ξέρω ότι πικραίνω κάποιους, αλλά μην το πάρετε προσωπικά. Είναι γραμμένο στο DNA μου!


___________________
against the wind...




Μα..., προδίδεις τα ιδεώδη σου επειδή ΕΤΥΧΕ να πρωτοπερπατήσεις στον Υμηττό με τον... λοχαγό? Αυτός ξημεροβραδυάζεται στο βουνό προς άγραν μελών. Δουλεύει με σχέδιο υποχθόνιο, δεν το έχεις αντιληφθεί?

Και φυσικά το αίμα νερό δεν γίνεται. Άμα όμως αναμιχθεί (σε μεγάλη συγκέντρωση) με κάτι αφρίζον?

P.S. Τι? Τώρα το πρόσεξα!! Χρησιμοποιείτε και γονιδιακό doping? Που θα σταματήσει αυτή η κατρακύλα?

Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto

Edited by - Ivorman on 11/09/2009 17:04:10
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  16:59:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1-0!


"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  17:09:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

ειναι που ειμαστε πανω απο συμφεροντα και μικροπολιτικες λογικες..γιαυτο φιλε κι αδελφε...βεβαιως βεβαιως...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Α ρε πετριές που θα σου ρίχνουν οι όμοιοι κάτω απ΄τα χώματα που 'ναι θαμμένοι..... Να φανταστώ πως στο γενεαλογικό σου δέντρο πάνω-πάνω βρίσκεται ο Εφιάλτης.
Ολόκληρη προπόνηση διέκοψα για χατήρι σου και τώρα πως μου ξεπληρώνεις; ε; Με προδοσία.
Πάρε τη πετσέτα σου να νίψεις τας χείρας σου και απο τούδε και μέχρι τις 13.00 της 08 Νοε μαζί σου δε θέλω να 'χω ούτε πυρετό. Ούτε πυρετό.

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  17:12:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by thrax

Είναι γραμμένο στο DNA μου[/u]!


___________________
against the wind...





P.S. Τι? Τώρα το πρόσεξα!! Χρησιμοποιείτε και γονιδιακό doping?[/b] Που θα σταματήσει αυτή η κατρακύλα?

Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



Να μην πετάμε λάσπη χωρίς επεξηγήσεις παρακαλώ.
Ειδικά εσείς, οι οποίοι έχετε ανάγει την ιστορία τούτη σε...οικογενειακή σας υπόθεση.

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap

Edited by - nikats on 11/09/2009 17:55:59
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  17:55:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

(συνέχεια απο http://www.runningnews.gr/SnitzForum/topic.asp?TOPIC_ID=3607&whichpage=4)




Κατ΄αρχάς είμαστε Μ Ε Σ Α.
Επι του διαδικαστικού θα θελα να συζητήσουμε λίγο, όμως.
Οσον αφορά στο Στοίχημα, συμφωνούμε στο εξής: Η ομάδα που θα "χάσει", δεξιώνετε......."τραπεζώνει" για να καταλαβαίνετε και σείς, την αντίπαλο.
Είτε αμέσως μετά τον αγώνα (Πλάκα, ΜΕΤΣ) είτε το ίδιο βράδυ είτε τέλος πάντων το προσεχές του αγώνος ΠΑΣΑΚΥ.
ΟΧΙ όμως αργότερα, γιατί "έχει να πέσει τοματιά" που λέει κι ο Ζήκος που θα πάει σύννεφο.
ΣΥΜΦΩΝΟΙ;

Επιπλέον, μιας και είστε νεόκοπη ομάδα, βρείτε σε σύντομο χρονικό διάστημα θα παρακαλούσαμε, τι θα γίνει με τους πρωτοαγωνιζόμενους.

Και τέλος, να διευκρινιστεί παρακαλώ αν η "βελτίωση" αφορά στον αμέσως προηγούμενο (26ο) ΚΜΑ ή στον αμεσως προηγούμενο μαραθώνιο όποιος κι αν ήταν αυτός (αρκεί να μπορεί ν' αποδειχθεί η επίδοση).
Αυτά προς το παρόν. ΘΑ επανέλθω εξετάζοντας κάποιε ακόμα επι μέρους λεπτομέρειες.

Με τιμή

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  18:53:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...προηγοούμενο KMA νομίζω (κανονικόν ...όχι βάδισμα)

Εγώ για μια μπύρα μίλησα ...εσυ το πας σε τραπέζι ...Σε λίγο θα ζητήσετε να μας δεξιωθείτε και στο χίλτον!!! Έστω ...εάν ο αστακός είναι καλός. Απο μας που είμαστε και λαϊκά παιδιά όμως (το πολύ) κάνα σουβλάκι να περιμένετε. Ότι πουν και οι άλλοι φυσικά...
(αντώνη, Χρήστο κλπ μιλήστε...)

