Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Πολιτισμός
 Περί Πάσχα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 38

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  20:03:51  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Gypaetos

Ξυπόλητε ποτέ δεν προκλήθηκες από εμένα, αλλά όταν έχεις τις πλάτες του μοντερέιτορ, ο οποίος σβήνει τις βρισιές σου και μετά βγάζει (ονομαστικά) στην σέντρα αυτούς που σου απάντησαν, μπορείς να δηλώσεις ό,τι θέλεις, π.χ. ότι σε προκάλεσαν κ.λπ., τσάμπα είναι. Επίσης σου διαφεύγει ότι εδώ και πολύ καιρό δεν σχολιάζω καν στις "θεματικές" σου, γιατί απλά αφενός δεν θεωρώ ότι έχει κανένα νόημα και αφετέρου δεν θέλω να σε προκαλέσω. Στο βαθμό που εγώ δεν βρίζω δικαιούσαι να με αποκαλείς "αγνό και άμωμο" και εγώ εσένα υβριστή!

Εχεις προκαλέσει πολλές φορές και να αφήσεις τις συκοφαντίες οτι έχω τις πλάτες του μοντερέιτορ, προσπαθώντας να τα ανακατέψεις όλα μπας και σου βγει η σαλάτα. Επειδή έχεις επιλεκτική μνήμη θα σου θυμίσω οτι εκτός απο το να παριστάνεις την "αστυνομία φόρουμ" να κάνεις κήρυγμα περί ηθικής και να φωνάζεις υπέρ της διαγραφής κάπποιων μελών, είχες παίξει και τον ρόλο του "ανακριτή-εισαγγελέα" όταν επέμενες να μάθεις αν εχω καμμία σχέση με το τρέξιμο και αν μπήκα στο φόρουμ για να κάνω πολιτική προπαγάνδα.. για το πόσο "γνήσιος" είμαι σαν δρομέας. Η πρόκληση η συκοφαντία και η προσπάθεια να φτειάξεις κλίμα λασπολογίας είναι μορφές ύβρεως...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  20:16:41  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Πάντως τα πρώτα 200 πόστ σου, ήταν copy paste διαφόρων συγκεκριμένων πηγών περι πολιτικών θεμάτων.
Δεν είχες μεγάλη διαφορά από τον Petros_1.

Τώρα αν ο Petros_1 μετά από 205 post ποστάρει και κάτι στην διατροφή ή για κανάν αγώνα, ίσως αλλάξουμε γνώμη.

Ολίγον τι, συνέβαλλες στην παρεξήγηση.
Μεταξύ μας αυτό Ξυπόλιτε,
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  20:52:35  Εμφάνιση Προφίλ
Αρα είμαι και΄γω πίθηκος..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  21:01:28  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα
Ναι αλλά με την καλή έννοια, όχι την κακή!

αχαχαχα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  21:04:27  Εμφάνιση Προφίλ
Μεταξύ μας πάντα γιώργο ...και εγώ γράφω πλέον σπανίως σε δρομικα θέματα καθως νιώθω ότι υπάρχει ένας ενθουσιασμός απο νέα μέλη και το ζουν αυτό καλύτερα απο εμένα ...αλλα αυτό δεν σημαίνει και πολλά για τη δρομική μου ενασχόληση. Εάν το ψάξει κανείς μπορεί να δεί εύκολα ότι "τρέχω" σε κάποιες περιόδους και έναν αγώνα την βδομάδα ...εεε κάποια σχέση θα χω για να με τρώτε στη μάπα...

Απο την άλλη ο "petros_1" με τον x xipolito που δεν πολυγράφει για δρομικά έχει αυτή την ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά:

https://www.google.gr/search?q=%22%CE%9F%CF%81%CE%B8%CF%8C%CE%B4%CE%BF%CE%BE%CE%B7%CF%82+%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82+%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%AE%CF%82%22&hl=el&start=90&filter=0&ei=kEI1VYXEF8etsgGrr4GABA#q=%22%CE%9F%CF%81%CE%B8%CF%8C%CE%B4%CE%BF%CE%BE%CE%B7%CF%82+%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82+%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%AE%CF%82%22&hl=el&start=0&filter=0

6000+ αποτελέσματα (όλα δικά του) ...σε δεκάδες (ίσως και εκατοντάδες εάν ψάξεις με διάφορες παραμέτρους) forums τα τελευταία 2-3 χρόνια (εμάς μας ανακάλυψε προσφάτως) προσπαθώντας να "εκτελέσει" το (παράνομο ...και ας μην καταλαβαίνει ο δικηγόρος τι λέω) θεόπνευστο έργο του...

