Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  09:12:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια ερώτηση επί των κανονισμών:

Τι γίνεται στην (απίθανη) περίπτωση που οι ομάδες ισοβαθμήσουν;

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!

Edited by - Koukouvagia on 28/09/2009 09:13:07
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

thrax
Master Forum-Runner

Greece


2502 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  09:20:29  Εμφάνιση Προφίλ  Visit thrax Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Koukouvagia

Μια ερώτηση επί των κανονισμών:

Τι γίνεται στην (απίθανη) περίπτωση που οι ομάδες ισοβαθμήσουν;

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!



Το έχουμε ήδη κανονίσει αυτό. Θα τα πληρώσει ΟΛΑ ο διαιτητής... Φήμες μιλούν για συμφωνίες κάτω παό το τραπέζι, ώστε η απίθανη αυτή περίπτωση να μην είναι και τόσο απίθανη τελικά....

___________________
against the wind...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  09:31:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by thrax

quote:
Originally posted by Koukouvagia

Μια ερώτηση επί των κανονισμών:

Τι γίνεται στην (απίθανη) περίπτωση που οι ομάδες ισοβαθμήσουν;




Το έχουμε ήδη κανονίσει αυτό. Θα τα πληρώσει ΟΛΑ ο διαιτητής... Φήμες μιλούν για συμφωνίες κάτω παό το τραπέζι, ώστε η απίθανη αυτή περίπτωση να μην είναι και τόσο απίθανη τελικά....





Κε διαιτητά, καλύτερα να έρθετε προετοιμασμένος και με μεγάλες τσέπες την μέρα του αγώνα!!

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  09:38:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μανώλη...

Ελα μαζί μας να γίνουμε 4 και στο τέλος θα τους ξεπαραδιάσουμε!!!

Σκέψου 2 ολόκληρες ομάδες (τουλάχιστον 10-12 άτομα) να μας ποτίζουν μπύρες κι εμείς να πίνουμε ακατάπαυστα!!!

Αντώνης Δραγώνας

ΥΓ: Παραθέτω τους απλούστατους όρους του συναγωνισμού, που έχω προτείνει στην σελίδα 56 (???)

..."θα φτιάξω (σας το έχω πει ήδη) κι εγώ ομάδα και θα μας (την δικιά μου δηλαδή και τις δικές σας) με τους (απλούστατους) όρους και κανόνες, που ήδη έχω γράψει... ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ!

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ:
Τα μέλη των ομάδων ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΑΡΟ ΧΡΟΝΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 3:20!!!

1) Από κάθε ομάδα βαθμολογούνται οι ΠΕΝΤΕ (5) πρώτοι τερματίσαντες
2) Οι ΚΑΘΑΡΟΙ χρόνοι τερματισμού του κάθε μέλους αθροίζονται και βγαίνει ο "συνολικός χρόνος ποινής" της κάθε ομάδας.
3) Αν σε μια ομάδα ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΟΥΝ ΠΕΝΤΕ ΜΕΛΗ, τότε, για κάθε τερματισμό που λείπει μέχρι τους πέντε (5), προστίθεται στην ομάδα "χρόνος ποινής" 6 ώρες 0 λεπτά 1 δευτερόλεπτο.
4) Η ομάδα με τον ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΙΝΗΣ κερδίζει.
5) Οι χαμένες ομάδες ΠΟΤΙΖΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΣΚΑΣΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΗΣ (οι εγκαταλείψαντες ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΟΝΤΑΙ!!!... ας πρόσεχαν να τερμάτιζαν!!!)...
6) ΤΟ ΠΟΤΙΣΜΑ ΤΩΝ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΩΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΤΙΣμΑΤΟΣ

Τέλειοι και απλούστατοι κανόνες!!!"...

Η φάση είναι, πως οι άλλες δύο ομάδες, ΔΕΝ απαντούν στις προ(σ)κλήσεις μου για καθορισμό απλών καικατανοητών κανόνων, αλλά κάνουν την "πάπια" απέναντι στην σοβαρή πιθανότητα να τους κερδίσει τις μπύρες η ομάδα, που στήνω σιγά - σιγά!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  09:39:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by thrax

quote:
Originally posted by Koukouvagia

Μια ερώτηση επί των κανονισμών:

Τι γίνεται στην (απίθανη) περίπτωση που οι ομάδες ισοβαθμήσουν;

________________________

Μα να'τη, έρχεται που ξεπροβάλει σαν ποδοβολητό σελήνης!



Το έχουμε ήδη κανονίσει αυτό. Θα τα πληρώσει ΟΛΑ ο διαιτητής... Φήμες μιλούν για συμφωνίες κάτω παό το τραπέζι, ώστε η απίθανη αυτή περίπτωση να μην είναι και τόσο απίθανη τελικά....

