Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Αγώνας Δρόμου για τη Συλλογή Τροφίμων
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

xazos
Advanced Forum-Runner



299 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 26/03/2012 :  19:19:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να παιρνετε μαθηματα,εσεις οι σοφοι των συλλογων που διοργανωνετε αγωνες και δεν σας φτανουν τα λεφτα...
Ασε που απο'τι βλεπω στο ντουκου το περασατε συμφορουμητες και αυτο το ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ θεμα!!! ...βεβαια εδω δεν εχει κυπελλα και μεταλλεια!!

ΜΠΡΑΒΟ στα παιδια που το οργανωσαν!!!!!!!!!

roxani
Advanced Forum-Runner

Greece


396 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 26/03/2012 :  21:38:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν νομίζω πως περνάει κανένας στο ντούκου έναν τέτοιο αγώνα.
Και εγώ χτες το διάβασα και χαίρομαι πολύ που διοργανώνεται κάτι τέτοιο.

Tα απλά πράγματα στη ζωή μας είναι τα πιο σημαντικά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xazos
Advanced Forum-Runner



299 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2012 :  10:21:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...ουτε ενα ποστ,σχολιο,καλα λογια,βρισιες..τιποτα...για αλλους αγωνες εχεις διαβασει τι γραφεται!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2012 :  10:29:23  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαζέ, (άλλαξε και εσύ ψευδώνυμο να ξεκινάμε με άλλη προσφώνηση. ).

Τι θές να πούμε δλδ?
Μπράβο? Εύγε? Θα είναι λιγότερο υποκριτικό κατά την γνώμη σου (που ήδη την έχεις σχηματίσει?)

Προσωπικά, ούτε είχα ενημερωθεί για τον αγώνα (δεν είδα κάπου να προβάλλεται ή να κουβεντιάζεται) δεν το πήρα καν χαμπάρι ότι γινόταν. Γινόταν επίσης στην Κρήτη. Άρα συμμετοχή ήταν αδύνατον σχεδόν.
Δεύτερον, συγγνώμη αλλά για διαφόρους λόγους τέτοιες κινήσεις δεν με βρίσκουν ιδιαίτερα σύμφωνο, αλλά είναι μεγάλη κουβέντα. (θεωρώ πως είναι λαϊκισμός χωρίς κανένα αποτέλεσμα, ενώ υπάρχουν οργανωμένοι τρόποι -πιο αποτελεσματικοί- να στηρίξεις κάποιον που δεν έχει να φάει)

Φυσικά και μπράβο σε όσους το διοργάνωσαν, και αν ήμουν κοντά εκεί, κάπως ίσως βοηθούσα. Αλλά από εκεί και πέρα, τι θες να σου απαντήσουμε όταν πρακτικά αρχίζεις και τα βάζεις με όλα τα μέλη εδώ?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2012 :  10:31:46  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολύ καλή πρωτοβουλία,θετική-θετικότατη.Δυστυχώς πέφτει πάνω στους Μαραθωνίους,είναι και στην μακρινή Κρήτη,οπότε λογικό να χάνεται στην ΄΄άχλη΄΄.
Όσο για τους συλλόγους εγώ ξέρω ότι δυο-τρεις είχαν πάρει πρωτοβουλία και είχαν κάνει έρανο τροφίμων.Εμένα προσωπικά μου τηλεφώνησε ο ΣΔΥ Πειραιά και μου ζήτησε.Οπότε μην προτρέχουμε να τους κριτικάρουμε αρνητικά...

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2012-ΣΤΗΝ ΣΚΙΑ ΤΟΥ ΤΑΫΓΕΤΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 4/8/2012
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xazos
Advanced Forum-Runner



299 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2012 :  09:44:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Χαζέ, (άλλαξε και εσύ ψευδώνυμο να ξεκινάμε με άλλη προσφώνηση. ).

Τι θές να πούμε δλδ?
Μπράβο? Εύγε? Θα είναι λιγότερο υποκριτικό κατά την γνώμη σου (που ήδη την έχεις σχηματίσει?)

Προσωπικά, ούτε είχα ενημερωθεί για τον αγώνα (δεν είδα κάπου να προβάλλεται ή να κουβεντιάζεται) δεν το πήρα καν χαμπάρι ότι γινόταν. Γινόταν επίσης στην Κρήτη. Άρα συμμετοχή ήταν αδύνατον σχεδόν.
Δεύτερον, συγγνώμη αλλά για διαφόρους λόγους τέτοιες κινήσεις δεν με βρίσκουν ιδιαίτερα σύμφωνο, αλλά είναι μεγάλη κουβέντα. (θεωρώ πως είναι λαϊκισμός χωρίς κανένα αποτέλεσμα, ενώ υπάρχουν οργανωμένοι τρόποι -πιο αποτελεσματικοί- να στηρίξεις κάποιον που δεν έχει να φάει)

Φυσικά και μπράβο σε όσους το διοργάνωσαν, και αν ήμουν κοντά εκεί, κάπως ίσως βοηθούσα. Αλλά από εκεί και πέρα, τι θες να σου απαντήσουμε όταν πρακτικά αρχίζεις και τα βάζεις με όλα τα μέλη εδώ?



