Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:34:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by Leonardo

Λοιπον...
Ακουω προσφορες απο ΙΒΟΡ και ΝΙΚΑΤΣ για το σε ποια ομαδα θα μπω...


________________________________________________________________________
...και τι ζητάω, τι ζητάω, μια ευκαιρια στον παραδεισο να πάω...





τι πρόσφορές ρε team mate? Εσύ νόμιζα ότι έχεις κατοχυρωθεί...

εκτός εάν κάνεις τσάλιμάκια για να ανεβάσεις το συμβόλαιο σου!

update: ...ή εχεις κάνεις ήδη 3-4 Long run 20+ κρυφά τις τελευταίες βδομάδες όπως αυτοί οι κολλημένοι με τη προπόνηση...

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.


Πολιτικοποιήσαμε τον Μαραθώνιο.
(Πείτε και σείς τίποτα ρε παιδιά, Σοφοκλή, Βασίλη, Κε Γιόνας)
"Ημουν ο Χαμένος Ανθυπολοχαγός της Αλβανίας. Τώρα είμαι απλά....η Υπολοχαγός Νατάσσα"!

Edited by - nikats on 11/09/2009 20:37:35
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:46:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats


Τις Μπύρες! Όλες τις μπύρες του τραπεζιού. Οτι φάει καθείς, λογαριασμός του. Οκ;
Προηγούμενη επίδοση του 26ου ΚΜΑ. Οκ;
Οι νέοι, σαν νέοι που είναι, τι θα ΄κάνουν; Γύρω στο 04,30,00 δε θα κάνουν; Όποιοι έχουν προπονηθεί καλά θα κάνουν <04,30,00. Οι ρέμπελοι θα κάνουν >04,30,00 φυσικά. Τι θα ΄λεγες να υπολογίζαμε τη διαφορά αυτή;

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap



Έκλεισε!! Ναι και στα τρία, όπως τα γράφεις (τουλάχιστον να καταφέρουμε να κάνουμε μια καλή μάζωξη, αν μη τι άλλο). Χρονικά, πολύ κοντά μετά την Κλασσική, εκτός αν κάποιος/οι εκτός Αθηνών (Δημήτρης, Δημοσθένης, Αριστοτέλης, κλπ) δηλώσουν ότι θα βρεθούν Αθήνα κάποια κοντινή σε αυτή ημ/νία, οπότε το κανονίζουμε. Άντε και το κρασί μέσα. Παίζει και 2-3 μέρες μόνο μετά, πριν φύγουν από Αθήνα τα παιδιά. Θα συμφωνηθεί.

Σημείωση : μπορεί κάποιος να έχει μαραθώνιους, αλλά όχι τον 26ο ΚΜΑ. Θα είμαστε ευέλικτοι στο θέμα, κατά περίπτωση η εκτίμηση της διαφοράς.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:47:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.youtube.com/watch?v=UxAFZ4kzcsU&feature=related

δεν μπορεσα ναντισταθω.... (τα πρωτα 45΄΄)

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:51:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Leonardo

Λοιπον...
Ακουω προσφορες απο ΙΒΟΡ και ΝΙΚΑΤΣ για το σε ποια ομαδα θα μπω...


________________________________________________________________________
...και τι ζητάω, τι ζητάω, μια ευκαιρια στον παραδεισο να πάω...





Βρε Λεό, νόμιζα ότι εμείς οι δύο είχαμε μια άλλη σχέση, κάτι ξεχωριστό και μοναδικό.

Πόσους αγώνες έχεις τερματίσει χέρι-χέρι με τον άλλον? Πόσες φορές έχει ιδρώσει αυτός στο πετάλι στην ανηφόρα για να σε τραβήξει βίντεο, εσένα και μόνο εσένα, κυνηγώντας την καλύτερη γωνία, το τέλειο φωτισμό?

Γιατί Λεό, γιατί?

(Πείτε μου παιδιά αν το παρακάνω, να αλλάξω γραμμή...)



Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  20:58:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
οφειλω να ομολογησω οτι ο ιβορ προσπαθει να προσεγγισει τους υποψηφιους με σεβασμο, χωρις κορωνες και ψυχολογικη πιεση...ευγε...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:04:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα τα βρούμε όλα ...Άλλωστε για το χαβαλέ θα το κάνουμε και για την ευκαιρία να γλεντήσουμε τον κόπο μας.

