Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ζηρεια sky race
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 10

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  15:30:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένα μεγάλο ευχαριστώ για τις περιγραφές σας παίδες (@sam: είδες που τελικά όχι μόνο έγραψες για τον αγώνα, αλλά ήσουν και πολύ-πολύ γλαφυρός;) -> αυτές οι περιγραφές «κοπιαρίστηκαν» στο αρχείο που διατηρώ για τις περιγραφές των αγώνων, γιατί χάρη σε αυτές, εμείς οι «αδαείς» παίρνουμε μια ιδέα το τι έχουμε να αντιμετωπίσουμε σε κάποιον αγώνα την πρώτη φορά που θα τον τρέξουμε, μας βάζετε πραγματικά στο κλίμα του εκάστοτε αγώνα, συγκινούμαστε, παίρνουμε ιδέες, γινόμαστε ένα με εντυπώσεις και συναισθήματα (αναφέρομαι και σε άλλο νήμα, για αυτό και όλος αυτός ο πρόλογος!).

ΔΕ ΖΗΛΕΥΩ ΡΕΕΕΕΕ, ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΕ ΖΗΛΕΥΩ ! ! !

Ζήρεια ήταν να τρέξω και εγώ φέτος, αλλά τελικά «ματαιώθηκε» λόγο του Alpamayo Trailrace. Του χρόνου όμως (καλά να είμαστε πάνω από όλα) θα τον κυνηγήσω αυτόν αγώνα μέχρι τέλους!

Καλή αποκατάσταση σε όλους που έτρεξαν και συγχαρητήρια για τη συμμετοχή σας!


Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  17:39:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωραίος Σταμάτη!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  18:41:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητηρια Σταματη, πολυ ωραια η περιγραφη σου ακομα και για μενα που δεν ειμαι φαν του βουνου (οχι για τρεξιμο, ουτε καν για πικ νικ, θαλασσα και ξερο ψωμι!). Και μονο στην ιδεα των πλην θερμοκρασιων εκει πανω οταν εδω κατω πλατσουριζαμρε στη θαλασσα, μπρρρ!!!!Χαρα στο κουραγιο σας, πραγματικα! Η δε περιγραφη με το κατσικι πολυ γελιο, και μενα μου χει τυχει να τρεχω σε κατι ανηφορες εδω πανω στο βουνο και να βλεπω διπλα στα κατσαβραχα κατσικια να ανεβοκατεβαινουν κοροϊδευτικα και να μου σπανε τα νευρα!

Αληθεια, θα πας και Ολυμπο τωρα οπως δηλωνεις στην υπογραφη σου? Αν ναι, ελπιζω με αλλα παπουτσια τουλαχιστον!

_________________________________________________
T' όνειρο ειναι τα φτερά μα αν θελεις να πετάξεις
πρέπει και την αλήθεια σου λίγο να την πειράξεις

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  19:50:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Είναι το επόμενο και μέχρι στιγμής έχει βγει το πρόγραμμα και επιτέλους όπως έγραψα και στη περιγραφή έβγαλα έναν δύσκολο βουνίσιο αγώνα με άλλη διάθεση και δυνάμεις... Και ο χρονικός στόχος που είχα θέσει (*) για να λέω ότι προχωράω με ελπίδες και για τον Όλυμπο για τεχνικές λεπτομέρειες δεν επετευχθεί

(* ήταν δύσκολη η ζήρεια, οι πλέον σκληροπυρηνικοί έλληνες δρομείς και στις 7 ώρες πάνω/κάτω θα βρεις δρομείς με αρκετούς ολύμπους και παρανέστια μέσα)

