Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Στα χναρια του Παυσανια
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 10

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2007 :  19:11:00  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by GLOU GLOU

http://www.meteo.gr/cf.asp?city_id=213

Super, tha paro hroma.. To ipa, me to treksimo ginomaste pio omorfi esoterika (theli apdiksi afto) ke eksoterika (me apodiksis).



Το μόνο θετικό είναι ότι σταδιακά θα πέφτει η υγρασία :/

______________________
*Ότι ξεκινάει όμορφα, τελειώνει με πόνο... :/*
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

elton
The Shrink

Greece


1407 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2007 :  10:09:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε παιδια,πως φτανουμε στο σημειο εκκινησης,ερχομενος απο Αττικη Οδο?Σε ποια εξοδο βγαινω? Καποιος(α) να μου δωσει καποια πληροφορια?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2007 :  13:04:12  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Υπάρχει κάποιος που θα κινηθεί στο 4,25 ~ 4,30/km?

______________________
*Ότι ξεκινάει όμορφα, τελειώνει με πόνο... :/*
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

saligkari
Advanced Forum-Runner

Greece


367 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2007 :  15:50:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλή επιτυχία στα παιδιά που θα τρέξουν αύριο, αν κ προβλέπεται ζέστη! (απαπα, εγώ δ την αντέχω τη ζέστη!). Ιδιαίτερα καλή επιτυχία στον αγαπούλη!!! (χεχε... ) Εγώ λέω ότι κάποιοι εκεί πέρα θα τα πάτε ανέλπιστα καλά! Καλή προσπάθεια λοιπόν... (κ γω έχω σκοπό να βρεθώ στα Μέγαρα σε λίγο καιρό, για ανάλογο σκοπό... αν μ το επιτρέψουν τα ποδαράκια μου... ή μάλλον ΤΟ πόδι... )

Α, για να μην το ξεχάσω, dejan κάτι είπες νομίζω για δίαιτα... Το λέω επίτηδες μπροστά σε όλους για να μην κάνεις την πάπια μετά!

Υ.Γ.=Έχω 2 μέρες να φάω σοκολάτα!!! ΡΕΚΟΡ!

Ο πιο όμορφος αγώνας είναι αυτός της ζωής...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

THANOS_KTM
Elite Forum-Runner

Greece


1765 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2007 :  21:51:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by elton

Ρε παιδια,πως φτανουμε στο σημειο εκκινησης,ερχομενος απο Αττικη Οδο?Σε ποια εξοδο βγαινω? Καποιος(α) να μου δωσει καποια πληροφορια?



Στην τελευταία έξοδο που λέει Ελευσίνα-θήβα.Στο φανάρι κάνεις αριστερά(κάτω από την γέφυρα) και πάς όλο ευθεία.Περνάς τις γραμμές του τρένου και στο βενζινάδικο που έχει μετά από 100 μέτρα στο δεξί σου χέρι, πάς πάλι αριστερά(ευθεία είναι ουσιαστικά..αλλά πρέπει να κάνεις ένα ημικύκλιο) και σε βγάζει στην εκκίνηση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2007 :  22:51:25  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by saligkari

Ιδιαίτερα καλή επιτυχία στον αγαπούλη!!! (χεχε... )


Σε ευχαριστώ Saligaraki Να 'σαι καλά!
quote:

(κ γω έχω σκοπό να βρεθώ στα Μέγαρα σε λίγο καιρό, για ανάλογο σκοπό... αν μ το επιτρέψουν τα ποδαράκια μου... ή μάλλον ΤΟ πόδι... )


Είμαι σίγουρος ότι θα τα πας περίφημα!
quote:

Α, για να μην το ξεχάσω, dejan κάτι είπες νομίζω για δίαιτα... Το λέω επίτηδες μπροστά σε όλους για να μην κάνεις την πάπια μετά!


Μα δεν είπαμε ότι θα ξεκινήσουμε από Δευτέρα? {δεν συζητήσαμε ποια Δευτέρα θα είναι αυτή!}


quote:

Υ.Γ.=Έχω 2 μέρες να φάω σοκολάτα!!! ΡΕΚΟΡ!


