Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ivorteam vs Nikatsteam
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 298

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  00:10:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

Mέσα σε όλα και ό,τι πει ο Αρχηγός Ιvor!



Εμείς πάντως δεν ανακατευόμαστε στα εσωτερικά της άλλης ομάδας.

Άλλες φιλοσοφίες ...άλλες πρακτικές ...άλλος κόουτς βρε αδελφέ

Μόνο να κανονίσετε εάν γίνετε να είστε όντως 15 (Εσείς τον είπατε τον αριθμό... στην ανάγκη διαλέξτε και απο αναπληρωματικούς) γιατι είναι πιο σωστό και δίκαιο να υπάρχει η μεγαλύτερη αναλογία στον αριθμό. Αλλωστε εάν στη μία ομάδα κατεβει μόνο ένας μόνος του με σίγουρη βελτίωση 10% θα κερδίσει τους απέναντι όποιοι και εαν είναι αυτοί... Η μαγκιά από τη στγμή που μιλάμε για μέσο όρο και όχι αρθροίσματα, είναι να μπορείς να μαζέψεις 15 που θα κερδίσουν τους 15.

Εμείς θα είμαστε όντως τόσοι!


ΙVORTEAM! Οδηγεί τις εξελίξεις, Οδηγεί τον ΜΑΡΑΘΩΝΙΟ! (και μας αρέσουν τα φιλικά "στοιχήματα" και οι κερασμένες κρύες μπύρες) ...και IVORMAN ...και KOUKOUVAGIA ...και RIGELIAN ...και PLESIA ...και PAUL C ...και RELADIC ...και IVORWOMAN ...και KOSTASPVOL (2.59.39!!!) ...και MANOLIS ...και SAM ...και LEONARDO ..και ΑΜΑΛΙΑ! Μήπως ο επόμενος είσαι ΕΣΥ ??????

Συμμετοχές/Κανονισμοί εδώ! - Δήλωσε συμμετοχή με την IVORTEAM εδώ!

Edited by - sam on 03/10/2009 00:39:43
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  11:28:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

Κανονιολογιον

...............................................
...............................................
οι ομαδες:

-----------------------------------

ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38
dejan (γιαννη χρονος απο ΚΜΑ 08??????)


ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
koukouvagia 53.41


Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Πριν μόλις 35 σελίδες (σύγχρονης αθλητικής ιστορίας) είχε ποστάρει ο Δημήτρης την παραπάνω (τότε) σύνθεση της ομαδάρας μας, και εγώ δεν ήμανε σίγουρος για την σύμφωνη γνώμη του Dejan. Σε χθεσινή προσωπική μου επικοινωνία με τον Γιάννη, προσπαθώντας να εκμαιεύσω μια τελική απάντηση, καθότι οι θέσεις κοντεύουν να κλείσουν και τον θέλαμε πολύ στην ομάδα, μου απάντησε ότι

''Θέλω να πιστεύω ότι σας έχω γνωρίσει επανειλημμένως ότι είμαι ήδη στην ομάδα σας τότε που δήλωσα και το περσινό μου χρόνο! Παραταύτα ποτέ δεν με βάλατε στις λίστες σας ανάμεσα στους συμμετέχοντες. Ο πατήρ καθώς και ο μικρός αδερφός δεν έχουν εκδηλώσει ακόμα ομάδα''.

Σόρυ βρε Γιάννη, εγώ νόμιζα ότι μας σιγοψήνεις με μισόλογα, και εσύ ήσουν ήδη εδώ!!! Ελπίζω να μη σε ενοχλεί που δημοσιεύω την αλληλογραφία μας, αλλά είμαι ενθουσιασμένος που μας διάλεξες και που λύθηκε η παραξήγηση, εαν ποτέ υπήρξε μια τέτοια. Περιμένουμε εναγωνίως father and bro να αποφασίσουν!!!

