Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Έκλεισε η ΕΡΤ!!!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 46

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  19:27:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by huskarl

quote:
Originally posted by KostasPVol

Το θέμα αυτό δεν είναι για πλάκες. Αν θέλεις να σε παίρνουν κάπως πιο σοβαρά, εκτός από το να σοβαρευτείς, μπορείς να αφαιρέσεις την υπογραφή σου και να διασκεδάζεις με αυτή στο δικό σου θέμα, αλλιώς θα σε αντιμετωπίζουν αναλόγως. Η μιζέρια πάντως, δεν διώχνεται με έναν αυτοχαρακτηρισμό, που άλλωστε τον δικαιώνεις ανεξάρτητα της υπογραφής σου.



Κώστα, αν και καταλαβαίνω την αγανάκτησή σου ειδικά όταν κάποιος δεν έχει αφήσει θέμα για θέμα αμάμιτο (οκ εκτός αυτό που του είναι αφιερομένο) ο καλύτερη αντιμετώπιση είναι η παρακάτω:


              +-------------------+             .:\:\:/:/:.
              |   PLEASE DO NOT   |            :.:\:\:/:/:.:
              |  FEED THE TROLLS  |           :=.' -   - '.=:
              |                   |           '=(\ 9   9 /)='
              |   Thank you,      |              (  (_)  )
              |       Management  |              /`-vvv-'\
              +-------------------+             /         \
                      |  |        @@@          / /|,,,,,|\ \
                      |  |        @@@         /_//  /^\  \\_\
        @x@@x@        |  |         |/         WW(  (   )  )WW
        \||||/        |  |        \|           __\,,\ /,,/__
         \||/         |  |         |      jgs (______Y______)
     /\/\/\/\/\/\/\/\//\/\\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\
> ======================================================================



Αλλη φορά θα σου ζητάμε την άδεια για το ποια θέματα μπορούμε να μαμήσουμε..

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  19:29:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nkouk

quote:
Originally posted by Gypaetos

quote:
Originally posted by Rigelian

Και κάτι ακόμη:
Κάθε ψήφος μου, εθνικές εκλογές, ΤΑ, ΤΕΕ, ΠΣΧΜ, προέκυψε μετά από πολύ σκέψη, διάβασμα, συζητήσεις, συναντήσεις.
Ψήφισα και ανθρώπους (που θεωρώ) άξιους αλλά και ιδεολογίες.
Προφανώς κάποιες φορές ψήφισα με πολύ βαριά καρδιά, με τη λογική του "το μη χείρον", αλλά καμία φορά δεν μετάνοιωσα.
Ποτέ δεν ήταν η ψήφος μου αποτέλεσμα συναλλαγής.


Φίλε Κώστα, νομίζω ότι το να κάθεσαι να εξηγείς δημοσίως τι είσαι και πώς ψήφιζες κάθε φορά, με τι κριτήρια κ.λπ. είναι τελείως λάθος. Το ίδιο ακριβώς λάθος (λάθος κατά την γνώμη μου) έχουν κάνει ή εξακολουθούν να κάνουν κατά καιρούς και οι Deorum, Μανώλης2004, Nick F (ίσως και άλλοι που μου διαφεύγουν), λες και υπάρχει υποχρέωση να απολογούμαστε σε κάθε προσωπική επίθεση και χαρακτηρισμό κάθε τυχάρπαστου (ναι, όπως το γράφω και δεν εννοώ το nkouk, γενικά μιλάω), και να προσπαθούμε να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε ελέφαντες. Ό,τι καταλάβει ο καθείς, για τους άλλους δε θα μπορέσουμε, όπως λέει και το τραγούδι...


gypaetos εννοείτε πως σου επιστρέφω τον χαρακτηρισμό τυχάρπαστος όμως δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι ο τρόπος που με χαρακτηρισες ήταν πανέξυπνος, τα συγχαρητηρια μου και εις ανώτερα... δυστυχώς όμως το χειρότερο είναι ότι δεν αντέδρασε κανείς γι αυτό οπότε δεν θα ξαναενοχλήσω μπορείτε να συνεχίσετε να γραφετε 5 άτομα την άποψη σας και όταν γράφει κάποιος μία διαφορετική να τον βγαζετε εκτός με συνοπτικες διαδικασίες και πάλι με συγχωρείτε για την ενοχληση


Αφου είπε ότι δεν εννοούσε εσένα..Να πέσουμε στα πόδια σου?