Για τους νέους καλή ακούγεται η ιδέα εάν και το 4.30 ίσως είναι πολύ. Ο γιώργος πέρσι έκανε κάτω άπό 4 ώρες και αρκετοί είμασταν στο 4.05-4.15... Η μισή ώρα θεωρητικής βελτίωσης είναι κάπως μεγάλη για να συγκριθεί με τη βελτίωση των παλιών (εάν μπουν όλα στο ίδιο τσουβάλι)... Ίσως να το κάναμε κάπου στο 4.20 (ή και 4.15?) στους άντρες και ??? (πειτε κάτι εσείς που ξέρετε) για τις γυναίκες... (και ίσως να μετρήσουν μόνο οι χρόνοι από κάποιο όριο και κάτω (π.χ. τις 4.20/4.15 + 30' = 4.50/4.45' στους άντρες) γιατί όλο και κάποιος θα βρεθεί που θα κατέβει για να το περπατήσει τελικά στις 6+ ώρες και θα είναι κρίμα να κάψει όλη την ομάδα) ...Έτσι επίσης θα μπορούν να μετρηθούν και με μεγαλύτερη ασφάλεια αυτοί που δεν έχουν τρέξει άλλη φορά κλασσική αλλά έχουν τρέξει μία φορά κάποιον άλλον μαραθώνιο (εάν και δε γνωρίζω πάντως να υπάρχουν τέτοιοι), και θα μπουν θεωρητικά στους "νέους"...
Επίσης όταν συμπληρωθούν τα ρόστερ να αποφασίσουμε και πόσοι θα μπουν στον μέσο όρο ...γιατί τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι το ίδιο δίκαιο η μια ομάδα να έχει 5 και η άλλη 10 και να ψάχνουμε τις 4 για παράδειγμα καλύτερες βελτιώσεις... Θα ναι πιο εύκολο να τις βρει η μεγαλύτερη ομάδα. Ίσως είναι καλύτερα να είναι ο μεσος όρος των 4 για τη μια και των 9 ή 8 για τη δεύτερη...

Εάν και το καλύτερο είναι να "χαλαρώσουμε λίγο τα κριτήρια" ένταξης και οι ομάδες να είναι περίπου ισοπληθείς (στην ανάγκη να σας δώσουμε και έναν εάν δε γεμίζετε ταξί )

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.

Edited by - sam on 11/09/2009 21:20:42
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:11:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ετσι είμαστε εμείς. Αγριοι. THIS IS SPARTA.



"Ημουν ο Χαμένος Ανθυπολοχαγός της Αλβανίας. Τώρα είμαι απλά....η Υπολοχαγός Νατάσσα"!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:14:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by nikats


Τις Μπύρες! Όλες τις μπύρες του τραπεζιού. Οτι φάει καθείς, λογαριασμός του. Οκ;
Προηγούμενη επίδοση του 26ου ΚΜΑ. Οκ;
Οι νέοι, σαν νέοι που είναι, τι θα ΄κάνουν; Γύρω στο 04,30,00 δε θα κάνουν; Όποιοι έχουν προπονηθεί καλά θα κάνουν <04,30,00. Οι ρέμπελοι θα κάνουν >04,30,00 φυσικά. Τι θα ΄λεγες να υπολογίζαμε τη διαφορά αυτή;

"Τα Long Run είναι ωραία, με τον Nikats για παρέα"
Geo.Pap



Έκλεισε!! Ναι και στα τρία, όπως τα γράφεις (τουλάχιστον να καταφέρουμε να κάνουμε μια καλή μάζωξη, αν μη τι άλλο). Σωστός. Χρονικά, πολύ κοντά μετά την Κλασσική, εκτός αν κάποιος/οι εκτός Αθηνών (Δημήτρης,ποιός είναι αυτός; Δημοσθένης, Αριστοτέλης, κλπ) δηλώσουν ότι θα βρεθούν Αθήνα κάποια κοντινή ασε, το 'χουμε ξαναδεί το έργο.Αν δε γίνει άμεσα, δεν θα γίνει ποτέ. σε αυτή ημ/νία, οπότε το κανονίζουμε. Άντε και το κρασί μέσα. Παίζει και 2-3 μέρες μόνο μετά, πριν φύγουν από Αθήνα τα παιδιά. Θα συμφωνηθεί.

Σημείωση : μπορεί κάποιος να έχει μαραθώνιους, αλλά όχι τον 26ο ΚΜΑ. Θα είμαστε ευέλικτοι στο θέμα, κατά περίπτωση η εκτίμηση της διαφοράς.Όσοι έχουν τον 26ο, αυτός και θα μετρήσει.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam moto



"Ημουν ο Χαμένος Ανθυπολοχαγός της Αλβανίας. Τώρα είμαι απλά....η Υπολοχαγός Νατάσσα"!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:19:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μαρεσει που επιτελους η ομονοια (οχι η πλατεια..) αρχιζει να ερχεται..δακρυα τρεχουν στους οφθαλμους..χαλαλι οι προσβολες...

