Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 AMA 2018
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 22

Etien
Master Forum-Runner



5171 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/10/2018 :  11:14:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

@Etien: αααα, πας να σπάσεις τα κοντέρ!

@papako: νομιζω την είχαν περασει την μπλε γραμμή τα τελευταία χρόνια.




Αν θέλει ο καιρός και Θεός !!!

Ευχαριστώ!!!

https://panosmaltezos.wordpress.com
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

hapagan
Newbie Forum Runner

Greece
46 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/10/2018 :  11:27:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πρώτος μαραθώνιος και για εμένα. Δήλωσα τον χρόνο του ημιμαραθωνίου της Αθήνας (2:00:57).

BIB 12025, Block 9
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Agamemnon
Forum-Runner

Greece
52 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/10/2018 :  15:30:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντως ακόμα mail δεν έχω λάβει.

Και βλέπω από φίλους ότι φέτος πρέπει να πάρεις τηλέφωνο για να εξυπηρετηθείς...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/10/2018 :  15:41:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όποιος δεν έχει λάβει mail ας τσεκάρει τα junk/spam του
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

KostasVer
Senior Forum-Runner

Greece


549 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/10/2018 :  17:03:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Περνώντας κάθετα τη Μεσογείων σήμερα,έπεσε κατευθείαν το ματι στη νέοβαμενη μπλε γραμμη!
Πονεσα λιγο μεσα μου που μετα απο 4 σερι χρονια δεν θα μπορεσω να τρεξω...Θα σας περιμενω ομως στο 32 να σας καμαρωσω!
Καλο ταπερινγκ σε ολους και καλο αγωνα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giannis1970
Forum-Runner

137 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/10/2018 :  17:50:50  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
2111 8 777 20 ,παιρνεις τηλεφωνο κ στο στελνουν αμεσα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stratos_al
Elite Forum-Runner

Greece


1776 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/10/2018 :  20:07:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα σε όλους σας συντρέχτες.

Φέτος δεν θα κάνω την τρέλα να πάω να στηθώ απροπόνητος στον Μαραθώνα. Πάει λίγος καιρός που ξεμπάρκαρα. Αν είμαι Αθήνα εκείνη τη μέρα θα τρέξω τα 10 χλμ και θα σας περιμένω στην Κουδούνα πριν την Ηρώδου Αττικού να σας καμαρώσω και να ζηλέψω ακόμη περισσότερο.

Σας επιφυλάσσω όμως μαζί με έναν ακόμη γνωστό συντρέχτη από το φόρουμ μια έκπληξη - δώρο που ευελπιστούμε μέχρι την Κυριακή να είναι έτοιμη και να σας παραδοθεί και να σας ταξιδέψει στην Αυθεντική Διαδρομή.

Μιας και δεν θα είμαστε κι οι δυο στον Μαραθώνα ας είναι εκεί οι φωνές μας να σας παροτρύνουν....

εν αναμονή λοιπόν της έκπληξης - δώρο

σας εύχομαι καλό τερματισμό σε όλους και σύντομα θα σας ανακοινωθεί και το δώρο έκπληξη

Κωπηλασία...μπες στον ρυθμό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/10/2018 :  10:37:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημερα σε ολους και ολες! Ξανα γραφω μετα απο πολυυυυυ καιρο! Ο αγωνα ς πλησιαζει και ολοι περιμενουμε πως και πως να ερθει εκεινη η στιγμη που το ξυπνητηρι χτυπησει για αλλους στις 4 στις 4.30 στις 5 τα ξημερωματα Κυριακη 11/11/2018 για να βαλουμε τις τελευταιες πινελιες της προετοιμασιας μας για τον Αυθεντικο!!! Μετα απο 2 χρονια απο τον τελευταιο μου αγωνα τον Αυθεντικο του 2016 ηρθε η ωρα οπως ολα δειχνουν να ξανασταθω στην Αφετηρια αυτου του τοσου σπουδαιου αγωνα! Ενας σοβαρος τραυματισμος στο γονατο με αναγκασε να απεχω οχι μονο απο αγωνες αλλα και απο πολυ απλα τρεξιματα, οποτε η ανυπομονησια μου να ξανα τρεξω ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΑ! 10 ΗΜΕΡΕς ΑΚΟΜΑ! Καλο αγωνα θα ευχηθω απο τωρα σε ολους και ολες και ας ειναι νωρις και τερματισμους με οτι καλυτερο για τον καθε ενα μα πανω απ ολα με ΥΓΕΙΑ!

Υ.Γ Αρ. Συμμετοχης/Bib 1361 3o block !


''Run smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ANASTASIOS
Master Forum-Runner

Greece


6135 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/10/2018 :  15:10:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να δούμε,θα δώσουμε το παρόν φέτος??Ολα παίζονται λόγω κήλης....