Ο περυσινός χρόνος του Γιάννη είναι εδώ :

http://www.athensclassicmarathon.gr/results2008/results.asp?p=1091&s=1&a=100&e=0&l=2&x=4

με bib 312.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam

Edited by - Ivorman on 03/10/2009 11:30:53
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  12:02:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Επίσης υπάρχει η απαραίτητη προϋπόθεση του milkoμπούκαλου στο τραπέζι! Μου αρέσει να είμαι αινιγματικός

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  12:08:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Dejan

Επίσης υπάρχει η απαραίτητη προϋπόθεση του milkoμπούκαλου στο τραπέζι! Μου αρέσει να είμαι αινιγματικός

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...



Done!!!!


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  12:14:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καταρχας πολλα περαστικα αντρικο, γερος και δυνατος οσο πιο γρηγορα φιλαρακο.και τις μπυριτσες μας ή ο,τι αλλο θα τις πιουμε στις 8/11.

οσον αφορα τον εσωτερικο κανονισμοι της νικατςτιμ, εγω δεν εχω ως διαιτητης ναναφερω κατι, καθως τα ως τωρα γραφομενα ειναι στο πνευμα του χαβαλε και του ευ αγωνιζεσθαι..

γιαννη (dejan) κι εγω την ιδια εντυπωση με τον κοουτς ειχα ως προς τη συμμετοχη σου. γιαυτο και δεν ησουν στη λιστα και ζητω συγγνωμη για τυχον παρεξηγηση. τοσο εσυ οσο κι η κοπελα λοιπον που ανεφερε ο μπαμπης λογιζεστε λοιπον στις συμμετοχες.μονο που στην περιπτωση της κοπελιας περιμενω και την εγγραφη της στο φορουμ για ναναι επισημο συμφωνα με τον κανονισμο, εκτος αν αλλαξατε κατι οσο ελειπα..

το εξελακι θα ενημερωθει απο δευτερα που θαμαι σπαρτη.προς το παρον κρατηστε αυτο

ΝIKATSTEAM

ΚΜΑ
Nikats 4:07:05
Thrax 4:11:22
Faith N M 5:05:12
Kostis 3:49:30
Babis RFR 3:53:02
GeoPap 3:59:11
Thepharmacist 4:07:27
Dimosthenis 3:20:37
Tsepapadakis
minstrel

ΚΜΑ*
bad

-----------------------------------

ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38
leonardo
amalia
manolis
dejan 3.09.43



ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
*koukouvagia 53.41

*ο αντρεας ειναι τιμης ενεκεν

minstrel θα ηθελα χρονο απο κμα 08 κι αριθμο συμμετοχης

η Ζήνια Σανούδου θα προστεθει μετα την εγγραφη της

υγ στις ρουμουνες ησουν λοχαγε;;;;;



Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  13:35:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk

καταρχας πολλα περαστικα αντρικο, γερος και δυνατος οσο πιο γρηγορα φιλαρακο.και τις μπυριτσες μας ή ο,τι αλλο θα τις πιουμε στις 8/11.

οσον αφορα τον εσωτερικο κανονισμοι της νικατςτιμ, εγω δεν εχω ως διαιτητης ναναφερω κατι, καθως τα ως τωρα γραφομενα ειναι στο πνευμα του χαβαλε και του ευ αγωνιζεσθαι..

γιαννη (dejan) κι εγω την ιδια εντυπωση με τον κοουτς ειχα ως προς τη συμμετοχη σου. γιαυτο και δεν ησουν στη λιστα και ζητω συγγνωμη για τυχον παρεξηγηση. τοσο εσυ οσο κι η κοπελα λοιπον που ανεφερε ο μπαμπης λογιζεστε λοιπον στις συμμετοχες.μονο που στην περιπτωση της κοπελιας περιμενω και την εγγραφη της στο φορουμ για ναναι επισημο συμφωνα με τον κανονισμο, εκτος αν αλλαξατε κατι οσο ελειπα..

