Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 32ος Μαραθώνιος Αθήνας, ο Αυθεντικός 9 Νοε 2014
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 70

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/08/2014 :  23:33:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
επιστροφη στη δραση μετα απο μεγαλες αλλαγες στην καθημερινοτητα λογω του μπεμπη!!! μετα απο πολυ ενδυναμωση(εχει φτασει ηδη τα 8 κιλα ο μπαγασακος) και σταθερα πανω απο τα 80 κιλα, ειπα να ξανακανω το ιδιο προγραμμα με περισυ (αυτο που προτεινει η διοργανωση για αρχαριους). το προβλημα ειναι οτι δε μπορω να λειπω πολυ απο το σπιτι , οποτε οι δυο προπονησεις την εβδομαδα θα γινονται στις βαρδιες μου σε επικινδυνο τερεν ( εχει περασματα απο αγριογουρουνα και εχουν ηδη κινηθει επιθετικα προς συναδελφους) και η τριτη προπονηση , η μικροτερης διαρκειας θα γινεται οταν ειμαι σπιτι, βραδυ, αφου κοιμηθει ο μπεμπης... στοχοι φυσικα δε χωρανε, ειναι νωρις ακομα , αφου εχω πληρη αποχη απο αεροβια. το θετικο ειναι πως η μεση μου δεν με εχει απασχολησει απο τον μεγαλεκο και μετα. αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους τους συντρεχαλατζηδες!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

foris
Advanced Forum-Runner



220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/08/2014 :  08:18:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να σου ζήσει και να είναι γερός!Τίποτε άλλο. Οι στιγμές που ζεις δεν επανέρχονται οπότε μην σκας.. Τα τρεξίματα θα βρεις καιρό να τα ξανακάνεις στο μέλλον.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Hiroshima
Senior Forum-Runner



488 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/08/2014 :  10:08:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να σου ζήσει!! Ο γιος μου ειναι πιο μεγάλος αλλά και πάλι ελεύθερη ώρα δεν υπάρχει. Απλά η προπόνηση γίνεται σε νεκρές ώρες κατά προτίμηση πολύ πρωινές(4 με 7:30). Μονο για κανα 5αρι το πολυ 10αρι πηγαίνω κατά την διαρκεια της ημερας.


quote:
Originally posted by kalogeridis

επιστροφη στη δραση μετα απο μεγαλες αλλαγες στην καθημερινοτητα λογω του μπεμπη!!! μετα απο πολυ ενδυναμωση(εχει φτασει ηδη τα 8 κιλα ο μπαγασακος) και σταθερα πανω απο τα 80 κιλα, ειπα να ξανακανω το ιδιο προγραμμα με περισυ (αυτο που προτεινει η διοργανωση για αρχαριους). το προβλημα ειναι οτι δε μπορω να λειπω πολυ απο το σπιτι , οποτε οι δυο προπονησεις την εβδομαδα θα γινονται στις βαρδιες μου σε επικινδυνο τερεν ( εχει περασματα απο αγριογουρουνα και εχουν ηδη κινηθει επιθετικα προς συναδελφους) και η τριτη προπονηση , η μικροτερης διαρκειας θα γινεται οταν ειμαι σπιτι, βραδυ, αφου κοιμηθει ο μπεμπης... στοχοι φυσικα δε χωρανε, ειναι νωρις ακομα , αφου εχω πληρη αποχη απο αεροβια. το θετικο ειναι πως η μεση μου δεν με εχει απασχολησει απο τον μεγαλεκο και μετα. αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους τους συντρεχαλατζηδες!!!

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/08/2014 :  10:18:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

επιστροφη στη δραση μετα απο μεγαλες αλλαγες στην καθημερινοτητα λογω του μπεμπη!!! μετα απο πολυ ενδυναμωση(εχει φτασει ηδη τα 8 κιλα ο μπαγασακος) και σταθερα πανω απο τα 80 κιλα, ειπα να ξανακανω το ιδιο προγραμμα με περισυ (αυτο που προτεινει η διοργανωση για αρχαριους). το προβλημα ειναι οτι δε μπορω να λειπω πολυ απο το σπιτι , οποτε οι δυο προπονησεις την εβδομαδα θα γινονται στις βαρδιες μου σε επικινδυνο τερεν ( εχει περασματα απο αγριογουρουνα και εχουν ηδη κινηθει επιθετικα προς συναδελφους) και η τριτη προπονηση , η μικροτερης διαρκειας θα γινεται οταν ειμαι σπιτι, βραδυ, αφου κοιμηθει ο μπεμπης... στοχοι φυσικα δε χωρανε, ειναι νωρις ακομα , αφου εχω πληρη αποχη απο αεροβια. το θετικο ειναι πως η μεση μου δεν με εχει απασχολησει απο τον μεγαλεκο και μετα. αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους τους συντρεχαλατζηδες!!!



