Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 34ος Αυθεντικός Μαραθώνιος Αθήνας 2016!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 43

dpkouk
ellanodikis

Greece


11938 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  13:02:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
με συλλογο παιδες..συμφερει και πανε για καλο...απολλωναρα και φετος

http://www.ultrarunning.gr/

Όλα είναι σχετικά, άρα κι ανεκτά...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  13:28:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν έχω θέμα με ενδεχόμενη ακύρωση της εγγραφής Αφού απ ότι είδα μπορείς να τη δώσεις σε άλλον αν χτυπα ξύλο συμβεί κάτι. Ούτε η αγωνιστική κατάσταση με απασχολεί τόσο καθώς ΑΝ και θα κάνω κανονικά προετοιμασία, σκοπεύω να κατέβω εντελώς τουριστικά. Πιθανότατα με τον Παναγιώτη αν όλα πάνε καλά. Το μόνο μου θέμα είναι μη γίνει καμία στραβή και βγει καμία ανακοίνωση ξαφνική του τύπου "ολοκληρώθηκαν οι εγγραφές! Πουλο οι υπόλοιποι!" Και μείνω στο ράφι για άλλη μια χρονιά! Δεν θα το αντέξω! Επομένως και στους συλλόγους Πρέπει να εγγραφουμε σχετικά νωρίς για να είμαστε σίγουροι, σωστά!;


Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elda
Elite Forum-Runner

Greece
1906 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  13:36:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Επομένως και στους συλλόγους Πρέπει να εγγραφουμε σχετικά νωρίς για να είμαστε σίγουροι, σωστά!;



Αναλογως τις συμμετοχες που τους εχουν δωσει. Συνηθως εχουν περιθωρια και δεχονται αιτησεις μεχει αρχες Ιουνιου ή ισως και λιγο αργοτερα. Απλα μερικες φορες βγαζουν ανακοινωση οτι μενουν τοσες θεσεις ακομα για το μαραθωνιο, τα 10, τα 5.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  15:55:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

Δεν έχω θέμα με ενδεχόμενη ακύρωση της εγγραφής Αφού απ ότι είδα μπορείς να τη δώσεις σε άλλον αν χτυπα ξύλο συμβεί κάτι. Ούτε η αγωνιστική κατάσταση με απασχολεί τόσο καθώς ΑΝ και θα κάνω κανονικά προετοιμασία, σκοπεύω να κατέβω εντελώς τουριστικά. Πιθανότατα με τον Παναγιώτη αν όλα πάνε καλά. Το μόνο μου θέμα είναι μη γίνει καμία στραβή και βγει καμία ανακοίνωση ξαφνική του τύπου "ολοκληρώθηκαν οι εγγραφές! Πουλο οι υπόλοιποι!" Και μείνω στο ράφι για άλλη μια χρονιά! Δεν θα το αντέξω! Επομένως και στους συλλόγους Πρέπει να εγγραφουμε σχετικά νωρίς για να είμαστε σίγουροι, σωστά!;



Τάσος

know your limits. then destroy them.




Τάσο ο Σεπτέμβρης είναι ρίσκο,φέτος πιστεύω θα κλείσουν νωρίς οι εγγραφές εκτός και γίνει κανένα μαγικό στην εκκίνηση και βρουν χώρο για άλλους 2 χιλιάδες δρομείς.
Η ιδέα του τουριστικού μαραθωνίου αρχίζει να μου αρέσει
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  17:18:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
άρα ακούω προσφορές..ποιος θέλει να με εντάξει στο σύλλογό του? χαχα!

Πέτρο αν ψηθείς, θα κάνουμε τους λαγούς για όποιον κινηθεί στο ρυθμό του Γιώργου και του Παναγιώτη! ακούς el cid??

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Edited by - tzatzikis90 on 05/04/2016 17:18:43
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Peter L
Senior Forum-Runner

696 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  17:47:26  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tzatzikis90

άρα ακούω προσφορές..ποιος θέλει να με εντάξει στο σύλλογό του? χαχα!

Πέτρο αν ψηθείς, θα κάνουμε τους λαγούς για όποιον κινηθεί στο ρυθμό του Γιώργου και του Παναγιώτη! ακούς el cid??

Τάσος

know your limits. then destroy them.


Τάσο είναι πολύ νωρίς για να αποφασίσω πως θα τον τρέξω.Θα εξαρτηθεί αν θα πάω στην Υπάτη για τα 42 στο βουνό ,η ιδέα για τα 100 στην ψάθα λέω να μην την ρίξω στο τραπέζι γιατί θα έχουμε επανάσταση στο σπίτι.
ΌΣΟ για σένα θα σε συμβούλευα να βρεις εσύ λαγό για να πετύχεις το maximum και άσε τις μαγκιές στους άλλους
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  19:03:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γατουλη δεν εισαιετοιμος για λαγός στην Αθήνα... Ίσως μόνο ο Μανώλης να έχει τις γνώσεις να κάνει κάτι τέτοιο αν και πάλι αμφιβάλω. Η Αθήνα είναι για στρατηγους, etien και τα ρέστα... Ακόμη και το τετραωρο στο επίπεδο μας θέλει σωστή διαχείριση δυνάμεων... Οπως έγραψε ο πρυτανης στο αλλο θέμα. Η αυθεντική κερναει φαπες στους αυθαδεις...