Είμαι όμως ακόμα κάτω αυτού που περίμενω ότι θα μπορούσα να είμαι μέχρι τότε. Έχω 26-27 μέρες για να φτάσω εάν μπορώ στο 80%-90% τουλάχιστον του επιθυμητού (όσο δηλαδή θα μπορούσα μετά απο μακρά αποχή) να προλάβω να "ξεκουραστώ" κιόλας και να ελπίζω για έναν έγκυρο ή έστω απλά τερματισμό εάν και ΟΛΑ τα άλλα (και είναι πολλά που παίζουν ρόλο στον Όλυμπο και ειδικά όταν πας στο όριο) πανε κατ' ευχή εκείνη τη μέρα. Πιο πολύ λαχειο ίσως να είναι λοιπόν όση προπόνηση και εάν "πω" ότι έκανα, αλλά προσωπικά έχω και το πλεονέκτημα ότι μαζί με τη προηγούμενη συμμετοχή μου στον olympus και δύο ορειβατικούς μαρθωνίους του ΕΟΣ, έχω περάσει τρεις φορές κάτω απο το θρόνο και μαζί με έναν ακόμα χειμερινό ενιπέα πριν χρόνια, τέσσερις φορές έβγαλα το δύσκολο φαράγγι και μπήκα στο Λιτόχωρο και έτσι δεν με τρομάζουν όπως παλαιότερα. Μπορεί πάντα και να πάω για μια προσπάθεια μέχρι όσο πάει.... Ένα 15%-20% άλλωστε εγκαταλείπει εκεί. Δεν είναι ντροπή.

Αυτό που μάλλον θα αλλάξω στο πρόγραμμα μου είναι το 50άρι στο Ζαγόρι και να κάνω το 25άρι. Έχω 2 μεγάλους αγώνες στο εξωτερικό λίγες μέρες μετά στον Άύγουστο που θα θελα να τους ευχαριστηθώ χωρίς προβλήματα και μάλλον δεν ταιριάζει άλλος ένας "Όλυμπος" λίγες μέρες πριν...

Παπούτσια φυσικά και θα έχω άλλα. Ψάχνομαι αυτές τι μέρες. Θα ήταν καλό να τα χα δοκιμάσει στη Ζήρεια που είδα ότι φέρνει σε αρκετά σημεία με τον Όλυμπο αλλά τη πάτησα τώρα. Οπότε σε οτι προπονήσεις προλάβω μόνος μου... Είμαι κατηφοράκιας γενικά και στις κατηφόρες το "κουτρουβαλάω" σχετικά καλά οπότε ψάχνω κάτι να μην γλυστράει εύκολα. Τα τελευταία NB κάναν μια έντιμη δουλειά σε αυτό το σημείο όταν ήταν καινούργια αλλά ψάχνομαι και αλλού...

Edited by - sam on 04/06/2013 19:53:14
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

penelope
Newbie Forum Runner



21 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  19:53:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητηρια σε ολους και σας ευχαριστουμε για τις περιγραφες σας :). Πολλοι απο εμας τις ειχαν αναγκη... (αν ζηλευω; αμπααααααα)

χαιρομαι που το νημα πηρε τελικα τις απαντησεις που του αξιζουν. :)

"Today i will run what you will not so that tomorrow i will run what you cannot"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  21:52:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by aimilia

Αλήθεια για έναν που είναι πολύ αρχάριος τα 7χλμ είναι εφικτά?


Τα έκανα πέρσι με έναν φίλο, αρχάριο κι αυτόν, και τα είδαμε όλα στην ανηφόρα! Μιλάμε για πολλή κλίση, αλλά βγαίνει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dinosman
Forum-Runner

159 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  21:53:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπορώ να πω πως ήταν απο τους ποιο ωραιους αγώνες που εχω τρέξει .το τοπίο φανταστικό και αρκετά δύσκολο ,να νέα καλά ο φίλος που την προηγούμενη μέρα μου είπε να πάρω μαζί μου αντιανεμικο και σωθηκα,Στις κορυφές πρέπει να είχε 1 βαθμό με πολυ αέρα ,η οργάνωση άψογη σε όλα . Σωστούς σταθμούς , ανθρώπους παντού και στον τερματισμό φασολάδα λουκάνικα στα κάρβουνα και φρούτα , δωράκια...μπλουζάκι του αγωνα, τεχνικές κάλτσες, μπαφι και μετάλλιο που θα το ζήλευαν στον σεγας!!! Στα του αγωνα στα τελευταία 7-8 km ταλαιπωριθηκα αφάνταστα ,με χτύπησαν τα παπούτσια (και το ήξερα πως θα την πάθαινα ) και δεν μπορούσα να τρέχω καθόλου πήγαινα με πλάγια μικρά βηματακια σαν τον καβουρα . Το χρονόμετρο στον τερματισμο έγραψε 5.07 ..καλή ξεκούραση σε όλους κ ραντεβού του χρόνου ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

jpsih
Senior Forum-Runner

Greece


519 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  22:31:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
απο τα γραφομενα και μονο πρεπει να ειναι μεγαλη εμπειρια αυτος ο αγωνας.