Νιώθω ότι μόνο ένας απίστευτα φανατικός ψυχάκιας θα μπορουσε να το κάνει αυτό. Δεκτές οι σοβαρές ενστάσεις και συγκρίσεις ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ να τις αιτιολογήσετε πιο προσεκτικά.


Edited by - sam on 20/04/2015 21:43:29
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sam
Master Forum-Runner

Greece
4855 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  21:15:40  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by xipolitos

Αρα είμαι και΄γω πίθηκος..



Εσύ ήσουν και πριν ...

...στο νικ κρύβεται η καταγωγή σου!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  21:49:21  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by sam

Μεταξύ μας πάντα γιώργο ...και εγώ γράφω πλέον σπανίως σε δρομικα θέματα καθως νιώθω ότι υπάρχει ένας ενθουσιασμός απο νέα μέλη και το ζουν αυτό καλύτερα απο εμένα ...αλλα αυτό δεν σημαίνει και πολλά για τη δρομική μου ενασχόληση. Εάν το ψάξει κανείς μπορεί να δεί εύκολα ότι "τρέχω" σε κάποιες περιόδους και έναν αγώνα την βδομάδα ...εεε κάποια σχέση θα χω.

Απο την άλλη ο "petros_1" με τον x xipolito που δεν πολυγράφει για δρομικά έχει αυτή την ΤΕΡΑΣΤΙΑ διαφορά:

https://www.google.gr/search?q=%22%CE%9F%CF%81%CE%B8%CF%8C%CE%B4%CE%BF%CE%BE%CE%B7%CF%82+%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82+%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%AE%CF%82%22&hl=el&start=90&filter=0&ei=kEI1VYXEF8etsgGrr4GABA#q=%22%CE%9F%CF%81%CE%B8%CF%8C%CE%B4%CE%BF%CE%BE%CE%B7%CF%82+%CE%A7%CF%81%CE%B9%CF%83%CF%84%CE%B9%CE%B1%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AE%CF%82+%CE%91%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%BF%CF%87%CE%AE%CF%82%22&hl=el&start=0&filter=0

6000+ αποτελέσματα (όλα δικά του) ...σε δεκάδες (ίσως και εκατοντάδες εάν ψάξεις με διάφορες παραμέτρους) forums τα τελευταία 2-3 χρόνια (εμάς μας ανακάλυψε προσφάτως) προσπαθώντας να "εκτελέσει" το (παράνομο ...και ας μην καταλαβαίνει ο δικηγόρος τι λέω) θεόπνευστο έργο του...

Νιώθω ότι μόνο ένας απίστευτα φανατικός ψυχάκιας θα μπορουσε να το κάνει αυτό. Δεκτές οι σοβαρές ενστάσεις και συγκρίσεις ΑΛΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ να τις αιτιολογήσετε πιο προσεκτικά.




τελικά υπάρχει θεός και λέγεται petros 1
ρε μπαγασάκο πως τα προλαβαίνεις;
καταλαβαίνω...κρίση...ανεργία....
ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ ΟΜΩΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  21:58:11  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by sam

Εσύ ήσουν και πριν ...

...στο νικ κρύβεται η καταγωγή σου!

