Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Επικαιρότητα
 Προπόνηση στην αιθαλομίχλη
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 6

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2013 :  21:25:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Καλά δεν είναι μόνο ότι δεν μπορούμε να αναπνεύσουμε.Μυρίστε τα φρεσκοπλυμμένα σας ρούχα,όταν τα μαζέψετε απο το άπλωμα,να δείτε πως μυρίζουν.Καλύτερα να μην πλυθούν.

Σύντομα αν συνεχιστεί αυτό θα θρηνήσουμε θύματα.

Δεν είναι τυχαίο που στην Αγγλία,απαγορεύονται τα τζάκια.Αλλα τι ξέρουν αυτοί οι Άγγλοι....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013



καλά αυτό με τα ρούχα...άστα... λες και απλώνουμε σε χαρτοπαικτική λέσχη μυρίζουνε...

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratus
Elite Forum-Runner

Greece
2382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2013 :  21:27:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gargadua

Ετοιμαστείτε για φόρο στα ξύλα και πέλετ ή γενικώς επιβολής αντικαπνιστικού φόρου γιατί η αύξηση της τιμής του πετρελαίου προβλεπόταν στο μνημόνιο, αποκλείεται να κατέβει.....
Εκτός αν σε στιγμές αναλαμπής χρησιμοποιήσουν το γνωστό μέτρο: μείωση μισθών και συντάξεων σε δημόσιο και ιδιωτικό τομέα.........λόγω αιθαλομίχλης!!!!!!!!!!!

The more you hurry to succeed, the longer it will take to succeed.



Δε ξερω αν το λες για πλακα,αλλα εγω ειμαι σιγουρος οτι καποιος φορος θα μπει.Παντως η καυση ξυλου στην Αθηνα ειναι παρανομη,ασχετα που ως συνηθως δεν τηρειται

---------------------------
XΡΗΣΤΟΣ
'Η κάνεις κάτι ή δεν το κάνεις.Η προσπάθεια αρκεί είναι για τους αποτυχημένους.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου
http://cumulusgr.no-ip.org/marousi
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2013 :  21:34:39  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stratos_al

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Καλά δεν είναι μόνο ότι δεν μπορούμε να αναπνεύσουμε.Μυρίστε τα φρεσκοπλυμμένα σας ρούχα,όταν τα μαζέψετε απο το άπλωμα,να δείτε πως μυρίζουν.Καλύτερα να μην πλυθούν.

Σύντομα αν συνεχιστεί αυτό θα θρηνήσουμε θύματα.

Δεν είναι τυχαίο που στην Αγγλία,απαγορεύονται τα τζάκια.Αλλα τι ξέρουν αυτοί οι Άγγλοι....

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013



καλά αυτό με τα ρούχα...άστα... λες και απλώνουμε σε χαρτοπαικτική λέσχη μυρίζουνε...

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.


Τζάμπα τα σημερινά καντίλια δλδ.... σήμερα τα πήρα από την απλώστρα .... και όπως καταλαβαίνετε .... ήταν λες και τα μάζεψα από το τζάκι...

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ThanasisT
Senior Forum-Runner

Greece


911 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2013 :  21:49:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το πρόβλημα με την μυρωδιά καμένου ξύλου στα ρούχα στην Βόρεια Ελλάδα ,τουλάχιστον για μένα, είναι κάτι συνηθισμένο.Πότε δεν απλώνουμε έξω πια γιατί ακριβώς δίπλα από την βεράντα μας έχει καμινάδα.Ευτυχώς έχουμε έξτρα δωμάτιο και απλώνουμε εκεί.
Τι να κάνεις; Το δέχεσαι.

“You are not your job, you're not how much money you have in the bank. You are not the car you drive. You're not the contents of your wallet. You are not your f***ing khakis. You are all singing, all dancing crap of the world.” Tyler Durden
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

someone
Forum-Runner

76 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2013 :  22:47:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχει κάποιος αυτό το διάστημα κάνει προπόνηση σε Υμηττό ή Πάρνηθα και μπορεί να μας πει πως ήταν η ατμόσφαιρα εκεί ?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dinosman
Forum-Runner

159 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2013 :  22:59:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στον υμηττο όσες φορές πήγα η ατμόσφαιρα ήταν καθαρή και δεν υπήρχε πρόβλημα .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2013 :  23:53:10  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Σήμερα κάπως το πράγμα ήταν περιορισμένο.Νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες κάπως έχει κοπάσει η μεγάλη βρώμα του καμμένου.Μάλλον πολλοί συμπολίτες μας είδαν,το τι προβλήματα δημιουργεί το συγκεκριμένο μεσο θέρμανσης στην κοινωνία,και το περιόρισαν.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2013 :  00:25:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Σήμερα κάπως το πράγμα ήταν περιορισμένο.Νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες κάπως έχει κοπάσει η μεγάλη βρώμα του καμμένου.Μάλλον πολλοί συμπολίτες μας είδαν,το τι προβλήματα δημιουργεί το συγκεκριμένο μεσο θέρμανσης στην κοινωνία,και το περιόρισαν.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013


