Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Αγώνες 5 και 10 χλμ. στην Θεσ/νίκη(διαμαρτυρία)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 4

sisi
Senior Forum-Runner

Greece


563 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  00:16:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by bizzilizzie

Kρίμα που δεν θα σου έχουμε κοντά μας, Σίση....ήθελα να σε γνωρίσω...

Όσο για τον αγώνα σου.... τουλάχιστον το είπαν ο'τι είναι 10.250...!!

....και το γεγονός ο'τι δεν θα τρέξεις στη Θεσσαλονίκη λόγο ώρας, πρέπει να το πείς στους διοργανωτές....!!! Όπως ειπε ο Giorgosdelta, εκεί τους πονάει....!!!

Σκασίλα τους αν θα τρέξω εγώ, εσύ ή ο vasilis dr.
Το μόνο που τελικά τους νοιάζει είναι οι υπάρχοντες ακροατές-πιθανοί ψηφοφόροι τους. Έτσι οι προεκλογικοί λόγοι τους θα εκφωνηθούν στις 12:00 αντί στις 9:00(που Κυριακάτικα κοιμούνται όλοι), όπως πολύ έξυπνα ανέφερες σε προηγούμενη δημοσίευσή σου!
Αλλιώς δεν εξηγείται...




Σίση
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  00:32:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η sisi είναι από τις ομορφότερες παρουσίες του φορουμ και από τις δρομείς ΒΑΘΡΟΥ!!!

Όπότε σιγουρα θα λείψει...

Παρόλα αυτά και στη Μεσσήνη που ήμουν το 2010 (πέρσι δεν έγινε) είναι πολύ ωραία και sisi μετά το τέλος του αγώνα συνήθως έχει γουρουνοπούλες δεν μπορείς να φανταστείς τι πανηγύρι γίνεται... Εκαντοντάδες δρομείς λιωμένοι με τα κρέατα στο χέρι

Οπως και να εχει να περάσεις καλά, θα το παλέψουμε και εμείς στην Θεσσαλονίκη ότι και αν κάνουν

Υγ. Ισως Liz να επρεπε να ειχαμε αντιδρασει και εμεις νωριτερα... αλλα το να το συζηταμε μεταξυ μας τελικά δεν ωφελούσε πουθενά

Αι να δουμε αν θα βγαλει πουθενα :-)

Γιώργος Κ. (geok)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilis dr
Senior Forum-Runner

Greece
1026 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  00:57:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sisi

quote:
Originally posted by bizzilizzie

Kρίμα που δεν θα σου έχουμε κοντά μας, Σίση....ήθελα να σε γνωρίσω...

Όσο για τον αγώνα σου.... τουλάχιστον το είπαν ο'τι είναι 10.250...!!

....και το γεγονός ο'τι δεν θα τρέξεις στη Θεσσαλονίκη λόγο ώρας, πρέπει να το πείς στους διοργανωτές....!!! Όπως ειπε ο Giorgosdelta, εκεί τους πονάει....!!!

Σκασίλα τους αν θα τρέξω εγώ, εσύ ή ο vasilis dr.
Το μόνο που τελικά τους νοιάζει είναι οι υπάρχοντες ακροατές-πιθανοί ψηφοφόροι τους. Έτσι οι προεκλογικοί λόγοι τους θα εκφωνηθούν στις 12:00 αντί στις 9:00(που Κυριακάτικα κοιμούνται όλοι), όπως πολύ έξυπνα ανέφερες σε προηγούμενη δημοσίευσή σου!
Αλλιώς δεν εξηγείται...




Σίση




Aγαπητή Σίση,δεν ξέρω και δεν μπορώ να μιλήσω εκ μέρους των άλλων,αλλα εγώ προσωπικά,εαν βρεθώ στην έναρξη των 10 χλμ.και ακούω λόγους απο Δήμαρχο,Γραμματέα κτλ. θα αρχίσω μάλον να γιουχάρω, μια που η ζέστη,η ώρα,η αναμονή θα μ'έχουν ''πειράξει'' τα μυαλά!!!
Τώρα εαν ακολουθήσουν και άλλοι,τι να πώ...θα κάνουμε μια ''ωραία ατμόσφαιρα'' όπως έλεγε και ο αείμνηστος Ν.Ηλιόπουλος.