Δεν έχει σημασία πόσο αργά πάς αρκεί να μην σταματάς.
Ανθρωπος που γελά δεν είναι απαραίτητα ευτυχισμένος,δυνατός είναι.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bpet76
Forum-Runner

Greece
55 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/10/2018 :  19:24:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βρε παιδιά είμαι από τη Δευτέρα άρρωστος με πυρετό. Τελευταίο "long" 14km έκανα το Σάββατο που μας πέρασε. Επειδή δεν βλέπω να τρέχω τις προσεχείς μέρες και θα κλείσω μια εβδομάδα χωρίς καθόλου τρέξιμο, πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να επηρεαστεί η απόδοση μου στον ΑΜΑ και αν ναι τι να κάνω για να σώσω κάπως την παρτίδα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

zoro
Master Forum-Runner

Greece
3934 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/10/2018 :  22:09:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by bpet76

Βρε παιδιά είμαι από τη Δευτέρα άρρωστος με πυρετό. Τελευταίο "long" 14km έκανα το Σάββατο που μας πέρασε. Επειδή δεν βλέπω να τρέχω τις προσεχείς μέρες και θα κλείσω μια εβδομάδα χωρίς καθόλου τρέξιμο, πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να επηρεαστεί η απόδοση μου στον ΑΜΑ και αν ναι τι να κάνω για να σώσω κάπως την παρτίδα;


Εαν ΟΛΟ το πρόγραμμα πριν σου βγήκε κανονικά δεν θα έχεις καθόλου μείον στην επίδοαη, το πολύ πολύ εαν εισαι αγχώδης να ξεκινήσεις ελάχιστα πιο αργά το τέμπο σου κ σίγουρα θα τερματίσεις πιο γρήγορα απο ότι....νομίζεις. Φαντάζομαι οτι ειναι πρώτη φορα γι'αυτό ρωτας.
Με τίποτα ομως μην ανεβάσεις ογκο χλμ την τελευταία βδομάδα νομίζοντας οτι θα σου βγει σε καλό....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDRA
Master Forum-Runner

3240 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/10/2018 :  22:11:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by bpet76

Βρε παιδιά είμαι από τη Δευτέρα άρρωστος με πυρετό. Τελευταίο "long" 14km έκανα το Σάββατο που μας πέρασε. Επειδή δεν βλέπω να τρέχω τις προσεχείς μέρες και θα κλείσω μια εβδομάδα χωρίς καθόλου τρέξιμο, πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να επηρεαστεί η απόδοση μου στον ΑΜΑ και αν ναι τι να κάνω για να σώσω κάπως την παρτίδα;



Μια χαρά σου έκατσε! Θα ξεκουραστείς περισςότερο από όσο προγραμμάτιζες και θα σου βγει σε καλό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

konkarien
Senior Forum-Runner

Greece


740 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/10/2018 :  23:30:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

quote:
Originally posted by bpet76

Βρε παιδιά είμαι από τη Δευτέρα άρρωστος με πυρετό. Τελευταίο "long" 14km έκανα το Σάββατο που μας πέρασε. Επειδή δεν βλέπω να τρέχω τις προσεχείς μέρες και θα κλείσω μια εβδομάδα χωρίς καθόλου τρέξιμο, πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να επηρεαστεί η απόδοση μου στον ΑΜΑ και αν ναι τι να κάνω για να σώσω κάπως την παρτίδα;


Εαν ΟΛΟ το πρόγραμμα πριν σου βγήκε κανονικά δεν θα έχεις καθόλου μείον στην επίδοαη, το πολύ πολύ εαν εισαι αγχώδης να ξεκινήσεις ελάχιστα πιο αργά το τέμπο σου κ σίγουρα θα τερματίσεις πιο γρήγορα απο ότι....νομίζεις. Φαντάζομαι οτι ειναι πρώτη φορα γι'αυτό ρωτας.
Με τίποτα ομως μην ανεβάσεις ογκο χλμ την τελευταία βδομάδα νομίζοντας οτι θα σου βγει σε καλό....




+1000
...και μια χαρά θα πας.....



ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΣ,στηρίζει την κίνησή σου
ΚΑΡΔΙΑ,στέλνει αίμα στο σώμα σου
ΑΝΑΣΑ,οξυγονώνει τα κυτταρά σου
αυτό όμως που σε κινεί ως το τέρμα είναι ένα.
Η ΨΥΧΗ

Edited by - konkarien on 31/10/2018 23:31:12
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

konkarien
Senior Forum-Runner

Greece


740 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/10/2018 :  23:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by ALEXANDRA

quote:
Originally posted by bpet76

Βρε παιδιά είμαι από τη Δευτέρα άρρωστος με πυρετό. Τελευταίο "long" 14km έκανα το Σάββατο που μας πέρασε. Επειδή δεν βλέπω να τρέχω τις προσεχείς μέρες και θα κλείσω μια εβδομάδα χωρίς καθόλου τρέξιμο, πόσο πιστεύετε ότι μπορεί να επηρεαστεί η απόδοση μου στον ΑΜΑ και αν ναι τι να κάνω για να σώσω κάπως την παρτίδα;



Μια χαρά σου έκατσε! Θα ξεκουραστείς περισςότερο από όσο προγραμμάτιζες και θα σου βγει σε καλό.



+1000





ΤΕΤΡΑΚΕΦΑΛΟΣ,στηρίζει την κίνησή σου
ΚΑΡΔΙΑ,στέλνει αίμα στο σώμα σου
ΑΝΑΣΑ,οξυγονώνει τα κυτταρά σου
αυτό όμως που σε κινεί ως το τέρμα είναι ένα.
Η ΨΥΧΗ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

akira
Advanced Forum-Runner

Greece


285 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/11/2018 :  05:37:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα εισαι μια χαρα ξεκουραστος και εφοσον εβγαλες ολη την προπονηση οπως ειπαν και πριν δεν θα εχεις θεμα τις 2 τελευταιες εβδομαδες, στην αρχη μονο δωσε προσοχη να μην ανοιξεις ρυθμο μιας και απο την αναρωση θα εχεις ξεσυνηθησει λιγο και μπορει να παρασυρθεις. Επισης μιας και εισαι ασθενης πινε υγρα αυτες τις ημερες και προσεχε να μην ξανακυλησεις.

Τα λεμε στο τερματισμο
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 22 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000