το εξελακι θα ενημερωθει απο δευτερα που θαμαι σπαρτη.προς το παρον κρατηστε αυτο

ΝIKATSTEAM

ΚΜΑ
Nikats 4:07:05
Thrax 4:11:22
Faith N M 5:05:12
Kostis 3:49:30
Babis RFR 3:53:02
GeoPap 3:59:11
Thepharmacist 4:07:27
Dimosthenis 3:20:37
Tsepapadakis
minstrel

ΚΜΑ*
bad

-----------------------------------

ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38
leonardo
amalia
manolis
dejan 3.09.43



ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
*koukouvagia 53.41

*ο αντρεας ειναι τιμης ενεκεν

minstrel θα ηθελα χρονο απο κμα 08 κι αριθμο συμμετοχης

η Ζήνια Σανούδου θα προστεθει μετα την εγγραφη της

υγ στις ρουμουνες ησουν λοχαγε;;;;;



Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...



Σου ξέφυγε ο Σάββας στο 10άρι μας.


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

reladic
Senior Forum-Runner

479 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  13:41:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38
leonardo
amalia
manolis
dejan 3.09.43



ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
*koukouvagia 53.41



Πολύ τη γουστάρω την ομάδα μου.

__________________
αραμπάς περνά, σκόνη γίνεται...

Edited by - reladic on 03/10/2009 13:42:06
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  13:56:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΕΣ ONLINE

http://spreadsheets.google.com/pub?key=t29I30JIGvxmH79Zpgd_xaA&single=true&gid=0&output=html

Για zinia, minstrel, denise απο nikatsteam περιμένουμε τον αδέκαστο να ξεκαθαρίσει με τους χρόνους καθώς και με Reladic, Savva απο Ivorteam (Savva σου ζήτησα εάν μπορείς τον περσινό σου χρόνο στο πεντάρι του ΚΜΑ με ακρίβεια δευτερολέπτου

Ο "george p" στην ομάδα μας μου έχει δηλώσει το ενδιαφέρον του προφορικά. Του κρατάω τη θέση μέχρι να δηλώσει μόνιμα εδώ

@reladic ...Μου έδωσες λάθος χρόνο στο σμόκοβο. Θέλουμε ακριβή χρόνο (και με δευτερόλεπτα) αλλά και απο άλλες αποστάσεις πάνω από 10κ εάν έχεις πέρσι και φέτος (τα καλύτερα σου)

Εάν δηλώσουν πάνω από 15 (τώρα είναι 14 σε εμάς) προτείνω (μέχρι τουλάχιστον να αποφασίσουμε εάν θα αυξηθούν τα μέλη στις ομάδες) να ανήκουν ως επιλαχόντες επίσημα στη δύναμη της ομάδας γιατί όλο και κάποιος μπορεί να δηλώσει αδυναμία αργότερα και φυσικά να έρθουν κανονικά στη γιορτή (αυτό εννοείται ...δεν χρειαζόταν να το πω)

Edited by - sam on 03/10/2009 14:03:35
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  14:01:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να καλέσουμε και τη Μπιγιονσ(ε) στις μπύρες; Θα είναι Αθήνα εκείνη τη μέρα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  14:01:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΝIKATSTEAM

ΚΜΑ
Nikats 4:07:05
Thrax 4:11:22
Faith N M 5:05:12
Kostis 3:49:30
Babis RFR 3:53:02
GeoPap 3:59:11
Thepharmacist 4:07:27
Dimosthenis 3:20:37
Tsepapadakis
minstrel

ΚΜΑ*
bad

-----------------------------------

ΙVORTEAM

ΚΜΑ
sam 4:11:57
kostaspvol 2.59.38
leonardo
amalia
manolis
dejan 3.09.43



ΚΜΑ*
Ivorwoman
Paul C
reladic
plesia

10κ
rigelian
ivorman
savvas
*koukouvagia

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...

Edited by - dpkouk on 03/10/2009 14:02:59
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  14:04:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

Να καλέσουμε και τη Μπιγιονσ(ε) στις μπύρες; Θα είναι Αθήνα εκείνη τη μέρα!


δεκτη, εκτος συναγωνισμου, πληρωνω εγω...

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  14:13:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εσωτερικός κανονισμός της Ivorteam

Η Ivorteam, αναταποκρινόμενη στα κελεύσματα των καιρών και θέλοντας να κάνει ξεκάθαρα σαφείς τις θέσεις της ηθικά και αγωνιστικά, δημοσιεύει τον μοναδικό (αλλά και απαράβατο, ιερό και απαρέγκλιτο) κανονισμό που υπάρχει στο καταστατικό της :

Στην Ivorteam, δεν υπάρχουν κανονισμοί!!!