___________________
against the wind...




Απίθανη? Τι απίθανη, εδώ ΟΛΕΣ οι στατιστικές απ' ΟΛΟΥΣ AYTΟΥΣ τους παρόμοιους αγώνες-στοιχήματα, τη βγάζουν το πιο πιθανό αποτέλεσμα.

Η στατιστική δεν λέει ποτέ ψέματα.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

IVORWOMAN
Forum-Runner

Greece


113 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  09:47:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by reladic

quote:
Originally posted by IVORWOMAN

Παιδιά ευχαριστώ για τα περαστικά...Είμαι σίγουρη ότι καταλαβαίνετε πόσο πολύ "μου τη δίνει" το ότι την άρπαξα,τώρα που άρχισαν να μου βγαίνουν οι προπονήσεις.Σήμερα έχασα το long run μου,υπακούοντας στις εντολές του κόουτς,αλλά δεν μπορώ να πω ότι νιώθω καλά γι΄αυτό.Αλήθεια,εσείς με συναχάκι,πόνο στο λαιμό και τριανταεφταράκι πάτε για προπόνηση;



Σάντρα περαστικά, άσε να φύγει το κακό το μάτι και ξαναμπένεις,
μην αγχώνεσαι υπάρχει καιρός... άντε γιατί είσαι και από τα δυνατά χαρτιά...


Τώρα που το λες,ένας παππούς την Παρασκευή στο γήπεδο μου είπε :"συγχαρητήρια,είστε απίθανη!".Λες αυτός να την έκανε τη ζημιά;Ασε που φορούσε και μπλουζάκι στο μπλε του Αιγαίου... Δημοσθένη,να΄σαι καλά,ήδη νιώθω καλύτερα!

__________________
αραμπάς περνά, σκόνη γίνεται...

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  09:56:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS

Περυσι τα πηγα χαλια εκανα τα τελευταια 12 χιλιομετρα σε 1,32 και τελικο χρονο 3,52- αν θυμαμαι καλα-,φετος λεω να παω καλυτερα θεου θελοντος γυρω στο 3,40,με θελει κανεις την ομαδα του,κι αν ναι,τι δινεται??? η εχουν ζητησει κι αλλοι και δε βγαινει ο προυπολογισμος,επισης επειδη το πηρα χαμπαρι αργα,μπορει καποιος επιγραμματικα να με ενημερωση για τα τεκτενομενα,δε φανταζεστε-βεβαια- να θελετε να διαβασω 60 σελιδες.




Καλώς τονε κι' ας άργησε!!!

Εδώ http://www.runningnews.gr/SnitzForum/topic.asp?TOPIC_ID=3636&whichpage=58 στο post του Δημήτρη με τίτλο ''Κανονιολόγιον'' θα πάρεις μια καλή ιδέα, τι ακριβώς παίζεται.

Από εμένα εν (πολύ) περιλήψη : Δύο ομάδες (Ivorteam-the best, fffforget the rest και Nikatsteam-ασχολίαστο) έβαλαν στοίχημα τα ποτά, σε τραπέζωμα που θα γίνει αμέσως μετά τον ΚΜΑ, σε παρακείμενη ταβέρνα.

Κερδίζει η ομάδα, της οποίας τα μέλη θα πετύχουν την καλύτερη ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΤΟΥΣ ΠΕΡΥΣΙΝΗ ΕΠΙΔΟΣΗ.

Σημαντική λεπτομέρεια : ΜΟΝΟ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΟΥΝ ΣΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ. Όλοι οι υπόλοιποι, που έχουν δηλώσει συμμετοχή αλλά απουσιάσουν χωρίς λόγο, μετρούν ΑΡΝΗΤΙΚΑ για την ομάδα τους, κάνοντας μόνο ζημιά.

Περιμένουμε εναγωνίως την απόφασή σου και κρατάμε την ανάσα μας, περιμένοντας να ενταχθείς στους κόλπους του Ivorteam (όχι τους δικούς μας κόλπους, έτσι?).

Μόνο μη μας σκάσεις σαν τον μπαγάσα τον Dejan, που μας σουβλίζει σε σιγανή φωτιά, χωρίς ούτε καν λαδορίγανη...

P.S. Γνώμη μου : αξίζει να διαβάσεις και τις 60 σελίδες, δεν θα σου μείνει άντερο!!!

Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  10:05:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by aad

Μανώλη...

Ελα μαζί μας να γίνουμε 4 και στο τέλος θα τους ξεπαραδιάσουμε!!!

Σκέψου 2 ολόκληρες ομάδες (τουλάχιστον 10-12 άτομα) να μας ποτίζουν μπύρες κι εμείς να πίνουμε ακατάπαυστα!!!

Αντώνης Δραγώνας

ΥΓ: Παραθέτω τους απλούστατους όρους του συναγωνισμού, που έχω προτείνει στην σελίδα 56 (???)