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  19:34:10  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Είναι προσβολή γιατί δεν είμαι αφενός. Αν με πείς φιλελευθερο, δεν θα σε πώ με προσέβαλες. Αν με πείς οπαδό της ελεύθερης οικονομίας, του μικρούτερου δυνατού κράτους, κτλ κτλ. Δεν θα σου πώ με προσέβαλες.

Δεύτερον, δεν είπα εσάς κομμουνιστές, αλλά (εμμέσως) αυτούς που κράταγαν τις σημαίες! Αυτοί δεν μπορούν να ισχυριστούν ότι έκανα λάθος.

Ε ναι, όταν δεις κάποιον να κρατάει μια σημαία ΚΚΕ τον λές κομμουνιστή.

Γιατί προσέβαλα, δεν καταλαβαίνω. Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω.

Τιμή του και καμάρι του κάποιος να είναι κομμουνιστής, και να πολεμάει για αυτά που πιστεύει. Το ξαναέγραψα.
Διαφωνώ, αλλά καλά κάνει, εφόσον πάντα στα πλαίσια των νόμων κτλ.

Επειδή είπα δεν θα έχω δημοκρατική ανοχή? Τους προσέβαλα? Αφού δεν θα την έχω.
Μα και εσύ τώρα το είπες. Ότι ναι, θα φεύγαμε από εκεί κακήν κακώς. Δεν υπάρχει κάποιος που διαφωνεί. Υπάρχει?

Τέλοσπαντων, αν κάποιος προσεβλήθει ζητάω συγγνώμη, αλλά ας μου το εντοπίσει λίγο καλύτερα, για να προσέχω την επόμενη φορά.
Έχω απλά την εντύπωση, πως επειδή σας είπαν κάποιοι (άλλοι) μη-ανεκτικούς και ότι το γυρνάτε στο προσωπικό, ψάχνεσαι να βρείς ότι "και εμείς δεχτήκαμε προσωπική" επίθεση πρώτοι. Κάτι το οποίο πάντα μα πάντα προσέχω, και ποτέ ως τώρα, παρά τα 2500+ μηνύματά μου, δεν μου έχει πεί κάποιος.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nkouk
Forum-Runner

61 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  19:49:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by MANOLIS2004

quote:
Originally posted by nkouk

quote:
Originally posted by Gypaetos

quote:
Originally posted by Rigelian

Και κάτι ακόμη:
Κάθε ψήφος μου, εθνικές εκλογές, ΤΑ, ΤΕΕ, ΠΣΧΜ, προέκυψε μετά από πολύ σκέψη, διάβασμα, συζητήσεις, συναντήσεις.
Ψήφισα και ανθρώπους (που θεωρώ) άξιους αλλά και ιδεολογίες.
Προφανώς κάποιες φορές ψήφισα με πολύ βαριά καρδιά, με τη λογική του "το μη χείρον", αλλά καμία φορά δεν μετάνοιωσα.
Ποτέ δεν ήταν η ψήφος μου αποτέλεσμα συναλλαγής.


Φίλε Κώστα, νομίζω ότι το να κάθεσαι να εξηγείς δημοσίως τι είσαι και πώς ψήφιζες κάθε φορά, με τι κριτήρια κ.λπ. είναι τελείως λάθος. Το ίδιο ακριβώς λάθος (λάθος κατά την γνώμη μου) έχουν κάνει ή εξακολουθούν να κάνουν κατά καιρούς και οι Deorum, Μανώλης2004, Nick F (ίσως και άλλοι που μου διαφεύγουν), λες και υπάρχει υποχρέωση να απολογούμαστε σε κάθε προσωπική επίθεση και χαρακτηρισμό κάθε τυχάρπαστου (ναι, όπως το γράφω και δεν εννοώ το nkouk, γενικά μιλάω), και να προσπαθούμε να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε ελέφαντες. Ό,τι καταλάβει ο καθείς, για τους άλλους δε θα μπορέσουμε, όπως λέει και το τραγούδι...


gypaetos εννοείτε πως σου επιστρέφω τον χαρακτηρισμό τυχάρπαστος όμως δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι ο τρόπος που με χαρακτηρισες ήταν πανέξυπνος, τα συγχαρητηρια μου και εις ανώτερα... δυστυχώς όμως το χειρότερο είναι ότι δεν αντέδρασε κανείς γι αυτό οπότε δεν θα ξαναενοχλήσω μπορείτε να συνεχίσετε να γραφετε 5 άτομα την άποψη σας και όταν γράφει κάποιος μία διαφορετική να τον βγαζετε εκτός με συνοπτικες διαδικασίες και πάλι με συγχωρείτε για την ενοχληση


Αφου είπε ότι δεν εννοούσε εσένα..Να πέσουμε στα πόδια σου?