Edited by - vasilis dr on 23/03/2012 01:01:09
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  07:56:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
θελουν γιουχα σε τετοια περιπτωση...

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  09:20:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...να σας ενημερωσω οτι υπαρχει ατομο απο τους υπευθυνους του αγωνα που διαβαζει τι γραφουμε!!!!Ετσι και γω συμφωνω με τον Βασιλη!!!! Να τους γιουχαρετε που δεν θα σας αφησουν να με υποδεχτειτε στον τερματισμο μου!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  09:21:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
δεν μ’ ενοχλεί τόσο πολύ η ώρα εκκίνησης όσο μ’ ενοχλεί να μην μπορείς να δεις τους φίλους να τερματίσουν (εκτός αν είναι ελίτ). το 2ο, οι αθλούμενοι των 4 ωρών θα τερματίσουν με τους πρώτους του 10, δεν θα γίνει λίγο μπάχαλο?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  09:41:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by GLOU GLOU

δεν μ’ ενοχλεί τόσο πολύ η ώρα εκκίνησης όσο μ’ ενοχλεί να μην μπορείς να δεις τους φίλους να τερματίσουν (εκτός αν είναι ελίτ). το 2ο, οι αθλούμενοι των 4 ωρών θα τερματίσουν με τους πρώτους του 10, δεν θα γίνει λίγο μπάχαλο?



Glou αυτό λέγαμε μεταξύ σοβαρού και αστείου.. Εμείς θα έχεουμε ξεκινήσει 15 λεπτά πριν και θα μαζεύουμε κόσμο που τρέχει 3 ωρες και 15 λεπτά.

Φαντάσου ψυχολογία αυτών των ανθρώπων να βλεπουν αλλοφρονες 10αρηδες να σπρινταρουν γυρω τους ενω αυτη εχουν μπει στο τελευταίο τους κομμάτι του Γολγοθά

Το σκ τρεξαμε με τον Ορέστη στο πεδίον 10αρι στις 12.30 δεν μπορείς να φανταστείς κοντέψαμε να σκάσουμε, εγω βούτηξα στη βρυση στο αγαλμα της Αθηνάς με το που τελειώσαμε

και δε το πηγαμε καθόλου γρήγορα (για τα δικά μας τεμπο) κοντα στο 5.45'.... Ετσι όπως πάνε τα πράγματα δε γλιτώνουμε το σκάσιμο... ειδικά οποιος ήθελε να πάει για χρόνο δεν τον κοβω εντος στόχων με vra εκκίνησης 12.00 (δηλαδή 13.00)!


Γιώργος Κ. (geok)

Edited by - vavoulis on 23/03/2012 09:57:07
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  10:47:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
[i]Originally posted by vasilis dr

Aγαπητή Σίση,δεν ξέρω και δεν μπορώ να μιλήσω εκ μέρους των άλλων,αλλα εγώ προσωπικά,εαν βρεθώ στην έναρξη των 10 χλμ.και ακούω λόγους απο Δήμαρχο,Γραμματέα κτλ. θα αρχίσω μάλον να γιουχάρω, μια που η ζέστη,η ώρα,η αναμονή θα μ'έχουν ''πειράξει'' τα μυαλά!!!
Τώρα εαν ακολουθήσουν και άλλοι,τι να πώ...θα κάνουμε μια ''ωραία ατμόσφαιρα'' όπως έλεγε και ο αείμνηστος Ν.Ηλιόπουλος.



Bασίλη, ακριβώς αυτό σκεφτόμουν σήμερα καθώς έτρεχα στη ζέστη...(και ήταν ακόμα πρωί....!!!...)

...και ίσως κάποιος να υψώσει φωνή και να ζητήσει εξηγήσεις....για να ξέρουν κι'ολας γιατί γιουχάρουμε.......μην νομίζουν ο,τι είναι γενική αγανάκτηση λόγο κρίσης...!

____________________________________________________________________________________________

Pleeeese let it be cool on 1st April....!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bizzilizzie
Senior Forum-Runner

Greece


691 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  10:51:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sugar

...να σας ενημερωσω οτι υπαρχει ατομο απο τους υπευθυνους του αγωνα που διαβαζει τι γραφουμε!!!!Ετσι και γω συμφωνω με τον Βασιλη!!!! Να τους γιουχαρετε που δεν θα σας αφησουν να με υποδεχτειτε στον τερματισμο μου!!!!

