Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 Ορθοπεδικός - Αθλητίατρος
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 2

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 02/01/2016 :  12:22:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους!!!

Έχεις κανείς υπόψιν κάποιον ορθοπεδικό ή αθλητίατρο κατά προτίμηση σχετικά κοντά στην Αγ. Παρασκευή και συμβεβλημένο με τον ΕΟΠΥΥ;;

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2016 :  12:39:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τραυματίζονται κι οι βιονικοί..?!?!?

Καλή χρονιά, Γιώργη!

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2016 :  13:00:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλή χρονιά Νίκο!!

Έχω μια ενόχληση στην επιγονατίδα εδώ και 15-20 μέρες περίπου και δεν τρέχω σχεδόν καθόλου. Αν και πήγα σε έναν ορθοπεδικό και δε βρήκε τίποτα (και η ακτινογραφία ήταν καθαρή).
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2016 :  13:40:24  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Περαστικά!
Σκέψου το ΚΑΤ, έχει τμήμα αθλητικών κακώσεων.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2016 :  21:22:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ Γιώργο!! Φαντάζομαι ότι θα πρέπει να κλείσω ραντεβού, σωστά;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2016 :  22:15:43  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι δυστυχώς ή ευτυχώς με ραντεβού, που πάει καμιά 10ριά μέρες πίσω.
Βέβαια, εγώ πήγα, έχασα μια μέρα, και περίμενα απέξω μέχρι να με δεχτεί, γιατί όλο και κάποιος δεν θα πάει (ότι με πονάει τώρα που μιλάμε δλδ). Πήγα στις 09.00 και έφυγα στις 15.00 αλλά με είδε. Εξάλλου είχα ήδη κάνει μαγνητική και ήθελα απλά να την δει ένας εξιδικευμένος γιατρός. Και ήταν σωστός σε αυτό που είπε, όπως ήταν και οι άλλοι βέβαια, αλλά μου το εξήγησε και με σωστό τρόπο και μου έδωσε και οδηγίες ρεαλιστικές που βοήθησαν, γιατί δεν είναι απλά η διάγνωση, αλλά και το τι κάνεις από εκεί και πέρα.

Δεν θυμάμαι το όνομα του γιατρού, Βαλιανός, κάτι τέτοιο (μου είπαν ότι είναι σούπερ σε αυτό που κάνει και ξέρει από αθλητές κτλ, αυτό από 2 διαφορετικές πηγές), και ότι δεν υπάρχει άλλο παρόμοιο τμήμα σε δημόσιο νοσοκομείο στην Ελλάδα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2016 :  22:21:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ και πάλι Γιώργο! Θα πάρω ένα τηλέφωνο να δω τι θα μου πουν..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasVer
Senior Forum-Runner

Greece


549 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/01/2016 :  23:16:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιωργο ορθοπεδικος υπαρχει στο στενο διπλα στο Τσιτσι και αθλιατρος (Ρουσσης) πανω απο τον Γερμανο στην κατω πλατεια.Και στους 2 εχω παει και εχω μεινει ευχαριστημενος.Ακομα ποναει το γονατο,ε;Και ηθελα να πηγαιναμε κανα Υμηττο..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2016 :  01:03:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Ναι δυστυχώς ή ευτυχώς με ραντεβού, που πάει καμιά 10ριά μέρες πίσω.
Βέβαια, εγώ πήγα, έχασα μια μέρα, και περίμενα απέξω μέχρι να με δεχτεί, γιατί όλο και κάποιος δεν θα πάει (ότι με πονάει τώρα που μιλάμε δλδ). Πήγα στις 09.00 και έφυγα στις 15.00 αλλά με είδε. Εξάλλου είχα ήδη κάνει μαγνητική και ήθελα απλά να την δει ένας εξιδικευμένος γιατρός. Και ήταν σωστός σε αυτό που είπε, όπως ήταν και οι άλλοι βέβαια, αλλά μου το εξήγησε και με σωστό τρόπο και μου έδωσε και οδηγίες ρεαλιστικές που βοήθησαν, γιατί δεν είναι απλά η διάγνωση, αλλά και το τι κάνεις από εκεί και πέρα.

Δεν θυμάμαι το όνομα του γιατρού, Βαλιανός, κάτι τέτοιο (μου είπαν ότι είναι σούπερ σε αυτό που κάνει και ξέρει από αθλητές κτλ, αυτό από 2 διαφορετικές πηγές), και ότι δεν υπάρχει άλλο παρόμοιο τμήμα σε δημόσιο νοσοκομείο στην Ελλάδα.



