Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 2016 Rodopi Challenge
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  

sakis1971
Senior Forum-Runner



499 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 17/04/2016 :  13:56:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όσους συμμετείχαν!
http://rout.gr/index.php?name=RodopiChallenge&op=results&year=2016

same rules apply

Georgios50
Newbie Forum Runner

Greece
45 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2016 :  08:43:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
και μεις του χρόνου (να είμαστε γεροί)

ok
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/04/2016 :  17:47:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πήγε κανένας από το forum για να μας μεταφέρει εντυπώσεις?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nsambris
Newbie Forum Runner

Greece
22 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2016 :  13:32:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γειά σας φίλες και φίλοι δρομείς,
ναι έτρεξα και εγώ φέτος για πρώτη φορά τον RO.C 50miles παίρνοντας το βάπτισμα για πρώτη φορά σε αυτά τα χλμ. Μάλιστα έχοντας κάνει κάτι λιγότερο από 4μηνη προετοιμασία τερμάτισα χωρίς προβλήματα και τραυματισμούς. Ο χρόνος μου πολύς αλλά εντός ορίου τερμάτισα σε 17 ώρες και 50' και η χαρά απερίγραπτη στο finish line.
Η διαδρομή για όσους δεν την γνωρίζουν είναι απλά υπέροχη και η διοργάνωση πραγματικά άριστη. Ο καιρός μας ζόρισε λίγο καθώς είχε πολύ υψηλή θερμοκρασία και άπνοια.
Τέλος, θαυμάσαμε για ακόμη μια φορά τα γνωστά μεγάλα ονόματα (που μας κάνουν να απορούμε με τις επιδόσεις τους) με πρώτο τον Ν. Καλοφύρη με 8 ώρες και 44'.
Σας εύχομαι όλους να την τρέξετε κάποια στιγμή και να απολαύσετε την ομορφιά της Ροδόπης.
Θα ήθελα κλείνοντας φίλοι κάποιος που να ξέρει να μου πει για να διατηρήσω και να βελτιώσω το τωρινό επίπεδο έχοντας κάποιους επόμενους στόχους για το Φθινόπωρο, θα πρέπει να ακολουθήσω κάποιο πρόγραμμα ή απλά να διατηρώ κάποια χλμ / εβδομάδα μαζί με κάποια LR?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

LEON T
Senior Forum-Runner

Greece


550 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 20/04/2016 :  22:03:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nsambris

Γειά σας φίλες και φίλοι δρομείς,
ναι έτρεξα και εγώ φέτος για πρώτη φορά τον RO.C 50miles παίρνοντας το βάπτισμα για πρώτη φορά σε αυτά τα χλμ. Μάλιστα έχοντας κάνει κάτι λιγότερο από 4μηνη προετοιμασία τερμάτισα χωρίς προβλήματα και τραυματισμούς. Ο χρόνος μου πολύς αλλά εντός ορίου τερμάτισα σε 17 ώρες και 50' και η χαρά απερίγραπτη στο finish line.
Η διαδρομή για όσους δεν την γνωρίζουν είναι απλά υπέροχη και η διοργάνωση πραγματικά άριστη. Ο καιρός μας ζόρισε λίγο καθώς είχε πολύ υψηλή θερμοκρασία και άπνοια.
Τέλος, θαυμάσαμε για ακόμη μια φορά τα γνωστά μεγάλα ονόματα (που μας κάνουν να απορούμε με τις επιδόσεις τους) με πρώτο τον Ν. Καλοφύρη με 8 ώρες και 44'.
Σας εύχομαι όλους να την τρέξετε κάποια στιγμή και να απολαύσετε την ομορφιά της Ροδόπης.
Θα ήθελα κλείνοντας φίλοι κάποιος που να ξέρει να μου πει για να διατηρήσω και να βελτιώσω το τωρινό επίπεδο έχοντας κάποιους επόμενους στόχους για το Φθινόπωρο, θα πρέπει να ακολουθήσω κάποιο πρόγραμμα ή απλά να διατηρώ κάποια χλμ / εβδομάδα μαζί με κάποια LR?



Μπράβο φίλε,πολλά συγχαρητήρια!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

geopa
Elite Forum-Runner

Greece
2107 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 21/04/2016 :  16:10:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολλά συγχαρητήρια και τώρα στον μεγάλο αδελφό (ROUT)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
  Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000