OMG δεν το πιστεύω!!! Υπομονή! Άλλες 21 μέρες
quote:

Ο πιο όμορφος αγώνας είναι αυτός της ζωής...


Ναι όντως

______________________
*Ότι ξεκινάει όμορφα, τελειώνει με πόνο... :/*
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...

Edited by - Dejan on 28/04/2007 22:53:51
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  07:50:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Elpido na min ehi parapona kanis: ihame ta apotelesmata tin idia imera . Ego pou elega mesa mou, to apogevma, po po, mou fenete na ehi halasi arketa pros to poly afti i diorganosi pou mou afise prin 2 hronia toso kali endiposi. Alla den tha po tipota giati meriki tha poune oti ta vlepoume kathe fora ola mavra. Telika ta sxolia epiveveonoun afta pou ida i akousa. Gia mena i elipsi asfalias, to pio symandiko kata tin gnomi mou, stin diadromi itan aparadekti: an ine na kindinepso tin zoi mou, pistepse mou, den tha ine se ena laiko agona. Mas kornarane kiolas i m%^&($#@*es.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  08:07:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
I plousii me ta GPS, ti egrafe gia tin apostasi? Vrisko tous hronous ligo megalous ektos an imaste oli kourasmeni. Kali den sizitiete oute lepto
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aad
Elite Forum-Runner

Greece
1701 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  08:18:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα GLOU-GLOU

Θέλεις να σου πω εγώ, πόσο έγραψε ο ΠΥΡΗΝΙΚΟΣ (των 15 ευρώ...) βηματομετρητής μου???


Περίπου 19 χιλιόμετρα!!!


Μάλλον κουρασμένοι είμαστε...
Και ζεσταμένοι
Και καλοκαπνισμένοι (πρώτη φορά έβηχα μετά από 21 ψωροχιλιόμετρα) από τις νταλίκες και τα ακίνητα ΙΧ (ειδικά στον κεντρικό δρόμο των Μεγάρων!)

Στα τελευταία ΧΩΜΑΤΙΝΑ 500 μέτρα έτρεχα στη μέση του δρόμου, για να μην αφήσω να περάσουν τζιπάκια και καπνίζοντα φορτηγά και με (μας) γεμίσουν ΚΑΙ με σκόνη!

Αντώνης Δραγώνας

ΥΓ: Τελικά τι έγραψαν τα GPS???

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  08:27:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by aad

Καλημέρα GLOU-GLOU

Θέλεις να σου πω εγώ, πόσο έγραψε ο ΠΥΡΗΝΙΚΟΣ (των 15 ευρώ...) βηματομετρητής μου???


Περίπου 19 χιλιόμετρα!!!


Μάλλον κουρασμένοι είμαστε...
Και ζεσταμένοι
Και καλοκαπνισμένοι (πρώτη φορά έβηχα μετά από 21 ψωροχιλιόμετρα) από τις νταλίκες και τα ακίνητα ΙΧ (ειδικά στον κεντρικό δρόμο των Μεγάρων!)

Στα τελευταία ΧΩΜΑΤΙΝΑ 500 μέτρα έτρεχα στη μέση του δρόμου, για να μην αφήσω να περάσουν τζιπάκια και καπνίζοντα φορτηγά και με (μας) γεμίσουν ΚΑΙ με σκόνη!

Αντώνης Δραγώνας

ΥΓ: Τελικά τι έγραψαν τα GPS???