Για τους νέους προβληματίζομαι. Ο καλύτερος ημί δε βολεύει ...Να μη τιμωρήσουμε όποιον έχει βελτιωθεί τώρα τελευταία και έχει τρέξει καποιον καλο ημι... Χρειαζόμαστε κάτι που να πιστοποιεί/συγκρίνει τη "καλή" τους είσοδο στο αγώνισμα ανάλογα με τη κατηγορία τους πάντα...



------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 11/09/2009 18:56:27
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  19:54:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by dpkouk

ειναι που ειμαστε πανω απο συμφεροντα και μικροπολιτικες λογικες..γιαυτο φιλε κι αδελφε...βεβαιως βεβαιως...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Α ρε πετριές που θα σου ρίχνουν οι όμοιοι κάτω απ΄τα χώματα που 'ναι θαμμένοι..... Να φανταστώ πως στο γενεαλογικό σου δέντρο πάνω-πάνω βρίσκεται ο Εφιάλτης.
Ολόκληρη προπόνηση διέκοψα για χατήρι σου και τώρα πως μου ξεπληρώνεις; ε; Με προδοσία.
Πάρε τη πετσέτα σου να νίψεις τας χείρας σου και απο τούδε και μέχρι τις 13.00 της 08 Νοε μαζί σου δε θέλω να 'χω ούτε πυρετό. Ούτε πυρετό.

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap


αγαπητε λοχαγε εγω γεννηθηκα αθηναιος και ζω στη σπαρτη, εξ ορισμου λοιπον ειμαι σαν τον ξενοφωντα. by the way ο εφιαλτης ηταν απο τα αντικυρα.
επιπλεον οσο αναγνωριζω τη δικη σου προσφορα σε προσωπικο και μη επιπεδο, αλλο τοσο οφειλω να αναγνωρισω και την σημαντικη προσφορα του ιβορ..
για ολους τους παραπανω λογους δεν μπορω να παρω μερος σαυτη την αδελφοκτονο αιματοχυσια και θελω να ειμαι ακριβοδικαιος..προτιμω ναμαι ελβετος οπως ειπε κι ο αριστοτελης..



Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  19:59:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

...προηγοούμενο KMA νομίζω (κανονικόν ...όχι βάδισμα)

Εγώ για μια μπύρα μίλησα ...εσυ το πας σε τραπέζι ...Σε λίγο θα ζητήσετε να μας δεξιωθείτε και στο χίλτον!!! Έστω ...εάν ο αστακός είναι καλός. Απο μας που είμαστε και λαϊκά παιδιά όμως (το πολύ) κάνα σουβλάκι να περιμένετε. Ότι πουν και οι άλλοι φυσικά...
(αντώνη, Χρήστο κλπ μιλήστε...)

Για τους νέους προβληματίζομαι. Ο καλύτερος ημί δε βολεύει ...Να μη τιμωρήσουμε όποιον έχει βελτιωθεί τώρα τελευταία και έχει τρέξει καποιον καλο ημι... Χρειαζόμαστε κάτι που να πιστοποιεί/συγκρίνει τη "καλή" τους είσοδο στο αγώνισμα ανάλογα με τη κατηγορία τους πάντα...



------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



Τις Μπύρες! Όλες τις μπύρες του τραπεζιού. Οτι φάει καθείς, λογαριασμός του. Οκ;
Προηγούμενη επίδοση του 26ου ΚΜΑ. Οκ;
Οι νέοι, σαν νέοι που είναι, τι θα ΄κάνουν; Γύρω στο 04,30,00 δε θα κάνουν; Όποιοι έχουν προπονηθεί καλά θα κάνουν <04,30,00. Οι ρέμπελοι θα κάνουν >04,30,00 φυσικά. Τι θα ΄λεγες να υπολογίζαμε τη διαφορά αυτή;

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:06:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by dpkouk

ειναι που ειμαστε πανω απο συμφεροντα και μικροπολιτικες λογικες..γιαυτο φιλε κι αδελφε...βεβαιως βεβαιως...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Α ρε πετριές που θα σου ρίχνουν οι όμοιοι κάτω απ΄τα χώματα που 'ναι θαμμένοι..... Να φανταστώ πως στο γενεαλογικό σου δέντρο πάνω-πάνω βρίσκεται ο Εφιάλτης.
Ολόκληρη προπόνηση διέκοψα για χατήρι σου και τώρα πως μου ξεπληρώνεις; ε; Με προδοσία.
Πάρε τη πετσέτα σου να νίψεις τας χείρας σου και απο τούδε και μέχρι τις 13.00 της 08 Νοε μαζί σου δε θέλω να 'χω ούτε πυρετό. Ούτε πυρετό.