Αστα προσπαθούσα επιμελώς να το κρύψω αλλά δεν τα κατάφερα.. γι΄αυτό με κοιτάνε περίεργα στον δρόμο όταν τρέχω.. και γω που νόμιζα οτι ήταν η οδοντόκρεμα που χρησιμοποιώ.. όσο κι΄αν προσπάθησα να κρύψω το τρίχωμα φορώντας καμμιά δεκαριά μπλουζάκια.. αλλά μάταια.. με πρόδωσαν οι κινήσεις μου.. ειδικά όταν τρώω μπανάνες..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasPVol
Moderator

Greece


3992 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2015 :  23:50:23  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Gypaetos

Όταν φεύγουν δια μαγείας πχ πέντε ποστ μαζί και ακολουθεί ανάρτηση από Running που αναφέρει ότι διαγράφηκαν και να ηρεμήσουν τα πνεύματα, είναι προφανές το τι έχει γίνει. Πού είναι τα αυθαίρετα συμπεράσματα; Δηλαδή μαζεύτηκαν πέντε άτομα και έσβησαν ταυτόχρονα τα ποστ τους; Και το ποστ του διαχειριστή μετά;
Όσο για το αν είναι αποδεκτό από τον διαχειριστή, μοντερέιτορ κλπ να απευθύνονται εμετικοί χαρακτηρισμοί σαν τον παραπάνω, εφόςον δεν θέλεις να απαντήσεις δημοσίως, θα στείλω ερώτημα στο μέιλ που προανέφερες. Είμαι πολύ περίεργος τι απάντηση θα πάρω!

Για να μη τρελαθούμε εντελώς, αντιγράφω αυτό που είχες γράψει αρχικά, όπου είχες γράψει εντελώς άλλα: "Ξυπόλητε ποτέ δεν προκλήθηκες από εμένα, αλλά όταν έχεις τις πλάτες του μοντερέιτορ, ο οποίος σβήνει τις βρισιές σου και μετά βγάζει (ονομαστικά) στην σέντρα αυτούς που σου απάντησαν, μπορείς να δηλώσεις ό,τι θέλεις, π.χ. ότι σε προκάλεσαν κ.λπ., τσάμπα είναι."

Αφού λοιπόν τώρα ήσουν ελάχιστα πιο σαφής, καθώς πριν αναφερόσουν για ένα ποστ κάπου κάπως κάποτε που άντε να μυρίσουμε τα νύχια μας ποιο εννοούσες, ας περάσουμε σε λογικά συμπεράσματα/ερωτηματικά που προκύπτουν:

Αφού διαγράφηκαν ποστ από 5 άτομα, με τι σόι λογική γίνεται το σβήσιμο του ποστ του ενός να είναι πλάτες υπέρ του, και για τους άλλους 4 να μην είναι πλάτες για τους άλλους 4?

Μήπως τελικά ο moderator κάνει πλάτες σε 5 μέλη?

Τα μέλη από εδώ και πέρα θα πρέπει να παρακαλάνε για διαγραφή ποστ τους, επειδή θα σημαίνει ότι έχουν την εύνοια του moderator?

Τέλος πάντων, ας μη προχωρήσω άλλο τη λογική του παραλόγου. Αν βάλει κάποιος στοιχειωδώς το μυαλό του να σκεφτεί, θα διαπιστώσει ότι τα ποστ σβήστηκαν ακριβώς για το λόγο που αναφέρεις και ο ίδιος: "ακολουθεί ανάρτηση από Running που αναφέρει ότι διαγράφηκαν και να ηρεμήσουν τα πνεύματα, είναι προφανές το τι έχει γίνει." Αυτό ακριβώς είναι προφανές ότι έχει γίνει. Αντί να ψάχνεις για ιστορίες συνωμοσιολγίας, για σύνδρομα καταδίωξης και για φαντάσματα, δες το προφανές, ότι τα ποστ σβήστηκαν για αυτόν ακριβώς το λόγο.


Για την ιστορία, και για να μη μένει η παραμικρή αμφιβολία σε κανέναν, ούτε το "και μετά βγάζει (ονομαστικά) στην σέντρα αυτούς που σου απάντησαν" που έγραψες ισχύει. Ονομαστικές παρατηρήσεις πρόσφατα έχουν γίνει σε ένα μέλος κάθε φορά, σε δύο θέματα: http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11674&whichpage=70

και http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11589

Σε άλλη περίπτωση διαγραφών ποστ, δεν παρατηρήθηκε κανείς ονομαστικά: http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11582&whichpage=2

Αν εννοείς άλλη περίπτωση, υπέδειξέ τη.