μάλλον λες τον Βαλλιανάτο, διευθυντής αθλητικών κακώσεων στο ΚΑΤ, πολυ καλός, αξίζει η αναμονή
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2016 :  01:09:33  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι, να σας πω την αμαρτία μου το όνομα μου θυμίζει έναν γνωστό ομοφυλόφιλο δημοσιογράφο, (καμία σχέση βέβαια) και το μπερδεύω!
Και εσύ η τρίτη πηγή με καλή μαρτυρία.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2016 :  11:30:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Χρόνια πολλά Κώστα!! Ναι, εδώ και μερικές μέρες έχω σταματήσει τελείως το τρέξιμο, μήπως και περάσει το γόνατο.. Αν δε βγάλω άκρη με το ΚΑΤ, θα κοιτάξω και σε αυτούς που λες.. Τους έχεις επισκεφτεί;

quote:
Originally posted by KostasVer

Γιωργο ορθοπεδικος υπαρχει στο στενο διπλα στο Τσιτσι και αθλιατρος (Ρουσσης) πανω απο τον Γερμανο στην κατω πλατεια.Και στους 2 εχω παει και εχω μεινει ευχαριστημενος.Ακομα ποναει το γονατο,ε;Και ηθελα να πηγαιναμε κανα Υμηττο..

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasVer
Senior Forum-Runner

Greece


549 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2016 :  14:50:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιωργο στον ορθοπεδικο παω αρκετα χρονια και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος.Στον αθλιατρο ειχα παει μια φορα πριν 2 χρονια μετα την Ζηρια που ειχε ματωσει το νυχι και ειχε δωσει κατι αλοιφες που το ειχαν τελικα ανακουφησει.Αν θες ριξε τους μια ματια αν δεν βελτιωθει το γονατο.Του βαζεις παγο;
quote:
Originally posted by gtsig

Χρόνια πολλά Κώστα!! Ναι, εδώ και μερικές μέρες έχω σταματήσει τελείως το τρέξιμο, μήπως και περάσει το γόνατο.. Αν δε βγάλω άκρη με το ΚΑΤ, θα κοιτάξω και σε αυτούς που λες.. Τους έχεις επισκεφτεί;

quote:
Originally posted by KostasVer

Γιωργο ορθοπεδικος υπαρχει στο στενο διπλα στο Τσιτσι και αθλιατρος (Ρουσσης) πανω απο τον Γερμανο στην κατω πλατεια.Και στους 2 εχω παει και εχω μεινει ευχαριστημενος.Ακομα ποναει το γονατο,ε;Και ηθελα να πηγαιναμε κανα Υμηττο..



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gtsig
Senior Forum-Runner



485 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2016 :  15:24:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ Κώστα, θα τους επισκεφτώ κι εγώ αν δε δω σύντομα βελτίωση.. Έβαλα 3 φορές πάγο, αλλά δε νομίζω ότι είχε καμία διαφορά και το σταμάτησα..

quote:
Originally posted by KostasVer

Γιωργο στον ορθοπεδικο παω αρκετα χρονια και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος.Στον αθλιατρο ειχα παει μια φορα πριν 2 χρονια μετα την Ζηρια που ειχε ματωσει το νυχι και ειχε δωσει κατι αλοιφες που το ειχαν τελικα ανακουφησει.Αν θες ριξε τους μια ματια αν δεν βελτιωθει το γονατο.Του βαζεις παγο;
quote:
Originally posted by gtsig

Χρόνια πολλά Κώστα!! Ναι, εδώ και μερικές μέρες έχω σταματήσει τελείως το τρέξιμο, μήπως και περάσει το γόνατο.. Αν δε βγάλω άκρη με το ΚΑΤ, θα κοιτάξω και σε αυτούς που λες.. Τους έχεις επισκεφτεί;

quote:
Originally posted by KostasVer

Γιωργο ορθοπεδικος υπαρχει στο στενο διπλα στο Τσιτσι και αθλιατρος (Ρουσσης) πανω απο τον Γερμανο στην κατω πλατεια.Και στους 2 εχω παει και εχω μεινει ευχαριστημενος.Ακομα ποναει το γονατο,ε;Και ηθελα να πηγαιναμε κανα Υμηττο..





Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ioma
Advanced Forum-Runner

295 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2016 :  18:28:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αν δε βρεις άκρη με τους υπόλοιπους γιατρούς σου προτείνω τον Δημήτρη Τσούκα στο Ιατρικό Κέντρο.Είναι ακριβός αλλά θα βρεις την άκρη.Σκεψού τον σαν backup λύση
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/01/2016 :  22:09:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Deorum

Ναι, να σας πω την αμαρτία μου το όνομα μου θυμίζει έναν γνωστό ομοφυλόφιλο δημοσιογράφο, (καμία σχέση βέβαια) και το μπερδεύω!
Και εσύ η τρίτη πηγή με καλή μαρτυρία.


είναι αδέλφια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/01/2016 :  08:51:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα. Όταν λέμε ακριβός (για τον κύριο Τσούκα), πάνω κάτω πόσο κοστίζει μια επίσκεψη;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 2 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000