μπα.....μάλλον φοβήθηκαν για την πάρτη τους με την ανακοίνωση των αρμοδίων ότι η μόλυνση κυκλοφορεί και μέσα στο σπίτι

MANOLIS2004
Μου γρατζούναγε την πόρτα ο αστυνόμος - ποντικός και τον καθάρισαν οι κανονικοί!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2013 :  00:51:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
+1000

Δεν πρόσεξα για σήμερα, αλλά χθες το βράδυ ήταν τραγική η κατάσταση..

quote:
Originally posted by MANOLIS2004

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Σήμερα κάπως το πράγμα ήταν περιορισμένο.Νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες κάπως έχει κοπάσει η μεγάλη βρώμα του καμμένου.Μάλλον πολλοί συμπολίτες μας είδαν,το τι προβλήματα δημιουργεί το συγκεκριμένο μεσο θέρμανσης στην κοινωνία,και το περιόρισαν.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013


μπα.....μάλλον φοβήθηκαν για την πάρτη τους με την ανακοίνωση των αρμοδίων ότι η μόλυνση κυκλοφορεί και μέσα στο σπίτι

MANOLIS2004
Μου γρατζούναγε την πόρτα ο αστυνόμος - ποντικός και τον καθάρισαν οι κανονικοί!!!


Edited by - gtsig on 04/01/2013 00:53:33
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2013 :  12:06:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS2004

quote:
Originally posted by SKOTEINOS

Σήμερα κάπως το πράγμα ήταν περιορισμένο.Νομίζω ότι τις τελευταίες μέρες κάπως έχει κοπάσει η μεγάλη βρώμα του καμμένου.Μάλλον πολλοί συμπολίτες μας είδαν,το τι προβλήματα δημιουργεί το συγκεκριμένο μεσο θέρμανσης στην κοινωνία,και το περιόρισαν.

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2013-ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΟΥ ΚΡΟΚΕΑΤΗ ΛΙΘΟΥ.ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 2-3/8/2013


μπα.....μάλλον φοβήθηκαν για την πάρτη τους με την ανακοίνωση των αρμοδίων ότι η μόλυνση κυκλοφορεί και μέσα στο σπίτι

MANOLIS2004
Μου γρατζούναγε την πόρτα ο αστυνόμος - ποντικός και τον καθάρισαν οι κανονικοί!!!


...και επιπλεον τις μερες των Χριστουγεννων-Πρωτοχρονιας, περισσοτεροι εβαλαν ξυλα στο τζακι τους, "για την παρεα της φλογας", να ψησουν κανα καστανα και τα σχετικα, και οχι απλα για να ζεσταθουν.

Τωρα οι πολιτες αρχιζουν και γυριζουν στις δουλειες τους + λιγοτερες ωρες στο σπιτι --> λιγοτερα ξυλα στο τζακι = λιγοτερη αιθαλομιχλη.

Σε καθε περιπτωση, οι πολυ πρωινες ωρες για προπονηση (αν μας "βγαινει" βεβαια το προγραμμα) ειναι κατα πολυ προτιμοτερες απο τις βραδυνες, καθως η ατμοσφαιρα εχει καθαρισει αρκετα απο την καπνα! Τουλαχιστον αυτο εχω συνειδητοποιησει στα μερη μας...

Για τα ρουχα: παντα φερνω τις απλωστρες μεσα στο σπιτι πριν παω για υπνο (ασε που με τη χειμερινη υγρασια, αντι να στεγνωνουν το βραδυ, "υγρασιαζονται" περισσοτερο), ενω το στεγνωτηριο δουλευει πιο συχνα (στις ωρες "νυχτερινου" τιμολογιου της ΔΕΗ).

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2013 :  13:24:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
με τέτοιο αέρα που αναπνέουμε κάνουμε κάτι επιδόσεις!!!! Μηχανοκίνητοι έχουμε γίνει!!!!

Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι σοβαρά γιατί έτσι και σχολιάσω θα κοκκινίσουν οι τοίχοι του forum...
καλό κουράγιο μόνο να έχουμε και εύχομαι να μην μας βρει τίποτα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2013 :  17:54:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Hermes

με τέτοιο αέρα που αναπνέουμε κάνουμε κάτι επιδόσεις!!!! Μηχανοκίνητοι έχουμε γίνει!!!!

Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι σοβαρά γιατί έτσι και σχολιάσω θα κοκκινίσουν οι τοίχοι του forum...
καλό κουράγιο μόνο να έχουμε και εύχομαι να μην μας βρει τίποτα...