Θα αδράξω όμως την ευκαιρία να ενημερώσω τα μέλη μας, ότι η Ivorteam, για έναν υγιή αθλητισμό και σε συνεργασία με τον ΣΕΓΑΣ, το ΕΣΚΑΝ, την WADA και την (φίλη μου) Weddy, θα διεξάγει βιομετρικές αναλύσεις, με αξιολόγηση αποτελεσμάτων, φυσικά, προσαρμοσμένη στις αρχές της ομάδας.

Τα υπερσύγχρονα εργαστήριά μας, θα αναλύσουν αίμα και ούρα από τα μέλη μας που θα δεχτούν τον έλεγχο, καθώς και πτύελα (από τη μούρη μας) από αυτούς που ευγενικά θα αρνηθούν. Η Weddy ίσως βοηθήσει στη λήψη άλλων σωματικών υγρών από αναποφάσιστους που ακόμα το σκέφτονται να μπούν στην ομάδα.

Οι αναλύσεις των ελέγχων θα δείξουν κατά πόσο τα μέλη μας είναι στο πνεύμα της ομάδας και θα τους δώσουν μια θέση στην άτυπη ιεραρχία της.

Η παρουσία αλκοόλ θεωρείται αποδεκτός δείκτης, ανεξαρτήτως προέλευσης. Οι φήμες ότι, μέλη που θα βρεθούν θετικοί σε τσίπουρο, ούζο ή ρακή, θα βρεθούν στους elite της ομάδας, ελέγχονται ως ανακριβείς. Μπύρα και οίνος, αντιμετωπίζονται παρομοίως.

Σε αυτούς που θα ανιχνευθεί ινδική κάνναβις, θα συνιστούσαμε προσοχή, γιατί είναι ακόμα παράνομη. Στα πιο σκληρά δεν έχουμε άποψη, καθότι έχουμε τον δικό μας εθισμό για τα high μας. Μπορεί να μας στέλνει συχνά στους ορθοπεδικούς, αλλά είμαστε αμετανόητοι.

Επίσης είμαι αναγκασμένος να απαιτήσω απ' όλους ακριβή δήλωση whereabouts. Θα γίνουν αιφνιδιαστικοί έλεγχοι σε αυτούς που θα δηλώσουν εκδρομικά διήμερα με ρομαντική παρέα. Θα γίνει χρήση τηλεφακών, συσκευών HD και άφθονου ποπ-κορν. Θα μετρηθεί η αντοχή και η αποδοτικότητα των ανδρών, και θα εκτιμηθεί το IQ των γυναικών (όσοι είναι επιμελείς στο φόρουμ, κατάλαβαν...).


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam

Edited by - Ivorman on 03/10/2009 14:18:30
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

reladic
Senior Forum-Runner

479 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  14:13:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

@reladic ...Μου έδωσες λάθος χρόνο στο σμόκοβο. Θέλουμε ακριβή χρόνο (και με δευτερόλεπτα) αλλά και απο άλλες αποστάσεις πάνω από 10κ εάν έχεις πέρσι και φέτος (τα καλύτερα σου)

Σταμάτη αυτή τη στιγμή δε θυμάμαι ακριβές χρόνο με δεύτερα από το Σμόκοβο, πάρε του Βόλου, 1.40.38 , 16,5km.
πόσο σε γουστάρω ρε κόουτσ!!!!!

__________________
αραμπάς περνά, σκόνη γίνεται...

Edited by - reladic on 03/10/2009 14:16:41
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  14:21:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

Εσωτερικός κανονισμός της Ivorteam

Η Ivorteam, αναταποκρινόμενη στα κελεύσματα των καιρών και θέλοντας να κάνει ξεκάθαρα σαφείς τις θέσεις της ηθικά και αγωνιστικά, δημοσιεύει τον μοναδικό (αλλά και απαράβατο, ιερό και απαρέγκλιτο) κανονισμό που υπάρχει στο καταστατικό της :

Στην Ivorteam, δεν υπάρχουν κανονισμοί!!!