ενημερωτικα (και για μελλοντικη ισως χρηση): ποιοι θεωρουνται ως «εισαγωγικοι» αγωνες για τετοιου ειδους αγωνες? δηλαδη οχι με παρα πολλα χιλιομετρα και οχι αυξημενης δυσκολιας. ποιους προτεινετε για μια πρωτη γευση απο βουνο;

To hear nothing but breath. To feel nothing but heartbeat.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

chriscross
Advanced Forum-Runner



277 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  23:06:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[quote]Originally posted by jpsih

απο τα γραφομενα και μονο πρεπει να ειναι μεγαλη εμπειρια αυτος ο αγωνας.

ενημερωτικα (και για μελλοντικη ισως χρηση): ποιοι θεωρουνται ως «εισαγωγικοι» αγωνες για τετοιου ειδους αγωνες? δηλαδη οχι με παρα πολλα χιλιομετρα και οχι αυξημενης δυσκολιας. ποιους προτεινετε για μια πρωτη γευση απο βουνο;
Επειδη δεν ειχα και ιδιεταιρη εμπειρια πριν το τολμησω(τα μοναδικα βουνισια που ειχα στα ποδια μου ηταν 2 αγωνες περσινοι της σειρας mtr-το ενα δεκαρακι με 400μ υψομετρικα και το αλλο ενα snowrunning σιρκουι σε 100%χιονισμενο τερεν στα 2000μ υψομετρο και υψομετρικα που προστιθεντο αναλογα με τους γυρους που εκανες και το φετινο alpamayo,που μπορω να σου πω πως το ειδα και σαν"εισαγωγικο"για την ζηρια)θα μπορουσα να σου προτεινω οτιδηποτε γινεται ακομα και στα βουνα της Αττικης γυρω μας,μην πας μακρια.Νομιζω οτι οποιοδηποτε αγωνα και να επιλεξεις σε βουνο-κατα τη διαρκεια του θα λες τι ηρθα να κανω εγω εδω πανω,γιατι το κανω αυτο στον εαυτο μου και αλλα διαφορα "γαλλικα"-αλλα μολις θα τον τερματιζεις δεν θα βλεπεις την ωρα για τον επομενο!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

panagiotis1978
Senior Forum-Runner

Greece
947 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  23:42:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
μπραβο παιδια μετα απο αυτα που διαβασαμε ο αγωνας μπαινει σιγουρα στο καλενταρι του 2014...συγχαρητηρια!

Είναι καιρός να αφήσουμε τους εγωισμούς και να κοιτάξουμε λίγο τον εαυτό μας.http://www.facebook.com/pages/Newfish-runners-club/400630823330559
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  23:46:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστούμε για τις περιγραφές σας παιδιά! Εγώ, πάντως,έχω αρχίσει να τον σκέφτομαι τον αγώνα για του χρόνου.
Προς το παρόν, Ζαγοροχώρια, 25χλμ. Θέλω να συμπληρώσω το φωτογραφικό μου άλμπουμ.




-------------------------
Ο μαραθώνιος είναι ένα ταξίδι για την Ιθάκη. Η Ιθάκη για εμένα είναι η αφετηρία, όχι το Καλλιμάρμαρο. Την Κυριακή στις 9 το πρωί ξεκινάει το πάρτυ για αυτούς που έφτασαν στην Ιθάκη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  23:59:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Μπραβο σας παιδια !! Πολυ ομορφες κ συναρπαστικες οι περιγραφες σας ...τι να πω , δεν εχω λογια ...
...ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΜΠΡΑΒΟ !!!