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!


κακια η ωρα που ζητησα συγνωμη εστω και αν προσβληθηκε καποιος απο τα λεγομενα μου καθως ειδα μερικες διαμαρτηριες αλλα απ οτι βλέπω η ειρωνία πάει σύννεφο. με συγχωρείτε και πάλι που αθέτησα την υποσχεση μου αλλά σταματήστε το επιτελους, δεν έγραψα την γνωμη μου για να με κοροιδευετε νομιζω δεν υπαρχει πιο ευκολο πραγμα απ το να αρχισουμε να κοροιδευομαστε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  19:56:27  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Νkouk, προσπάθησε να μην παρεξηγείς τον Μανώλη, είναι λίγο ιδιαίτερος χαρακτήρας ώρες ώρες. Συμφωνώ μαζί του, αλλά όχι στον τρόπο που μιλάει αρκετές φορές.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  19:58:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν κατάλαβες τι ειπα. Τελος παντων. Αν ειπε καποιος προσωπικα εσενα δαπιτη, χρυσαυγιτη τοτε καλως σε πειραξε. Αν δεν ανεφερε ονομα τοτε κακως. Ειναι αυτο που λενε " οποιος εχει τη μυγα..."
Η προσβολη δεν ειναι οτι τους ειπες κομμουνιστες αλλα ειναι σαν να ειπες οτι ολοι οι κομμουνιστες ειναι ιδιο (δημοκρατικη ανοχη). Για οννεδ δεν ισχυει αυτο; Για ολες τις ομαδες ατομων βασικα ισχυει αυτο.
Λαθος ειναι ομως οτι θεωρησες οτι στην ερτ ειναι μονο κομμουνιστες (αυτο ηθελε να δειξει η φωτογραφια που εβαλες)
Εγω δεν θεωρησα οτι με προσεβαλες, ολα αυτα ηταν απαντηση στον rigelian που εβλεπε προσβολες μονο απο "εμας" προς "εσας" .
Παντως γενικα στα σχολια επικρατουν περισσοτερο χαρακτηρισμοι συριζαιοι, αριστεροι, αναρχοκουμμουνια, τσιπροσκυλα και φασιστες, χρυσαυγιτες παρα νεοδημοκρατες, πασοκοι, δαπιτες. Αυτο πρεπει να σε βαλει σε σκεψεις
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  19:59:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Το ωραίο είναι ότι δεν τον κορόιδεψα...Λέει ρητά και κατηγορηματικά μέσα στην παρένθεση ότι δεν εννοεί εκείνον, αλλά μιλάει γενικά..και ο φίλος εδώ λέει ότι πειράχτηκε και θα φύγει..ε συγνώμη τι να πω?

Trollidas Trollygouring Team
Garmin Νo, Mavrin Yes!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  20:51:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σύντροφοι, έτρεξα 7 χλμ στην υπέροχη Παραλία, για πρώτη φορά μετά τη Θεσσαλονίκη (με την εξαίρεση του Γύρου Ν Σμύρνης) με πολλή θέληση για τρέξιμο που μου είχε λέιψει. Αίσθάνομαι υπέροχα, διάθεση στα ουράνια και δεν έχω όρεξη καμία να διαφωνήσω με κανέναν. Να έχετε όλοι ένα όμορφο Σαββατοκύριακο, καλά χιλιόμετρα και καλούς αγώνες και να περάσετε καλά!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Laga
Elite Forum-Runner



1698 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  20:58:12  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Laga Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ας προσπαθήσουμε να κρατήσουμε αυτή τη (δύσκολη) συζήτηση σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο. Ο καθένας με τις πεποιθήσεις του αλλά με σεβασμό προς την διαφορετικότητα του άλλου και ιδίως χωρίς προσωπικούς χαρακτηρισμούς. Αύριο θα συναντηθούμε πάλι στους αγώνες, με τι μούτρα θα δούμε ο ένας τον άλλο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  21:14:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Laga

Ας προσπαθήσουμε να κρατήσουμε αυτή τη (δύσκολη) συζήτηση σε ένα αξιοπρεπές επίπεδο. Ο καθένας με τις πεποιθήσεις του αλλά με σεβασμό προς την διαφορετικότητα του άλλου και ιδίως χωρίς προσωπικούς χαρακτηρισμούς. Αύριο θα συναντηθούμε πάλι στους αγώνες, με τι μούτρα θα δούμε ο ένας τον άλλο.