"SUGAR"..TO ΑΡΓΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΤΑΙ ΤΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΤΕ!!!



Χαίρομαι που το ακούω....! ....αλλά γιατί δεν μας απαντάει τότε...;;;;....

____________________________________________________________________________________________

Pleeeese let it be cool on 1st April....!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  11:16:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά δεν ξέρουμε τι καιρό θα κάνει εκείνη την ημέρα !!!! αν έχει ζέστα τότε θα αποκτήσουμε λίγο παραπάνω μαυρισματάκη !!!, καλή η σκέψη να είναι γεμάτη η διαδρομή από τους δρομείς του μαραθωνίου των +3ω15' και βάλε αλλά κυρίως για τους πιο πίσω των +4ω που θα έχουν άτομα που θα πηγαίνουν στο ίδιο τέμπο τραβώντας ο ένας τον άλλο !!! από τους δρομείς των 10χιλ. εμένα δεν θα με πείραζε καθόλου να δω κάποιο γνωστό από τα 10χιλ και να πάμε μαζί τα τελευταία μέτρα !!!!! άσχετα αν θα είμαι γκολ από το +35 είδη χιλιόμετρα !!!. Αν κατάλαβα καλά το κάνουν για να μένει γεμάτη η διαδρομή κατά την διάρκεια του μαραθωνίου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vavoulis
Elite Forum-Runner

Greece


2137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  11:57:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν οι αγώνες των 5 κα 10 είναι συνοδευτικοί του Μαραθωνίου η ωρα ειναι πολύ καλη και ωραίο happening, ΔΕΝ παρουσιάστηκαν όμως ετσι στην αρχή για να έχουν παρεα οι μαραθωνοδρόμοι,

αλλα υπάρχουν άνθρωποι που θέλουν να τρέξουν τα 5 και τα 10 για τον δικό τους αγώνα, χωρίς να πρέπει να σκάσουν απο τη ζέστη.

Από κει και πέρα όλες οι απόψεις σεβαστές.

ΟΜΩΣ δεν ειναι σοβαρό και αξιο σεβασμου το οταν εγω δήλωνα συμμετοχή στην έκθεση του Μαραθωνίου στην Αθήνα και η προκηρυξη έλεγε 9 και 9,30 την εκκίνηση, 40 μέρες πριν τον αγώνα κάποιος να θέλει για τους όποιους λογους να αλλάζει ενα τοσο βασικό σημείο των αγώνων. Την ωρα έναρξης... θα με αποζημιωσουν για ξενοδοχεία, εισητήρια αν αποφασίσω να μην παω λογω οτι δεν θέλω να τρεξω στις 12.... ΝΟΜΙΖΩ ΟΧΙ... αρα σε αυτο το κομμάτι ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!

Γιώργος Κ. (geok)

Edited by - vavoulis on 23/03/2012 11:58:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  12:22:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
+1

http://marathon.yooblog.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  12:44:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
εγώ είμαι μια περίπτωση μου αρέσει να σκάω . Πάντως τι γίνεται αν πρέπει να αφήσεις το δωμάτιο στις 2? Δεν θα τρέχω, αλλά ρωτώ από περιέργεια. Και όντως μια μικρή εξήγηση για την ώρα εκκίνησης δεν θα ήταν κακό έτσι, από περιέργεια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  13:33:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχεις απόλυτο δίκαιο Vavouli
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilis dr
Senior Forum-Runner

Greece
1026 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/03/2012 :  15:51:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλοι Δρομείς ωραία τα λέμε και συμφωνούμε πάνω-κάτω σε όλα για την κατάσταση με τις ώρες,αλλα να μην ξεχνάμε να στέλνουμε και απο ένα email διαμαρτυρίας,στο κάτω-κάτω δεν κοστίζει.
Να ζητήσουμε και απο φίλους μας Δρομείς που θα τρέξουν στα 5 και 10χλμ. και δεν είναι μέλη του forum, να κάνουν το ίδιο εφόσον βέβαια συμφωνούν μαζί μας,αν η αγανάκτηση είναι μεγάλη ίσως υπάρξει και καμιά διόρθωση της τελευταίας στιγμής.

Edited by - vasilis dr on 23/03/2012 15:52:24
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000