Kalimera d,
ehis dikio, poly kinisi. Kathe fora pou kovame mia strofi, elega elpido na ziso gia na kopso ke tin epomeni i tha sas do apo psyla gia ston termatismo.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  08:28:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Sory παιδιά, που δεν μπορώ να βοηθήσω αλλά ήμουν αλλού! (κυριολεκτικά και μεταφορικά).
Στενοχωρήθηκα με τα όσα ..."απαράδεκτα για άλλη μια φορά" συνέβησαν όπως διάβασα στον αγώνα.
Θα αρχίσει πάλι ενας κύκλος συζητήσεων (τα λέγαμε, δεν μας ακούτε κ.λ.π.) και παλι τίποτα.
Ειλικρινά προτίμησα να πάω σε ενα καλοργανωμένο 6αρι, (υπήρχε η εγγύηση βλέπεις του μεγάλου διαφημιζόμενου) και σ΄ενα 3αράκι στη μνήμη ενός παιδιού, (εκει δεν περιμέναμε οργάνωση αρα είμασταν και προετοιμασμένοι).
Λίγες φορές εχω περάσει τόσο όμορφα!! Και στον ένα αγώνα (μέσα στο πράσινο του γκολφ της Γλυφάδας) αλλά και στο δασάκι της Πευκης.
Απο αγώνες σε στυλ Ναυπλίου και Μεγάρων και Ψαχνών "μπούχτισα" πια. Βαρέθηκα να παριστάνω τον "γραφικό πανηγυριτζή" και να με βρίζει ο κάθε μαλάκας γύφτουλας, και εγώ να το "καταπίνω".
Υπάρχουν καλοργανωμένοι αγώνες και ειμαστε υποχρεωμένοι να τους σημειώνουμε. Όπως και να καυτηριάζουμε αλλά και να προειδοποιούμε για οτι στραβό έχει υποπέσει στην αντίληψή μας. Ειναι υποχρέωση μας απέναντι στους συναθλητές/φίλους μας.
Δεν ειναι δυνατον η ταλαιπωρία να προσμετράτται στο...Run4fun.
(Για όσους ο αγώνας ειναι πρωτίστως fun.-)


Edited by - nikats on 30/04/2007 08:42:35
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GLOU GLOU
Master Forum-Runner

France


2585 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  08:31:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Re pedia, sas to kani ke s'esas? Poles fores thelo na patiso preview ke patao post new reply.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  08:36:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ειδικά τη Δευτέρα το πρωί...!!

who is who?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RunningNews.gr
The Forum



521 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  12:12:22  Εμφάνιση Προφίλ  Visit RunningNews.gr Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Σε επικοινωνια που ειχε μαζι μας υπευθυνος του Αθλητικού Οργανισμού Μεγάρων μας ενημερωσε πως θα ελέγξουν τα αποτελέσματα και θα μας στείλουμε σύντοματα επίσημα μαζί με τα ονόματα των αθλητων.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/04/2007 :  16:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Δυστυχώς δεν μπορώ να πω ότι ο αγώνας με(μας) ικανοποίησε... 1)Η ώρα αναχώρησης του πούλμαν από τη πλατεία Καραϊσκάκη ήταν πάρα πολύ νωρίς με αποτέλεσμα να είναι οι δρομείς από τις 8,00 στην Ελευσίνα για έναν αγώνα που ξεκινά στις 10,00. 2)Δεν υπήρχαν αρκετές παραμάνες ενώ επίσης στις εγγραφές δεν μπόρεσαν να κρατήσουν σωστά τα group των κατηγοριών με αποτέλεσμα να επικρατεί ένα ψιλοχάος. 3)Τα νερά βρίσκονταν όπου να 'ναι ενώ επίσης στην αρχή τα δίναν σε ποτηράκια που κανέναν δρομέα ασχέτως ταχύτητας δεν βολεύει να πιει μέσα από αυτά. 4)Ισοτονικά σχεδόν ΔΕΝ υπήρχαν και όσα υπήρχαν ήταν σε ποτηράκια... 5)Μηδενική διακοπή της κυκλοφορίας με αποτέλεσμα να ακούμε $#%%$@!#$@#@ από τους οδηγούς. 6)Μηδενική στήριξη από το κόσμο, καμία σχέση με πέρσυ. 7)Που πήγαν οι χορηγοί οέο?. 8)Μόνο ένα πούλμαν επιστροφής? OMG και 3 lol....

Πολλά ευχαριστώ πρώτα από όλα στο πατέρα μου που στο 60% της διαδρομής ήταν δίπλα μου με τη μηχανή παρέχοντάς μου ισοτονικά, νερά καθώς και ψυχολογική υποστήριξη καθώς επίσης και άπειρα ευχαριστώ στους Stamati, GeorgeY, GeorgeS επίσης για την ψυχολογική τους υποστήριξη!

CU next year

______________________
*Ότι ξεκινάει όμορφα, τελειώνει με πόνο... :/*
Everything comes to an end, life must go on.... Enjoy it...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 10 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000