+1
http://www.youtube.com/watch?v=5vOn7IhfhzE
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  21:57:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nkouk

quote:
Originally posted by Gypaetos

quote:
Originally posted by Rigelian

Και κάτι ακόμη:
Κάθε ψήφος μου, εθνικές εκλογές, ΤΑ, ΤΕΕ, ΠΣΧΜ, προέκυψε μετά από πολύ σκέψη, διάβασμα, συζητήσεις, συναντήσεις.
Ψήφισα και ανθρώπους (που θεωρώ) άξιους αλλά και ιδεολογίες.
Προφανώς κάποιες φορές ψήφισα με πολύ βαριά καρδιά, με τη λογική του "το μη χείρον", αλλά καμία φορά δεν μετάνοιωσα.
Ποτέ δεν ήταν η ψήφος μου αποτέλεσμα συναλλαγής.


Φίλε Κώστα, νομίζω ότι το να κάθεσαι να εξηγείς δημοσίως τι είσαι και πώς ψήφιζες κάθε φορά, με τι κριτήρια κ.λπ. είναι τελείως λάθος. Το ίδιο ακριβώς λάθος (λάθος κατά την γνώμη μου) έχουν κάνει ή εξακολουθούν να κάνουν κατά καιρούς και οι Deorum, Μανώλης2004, Nick F (ίσως και άλλοι που μου διαφεύγουν), λες και υπάρχει υποχρέωση να απολογούμαστε σε κάθε προσωπική επίθεση και χαρακτηρισμό κάθε τυχάρπαστου (ναι, όπως το γράφω και δεν εννοώ το nkouk, γενικά μιλάω), και να προσπαθούμε να αποδείξουμε ότι δεν είμαστε ελέφαντες. Ό,τι καταλάβει ο καθείς, για τους άλλους δε θα μπορέσουμε, όπως λέει και το τραγούδι...


gypaetos εννοείτε πως σου επιστρέφω τον χαρακτηρισμό τυχάρπαστος όμως δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι ο τρόπος που με χαρακτηρισες ήταν πανέξυπνος, τα συγχαρητηρια μου και εις ανώτερα... δυστυχώς όμως το χειρότερο είναι ότι δεν αντέδρασε κανείς γι αυτό οπότε δεν θα ξαναενοχλήσω μπορείτε να συνεχίσετε να γραφετε 5 άτομα την άποψη σας και όταν γράφει κάποιος μία διαφορετική να τον βγαζετε εκτός με συνοπτικες διαδικασίες και πάλι με συγχωρείτε για την ενοχληση


Τώρα το είδα. Κακώς παρεξηγήθηκες, δεν εννοώ εσένα, αφού το έγραψα κιόλας, πώς αλλιώς να το πω; Και δεν αναφέρομαι ντε και καλά σε όσους γράφουν σε αυτό το θρεντ, έχουν περάσει πολλοί τυχάρπαστοι που έχουν βρίσει κανονικά (από την πολλή... Δημοκρατία μάλιστα μπορείς να βρεις και τα μπινελίκια, αν ψάξεις, γιατί οι moderators είναι large...). Μα τι άλλο να πω; Και σε διαχώρισα ακριβώς γιατί σε κάποια παρεξήγηση ακριβώς πιο πάνω, ζήτησες και συγνώμη για την περίπτωση που άθελά σου προσέβαλες κάποιον. Εν πάση περιπτώσει αν το εξέλαβες έτσι σου το ξαναλέω ότι ΔΕΝ εννοούσα εσένα, μιλούσα γενικά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  22:44:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να γελάσουμε και λίγο.
Το κλασσικό με τον Χίτλερ τώρα και για την ΕΡΤ:
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=qHnHj4WPEV4
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  22:57:58  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Αναλύοντας την πολιτική και οικονομική κατάσταση της χώρας, όπως διαμορφώθηκε από το ξέσπασμα της κρίσης το 2009, ο κ. Τσίπρας επiσήμανε ότι οι δυνάμεις που στηρίζουν τη μνημονιακή πολιτική στηρίχθηκαν σε ΜΜΕ.

