Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 11ος Μαραθώνιος "Μέγας Αλέξανδρος" 03.04.2016
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 80

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  08:46:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

είναι λογικό που εμείς οι βόρειοι είμαστε τόσο φλου και δεν έχουμε ολοκληρώσει σχεδόν τίποτα ακόμα (οκ ξενοδοχείο..μάλλον(!!!) κλείσαμε)?? τα έχω αφήσει όλα στον Πέτρο και θα έρθει καμιά 10 Μαρτίου μετά την ολοκλήρωση των εγγραφών που δε θα έχω λάβει ούτε επιβεβαίωση για τον αγώνα ούτε τίποτα και θα κλαίω μόνος μου στο σπίτι τη μέρα του αγώνα! το μόνο που μου δίνει ελπίδες είναι πως δε βρίσκει ακόμα λαγό για 4:40 (ρυθμό) και έχει βαλθεί να...σκάσει εμένα για να το πετύχει! άρα καλά θα κάνεις κύριε να με δηλώσεις στις Τυχερό-turtles μπας και βρω κανένα μαγικό ζωμό και σε ακολουθήσω...ως τη μέση τουλάχιστον χαχα!

για το φίλο που ρωτάει, άποψή μου είναι να κλείσεις εισιτήρια-ξενοδοχείο το νωρίτερο δυνατό γιατί μάλλον υπάρχει μεγάλη κινητοποίηση και υπάρχει πιθανότητα να μείνεις απ΄έξω. εκτός κι αν θέλεις να το ρισκάρεις, δική σου η επιλογή! χαρακτηριστικά στο booking που έψαξα για ξενοδοχείο αυτές τις μέρες, ήδη κάποια εμφανίζουν πληρότητα και πολλά άλλα έμειναν με 1-2 δωμάτια. οκ ακριβά υπάρχουν κι αν έχεις την οικονομική ευχέρεια μπορείς να βρεις πιο εύκολα. Ή φτηνά σε μεγάλη απόσταση από τα σημεία ενδιαφέροντος ωστόσο (ΔΕΘ, εκκίνηση-τερματισμός αγώνων). και μη νομίζετε πως γράφουν ότι να ναι για να κλείσεις νωρίτερα, σε αυτό που κλείσαμε εμείς μου είπαν από τη ρεσεψιόν πως πράγματι δεν είχαν άλλο δωμάτιο γενικότερα για εκείνη τη βραδιά (2/4)!

κι ένα παράπονό μου από πέρυσι.. όσοι τρέξουν το 5ρι-10ρι και πάνε με τα πόδια προς την αφετηρία (είναι πολλοί απ΄ότι είδα), χειροκροτήστε λιγάκι ρε παιδιά, εμψυχώστε λίγο κι εμάς τους 42άρηδες.. μπορεί για εσάς να είναι κάτι μηδαμινό αλλά για εμάς εκείνη τη συγκεκριμένη στιγμή (κάπου στο 38-40ο χιλιόμετρο αν θυμάμαι καλά) αξίζει όσο τίποτα άλλο στον κόσμο! θυμάμαι να περνάει πλήθος κόσμου προς την αντίθετη κατεύθυνση που ούτε να κοιτάξει γυρνούσε! και καθόμουν και παραπονιόμουν στον Καλογερίδη χαχα! τι άκουσε κι αυτός σε όλη τη διαδρομή πέρυσι.. όποιος το θυμηθεί λοιπόν, λίγη εμψύχωση παιδιά!

Τέλος για το pasta party, προβλέπω μεγαλύτερη επιτυχία από το περσινό ναυάγιο (κατέληξα ραντεβού με τον el cid χαχα!) καθώς η παρέα είναι ήδη μεγαλύτερη τόσο εντός όσο και εκτός φόρουμ! καθώς πλησιάζει ο καιρός θα το συζητήσουμε εκτενέστερα.. τώρα για μετά τον αγώνα, είπαμε μ αρέσει η μπουγάτσα. ελπίζω να γλυτώσω τον πατσά!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

το μόνο που άκουγα για σχεδόν 4ώρες από εσένα ήταν ότι κατουριεσαι... Κατά τα άλλα εγώ μιλούσα μόνο... Άμα θυμήθηκα και στην αρχή που σε έπιασε το πόδι και σου είπα για αλλαγή πλευράς στο οδοστροματος.... Κατά τα άλλα μουγγα στη στρουγγα... Μόνο κάτι αναστεναγμους στους σταθμούς όταν έβλεπες καμία νοστιμόυλα ή καμιά διασωστρια....

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  08:53:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μιας που το ανέφερες έχει Marathon Expo όπως και στον ΑΜΑ; Τι λέει από εκθέτες; Σκέφτομαι αφού θα βρεθώ Θεσσαλονίκη να πάω να δοκιμάσω Altra νομίζω το μοναδικό κατάστημα που τα φέρνει στην Ελλάδα, είναι το Performance Store.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  09:02:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dimitrissss

Μιας που το ανέφερες έχει Marathon Expo όπως και στον ΑΜΑ; Τι λέει από εκθέτες; Σκέφτομαι αφού θα βρεθώ Θεσσαλονίκη να πάω να δοκιμάσω Altra νομίζω το μοναδικό κατάστημα που τα φέρνει στην Ελλάδα, είναι το Performance Store.