Αλλιώς ΣΥΝΕΛΘΕ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  09:43:34  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by xipolitos

quote:
Originally posted by Gypaetos

Ξυπόλητε ποτέ δεν προκλήθηκες από εμένα, αλλά όταν έχεις τις πλάτες του μοντερέιτορ, ο οποίος σβήνει τις βρισιές σου και μετά βγάζει (ονομαστικά) στην σέντρα αυτούς που σου απάντησαν, μπορείς να δηλώσεις ό,τι θέλεις, π.χ. ότι σε προκάλεσαν κ.λπ., τσάμπα είναι. Επίσης σου διαφεύγει ότι εδώ και πολύ καιρό δεν σχολιάζω καν στις "θεματικές" σου, γιατί απλά αφενός δεν θεωρώ ότι έχει κανένα νόημα και αφετέρου δεν θέλω να σε προκαλέσω. Στο βαθμό που εγώ δεν βρίζω δικαιούσαι να με αποκαλείς "αγνό και άμωμο" και εγώ εσένα υβριστή!

Εχεις προκαλέσει πολλές φορές και να αφήσεις τις συκοφαντίες οτι έχω τις πλάτες του μοντερέιτορ, προσπαθώντας να τα ανακατέψεις όλα μπας και σου βγει η σαλάτα. Επειδή έχεις επιλεκτική μνήμη θα σου θυμίσω οτι εκτός απο το να παριστάνεις την "αστυνομία φόρουμ" να κάνεις κήρυγμα περί ηθικής και να φωνάζεις υπέρ της διαγραφής κάπποιων μελών, είχες παίξει και τον ρόλο του "ανακριτή-εισαγγελέα" όταν επέμενες να μάθεις αν εχω καμμία σχέση με το τρέξιμο και αν μπήκα στο φόρουμ για να κάνω πολιτική προπαγάνδα.. για το πόσο "γνήσιος" είμαι σαν δρομέας. Η πρόκληση η συκοφαντία και η προσπάθεια να φτειάξεις κλίμα λασπολογίας είναι μορφές ύβρεως...



Με ενοχλεί όταν κάποιοι βρίζουν ανενόχλητοι, εσένα πάλι (ίσως επειδή συμπεριλαμβάνεσαι σε αυτούς) σου αρέσει το βρίσιμο, τι να κάνουμε τώρα, γούστα είναι αυτά. Ο καθείς με το επίπεδό του.
Φυσικά και σε ρώτησα αν τρέχεις (και σου ξαναλέω ήταν απορία πολλών εδώ - αν θες το πιστεύεις), και θα σε ξαναρωτούσα μάλιστα αν συνέχιζες να ανεβάζεις μόνο ποστ για την ΕΥΔΑΠ, τις Σκουριές και τις πολυεθνικές χωρίς να αναφέρεις τίποτα για το τρέξιμο, ποιο είναι το πρόβλημα; Θίχτηκες επειδή σε ρώτησα αν τρέχεις και δεν σε ενοχλεί να αποκαλείται κάποιος ψυχάκιας και πίθηκος; Νταμπλ στάνταρντς και εδώ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  09:51:58  Εμφάνιση Προφίλ
Edit: το σβήνω γιατί στάλθηκε δύο φορές.

Edited by - Gypaetos on 21/04/2015 09:53:11
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  10:42:59  Εμφάνιση Προφίλ
Δεν έχω να συνέλθω από τίποτα, αισθάνομαι μια χαρά.
Ακριβώς επειδή έχουν σβηστεί τα ποστ, υπάρχει αντικειμενική αδυναμία να σου τα παραθέσω... Έγραψα επακριβώς τι έγινε (διαγράφτηκαν ποστ και μετά έγινε παρατήρηση όχι σε αυτόν που έβρισε, αλλά μόνο στον άλλο), δεν θες να το παραδεχτείς, δικαίωμά σου...
Ίσως τελικά αυτό που είχε γράψει κάποτε ο Διαμαντής να έχει λογική, δηλαδή να είναι προτιμότερο να μην διαγράφεται τίποτα και κανένα ποστ (ώστε να ξέρουμε όλοι ποιος είναι ποιος, και αυτοί που δεν προλαβαίνουν να διαβάσουν τις αναρτήσεις πριν σβηστούν). Από την άλλη όμως δε μπορεί να γράφονται ύβρεις και προσβολές χωρίς καμιά συνέπεια και να μένουν εσαεί στο φόρουμ. Γι'αυτό θεωρώ ότι καλώς διαγράφονται αναρτήσεις, αλλά παρατηρήσεις όλο στον NickF και τον Rigelian βλέπω, άλλοι βρίζουν φόρα παρτίδα και επαίρονται για αυτό...