Ήταν που δεν θα έτρεχες την ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ φέτος....

βρε αφού κόλλησες το μικρόβιο, πάει ....
άσε που ο Ζορό θα σε έλεγε ΚΟΤΑ...


Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/08/2014 :  10:40:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...γεια σου Παναγιωτη!!!Να χαιρεσαι το γιο σου...και σου ευχομαι καλη προετοιμασια και ο,τι το καλυτερο αναφορικα με τη συμμετοχη σου στην ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/08/2014 :  13:15:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kalogeridis

επιστροφη στη δραση μετα απο μεγαλες αλλαγες στην καθημερινοτητα λογω του μπεμπη!!! μετα απο πολυ ενδυναμωση(εχει φτασει ηδη τα 8 κιλα ο μπαγασακος) και σταθερα πανω απο τα 80 κιλα, ειπα να ξανακανω το ιδιο προγραμμα με περισυ (αυτο που προτεινει η διοργανωση για αρχαριους). το προβλημα ειναι οτι δε μπορω να λειπω πολυ απο το σπιτι , οποτε οι δυο προπονησεις την εβδομαδα θα γινονται στις βαρδιες μου σε επικινδυνο τερεν ( εχει περασματα απο αγριογουρουνα και εχουν ηδη κινηθει επιθετικα προς συναδελφους) και η τριτη προπονηση , η μικροτερης διαρκειας θα γινεται οταν ειμαι σπιτι, βραδυ, αφου κοιμηθει ο μπεμπης... στοχοι φυσικα δε χωρανε, ειναι νωρις ακομα , αφου εχω πληρη αποχη απο αεροβια. το θετικο ειναι πως η μεση μου δεν με εχει απασχολησει απο τον μεγαλεκο και μετα. αγωνιστικους χαιρετισμους σε ολους τους συντρεχαλατζηδες!!!



Να σας ζήσει Παναγιώτη και φυσικά μπορείς να χαλαρώσεις για την αυθεντική (ουσιαστικά τώρα "αλλάζει" η καθημερινότητά σας).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/08/2014 :  13:18:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
..............στον Μεγαλέκο όμως θέλω τερματισμό με "παρέα"!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sigi
Senior Forum-Runner



925 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/08/2014 :  21:07:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

quote:
Originally posted by sigi

Δεν το έχω αποφασίσει αν θα τρέξω ή όχι!!
Πέρσυ ταλαιπωρήθηκα πολύ απο τον καιρό,
το γνωρίζεις άλλωστε.
Θα δούμε
Έχεις προγραμματίσει να κατέβεις σε κανέναν αγώνα μήπως και τα πούμε
προ Μαραθωνίου??




...να τον τρεξεις...να τον τρεξεις, διοτι θα πας εξαιρετικα καλα και θα τον θυμασαι για παντα! Οι προπονησεις κι οι χρονοι σου δειχνουν οτι εχεις βαλλει πολυ κοπο που ειναι κριμα να μην μετουσιωθουν σ' εναν αγωνα οπως ο μαραθωνιος Αθηνων! Τον τελευταιο λογο τον εχεις εσυ...οι πιθανοτητες ομως ειναι μαζι σου για μια πολυ καλη επιδοση στο συγκεκριμενο αγωνα!

Σπύρο σ' ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια
Δεν το έχω αποφασίσει ακόμα, η αλήθεια είναι οτί η προετοιμασία μου στοχεύει
σε μαραθώνιο!!
Θα κατέβεις??
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2014 :  07:11:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...Γιωργο δυσκολο το βλεπω, αλλα τιποτα δεν αποκλειεται.Δυστυχως εχω μεινει πολυ πισω στην προετοιμασια μου...αντιμετωπιζω και τα θεματακια μου, αλλα θα το προσπαθησω κι αν βγει θα τον τρεξω πιο πολυ προπονητικα και για να τον χαρω κι οχι τοσο πολυ για τον χρονο!Συμμετοχη παντως, οπως και εσυ, δεν εχω δηλωσει ακομα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