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap


αγαπητε λοχαγε εγω γεννηθηκα αθηναιος και ζω στη σπαρτη, εξ ορισμου λοιπον ειμαι σαν τον ξενοφωντα. by the way ο εφιαλτης ηταν απο τα αντικυρα.εσύ και να μην το ΄ξερες; Συγγενή.
επιπλεον οσο αναγνωριζω τη δικη σου προσφορα σε προσωπικο και μη επιπεδο, αλλο τοσο οφειλω να αναγνωρισω και την σημαντικη προσφορα του ιβορ..τι διάολο σας ποτίζει "αυτός";
για ολους τους παραπανω λογους δεν μπορω να παρω μερος σαυτη την αδελφοκτονο αιματοχυσια και θελω να ειμαι ακριβοδικαιος..προτιμω ναμαι ελβετος λογικό. Απο τους ελβετούς "τον ήπιαμε" και δεν θα πάμε Mondial,οπως ειπε κι ο αριστοτελης..



Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap

Edited by - nikats on 11/09/2009 20:07:23
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Leonardo
Elite Forum-Runner



2254 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:07:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λοιπον...
Ακουω προσφορες απο ΙΒΟΡ και ΝΙΚΑΤΣ για το σε ποια ομαδα θα μπω...


________________________________________________________________________
...και τι ζητάω, τι ζητάω, μια ευκαιρια στον παραδεισο να πάω...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:11:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Leonardo

Λοιπον...
Ακουω προσφορες απο ΙΒΟΡ και ΝΙΚΑΤΣ για το σε ποια ομαδα θα μπω...


________________________________________________________________________
...και τι ζητάω, τι ζητάω, μια ευκαιρια στον παραδεισο να πάω...






....ψψψτ...σου πώ απο κοντά, το πρωί....στο βουνό.....
Εξάλλου, οι προσφορές θα πρέπει να είναι Κλειστές, νομίζω.

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:14:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by dpkouk

quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by dpkouk

ειναι που ειμαστε πανω απο συμφεροντα και μικροπολιτικες λογικες..γιαυτο φιλε κι αδελφε...βεβαιως βεβαιως...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Α ρε πετριές που θα σου ρίχνουν οι όμοιοι κάτω απ΄τα χώματα που 'ναι θαμμένοι..... Να φανταστώ πως στο γενεαλογικό σου δέντρο πάνω-πάνω βρίσκεται ο Εφιάλτης.
Ολόκληρη προπόνηση διέκοψα για χατήρι σου και τώρα πως μου ξεπληρώνεις; ε; Με προδοσία.
Πάρε τη πετσέτα σου να νίψεις τας χείρας σου και απο τούδε και μέχρι τις 13.00 της 08 Νοε μαζί σου δε θέλω να 'χω ούτε πυρετό. Ούτε πυρετό.

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap


αγαπητε λοχαγε εγω γεννηθηκα αθηναιος και ζω στη σπαρτη, εξ ορισμου λοιπον ειμαι σαν τον ξενοφωντα. by the way ο εφιαλτης ηταν απο τα αντικυρα.εσύ και να μην το ΄ξερες; Συγγενή.
επιπλεον οσο αναγνωριζω τη δικη σου προσφορα σε προσωπικο και μη επιπεδο, αλλο τοσο οφειλω να αναγνωρισω και την σημαντικη προσφορα του ιβορ..τι διάολο σας ποτίζει "αυτός";
για ολους τους παραπανω λογους δεν μπορω να παρω μερος σαυτη την αδελφοκτονο αιματοχυσια και θελω να ειμαι ακριβοδικαιος..προτιμω ναμαι ελβετος λογικό. Απο τους ελβετούς "τον ήπιαμε" και δεν θα πάμε Mondial,οπως ειπε κι ο αριστοτελης..



Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap


την καταγωγη του την γνωριζω λογω δουλειας και γιατι η κρυπτεια αφιερωσε 10 χρονια για την εκτελεση του κρυβομενη στα βουνα της περιοχης του. btw παιδες διαβαστε το βιβλιο του μπαλτακου κορυφαιο: http://www.books.gr/ViewShopProduct.aspx?Id=44198
επιπλεον δεν πινω παρα μονο νερακι και τριτον δεν φταιω εγω για το βυντρα..

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:27:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Leonardo

Λοιπον...
Ακουω προσφορες απο ΙΒΟΡ και ΝΙΚΑΤΣ για το σε ποια ομαδα θα μπω...


________________________________________________________________________
...και τι ζητάω, τι ζητάω, μια ευκαιρια στον παραδεισο να πάω...





τι πρόσφορές ρε team mate? Εσύ νόμιζα ότι έχεις κατοχυρωθεί...

εκτός εάν κάνεις τσάλιμάκια για να ανεβάσεις το συμβόλαιο σου!

update: ...ή εχεις κάνεις ήδη 3-4 Long run 20+ κρυφά τις τελευταίες βδομάδες όπως αυτοί οι κολλημένοι με τη προπόνηση...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 11/09/2009 20:30:39
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000