φιλε μου,το ψευδονημο,αφου το διαλεξα εγω σαφως και δεν με ενοχλει!!
ΤΟ θεμα ανοιξε,οχι για να συμμετασχουμε στον συγκεκριμενο αγωνα και για τα αυτονοητα συγχαρητηρια που αξιζουν σε αυτους που το κανουν!
Αν θυμασε, πριν λιγο καιρο,καταναλωσαμε χρονο και φαια ουσια για να υπερασπιστουμε τις αποψεις μας για το κοστος των λαικων αγωνων!
Τι θα γινοταν λοιπον αν ο καθε συλλογος διοργανωνε τον αγωνα του για εναν τετοιο σκοπο?
Ας διναμε,οσοι μπορουσαν, και ενα συμβολικο αντιτιμο..Οχι ομως για τσιπακια και αλλα χαζα...
Ας δειξουν και οι εδω συλλογοι το κοινωνικο τους προσωπο αυτους,που πολυ αμφιβαλω αν εχουν πλεον.Πριν καθιερωθει το αντιτιμο στους αγωνες,αν θυμασε παντα υπηρχε κουτι για εισφορα(σε οποιον ξθελε και μπορουσε) για καποιο καλο σκοπο...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2012 :  09:52:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by xazos

quote:
Originally posted by Deorum

Χαζέ, (άλλαξε και εσύ ψευδώνυμο να ξεκινάμε με άλλη προσφώνηση. ).

Τι θές να πούμε δλδ?
Μπράβο? Εύγε? Θα είναι λιγότερο υποκριτικό κατά την γνώμη σου (που ήδη την έχεις σχηματίσει?)

Προσωπικά, ούτε είχα ενημερωθεί για τον αγώνα (δεν είδα κάπου να προβάλλεται ή να κουβεντιάζεται) δεν το πήρα καν χαμπάρι ότι γινόταν. Γινόταν επίσης στην Κρήτη. Άρα συμμετοχή ήταν αδύνατον σχεδόν.
Δεύτερον, συγγνώμη αλλά για διαφόρους λόγους τέτοιες κινήσεις δεν με βρίσκουν ιδιαίτερα σύμφωνο, αλλά είναι μεγάλη κουβέντα. (θεωρώ πως είναι λαϊκισμός χωρίς κανένα αποτέλεσμα, ενώ υπάρχουν οργανωμένοι τρόποι -πιο αποτελεσματικοί- να στηρίξεις κάποιον που δεν έχει να φάει)

Φυσικά και μπράβο σε όσους το διοργάνωσαν, και αν ήμουν κοντά εκεί, κάπως ίσως βοηθούσα. Αλλά από εκεί και πέρα, τι θες να σου απαντήσουμε όταν πρακτικά αρχίζεις και τα βάζεις με όλα τα μέλη εδώ?



φιλε μου,το ψευδονημο,αφου το διαλεξα εγω σαφως και δεν με ενοχλει!!
ΤΟ θεμα ανοιξε,οχι για να συμμετασχουμε στον συγκεκριμενο αγωνα και για τα αυτονοητα συγχαρητηρια που αξιζουν σε αυτους που το κανουν!
Αν θυμασε, πριν λιγο καιρο,καταναλωσαμε χρονο και φαια ουσια για να υπερασπιστουμε τις αποψεις μας για το κοστος των λαικων αγωνων!
Τι θα γινοταν λοιπον αν ο καθε συλλογος διοργανωνε τον αγωνα του για εναν τετοιο σκοπο?
Ας διναμε,οσοι μπορουσαν, και ενα συμβολικο αντιτιμο..Οχι ομως για τσιπακια και αλλα χαζα...
Ας δειξουν και οι εδω συλλογοι το κοινωνικο τους προσωπο αυτους,που πολυ αμφιβαλω αν εχουν πλεον.Πριν καθιερωθει το αντιτιμο στους αγωνες,αν θυμασε παντα υπηρχε κουτι για εισφορα(σε οποιον ξθελε και μπορουσε) για καποιο καλο σκοπο...





Μήπως ξεχνάς το 10ευρω συμμετοχής με τους συλλόγους για τον ΚΜΑ που πάει?
Μήπως έχεις ακούσει για κάποιον σύλλογο Φλόγα?

Η πιό χαμένη μέρα απο την ζωή μας είναι εκείνη που δέν χαμογελάσαμε.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2012 :  09:54:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
....Πολλά μπράβο στα παιδιά αλλά είμαι σίγουρος πως πολλοί μέσα απο εδώ προσφέρουν τρόφιμα και ότι άλλο μπορούν για τους άπορους συνανθρώπους μας.

Η πιό χαμένη μέρα απο την ζωή μας είναι εκείνη που δέν χαμογελάσαμε.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xazos
Advanced Forum-Runner



299 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2012 :  10:46:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ANASTASIOS

Μήπως ξεχνάς το 10ευρω συμμετοχής με τους συλλόγους για τον ΚΜΑ που πάει?
Μήπως έχεις ακούσει για κάποιον σύλλογο Φλόγα?

Η πιό χαμένη μέρα απο την ζωή μας είναι εκείνη που δέν χαμογελάσαμε.





φιλε μου πανω σε αυτο το επιχειρημα προσπαθω να πεισω για την χαζομαρα του αντιτιμου!!Δεν μπορεις σαν συλλογος να παιρνεις απο τον ΣΕΓΑΣ 10 ευρω για φιλανθρωπια και στον δικο σου αγωνα να κανεις την παπια....
Αστα φιλε...δεν υπαρχει σωτηρια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aytoxeiras
Elite Forum-Runner

1247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2012 :  15:29:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum
(θεωρώ πως είναι λαϊκισμός χωρίς κανένα αποτέλεσμα, ενώ υπάρχουν οργανωμένοι τρόποι -πιο αποτελεσματικοί- να στηρίξεις κάποιον που δεν έχει να φάει)


δε θα μπορούσα να συμφωνήσω περισσότερο.
+1
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000