quote:
Originally posted by KostasPVol

quote:
Originally posted by Gypaetos

Όταν φεύγουν δια μαγείας πχ πέντε ποστ μαζί και ακολουθεί ανάρτηση από Running που αναφέρει ότι διαγράφηκαν και να ηρεμήσουν τα πνεύματα, είναι προφανές το τι έχει γίνει. Πού είναι τα αυθαίρετα συμπεράσματα; Δηλαδή μαζεύτηκαν πέντε άτομα και έσβησαν ταυτόχρονα τα ποστ τους; Και το ποστ του διαχειριστή μετά;
Όσο για το αν είναι αποδεκτό από τον διαχειριστή, μοντερέιτορ κλπ να απευθύνονται εμετικοί χαρακτηρισμοί σαν τον παραπάνω, εφόςον δεν θέλεις να απαντήσεις δημοσίως, θα στείλω ερώτημα στο μέιλ που προανέφερες. Είμαι πολύ περίεργος τι απάντηση θα πάρω!

Για να μη τρελαθούμε εντελώς, αντιγράφω αυτό που είχες γράψει αρχικά, όπου είχες γράψει εντελώς άλλα: "Ξυπόλητε ποτέ δεν προκλήθηκες από εμένα, αλλά όταν έχεις τις πλάτες του μοντερέιτορ, ο οποίος σβήνει τις βρισιές σου και μετά βγάζει (ονομαστικά) στην σέντρα αυτούς που σου απάντησαν, μπορείς να δηλώσεις ό,τι θέλεις, π.χ. ότι σε προκάλεσαν κ.λπ., τσάμπα είναι."

Αφού λοιπόν τώρα ήσουν ελάχιστα πιο σαφής, καθώς πριν αναφερόσουν για ένα ποστ κάπου κάπως κάποτε που άντε να μυρίσουμε τα νύχια μας ποιο εννοούσες, ας περάσουμε σε λογικά συμπεράσματα/ερωτηματικά που προκύπτουν:

Αφού διαγράφηκαν ποστ από 5 άτομα, με τι σόι λογική γίνεται το σβήσιμο του ποστ του ενός να είναι πλάτες υπέρ του, και για τους άλλους 4 να μην είναι πλάτες για τους άλλους 4?

Μήπως τελικά ο moderator κάνει πλάτες σε 5 μέλη?

Τα μέλη από εδώ και πέρα θα πρέπει να παρακαλάνε για διαγραφή ποστ τους, επειδή θα σημαίνει ότι έχουν την εύνοια του moderator?

Τέλος πάντων, ας μη προχωρήσω άλλο τη λογική του παραλόγου. Αν βάλει κάποιος στοιχειωδώς το μυαλό του να σκεφτεί, θα διαπιστώσει ότι τα ποστ σβήστηκαν ακριβώς για το λόγο που αναφέρεις και ο ίδιος: "ακολουθεί ανάρτηση από Running που αναφέρει ότι διαγράφηκαν και να ηρεμήσουν τα πνεύματα, είναι προφανές το τι έχει γίνει." Αυτό ακριβώς είναι προφανές ότι έχει γίνει. Αντί να ψάχνεις για ιστορίες συνωμοσιολγίας, για σύνδρομα καταδίωξης και για φαντάσματα, δες το προφανές, ότι τα ποστ σβήστηκαν για αυτόν ακριβώς το λόγο.