..."θα φτιάξω (σας το έχω πει ήδη) κι εγώ ομάδα και θα μας (την δικιά μου δηλαδή και τις δικές σας) με τους (απλούστατους) όρους και κανόνες, που ήδη έχω γράψει... ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ!

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΠΡΟΥΠΟΘΕΣΗ:
Τα μέλη των ομάδων ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΘΑΡΟ ΧΡΟΝΟ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 3:20!!!

1) Από κάθε ομάδα βαθμολογούνται οι ΠΕΝΤΕ (5) πρώτοι τερματίσαντες
2) Οι ΚΑΘΑΡΟΙ χρόνοι τερματισμού του κάθε μέλους αθροίζονται και βγαίνει ο "συνολικός χρόνος ποινής" της κάθε ομάδας.
3) Αν σε μια ομάδα ΔΕΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΟΥΝ ΠΕΝΤΕ ΜΕΛΗ, τότε, για κάθε τερματισμό που λείπει μέχρι τους πέντε (5), προστίθεται στην ομάδα "χρόνος ποινής" 6 ώρες 0 λεπτά 1 δευτερόλεπτο.
4) Η ομάδα με τον ΜΙΚΡΟΤΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΠΟΙΝΗΣ κερδίζει.
5) Οι χαμένες ομάδες ΠΟΤΙΖΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΣΚΑΣΜΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑΝΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΗΣ (οι εγκαταλείψαντες ΔΕΝ ΠΟΤΙΖΟΝΤΑΙ!!!... ας πρόσεχαν να τερμάτιζαν!!!)...
6) ΤΟ ΠΟΤΙΣΜΑ ΤΩΝ ΚΕΡΔΙΣΜΕΝΩΝ ΑΦΟΡΑ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΟΤΙΣμΑΤΟΣ

Τέλειοι και απλούστατοι κανόνες!!!"...

Η φάση είναι, πως οι άλλες δύο ομάδες, ΔΕΝ απαντούν στις προ(σ)κλήσεις μου για καθορισμό απλών καικατανοητών κανόνων, αλλά κάνουν την "πάπια" απέναντι στην σοβαρή πιθανότητα να τους κερδίσει τις μπύρες η ομάδα, που στήνω σιγά - σιγά!!!



Βρε Αντώνη, εδώ δύο ομάδες είμαστε και δεν μπορούμε να βγάλουμε άκρη ούτε στους κανονισμούς. Είναι δυνατόν να πιστεύεις ότι μπορεί να παίξει και τρίτη?

Άκου την πρότασή μου : Ξέχνα το για εφέτος, δεν γίνεται με τίποτα. Μπες σε ομάδα της αρεσκείας σου (σε έχουμε προσκαλέσει πολλάκις), κάνε το παιχνίδι σου μαζί με όλους εμάς τους άλλους. Του χρόνου, νάμαστε καλά, και άν μας βγεί η πλάκα, κάνουμε κανονικό πρωτάθλημα!!!


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  10:28:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS

Περυσι τα πηγα χαλια εκανα τα τελευταια 12 χιλιομετρα σε 1,32 και τελικο χρονο 3,52- αν θυμαμαι καλα-,φετος λεω να παω καλυτερα θεου θελοντος γυρω στο 3,40,με θελει κανεις την ομαδα του,κι αν ναι,τι δινεται??? η εχουν ζητησει κι αλλοι και δε βγαινει ο προυπολογισμος,επισης επειδη το πηρα χαμπαρι αργα,μπορει καποιος επιγραμματικα να με ενημερωση για τα τεκτενομενα,δε φανταζεστε-βεβαια- να θελετε να διαβασω 60 σελιδες.





Μανώλη και πιο χάλια να τα πήγαινες φέτος σε θέλουμε όπως θέλουμε και και το καθέναν ανεξάρτητα επίδοσης. Συμβολικό είναι πιο πολύ το στοίχημα και άντε να βγουν 5-10 ευρώ σε αυτούς που θα χάσουν -τους άλλους δηλαδή - (δε θα τραπεζωθούμε ούτε στη ΣΠΟΝΔΗ ούτε το ΒΥΖΑΝΤΙΝΟ ..είπαμε!)

Τώρα να κάνω διαφήμιση στην ομάδα μας δε χρειάζεται. Μας κάνουν οι άλλοι όταν μιλάνε για τα ιδανικά μας και καλά κατηγορώντας μας για ανέμελη ζωή, ροπή στις διασκεδάσεις τις μπύρες και τις γυναίκες κτλ. (ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΜΟΝΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΣΤΗ ΣΥΝΘΕΣΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΛΕΕΙ ΑΥΤΟ!!!)