Το μιντιακό σύστημα, είπε ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ, είναι η πλειοψηφία των μεγάλων ιδιωτικών τηλεοπτικών καναλιών εθνικής εμβέλειας και πλέον η απαξιωμένη και χειραγωγημένη ΕΡΤ, που κεντρικός στόχος της κυβέρνησης είναι να μετατραπεί σε μια σύγχρονη ΥΕΝΕΔ.

πηγή. ΤΑ ΝΕΑ.

http://tinyurl.com/kzhth2p

Edited by - Deorum on 15/06/2013 22:59:55
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Panos_1979
Forum-Runner



132 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  23:05:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Nek2000

Χαρακτηρισμοί και φράσεις όπως "κομμουνιστών", "συριζαίοι ",
"φοβάμαι δεν θα υπάρξει ιδιαίτερη δημοκρατική ανοχή από αυτούς που πριν φώναζαν ΕΑΜ - ΕΛΑΣ - ΜΕΛΙΓΑΛΑΣ",
"Συγνώμη αλλά στην Ελλάδα ζούσες ή κάπου άλλου?",
"Εκπληκτικός, αδιανόητος φασισμός αλλά από πολλούς δεν θα αναγνωριστεί καν ως φασισμός! Αυτό θα πει σεβασμός στην διαφορετική άποψη!"(ποιος το είπε αυτό Κώστα;),
"Έτσι, γιατί εμείς σεβόμαστε τις ατομικές ελευθερίες σας.
Έτσι θα κυβερνήσουμε και αύριο.",
"Ποιοι είναι στη Μεσογείων; Κάν'τε όσοι Αθηναίοι μια βόλτα να δείτε ποιοι και πόσοι είναι"(αυτό και αν είναι στερεότυπο),
"Η δημοκρατία δεν είναι ο συνδικαλισμός-στρατός κατοχής στην Ελλάδα ούτε οι δήθεν (και οριζόμενες από ποιους ως) "λαϊκές" κινητοποιήσεις. "(αντιδημοκρατικοί δηλαδή),
"δημοκρατικά εκλεγμένης κυβέρνησης στην οποία αντιτίθενται φασιστικά μια ομάδα εργαζομένων που θεωρεί ότι θίγεται και που αντικειμενικά θίγεται λιγότερο από κάθε άλλο απολυθέντα/άνεργο. Ο φασισμός είναι εκεί έξω και μας απειλεί όλους.",
"μάλλον φάγατε π..τσα....χαχαχαχαχαχα"
δεν ενοχλούν; Είναι και πολλά άλλα, αλλά βαρέθηκα να ψάξω. Ειδικά σε 3-4 σελίδες που έγραφες εσύ μόνο και ο deorum, τα περισσότερα σχόλια ήταν ειρωνικά και υποτιμητικά.
γι'αυτο βγήκαν και 2-3 και σας είπαν δαπίτες και κάτι άλλα και μετά λέγατε ότι σας έβρισε.



Έτσι αντέδρασα σε σχόλιο που ανέφερε ότι έκλεισε η δημόσια τηλεόραση και χάθηκε η πληροφόρηση και ο πολιτισμός (κάτι τέτοιο). Εννοούσα ότι αυτές οι έννοιες θα ερχόντουσαν αργότερα στην σκέψη μου αν κάποιος μου ζητούσε να πω τι συμβολίζει για εμένα η ΕΡΤ. Πρώτες θα έρχονταν η αδιαφάνεια, η επιλεκτική δημοσιογραφία, η σπατάλη κτλ.
Ζητώ συγνώμη για την ειρωνεία
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/06/2013 :  23:57:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
βλέπω ότι είστε αρκετοί υπέρ την σπατάλη και τον «φιλαράκο» τον βάζω μέσα για λόγους δημοκρατίας ή κάνω λάθος. Από αλλαγές στην ΕΡΤ γιοκ, δηλαδή, τι εννοείς ΚΠΒολ όλα καλά και να συνεχίζουμε? Λοιπόν, μικρή υπόθεση, είσαι πρωθυπουργός τι θα έκανες? Να δω πόσες απεργίες θα έφαγες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 46 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000