Για την ιστορία, και για να μη μένει η παραμικρή αμφιβολία σε κανέναν, ούτε το "και μετά βγάζει (ονομαστικά) στην σέντρα αυτούς που σου απάντησαν" που έγραψες ισχύει. Ονομαστικές παρατηρήσεις πρόσφατα έχουν γίνει σε ένα μέλος κάθε φορά, σε δύο θέματα: http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11674&whichpage=70

και http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11589

Σε άλλη περίπτωση διαγραφών ποστ, δεν παρατηρήθηκε κανείς ονομαστικά: http://forum.runningnews.gr/topic.asp?TOPIC_ID=11582&whichpage=2

Αν εννοείς άλλη περίπτωση, υπέδειξέ τη.

Αλλιώς ΣΥΝΕΛΘΕ.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

big-blue
Senior Forum-Runner

Greece
821 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  11:29:20  Εμφάνιση Προφίλ
Άπιστοι κ Ταλιμπάν: το Πεσαχ τελείωσε κ φέτος, του χρόνου πάλι ανάσταση. Πάτερ Πετράν: άντε με το καλό σε νέο μετεριζι για νέους αγώνες.
Αν ποτέ μου βρεις πως γινόταν η φωτοσύνθεση τη δεύτερη μέρα, μίλα μου μιας κ σ αρέσει η επιστήμη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Koukouvagia
Elite Forum-Runner

1662 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  11:35:52  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by big-blue

Άπιστοι κ Ταλιμπάν: το Πεσαχ τελείωσε κ φέτος, του χρόνου πάλι ανάσταση. Πάτερ Πετράν: άντε με το καλό σε νέο μετεριζι για νέους αγώνες.
Αν ποτέ μου βρεις πως γινόταν η φωτοσύνθεση τη δεύτερη μέρα, μίλα μου μιας κ σ αρέσει η επιστήμη.



Εδώ κοτζάμ Εύα από ένα παϊδάκι την έφτιαξε, στην φωτοσύνθεση χωρίς φως θα κολλήσουμε;!

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2015 :  12:47:54  Εμφάνιση Προφίλ
quote:
Originally posted by Koukouvagia

quote:
Originally posted by big-blue

Άπιστοι κ Ταλιμπάν: το Πεσαχ τελείωσε κ φέτος, του χρόνου πάλι ανάσταση. Πάτερ Πετράν: άντε με το καλό σε νέο μετεριζι για νέους αγώνες.
Αν ποτέ μου βρεις πως γινόταν η φωτοσύνθεση τη δεύτερη μέρα, μίλα μου μιας κ σ αρέσει η επιστήμη.



Εδώ κοτζάμ Εύα από ένα παϊδάκι την έφτιαξε, στην φωτοσύνθεση χωρίς φως θα κολλήσουμε;!

________________________

Το δε θες και γίνεται, θέλε το σα γίνεται...



Σωστό κι αυτό Αντρέα! Δεν ξέρω αν θα εμφανιστεί πάλι ο Πέτρος1 (ίσως τον συνέλαβαν για την... σωρεία αδικημάτων που διαβάσαμε ότι έχει διαπράξει!!!) ούτε και με νοιάζει, σημασία έχει να διατηρείται ένα επίπεδο στο φόρουμ (είτε με αυτορρύθμιση είτε από τον διαχειριστή). Είναι άλλο το θέμα αν καταγόμαστε όλοι οι άνθρωποι από τον χιμπατζή (ή έχουμε κοινούς προγόνους) όπως δέχεται η επιστήμη σήμερα (και άρα το δεχόμαστε κι εμείς μέχρι αποδείξεως του εναντίου), και άλλο πράγμα να προσβάλεις τον άλλο λέγοντάς του ότι εσύ δεν εξελίχθηκες και πολύ, και είσαι πιο κοντά στον χιμπατζή και αποδεικνύεις την θεωρία του Δαρβίνου. Είναι θέμα πολιτισμού, όπως πολύ σωστά επεσήμανε ο Gargadua. Αλλά προφανώς αυτά είναι ψιλά γράμματα για όποιον θέλει απλώς να βρίζει και να ειρωνεύεται, η χρυσή αυγή (και όχι μόνο) έχει κάνει καλή δουλειά δυστυχώς...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 38 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Κλειδωμένο Θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000