Ευχαριστω .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sisi
Senior Forum-Runner

Greece


563 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/06/2013 :  01:03:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ὅσοι φίλοι ξεσηκώθηκαν ἀπό τίς περιγραφές καί θέλουν νά... πάρουν τά βουνά, ἄς μοῦ ἐπιτρέψουν νά προσθέσω τά ἑξῆς:
Δέν μπορεῖ κανείς νά λάβει μέρος σέ ἀγώνα βουνοῦ πολλῶν χιλιομέτρων χωρίς ἀνάλογη προπόνηση, δηλαδή προπόνηση σέ βουνό!
Προσωπικά, κάνω long run 20-25χλμ στήν ἄσφαλτο ἀγόγγυστα καί χωρίς παρενέργειες τήν ἑπόμενη μέρα, γιατί ἁπλά τό ἔχω συνηθίσει...
Τό βουνό ὅμως ζορίζει ἄλλους μῦς καί ἔτσι σήμερα, 2 ἡμέρες μετά, δέν μποροῦσα νά περπατήσω, ἔχοντας κάνει τήν μικρή διαδρομή τῶν μόλις ἑπτά χιλιομέτρων!
Καί νά πεῖ κανείς πώς δέν ἔχω ξανατρέξει σέ ἀγῶνες βουνοῦ;
Ἀλλά ὅ,τι ἀφήνεις, σέ ἀφήνει καί ἐγώ εἶχα ἀκριβῶς 6 μῆνες νά τρέξω στό βουνό, ἀπό τίς 2/12/12 στούς Δελφούς. Δέν εἶχα κάνει οὔτε μιά προπονησούλα γιά τήν Ζήρεια, γιατί ἁπλούστατα δέν τήν εἶχα στό πρόγραμμά μου... Μέ ξεσήκωσαν φίλοι τελευταία στιγμή καί καλά ἔκαναν!!

Ἐξαιρετική διοργάνωση γιά ἕναν ἀγώνα ὑπερβολικῶν ἀπαιτήσεων καί δυσκολιῶν! Δέν εἶναι κι εὔκολο νά σηματοδοτεῖς πέτρες σέ τέτοιο ὑψόμετρο μέ ὁμίχλη καί παγωνιά, οὔτε νά κάνεις βατό 30 χλμ μονοπάτι!
Ἡ δέ ἐνημέρωση τοῦ Σαββάτου ἔγινε μέσα στήν αἴθουσα, ἐπαγγελματικότατα μέ προβολή τῆς διαδρομῆς μέσω Garmin καί φωτογραφιῶν, σέ πολύ ζεστή ἀτμόσφαιρα!
Εὖγε λοιπόν στήν Κα Ἀσημίνα Συλαίου καί ἀπό ἐμένα!

Χάρηκα πού εἶδα πολλούς ἀγαπητούς φίλους!
Τά ξαναλέμε (Θεοῦ θέλοντος καί... κατάλληλων προπονήσεων) στό Ζαγόρι!!!



Σίση

Edited by - sisi on 05/06/2013 11:58:38
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dionzak
Advanced Forum-Runner

