Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Shoe Recommendation στο Pulse 100
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

myronas
Forum-Runner

Greece
102 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 02/03/2012 :  23:32:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα

Έχω διαβάσει αρκετές καλές εμπειρίες από το γνωστό μαγαζί στην Καλλιθέα όπου σου αφιερώνουν αρκετό χρόνο για να βρείς το κατάλληλο παπούτσι για τον τύπο πατήματος του καθένα.

Βλέπω στη σελίδα του pulse 100 στην Ερυθραία οτι έχει και αυτό σύστημα με camera σε διάδρομο. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Εμπειρία από το κατάστημα γενικότερα (ποικιλία-τιμές);



--
Είμαι θύμα του marketing.

PanKok
Running Bee

Greece


209 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/03/2012 :  11:47:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η γνώμη μου είναι ότι το συγκεκριμένο κατάστημα είναι πολύ καλή επιλογή για όσους μένουν Β.Π.

Έχει τι μάρκες που με ενδιαφέρουν για παπούτσια τρεξίματος και επίσης τη δυνατότητα βιντεοσκόπησης (αλλά νομίζω όχι πελματογράφημα).
Για την βιντεοσκόπηση, καλύτερα πιστεύω να προηγηθεί ένα τηλεφώνημα για να υπάρχει ο χρόνος και η άνεση να εξυπηρετηθείς πιο άνετα. Το παλικάρι που με βιντεοσκόπησε ήταν πολύ εξυπηρετικός και με γνώσεις, και με βοήθησε πολύ στην επιλογή μου.

Αν και είχα πάει σε περίοδο εκπτώσεων, οι τιμές πιστεύω ότι είναι ίδιες με τα υπόλοιπα γνωστά καταστήματα (η σύγκριση από 2 μοντέλα που κοίταζα συγκεκριμένα).


Running Bee
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

lamkon
Senior Forum-Runner

Greece


1036 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/03/2012 :  01:59:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by myronas

Καλησπέρα

Έχω διαβάσει αρκετές καλές εμπειρίες από το γνωστό μαγαζί στην Καλλιθέα όπου σου αφιερώνουν αρκετό χρόνο για να βρείς το κατάλληλο παπούτσι για τον τύπο πατήματος του καθένα.

Βλέπω στη σελίδα του pulse 100 στην Ερυθραία οτι έχει και αυτό σύστημα με camera σε διάδρομο. Το έχει δοκιμάσει κανείς; Εμπειρία από το κατάστημα γενικότερα (ποικιλία-τιμές);



--
Είμαι θύμα του marketing.



Ψωνίζω τακτικά από το Pulse 100 εδώ και 2 χρόνια και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Αυτές τις μέρες θα έχει bazaar, οπότε είναι ευκαιρία να κάνεις μια βόλτα από το μαγαζί.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostas.christop5
Newbie Forum Runner

Greece
2 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2013 :  12:41:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγω θα σου προτεινα να περασεις απο απτο runners corner
Ο ανθρωπος που εχει το καταστημα εχει υπαρξει δρομεας.κ ακομα τρεχει
Κ εχει κ καλες τιμες σε σχεση με ιντερνετ.α
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2013 :  15:16:05  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Εμείς πήγαμε με τη γυναίκα μου το προηγούμενο Σάββατο για να αγοράσει παπούτσια. Ο συνεργάτης του Pulse 100 που μας εξυπηρέτησε μας βοήθησε λες και πούλαγε παπούτσι σε παγκόσμια πρωταθλήτρια. Μας ανέβασε πάνω από 10 κούτες μέχρι να σταντάρουμε το νούμερο αφού προηγήθηκε βιντεοσκόπηση στον διάδρομο. Μετά την έβαλε να τρέξει έξω στον δρόμο για να τη δει και εκεί... Μείναμε στο μαγαζί περίπου 1 ώρα και 15 λεπτά και όλα αυτά εν μέσω πολλών ακόμη πελατών που περίμεναν τη σειρά τους για παπούτσια. Πραγματικά εντυπωσιάστηκα με την υπομονή και την ψυχραιμία του με τόσο κόσμο να περιμένει. Εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος όπως άλλωστε ευχαριστημένος φεύγω κάθε φορά και από το Runners Corner. Από μάρκες στο P 100 βασικά παίζουν Asics, Mizuno, Saucony και Salomon. Εχει και κάτι λίγα από Zoot. Pearl Izumi (ίσως και NB.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2013 :  15:24:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Laga

Εμείς πήγαμε με τη γυναίκα μου το προηγούμενο Σάββατο για να αγοράσει παπούτσια. Ο συνεργάτης του Pulse 100 που μας εξυπηρέτησε μας βοήθησε λες και πούλαγε παπούτσι σε παγκόσμια πρωταθλήτρια. Μας ανέβασε πάνω από 10 κούτες μέχρι να σταντάρουμε το νούμερο αφού προηγήθηκε βιντεοσκόπηση στον διάδρομο. Μετά την έβαλε να τρέξει έξω στον δρόμο για να τη δει και εκεί... Μείναμε στο μαγαζί περίπου 1 ώρα και 15 λεπτά και όλα αυτά εν μέσω πολλών ακόμη πελατών που περίμεναν τη σειρά τους για παπούτσια. Πραγματικά εντυπωσιάστηκα με την υπομονή και την ψυχραιμία του με τόσο κόσμο να περιμένει. Εμεινα απόλυτα ευχαριστημένος όπως άλλωστε ευχαριστημένος φεύγω κάθε φορά και από το Runners Corner. Από μάρκες στο P 100 βασικά παίζουν Asics, Mizuno, Saucony και Salomon. Εχει και κάτι λίγα από Zoot. Pearl Izumi (ίσως και NB.



Αυτό είναι το απολύτως σωστό!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2013 :  17:06:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kostas.christop5

Εγω θα σου προτεινα να περασεις απο απτο runners corner
Ο ανθρωπος που εχει το καταστημα εχει υπαρξει δρομεας.κ ακομα τρεχει



Κι αυτος που μας ειχε εξυπηρετησει περισυ στο pulse 100 ειναι τριαθλητης (ειχε λαβει περσι μερος στο astroman-μισο ironman στο Αστρος Κυνουριας).

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2013 :  19:35:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μετα απο 1 1/2 χρονo πιστε υω οτι ο φιλος θα εχει ψωνισει ...

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.


Edited by - stratus on 07/09/2013 19:43:17
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2013 :  19:57:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους


"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/09/2013 :  21:52:09  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stratus

Μετα απο 1 1/2 χρονo πιστε υω οτι ο φιλος θα εχει ψωνισει ...

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.





Προσπαθούσα ώρα τώρα να καταλάβω τι ακριβώς εννοείς Χρήστο...
Χα, χα, χα... Μας ξεφτίλισες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000