Feel free to join


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν και οι μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.38!!!) ...και SAM!

Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Δήλωσε συμμετοχή στην IVORTEAM για τη μεγάλη αναμέτρηση του runningnews στο ΚΜΑ 2009 ...ΤΩΡΑ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  10:36:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

Άκου την πρότασή μου : Ξέχνα το για εφέτος, δεν γίνεται με τίποτα. Μπες σε ομάδα της αρεσκείας σου (σε έχουμε προσκαλέσει πολλάκις), κάνε το παιχνίδι σου μαζί με όλους εμάς τους άλλους. Του χρόνου, νάμαστε καλά, και άν μας βγεί η πλάκα, κάνουμε κανονικό πρωτάθλημα!!!


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam



Θα χει πλάκα να γίνει θεσμός

Αντώνη δεν το έχεις πιάσει το "υπονοούμενο" ακόμα και απο τις δυο ομάδες

Μπές μέσα κάπου και θα ξεχάσουμε τις "αντάρσιες" σου. Αφού θες μάλιστα να μην αποχωριστείς το "αργηγικό" σου πόστο, φαντάσου το όχι ως μεταγραφή αλλά ως "προεκλογική συνεργασία" και του χρόνου αποσπάσαι με το καλό και κάνεις το δικό σου κόμμα.


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν και οι μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.38!!!) ...και SAM!

Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Δήλωσε συμμετοχή στην IVORTEAM για τη μεγάλη αναμέτρηση του runningnews στο ΚΜΑ 2009 ...ΤΩΡΑ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  10:43:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam


Θα χει πλάκα να γίνει θεσμός




ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν και οι μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.38!!!) ...και SAM!

Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Δήλωσε συμμετοχή στην IVORTEAM για τη μεγάλη αναμέτρηση του runningnews στο ΚΜΑ 2009 ...ΤΩΡΑ!




Ωραία δεν θάτανε?

By the way, έχουν φτιαχτεί σύλλογοι με πολύ πιο ασήμαντες αφορμές...

Sam, τσέκαρε το mail σου.

Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam

Edited by - Ivorman on 28/09/2009 10:45:13
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  11:06:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nikats
3)ΟΛΑ τα μέλη της NikatsTeam προπονούνται μαζί. Στον Υμηττό, στον Χολαργό, στη Φιλοθέη, στο Ζηρήνειο. Οι υπόλοιποι ας αναζητήσουν αλλού στέγη.

ΝΙΚΑΤS ΤΕΑΜ
Απόφαση ευθύνης




...και στη βοστώνη! και στη βοστώνη!

Στον Υμηττό ΠΡΟΠΟΝΟΥΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ! Για αυτό οι υπόλοιποι εάν δείτε κάποιον να τρέχει εκεί μη βιαστείτε

τσ τσ τσ


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν και οι μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.38!!!) ...και SAM!

Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Δήλωσε συμμετοχή στην IVORTEAM για τη μεγάλη αναμέτρηση του runningnews στο ΚΜΑ 2009 ...ΤΩΡΑ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  11:28:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σαντρα σιδερενια..

περιμενω το εξελακι γιατι οπως το ειδα δεν ηταν πολυ βολικο οπτικα

υγ οσο για την περιπτωση που υπαρξει ισοπαλια η ελλανοδικος επιτροπη θα παει τον αγωνα στην παραταση, οπου ενας/μια απο καθε ομαδα θα θα συναγωνιστει στην εν λογω συγκεντρωση στην μπυροποσια...ο πρωτος που θα ξεραθει θα πλερωσει...θαναι κι ευκολο γιατι δεν θα εχει επαφη με το περιβαλλον...

υγ ακου θα τα πληρωσει ο διαιτητης...σας παραπεμπω σχετικα

http://www.youtube.com/watch?v=Uc8xmGln2Ic



Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  15:22:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα πλερώσει ΠΟΛΛΕΣ μπύρες ο λοχαγός νίκατς ως φαίνεται

...και MANOLOTSOURAKIS στη παρέα... Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ?

p.s ..φτιάχνω το excell δημήτρη




ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν και οι μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.38!!!) ...και SAM!

Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Δήλωσε συμμετοχή στην IVORTEAM για τη μεγάλη αναμέτρηση του runningnews στο ΚΜΑ 2009 ...ΤΩΡΑ!

Edited by - sam on 28/09/2009 15:24:28
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/09/2009 :  15:59:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΝIKATSTEAM

ΚΜΑ
Nikats 4:07:05
Thrax 4:11:22
Faith N M 5:05:12
Kostis 3:49:30
Babis RFR 3:53:02
GeoPap 3:59:11
Thepharmacist 4:07:27
dimosthenis 3:20:37

ΚΜΑ*
bad

-----------------------------------

ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38
manolis



ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
koukouvagia 53.41




Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000