295 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/06/2013 :  12:22:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΥΟ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ ΑΥΤΟ ΑΓΩΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΙΚΑ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΔΟΣΕΙΣ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΤΡΕΞΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ..Η ΖΗΡΕΙΑ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΕΚΠΛΗΞΗ ΜΗ ΕΧΟΝΤΑΣ ΙΔΙΑΙΤΕΡΣ ΟΡΕΙΝΕΣ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ.!! ΣΥΝΕΧΕΙΣ ΑΝΗΦΟΡΕΣ...ΠΑΡΑΤΕΤΑΜΕΝΕΣ ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΚΑΤΗΦΟΡΕΣ ΣΕ ΑΝΑΛΛΑΣΣΟΜΕΝΗΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΤΟΠΙΑ..ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΚΑΛΗ ΠΑΡΑΦΩΝΙΑ ΤΟ ΙΣΙΩΜΑ ΤΗΣ ΦΛΑΜΠΟΥΡΙΤΣΑΣ ΠΛΑΙ ΣΤΟΝ ΣΥΘΑ ΠΟΤΑΜΟ!!Η ΦΥΣΗ ΣΕ ΟΛΟ ΤΗΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ...ΜΕ ΟΛΑ ΤΗΣ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΑ ΤΑ ΑΓΡΙΑ --ΤΑ ΗΡΕΜΑ..ΦΟΝΤΟ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΑΣ!!ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΜΟ ΤΗΝ ΣΥΝΕΣΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΙΑ ΤΗΣ ΔΙΑΔΡΟΜΗΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ !!!ΜΑΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΟΣ!!...ΚΑΙ ΣΤΑ ΥΨΗ ΟΙ ΡΙΠΕΣ ΤΟΥ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ..ΝΑ ΣΕ ΦΕΡΝΟΥΝ ΣΕ ΑΛΛΟ ΗΜΙΣΦΑΙΡΙΟ!!!ΚΡΥΟ.. ΑΡΚΕΤΟ.. ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΓΩΝΕΙ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΕΤΣΙ ΠΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΝΗΜΠΟΡΟΣ ΝΑ ΣΤΡΙΨΕΙΣ ΤΟ ΚΑΠΑΚΙ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ ΝΑ ΣΚΙΣΕΙΣ ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΙΣΤΟ ΤΖΕΛ!!!ΚΑΙ ΣΤΟ ΒΑΘΟΣ..ΟΙ ΘΕΑΤΕΣ ΤΗΣ ΤΡΕΛΑΣ ΜΑΣ ..ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΑΛΟΓΑ ΤΗΣ ΖΗΡΕΙΑΣ!!!!ΚΑΤΗΦΟΡΙΖΟΝΤΑΣ, ΞΕΦΕΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΓΡΙΑΔΑ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ.!!!.Η ΘΑΛΠΩΡΗ ΤΗΣ ΖΕΣΤΗΣ ΣΟΥ ΑΛΛΑΖΕ ΤΗΝ ΔΙΑΘΕΣΗ !!!!ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟ...ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΑ..ΚΑΙ Η ΚΑΤΗΦΟΡΑ ΑΠΑΙΤΟΥΣΕ ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΕΓΡΗΓΟΡΣΗ!!!!!!!ΜΑ Η ΧΑΡΑ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΗ ...ΥΠΟΔΟΧΗ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΗ ΓΚΟΥΡΑ...ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΦΙΛΟΥ ΜΑΣ ΤΟΥ ΣΙΜΟΥ...ΚΑΙ Η ΑΧΝΙΣΤΗ ΦΕΝΕΑΤΙΚΗ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΟΥΔΙΑ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ..ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΠΛΑΤΥ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΣΗΜΙΝΑΣ!!ΟΜΟΡΦΕΣ ΑΠΕΡΙΓΡΑΠΤΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΜΙΑΣ ΤΟΣΟ ΦΡΟΝΤΙΣΜΕΝΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ..Σ'ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝ ΜΟΝΟΣ..ΣΤΑΘΜΟΙ ΠΑΝΤΟΥ ΜΕ ΥΓΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΔΙΑ..//ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΦΗ ΣΧΕΔΟΝ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΠΑΓΩΣΕΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΝΤΑΣ ΜΑΣ//ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΝΑ ΤΣΕΚΑΡΟΥΝ ΤΑ ΠΕΡΑΣΜΑΤΑ ΜΑΣ ΣΕ ΠΟΛΛΑ-ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΕΙΑ ...ΚΑΙ Η ΣΗΜΑΤΟΔΟΤΗΣΗ ΤΟΣΟ ΠΛΗΘΩΡΙΚΗ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΗΣ!!!ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΥΨΟΜΕΤΡΟ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΜΙΧΛΩΔΕΣ ΤΟΠΙΟ...ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΗ ΜΙΚΡΩΝ ΣΗΜΑΙΩΝ..ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΤΑ ΣΙΓΟΥΡΑ..//ΘΥΜΙΖΑΝ ΟΙ ΣΗΜΑΙΕΣ ΤΟΥΣ ΦΑΡΟΥΣ ΣΕ ΘΑΛΑΣΣΟΤΑΡΑΧΗ///ΜΕΓΑΛΕΙΟ !!!ΚΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΑΣΗΜΙΝΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΗΣ..ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΓΕ..ΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥΣ..ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΓΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΟΥΣ!!ΧΑΙΡΕ ΑΣΗΜΙΝΑ..ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΤΑΜΩΣΗ ΞΑΝΑ!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/06/2013 :  12:41:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Από τους συμμετέχοντες και μη έχει βρει κανένας φωτογραφικό υλικό του αγώνα(εκτός από τις όμορφες φωτογραφίες του DEORUM)?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 10 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000