Θα αδράξω όμως την ευκαιρία να ενημερώσω τα μέλη μας, ότι η Ivorteam, για έναν υγιή αθλητισμό και σε συνεργασία με τον ΣΕΓΑΣ, το ΕΣΚΑΝ, την WADA και την (φίλη μου) Weddy, θα διεξάγει βιομετρικές αναλύσεις, με αξιολόγηση αποτελεσμάτων, φυσικά, προσαρμοσμένη στις αρχές της ομάδας.

Τα υπερσύγχρονα εργαστήριά μας, θα αναλύσουν αίμα και ούρα από τα μέλη μας που θα δεχτούν τον έλεγχο, καθώς και πτύελα (από τη μούρη μας) από αυτούς που ευγενικά θα αρνηθούν. Η Weddy ίσως βοηθήσει στη λήψη άλλων σωματικών υγρών από αναποφάσιστους που ακόμα το σκέφτονται να μπούν στην ομάδα.

Οι αναλύσεις των ελέγχων θα δείξουν κατά πόσο τα μέλη μας είναι στο πνεύμα της ομάδας και θα τους δώσουν μια θέση στην άτυπη ιεραρχία της.

Η παρουσία αλκοόλ θεωρείται αποδεκτός δείκτης, ανεξαρτήτως προέλευσης. Οι φήμες ότι, μέλη που θα βρεθούν θετικοί σε τσίπουρο, ούζο ή ρακή, θα βρεθούν στους elite της ομάδας, ελέγχονται ως ανακριβείς. Μπύρα και οίνος, αντιμετωπίζονται παρομοίως.

Σε αυτούς που θα ανιχνευθεί ινδική κάνναβις, θα συνιστούσαμε προσοχή, γιατί είναι ακόμα παράνομη. Στα πιο σκληρά δεν έχουμε άποψη, καθότι έχουμε τον δικό μας εθισμό για τα high μας. Μπορεί να μας στέλνει συχνά στους ορθοπεδικούς, αλλά είμαστε αμετανόητοι.

Επίσης είμαι αναγκασμένος να απαιτήσω απ' όλους ακριβή δήλωση whereabouts. Θα γίνουν αιφνιδιαστικοί έλεγχοι σε αυτούς θα δηλώσουν εκδρομικά διήμερα με ρομαντική παρέα, με χρήση τηλεφακών, συσκευών HD και άφθονου ποπ-κορν. Θα μετρηθεί η αντοχή και η αποδοτικότητα των ανδρών, και θα εκτιμηθεί το IQ των γυναικών (όσοι είναι επιμελείς στο φόρουμ, κατάλαβαν...).


Μυαλό χορτάτο, κορμί μαμάτο - Ivorteam



πραγματικα δυο ομαδες-δυο φιλοσοφιες..

"αθηνα"-"σπαρτη" ξανα σε πολεμο υστερα απο 2413 χρονια ανακωχης...

μαχη μυαλου και σωματος με τελικο νικητη εναν...

δειτε μονο σε μας την εξελιξη αυτης της τιτανομαχιας....

υγ τιποτα σε σποτ δεν θα φτιαξετε;

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/10/2009 :  14:21:33  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dpkouk
γιαννη (dejan) κι εγω την ιδια εντυπωση με τον κοουτς ειχα ως προς τη συμμετοχη σου. γιαυτο και δεν ησουν στη λιστα και ζητω συγγνωμη για τυχον παρεξηγηση. τοσο εσυ οσο κι η κοπελα λοιπον που ανεφερε ο μπαμπης λογιζεστε λοιπον στις συμμετοχες.μονο που στην περιπτωση της κοπελιας περιμενω και την εγγραφη της στο φορουμ για ναναι επισημο συμφωνα με τον κανονισμο, εκτος αν αλλαξατε κατι οσο ελειπα..




Ποια κοπέλα? Εάν εννοείς τη κοπέλα που πιθανότατα θα είναι μαζί μου στο τραπέζι... είναι sprinter oΠότε ούτως ή άλλως δεν συμμετέχει!

______________________
* It's a beautiful life *
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 298 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000