επι του πρακτεου, εχουμε και λεμε (καντε τυχον προσθηκες):

νικατς τιμ:

νικ
αριστοτελης
μπαμπης
geo pap
rfr
kostis

ιβορτιμ

σταματης
ιβοργουμαν
loss

αφηνω εκτος κανιβαλο,λεο κλπ μεχρι να ενταχθουν, αν ενταχθουν..
οσοι πιστοι προσελθετε, το γαλατικο χωριο τους χωραει ολους...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:19:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Θα τα βρούμε όλα ...Άλλωστε για το χαβαλέ θα το κάνουμε και για την ευκαιρία να γλεντήσουμε τον κόπο μας.

Για τους νέους καλή ακούγεται η ιδέα εάν και το 4.30 ίσως είναι πολύ. Ο γιώργος πέρσι έκανε κάτω άπό 4 ώρες και αρκετοί είμασταν στο 4.05-4.15... Κάντο 04,15 να τα μοιράσουμε. Οκ;
Η μισή ώρα θεωρητικής βελτίωσης είναι κάπως μεγάλη για να συγκριθεί με τη βελτίωση των παλιών (εάν μπουν όλα στο ίδιο τσουβάλι)... Ίσως να το κάναμε κάπου στο 4.20 στους άντρες και ??? (πειτε κάτι εσείς που ξέρετε) για τις γυναίκες... (και ίσως να μετρήσουν μόνο οι χρόνοι από κάποιο όριο και κάτω (π.χ. τις 4.20 + 30' = 4.50' στους άντρες) γιατί όλο και κάποιος θα βρεθεί που θα κατέβει για να το περπατήσει τελικά στις 6+ ώρες και θα είναι κρίμα να κάψει όλη την ομάδα) Μπα;! Αν καείς, κάηκες. Να μη έπινες μπυρα στον δρόμο.Εδώ είμαι ανένδοτος. Και ας το πληρώσω.

Επίσης όταν συμπληρωθούν τα ρόστερ να αποφασίσουμε και πόσοι θα μπουν στον μέσο όρο ...γιατί τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι το ίδιο δίκαιο η μια ομάδα να έχει 5 και η άλλη 10 και να ψάχνουμε τις 4 για παράδειγμα καλύτερες βελτιώσεις... Θα ναι πιο εύκολο να τις βρει η μεγαλύτερη ομάδα. Ίσως είναι καλύτερα να είναι ο μεσος όρος των 4 για τη μια και των 9 ή 8 για τη δεύτερη...

Εάν και το καλύτερο είναι να "χαλαρώσουμε λίγο τα κριτήρια" ένταξης και οι ομάδες να είναι περίπου ισοπληθείς (στην ανάγκη να σας δώσουμε και έναν εάν δε γεμίζετε ταξί ) Κάτσε απο Δευτέρα να ξεκινήσουμε τη .....δημοσιοποίηση των ψηφοδελτίων και βλέπωντα και κάνωντας.

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



"Ημουν ο Χαμένος Ανθυπολοχαγός της Αλβανίας. Τώρα είμαι απλά....η Υπολοχαγός Νατάσσα"!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

reladic
Senior Forum-Runner

479 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:20:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χμμμ, μάλιστα!

__________________
cool street boy...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:21:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

μαρεσει που επιτελους η ομονοια (οχι η πλατεια..) αρχιζει να ερχεται..δακρυα τρεχουν στους οφθαλμους..χαλαλι οι προσβολες...

επι του πρακτεου, εχουμε και λεμε (καντε τυχον προσθηκες):

νικατς τιμ:

νικ
αριστοτελης
μπαμπης
geo pap
rfr
kostis

ιβορτιμ

σταματης
ιβοργουμαν
loss

αφηνω εκτος κανιβαλο,λεο κλπ μεχρι να ενταχθουν, αν ενταχθουν..
οσοι πιστοι προσελθετε, το γαλατικο χωριο τους χωραει ολους...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...


Αυτά είναι ....δημοσιογραφικές πληροφορίες. Επισήμως τη Δευτέρα.
Υ.Γ. Περισσότερα τη ΚΥ. Αυριο το πάρτυ του Αρίστου, θα τρέχω απο το πρωί ως το βράδυ,κυριολεκτικά. Όπερ, το Γραφείο Τύπου ας το αναλάβει άλλος βαθμοφόρος για αυριο.


"Ημουν ο Χαμένος Ανθυπολοχαγός της Αλβανίας. Τώρα είμαι απλά....η Υπολοχαγός Νατάσσα"!

Edited by - nikats on 11/09/2009 21:24:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:23:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

μαρεσει που επιτελους η ομονοια (οχι η πλατεια..) αρχιζει να ερχεται..δακρυα τρεχουν στους οφθαλμους..χαλαλι οι προσβολες...