takisp
Newbie Forum Runner



25 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2014 :  15:26:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γεια σε όλους τους δρομείς και φίλους!Εχει κάποιος "εικόνα",είτε εμπειρικά είτε λόγω θέσης-γνώσης για το πότε θα κλείσουν περίπου φέτος οι εγγραφές για την "κλασσική";Απ΄τον Σέγας που επικοινώνησα δεν ήξεραν με σιγουριά.Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!Καλή προετοιμασία και ελπίζω να τα πούμε στην αφετηρία και στον τερματισμό!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2014 :  15:43:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν εννοείς πότε θα κλείσουν επειδή δε θα υπάρχουν θέσεις διαθέσιμες, νομίζω κανένας δε θα μπορέσει να στο πει αν και αν δεν κάνω λάθος είναι λίγο δύσκολο να γίνει sold out ο μαραθώνιος.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

takisp
Newbie Forum Runner



25 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2014 :  16:01:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Με ενδιαφέρει η εγγραφή για τέλη σεπτέβρη,γιατί τότε θα ξέρω αν θα μπορώ να βρίσκομαι Αθήνα την ημέρα του αγώνα...Αν γίνει sold out(που κι εγώ δεν το νομίζω) τότε οκ!Υπάρχει περίπτωση όμως να έχουν κλείσει χωρίς sold out;Τις δύο προηγούμενες χρονιές είχα κάνει την εγγραφή νωρίς και δεν θυμάμαι πότε έκλεισαν οι εγγραφές...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/09/2014 :  17:51:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπορείς να δώσεις κάποια πληροφορία για τον τρόπο;
quote:
Originally posted by kostasC

quote:
Originally posted by MEDEON

Δες μέσω συλλόγων ή να έχεις το νου σου για σχετική ανακοίνωση από τον ΟΠΑΠ για συμμετοχή στην ομάδα του.


Καλά Χιλιόμετρα.



Τελικά βρέθηκε απο την MKO "Γιατροί Χωρίς Σύνορα" .

Ελπίζω για τα 42 να μείνει ανοιχτό μέχρι τελευταίες ημέρες, γιατί τότε θα αποφασίσω τη συμμετοχή μου.
Θυμάται κανείς απο άλλες χρονιές αν ακόμα και μια εβδομάδα πριν, είναι ανοιχτές οι συμμετοχές ?


You better run...run

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/09/2014 :  01:04:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σας ευχαριστω για τις ευχες... οι περισσοτεροι εχετε ζησει αναλογες στιγμες οποτε καταλαβαινετε τις στιγμες που ζουμε!!! φετος δε μπαινουν χρονικοι στοχοι παρα μονο να τερματισω στο Σταδιο με τον μπεμπη! δεν ειχα σκοπο να το κανω αλλα με εβαλε μπριζες ο ξαδερφος μου που θελει για πρωτη φορα να δοκιμασει. εεε... μην τον αφησω μονο και χαθει!!! Σπυρο δεν παρακολουθησα το φορουμ και διακρινω επιφυλακτικοτητα. μακαρι να μπορεσεις να σταθεις αφετηρια. οπως την ανοιξη...!!! Στρατο δε θα με μαλωνε ο καλος μας ο Ζορο... με αγαπαει αφου!!! ειδες, με εδωσε και αβαντα μεχρι την ανοιξη!!! αντε με υγεια!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostasC
Forum-Runner

Greece
142 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/09/2014 :  14:24:53  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kostasC Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kostao

Μπορείς να δώσεις κάποια πληροφορία για τον τρόπο;
quote:
Originally posted by kostasC

quote:
Originally posted by MEDEON

Δες μέσω συλλόγων ή να έχεις το νου σου για σχετική ανακοίνωση από τον ΟΠΑΠ για συμμετοχή στην ομάδα του.


Καλά Χιλιόμετρα.



Τελικά βρέθηκε απο την MKO "Γιατροί Χωρίς Σύνορα" .

Ελπίζω για τα 42 να μείνει ανοιχτό μέχρι τελευταίες ημέρες, γιατί τότε θα αποφασίσω τη συμμετοχή μου.
Θυμάται κανείς απο άλλες χρονιές αν ακόμα και μια εβδομάδα πριν, είναι ανοιχτές οι συμμετοχές ?


You better run...run





Πηγαίνεις απο τα γραφεία τους. Στο κέντρο είναι. (Αθήνα) αλλά σε κάθε περίπτωση κάνε ένα τ/φ πρώτα


You better run...run
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 70 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000