για δοκίμασε....

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hermes
Elite Forum-Runner

Greece


2398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2013 :  18:03:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να πάνε να @##@@@#@$$%~@ #$
ε, μα! τα είπα και ηρέμησα!!!
quote:
Originally posted by stratos_al

quote:
Originally posted by Hermes

με τέτοιο αέρα που αναπνέουμε κάνουμε κάτι επιδόσεις!!!! Μηχανοκίνητοι έχουμε γίνει!!!!

Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι σοβαρά γιατί έτσι και σχολιάσω θα κοκκινίσουν οι τοίχοι του forum...
καλό κουράγιο μόνο να έχουμε και εύχομαι να μην μας βρει τίποτα...



για δοκίμασε....

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2013 :  18:21:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Hermes

Να πάνε να @##@@@#@$$%~@ #$
ε, μα! τα είπα και ηρέμησα!!!
quote:
Originally posted by stratos_al

quote:
Originally posted by Hermes

με τέτοιο αέρα που αναπνέουμε κάνουμε κάτι επιδόσεις!!!! Μηχανοκίνητοι έχουμε γίνει!!!!

Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι σοβαρά γιατί έτσι και σχολιάσω θα κοκκινίσουν οι τοίχοι του forum...
καλό κουράγιο μόνο να έχουμε και εύχομαι να μην μας βρει τίποτα...



για δοκίμασε....

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.







τι να κάνει βρε Ερμή ο καθένας????
ότι μπορεί για να ζεσταθεί το κοκκαλάκι του ....
με την τιμή του πετρελαίου εκεί που είναι καίνε μέχρι και κάλτσες στις σόμπες....


Πάντως είναι ανυπόφορα και σίγουρα δεν γίνεται από μόστρα από όσους έχουν τζάκια. Το θέμα είναι σοβαρό... ο γείτονας έκαψε χθες στην ξυλόσομπα μια ντουλάπα που βγήκε στα σκουπίδια...
ο άνθρωπος άνεργος με 2 παιδιά... τον είδα που την κουβάλαγε και τον ρώτησα...

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/01/2013 :  18:32:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δε θέλω να γίνομαι κακός, αλλά θα συμφωνήσω με τον Ερμή.. Αυτά γίνονται μόνο στην μπανανία, όπου κανένας δε δίνει δεκάρα για τους νόμους. Εκτός από παράνομο, είναι άκρως επικίνδυνο για τη δημόσια υγεία. Να κοιτάζουμε την πάρτι μας δηλαδή κι ας πεθάνουν και πέντε ξένοι άνθρωποι από καρκίνο ή καρδιοαναπνευστικά προβλήματα. Κατανοώ φυσικά την οικονομική κατάσταση της χώρας, αλλά δεν έπαθε κανείς τίποτα με το να φοράσει ένα μπουφάν μέσα στο σπίτι (κι εγώ με μπουφάν είμαι παρεμπιπτόντως). Όταν έχει κανείς παιδιά θα μου πείτε, δεν είναι το ίδιο, αλλά αν δεν τηρούμε εμείς τους νόμους, τι να περιμένουμε από τους "βολευτές" που έχουν και το πεπόνι και το μαχαίρι;



quote:
Originally posted by stratos_al

quote:
Originally posted by Hermes

Να πάνε να @##@@@#@$$%~@ #$
ε, μα! τα είπα και ηρέμησα!!!
quote:
Originally posted by stratos_al

quote:
Originally posted by Hermes

με τέτοιο αέρα που αναπνέουμε κάνουμε κάτι επιδόσεις!!!! Μηχανοκίνητοι έχουμε γίνει!!!!

Δεν θέλω να σχολιάσω κάτι σοβαρά γιατί έτσι και σχολιάσω θα κοκκινίσουν οι τοίχοι του forum...
καλό κουράγιο μόνο να έχουμε και εύχομαι να μην μας βρει τίποτα...



για δοκίμασε....

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.







τι να κάνει βρε Ερμή ο καθένας????
ότι μπορεί για να ζεσταθεί το κοκκαλάκι του ....
με την τιμή του πετρελαίου εκεί που είναι καίνε μέχρι και κάλτσες στις σόμπες....


Πάντως είναι ανυπόφορα και σίγουρα δεν γίνεται από μόστρα από όσους έχουν τζάκια. Το θέμα είναι σοβαρό... ο γείτονας έκαψε χθες στην ξυλόσομπα μια ντουλάπα που βγήκε στα σκουπίδια...
ο άνθρωπος άνεργος με 2 παιδιά... τον είδα που την κουβάλαγε και τον ρώτησα...

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.


Edited by - gtsig on 04/01/2013 18:34:05
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 6 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000