Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Ρυθμίσεις suunto;;;;
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2015 :  14:24:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα σας, ειμαι στην διαδικασια αγορας Suunto και θα ηθελα καποια βοήθεια...εγω παραδοσιακα χρησιμοποιω τα ρολογια της timex run trainer 1 kai 2....χωρις κανενα παραπονο....για την ακριβεια εχω ρολοι σχεδον καινουριο απλα θεωρω οτι το Suunto ειναι το επομενο μου βημα και αυτο που θα με καλυψει πολλα χρονια (να εχουμε την υγεια μας).....μπαινω στο θεμα....
1.Ποιο suunto;;;;κλινω για το ambit 2!θεωρω οτι καλυπτει τα παντα..εχει και το ant+ αρα δεν θα χρειαστω και τα περιφερειακα αφου τα εχω ηδη....
2. Αγορα απο που;;;;ελλαδα η απο εξωτερικο;;;;η μηπως απο το site suunto;;;;
3. το ρολοι που τρεχω τωρα ειναι πολυ ευχρηστο....εχει καποιος ιδεα για το ambit 2;;;;
4. επειδη δεν σκοπευω να το χρησιμοποιησω αμεσα( επειδη τωρα εχω τα χρηματα αρα προτιμω να το παρω και να το στοκαρω παρα οταν το θελω να μην υπαρχει σαλιο....) αν το αφησω στο κουτι οπως το αγορασα θα εχει συνεπειες στην μπαταρια του;;;;;
Για τα υπολοιπα μετα την αγορα!!!!!


Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  22:11:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Suunto ambit2 black η Suunto ambit2 sapphire;;;;αξίζει να δώσω 100 ευρω παραπανω η και το ορυκτο κρυσταλλο ειναι μια χαρα;;;;;;

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papori1968
Advanced Forum-Runner

Greece


217 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  23:24:23  Εμφάνιση Προφίλ  Visit papori1968 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Για μένα δεν αξίζει. Μπορείς να βάλεις και μεμβράνη στην οθόνη του για να αποφύγεις τυχόν γρατσουνιές. Αν θέλεις δες και αυτή τη σελίδα για τιμές, που είναι αρκετά καλές http://www.running24.net

Εξοικονομήστε χρήματα από τις καθημερινές αγορές σας.
http://wp.me/P4EaAJ-6
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

B.A.M.
Forum-Runner

Greece


189 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/03/2015 :  23:31:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
αξίζει με τα χιλια το sapphire, αν θες να το φοράς και σαν ρολόι. Δεν είναι μόνο στην οθόνη η διαφορά. Και το ατσάλινο περίβλημα δεν καταλαβαίνει τπτα. Άπειρα χτυπήματα!!!


BAM
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Initiative
Advanced Forum-Runner



216 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2015 :  00:17:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by Initiative

Το footpod απο τη Garmin δεν κανει στο Ambit 1.Διαφορετικα πρωτοκολλα



Να πω την αλήθεια, ούτε που μου πέρασε από το μυαλό αυτό, γιατί έκανε pair αμέσως και γιατί χρησιμοποιώ μία ζώνη καρδιοσυχνόμετρου Garmin με το Ambit 1 χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Ξέρω ότι με τα πρωτόκολλα ΑΝΤ και ΑΝΤ+ συνεργάζεται κανονικότατα και ότι μόνο με το πρωτόκολλο της Polar δεν συνεργάζεται (ούτε κανένα άλλο μη Polar).


Αν εχεις κανει και το update συμβατοτητας με ant+ τοτε επελεξε και τσεκαρε μεσα απο το movescount στη δραστηριοτητα running (ή οποια αλλη το χρησιμοποιεις)pods to search - footpod.Αλλιως θα φταιει το footpod.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Ivorman
The Coach

Greece


1886 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/04/2015 :  00:59:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Initiative

quote:
Originally posted by Ivorman

quote:
Originally posted by Initiative

Το footpod απο τη Garmin δεν κανει στο Ambit 1.Διαφορετικα πρωτοκολλα



Να πω την αλήθεια, ούτε που μου πέρασε από το μυαλό αυτό, γιατί έκανε pair αμέσως και γιατί χρησιμοποιώ μία ζώνη καρδιοσυχνόμετρου Garmin με το Ambit 1 χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα.

Ξέρω ότι με τα πρωτόκολλα ΑΝΤ και ΑΝΤ+ συνεργάζεται κανονικότατα και ότι μόνο με το πρωτόκολλο της Polar δεν συνεργάζεται (ούτε κανένα άλλο μη Polar).


Αν εχεις κανει και το update συμβατοτητας με ant+ τοτε επελεξε και τσεκαρε μεσα απο το movescount στη δραστηριοτητα running (ή οποια αλλη το χρησιμοποιεις)pods to search - footpod.Αλλιως θα φταιει το footpod.



Εννοείται ότι το έχω επιλέξει. Μάλλον φταίει η μπαταρία του foot pod, που δεν είναι η σωστή. Θα βάλω την σωστή και θα δω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000