Τιποτα απολυτως!!! Μια απογοητευση ηταν περισυ, ειχε ελαχιστους εκθετες οι οποιοι δεν ειχαν τιποτα. Εψαχνα για καμια ενεργειακη μπαρα για να φαω το πρωι, δε βρηκα. Ουτε τζελακια εχουν οποτε μην περιμενετε ν αγορασετε απο εκει. Οσο η EXPO ηταν στο Λευκο Πυργο, ειχε αρκετους εκθετες, απο περισυ που το εβαλαν στην HELEXPO και τα ενοικια ειναι ακριβα, εκθετες γιοκ.



Edited by - Elda on 12/02/2016 09:03:43
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  09:07:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κατάλαβα. Ραντεβού σε μπουγατσατζίδικο τότε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  09:27:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dimitrissss

Μιας που το ανέφερες έχει Marathon Expo όπως και στον ΑΜΑ; Τι λέει από εκθέτες; Σκέφτομαι αφού θα βρεθώ Θεσσαλονίκη να πάω να δοκιμάσω Altra νομίζω το μοναδικό κατάστημα που τα φέρνει στην Ελλάδα, είναι το Performance Store.

ο Γιώργος που το έχει το μαγαζί συνήθως είναι στην έκθεση. Επικοινώνησε μαζί του και πες του αν τελικά κατέβει να έχει και το μοντέλο που σε ενδιαφέρει να το δοκιμάσεις γιατί δε κατεβάζει πολλά πράγματα. Περισσότερο σε τζελ, τσαντακια για αναπλήρωση και μικροπραγματα φέρνει στην έκθεση. Μπορεί και να θυμάμαι λάθος αλλά για καλό και για κακό κάνε μια ερώτηση. Εκεί θα πάμε μαζί γιατί με ξέρει και περισυ είχε κάνει μια ψιλοεκπτωση σε φίλους που ψωνισανε.

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  09:29:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ααααα, η ελντα έχει δίκιο, άλλαξε περισυ θέση. Δε θυμάμαι όμως αν ειχε στήσει ο Γιώργος εκεί...

Knock knock knocking on suzi's door...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  09:49:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Έχουν σελίδα στο facebook, οπότε λογικά αν είναι εκθέτες θα το ανακοινώσουν εκεί. Το πολύ πολύ να πεταχτώ μέχρι το κατάστημα. Τζελ, μπάρες και λοιπά ψωνίζω πάντα μέρες πριν. Αν βρω τίποτα ενδιαφέρον βρώσιμο σε έκθεση το πέρνω καβάτζα για τις επόμενες εβδομάδες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NikDim
Forum-Runner

Greece
110 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  15:49:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

[/quote]

Τιποτα απολυτως!!! Μια απογοητευση ηταν περισυ, ειχε ελαχιστους εκθετες οι οποιοι δεν ειχαν τιποτα. Εψαχνα για καμια ενεργειακη μπαρα για να φαω το πρωι, δε βρηκα. Ουτε τζελακια εχουν οποτε μην περιμενετε ν αγορασετε απο εκει. Οσο η EXPO ηταν στο Λευκο Πυργο, ειχε αρκετους εκθετες, απο περισυ που το εβαλαν στην HELEXPO και τα ενοικια ειναι ακριβα, εκθετες γιοκ.

[/quote]

Και μια ερώτηση από εμάς που θα χρησιμοποιήσουμε αεροπλάνο (aegean) για τη μεταφορά, γνωρίζετε αν επιτρέπονται τα τζελάκια ή θα μας βάλουν όρια πχ 100 ml / 32 = 3x? Λέμε τώρα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  17:09:28  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
100ml ανά συσκευασία είναι και σύνολο 1000ml. Εκτός και αν έχεις σκοπό να πάρεις πάνω από 30 τζελάκια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitris-heraklio
Forum-Runner

Greece
118 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  17:31:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δηλαδή από που θα δίνουν το πακέτο συμμετοχής;Δεν το ήξερα ότι έφυγε από το λευκό πύργο...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Vicky
Senior Forum-Runner



494 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  22:25:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μεσα στην εκθεση....διπλα στο παλαι ντε σπορ απο την κατω πλευρα.....δεν ειναι μακρια απο τον Λευκο Πυργο....
Επισης θα ηθελα να πω σε οσους θα δουν για ξενοδοχεια....εχει αρκετα πανω στην Εγνατια που σιγουρα θα ειναι πιο οικονομικα απο το ABC.... απο την Εγνατια για το σημειο αναχωρησης των λεωφορειων δεν ειναι μακρια....περπατιεται ανετα η διαδρομη αλλα και αν δεν θελετε να περπατησετε περνουν πολλα λεωφορεια...

eraklio[/i]

Δηλαδή από που θα δίνουν το πακέτο συμμετοχής;Δεν το ήξερα ότι έφυγε από το λευκό πύργο...
[/quote]
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitris-heraklio
Forum-Runner

Greece
118 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  22:29:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πηγαίνεις δηλαδή με τα πόδια η χρειάζεταη ΜΜΜ;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  22:46:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και στο Βαρδάρη να μείνεις που έχει πολλά ξενοδοχεία μισή ώρα περπάτημα είναι. Το θέμα για μένα ήταν να είμαι όσο πιο κοντά στα λεωφορεία Κυριακή χαράματα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  22:55:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
η ΔΕΘ από το Λευκό Πύργο απέχει λιγότερο από 5 λεπτά με τα πόδια ;)

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitris-heraklio
Forum-Runner

Greece
118 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2016 :  23:49:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[quote]Originally posted by tzatzikis90

η ΔΕΘ από το Λευκό Πύργο απέχει λιγότερο από 5 λεπτά με τα πόδια ;)

Τάσος

Thanks Τάσο με καλυψες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 80 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000