Myasics.com πασα-tempo run!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  19:23:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 : 19:03:34 Εμφάνιση Προφίλ Στείλτου Email Απάντηση σε αποστρόφους

Γατουλη δεν εισαιετοιμος για λαγός στην Αθήνα... Ίσως μόνο ο Μανώλης να έχει τις γνώσεις να κάνει κάτι τέτοιο αν και πάλι αμφιβάλω. Η Αθήνα είναι για στρατηγους, etien και τα ρέστα... Ακόμη και το τετραωρο στο επίπεδο μας θέλει σωστή διαχείριση δυνάμεων... Οπως έγραψε ο πρυτανης στο αλλο θέμα. Η αυθεντική κερναει φαπες στους αυθαδεις...

Myasics.com πασα-tempo run!

-----------------------------------------
Και όχι μόνο φάπες αλλά και άλλα καλούδια
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/04/2016 :  22:25:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Peter L

quote:
Originally posted by tzatzikis90

Δεν έχω θέμα με ενδεχόμενη ακύρωση της εγγραφής Αφού απ ότι είδα μπορείς να τη δώσεις σε άλλον αν χτυπα ξύλο συμβεί κάτι. Ούτε η αγωνιστική κατάσταση με απασχολεί τόσο καθώς ΑΝ και θα κάνω κανονικά προετοιμασία, σκοπεύω να κατέβω εντελώς τουριστικά. Πιθανότατα με τον Παναγιώτη αν όλα πάνε καλά. Το μόνο μου θέμα είναι μη γίνει καμία στραβή και βγει καμία ανακοίνωση ξαφνική του τύπου "ολοκληρώθηκαν οι εγγραφές! Πουλο οι υπόλοιποι!" Και μείνω στο ράφι για άλλη μια χρονιά! Δεν θα το αντέξω! Επομένως και στους συλλόγους Πρέπει να εγγραφουμε σχετικά νωρίς για να είμαστε σίγουροι, σωστά!;



Τάσος

know your limits. then destroy them.




Τάσο ο Σεπτέμβρης είναι ρίσκο,φέτος πιστεύω θα κλείσουν νωρίς οι εγγραφές εκτός και γίνει κανένα μαγικό στην εκκίνηση και βρουν χώρο για άλλους 2 χιλιάδες δρομείς.
Η ιδέα του τουριστικού μαραθωνίου αρχίζει να μου αρέσει



Οι σύλλογοι παίρνουν διορία από το ΣΕΓΑΣ για το πότε πρέπει να δηλώσουν τις συμμετοχές. Αν θυμάμαι καλά πέρυσι έπρεπε να δηλώσουν μέχρι τα τέλη Ιουνίου.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papako
Senior Forum-Runner

Greece
689 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2016 :  10:28:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ναι έτσι είναι. Αν πάντως κάποιος δεν είναι σίγουρος καλύτερα να γραφτεί μέσα στο επόμενο διάστημα με το μικρό πακέτο (χωρίς μπλούζα) παρά να τρέχει αργότερα.

________
Στέφανος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2016 :  13:54:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οι σύλλογοι πέρνουν αρκετές συμμετοχές βρε παιδιά.Μήν αγχώνεστε.

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NikDim
Forum-Runner

Greece
110 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2016 :  15:07:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Που είναι ο φίλος μου ο Trexantiris να μου πει πότε είναι η κατάλληλη στιγμή να κάνουμε εργομετρικό για όσους τρέξαμε Θεσσαλονίκη και σκοπεύουμε να πάμε στης Αθήνας?
Η μου κρατάς κακία που προσέβαλα τον AS400!

“Life is a marathon, do not rush to “finish”, enjoy the journey!”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2016 :  17:35:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ο Απόλλωνας λέει (ο εκ δυτικής Αττικής) δέχεται εγγραφές για τον αγώνα. πρέπει να είμαστε εγγεγραμμένα μέλη για κάτι τέτοιο? κι εφόσον γραφτώ με την ομάδα, θα πρέπει να περάσω από τα γραφεία να παραλάβω το πακέτο κλπ? γνωρίζει κανείς εκ των έσω? λέω να γραφτώ εκεί να τελειώνω.

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimitrissss
Elite Forum-Runner



1524 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2016 :  18:11:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μην αγχώνεσαι μωρέ, ακόμα δε φάγαμε για Πάσχα. Οι πιο πολλοί σύλλογοι γράφουν στους αγώνες και μη εγγεγραμμένα μέλη. Τα πακέτα συνήθως πάνε 2-3 άτομα και τα παίρνουν από κάθε σύλλογο όλα μαζί και τα μοιράζουν μετά.

No pain, no gain!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 06/04/2016 :  18:18:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πάλι θα σας αγγαρέψω, το βλέπω χαχαχα! βρήκα κάτι τηλέφωνα, θα πάρω να λύσω τις απορίες μου και θα επιστρέψω!

ΥΓ. Δημήτρη άμα μπει κάτι στο μυαλό μου δε βγαίνει εύκολα αν δεν κλείσει η εκκρεμότητα

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Edited by - tzatzikis90 on 06/04/2016 19:04:27
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 43 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000