επι του πρακτεου, εχουμε και λεμε (καντε τυχον προσθηκες):

νικατς τιμ:

νικ
αριστοτελης
μπαμπης
geo pap
rfr
kostis

ιβορτιμ

σταματης
ιβοργουμαν
loss

αφηνω εκτος κανιβαλο,λεο κλπ μεχρι να ενταχθουν, αν ενταχθουν..
οσοι πιστοι προσελθετε, το γαλατικο χωριο τους χωραει ολους...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



κανίβαλε, λεοοοοο!!, αντώωωωωωωνη!!!

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:24:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

Ετσι είμαστε εμείς. Αγριοι. THIS IS SPARTA.



"Ημουν ο Χαμένος Ανθυπολοχαγός της Αλβανίας. Τώρα είμαι απλά....η Υπολοχαγός Νατάσσα"!


τωρα που λες this is sparta, παω να παρκαρω μια μερα, κι ερχεται ενας φουριοζος να μου παρει τη θεση.του λεω οτι εχω αναψει αλαρμ κλπ με ηρεμο τροπο και μου λεει το ρηθεν..βγαινω απο το αμαξι με βλεπει και μου λεει "δασκαλε (ειχα μαθητη το γιο του) σορυ" κλπ.τσαμπα μαγκια και κωλοφυνιστρινι δηλ..

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/09/2009 :  21:27:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats

quote:
Originally posted by sam

Θα τα βρούμε όλα ...Άλλωστε για το χαβαλέ θα το κάνουμε και για την ευκαιρία να γλεντήσουμε τον κόπο μας.

Για τους νέους καλή ακούγεται η ιδέα εάν και το 4.30 ίσως είναι πολύ. Ο γιώργος πέρσι έκανε κάτω άπό 4 ώρες και αρκετοί είμασταν στο 4.05-4.15... Κάντο 04,15 να τα μοιράσουμε. Οκ;
Η μισή ώρα θεωρητικής βελτίωσης είναι κάπως μεγάλη για να συγκριθεί με τη βελτίωση των παλιών (εάν μπουν όλα στο ίδιο τσουβάλι)... Ίσως να το κάναμε κάπου στο 4.20 στους άντρες και ??? (πειτε κάτι εσείς που ξέρετε) για τις γυναίκες... (και ίσως να μετρήσουν μόνο οι χρόνοι από κάποιο όριο και κάτω (π.χ. τις 4.20 + 30' = 4.50' στους άντρες) γιατί όλο και κάποιος θα βρεθεί που θα κατέβει για να το περπατήσει τελικά στις 6+ ώρες και θα είναι κρίμα να κάψει όλη την ομάδα) Μπα;! Αν καείς, κάηκες. Να μη έπινες μπυρα στον δρόμο.Εδώ είμαι ανένδοτος. Και ας το πληρώσω.

Επίσης όταν συμπληρωθούν τα ρόστερ να αποφασίσουμε και πόσοι θα μπουν στον μέσο όρο ...γιατί τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι το ίδιο δίκαιο η μια ομάδα να έχει 5 και η άλλη 10 και να ψάχνουμε τις 4 για παράδειγμα καλύτερες βελτιώσεις... Θα ναι πιο εύκολο να τις βρει η μεγαλύτερη ομάδα. Ίσως είναι καλύτερα να είναι ο μεσος όρος των 4 για τη μια και των 9 ή 8 για τη δεύτερη...

Εάν και το καλύτερο είναι να "χαλαρώσουμε λίγο τα κριτήρια" ένταξης και οι ομάδες να είναι περίπου ισοπληθείς (στην ανάγκη να σας δώσουμε και έναν εάν δε γεμίζετε ταξί ) Κάτσε απο Δευτέρα να ξεκινήσουμε τη .....δημοσιοποίηση των ψηφοδελτίων και βλέπωντα και κάνωντας.

------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.



"Ημουν ο Χαμένος Ανθυπολοχαγός της Αλβανίας. Τώρα είμαι απλά....η Υπολοχαγός Νατάσσα"!



Νομίζω έκλεισε...

4.15 στους άντρες (με 4.45 όριο ...σκέψου το νίκο, δεν έχει νόημα αλλιώς εκτός εάν συμφωνήσουμε οι 1-2,3 τελευταίοι ανεξαρτήτως χρόνου να μην υπολογιστούν)

και στις γυναίκες πόσο?

4.45? (+30) ....?

υ.γ. δεν έχω και πληροφορίες για το πόσο στοχεύει η ivorwoman!


------------------
Είμαι ένα πρόχειρο γιοφύρι, και κάποιος αποπάνω μου περνάει και γκρεμίζουμαι ξοπίσω του. Ένας αγωνιστής με διαπερνάει, τρώει τη σάρκα μου και το μυαλό μου, ν΄ ανοίξει δρόμο, να γλιτώσει από μένα. Όχι εγώ, αυτός φωνάζει! ν.κ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000