Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Υγεία & Τραυματισμοί
 αρρυθμία - ηλεκτροφυσιολογική μελέτη - ablation
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 142

mam2be
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/05/2013 :  11:29:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλησπέρα,

Κατερίνα όπως σου έχω πει και εγώ έχω ταχυπαλμίες και ξέρω ότι είναι πολύ άσχημο συναίσθημα αλλά (χωρίς να έχω πάθει ακόμα μαρμαρυγή..) φαντάζομαι ότι είναι 100 φορές χειρότερη γιατί φαντάσου οι τόσο γρήγοροι παλμοί που μας προκαλούν δυσφορία και αίσθημα άγχους να είναι συγχρόνως και άρρυθμοι....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΟ...

Τέλος πάντων, όλα για τους ανθρώπους είναι και για να μας τα δίνει ο Θεός τα αντέχουμε (σκέψου ότι υπάρχουν πολύ χειρότερες ασθένειες..)
Πάντως σου εύχομαι και σε εσένα και σε όλους όλα να πάνε καλά!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

katerina82
Forum-Runner

Greece
95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 31/05/2013 :  18:00:55  Εμφάνιση Προφίλ  Visit katerina82 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
mam2be γεια σου!!!ναι τα εμαθα τι ειναι η μαρμαρυγη!εμενα αλλο με χαλασε τωρα...πριν 3 μερες μεσημερη εκει που περπαταγα με μια φιλη ξαφνικα αισθανθηκα το γνωστο κατ εμε πεταρισμα και ταυτοχρονα στον λαιμο την περιεργη αισθηση που σου προκαλει να βιξεις εδωσα σημασια στους παλμους και ειχα ταχυπαλμια οχι σαν αυτη ακριβως που παθαινα πριν το ablation αλλα ιδια αισθηση αλλα ποιο ηπια.σε ενα τεταρτο με αφησε οταν εφτασα σπιτι.με χαλασε αυτο γιατι καπου ακουσα οτι αν περασουν 6 μηνες με ενα χρονο και δεν κανεις ταχυπαλμια λενε οτι ισως και να πετυχε.ενω εγω ενιωσα σε 1μιση μηνα αυτο το αισθημα!τι να πω σε μια βδομαδα μαλλον θα παω αθηνα με το χολτερ να μιλησω και με τον γιατρο!οσο αυτο για τον θεο ισως να ναι και ετσι...ποιος ξερει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/06/2013 :  21:41:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κατερινα επειδη σε βλεπω και βασανιζεσαι . Απ οτι εχουμε διαβασει η καρδια ακομα επουλωνει τις πληγες Λενε οτι για αρκετο χρονικο διαστημα μεχρι να σταθεροποιηθει η καρδια εχεις μερικες επιπλοκες που συνηθως αργοτερα ηρεμουν .
Ελα καλα θα πας μην φοβασαι .
Καλο Βραδυ

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

statusquo
Advanced Forum-Runner



280 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/06/2013 :  08:49:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
fullstop καλημέρα

έχεις δίκιο οτι κάποιοι άνθρωποι ζούν με την μαρμαρυγή ως τα βαθειά γεράματα.
κάποτε ένας διακεκριμένος καρδιολόγος ονόμασε την μαρμαρυγή : αρρυθμία της μακροζωιας !

καλημέρα σε όλους νάστε καλά
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NikosS
Forum-Runner

93 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  09:43:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φίλοι του forum,
Σήμερα ξεκινάω βάρη ενδυνάμωσης, προκειμένου να συμμετάσχω με αξιοπρέπεια στο παγκόσμιο πρωτάθλημα παλαιμάχων καλαθοσφαιριστών που θα γίνει στα μέσα Ιούλη στη Θεσ/νίκη. Η κατηγορία μου είναι +55, αλλά μπορεί να κατέβω με τούς +50 λόγω αδυναμίας συμπλήρωσης ομάδας. Θα μετάσχουν περίπου 200 ομάδες απο όλο τον κόσμο στις διάφορες κατηγορίες. Εύχομαι η απόδοσή μου να είναι αντάξια της ψυχικής δύναμης και του κουράγιου που έχουμε καταθέσει όλοι μας, στην αντιμετώπηση των αρυθμιών μας.
Φίλε Fullstop, μακάρι να έπαιζα στα μίνι. Σε παραπέμπω στο στίχο του ποιητή (Ελύτης) που μελοποιήθηκε απο τον Παπαδημητρίου και τραγούδησε η Αρβανιτάκη (Το παράπονο): " όσο κι΄ αν κανείς προσέχει, όσο κι αν το κυνηγά, πάντα, πάντα θα ναι αργά, δεύτερη ζωή δεν έχει. Νάστε καλά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/06/2013 :  16:58:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Φιλε Νικο πολυ χαιρομαι που ακουω καλα νεα απο σενα τουλαχιστον .
Ευχομαι να πας καλα και θελω να μου στελνεις αποτελεσματα .
Να δωσεις χαιρετισμους στον κοινο μας φιλο .


fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mam2be
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/06/2013 :  10:38:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
katerina,

καλημέρα, μη στεναχωριέσαι αυτό δεν είναι ακριβώς ταχυπαλμία. Βέβαια δε ξέρω και τι ακριβώς είναι και το έχω νιώσει και εγώ..Είναι από τα χειρότερα που έχω πάθει και προτιμώ τη ταχυπαλμία από αυτό το πράγμα. Ούτε μαρμαρυγή πρέπει να ήταν γιατί σε αυτούς που τους αρχίζει μαρμαρυγή έχουν πάρα πολύ γρήγορες σφύξεις(γι αυτό και πέρνουν αντιαρρυθμικά να τις ρίξουν). Δε ξέρω μπορεί να είναι έκτακτες μαζεμένες, αν δε φοράς χόλτερ την ώρα εκείνη να καταγράψει δε μπορείς να είσαι σίγουρη. Εγώ το είχα πάθει έτσι για ώρα όταν ήμουν έγκυος (δε κράτησε τέταρτο αλλά σίγουρα πάνω απο λεπτό και τα χρειάστηκα άρχισα και εγώ να βήχω άλλαξα θέση έβγαλα τη ζώνη που φορούσα στο αυτοκίνητο και πέρασε..) αλλά δε θα το ξεχάσω..Σα πολλές έκτακτες που δε σταμάταγαν άρρυθμες, μετά είναι φυσιολογικό να σε πιάσει ταχυπαλμία. Μπορεί να είναι και αυτό που λένε ριπή δε το ξέρω.

Πάντως μη στεναχωριέσαι γιατί δε σε έπιασε ταχυπαλμία, αλλά και να σε πιάσει μια παροδική ταχυπαλμία δε νομίζω ότι σημαίνει πως δε πέτυχε η κατάλυση. Καθώς όλοι μας μέσα στη μέρα ύπαρχουν στιγμές που ανεβάζουμε σφύξεις (απλά εσύ είσαι ευαίσθητη και το παρατηρείς συνεχώς). Αχ να σου πω και κάτι που ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ δε περίμενα να πω...ΣΥΝΙΘΗΣΑ ΤΙς ΕΚΤΑΚΤΕΣ. Δεν κάνω πάρα πάρα πολλές μέσα στη μέρα αλλά και όταν κάνω δε κλαίω και δε στεναχωριέμαι όπως παλιά λέω ήρθαν θα φύγουν θα περάσει. Μερικές φορές όταν είμαι πολύ κουρασμένη ή όταν με ξυπνάει ο μπέμπης 5 η ώρα τα ξημερώματα (σχεδον συνέχεια) με πιάνει η μια μετά την άλλη λέω θα φύγουν δε παθαίνω τίποτα. Δε το περίμενα να το πω αυτό εγώ..Τώρα για αυτό που περιγράφεις που κρατάει ώρα σαν αρρυθμία ναι με τρομάζει πολύ.

Μην αγχώνεσαι και μη δίνεις και πολύ σημασία στους παλμούς γιατί όσο δίνεις τόσο το χειρότερο θα είναι και από το φόβο θα σου έρχονται περισσότερες αρρυθμίες. Τελικά γενικά στη ζωή μου φαίνεται σε όλους τους τομείς δε πρέπει να πολύδίνουμε σημασία.....

Για την περίπτωσή σου βέβαια με το δεμάτιο έχω ακούσει μεγάλη επιτύχια στη κατάλυση εγώ έχω ακούσει και για 100%.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

katerina82
Forum-Runner

Greece
95 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 05/06/2013 :  19:54:53  Εμφάνιση Προφίλ  Visit katerina82 Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
mam2be γεια σου και παλι!πραγματικα σε καταλαβαινω οταν λες οτι ειναι απο τα χειροτερα που εχεις παθει γιατι ειναι λες και θα μεινεις στον τοπο εκεινη την στιγμη...και δεν το βλεπω ετσι απο φοβο την ωρα που με επιασε εσυ με καταλαβαινεις... ημουν μια χαρα και ετσι απλα μου συνεβει.τωρα τι να πω δεν ξερω χθες εκλεισα ραντεβου και σε ενα μηνα θα παω να με δει ο θεοδωρακης.τωρα οσο για τις ριπες νομιζω ειναι οι μαζεμενες συστολες???αυτα!και πολυ χαιρομε που ξεπερασες αυτη τη φοβια και που το ειδες αλλιως...τωρα για το 100% και γω το εχω ακουσει για να δουμε θα ανηκω στους τυχερους....ποιος ξερει.ευχαριστω για την απαντηση σου!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanasios
Newbie Forum Runner

Greece
30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2013 :  00:11:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
θαθελα να ευχαριστησω τον fullstop τον statousquo ,τον νικο και ολα τα παιδια γιατι απο τις εμπειριες τους ,εμαθα παρα πολλα.Εγω εκανα αμπλεισιον την 9/12/08 ,στο ερικος ντυναν με τον θεωδορακη,για παροξυσμικη κολπικη μαρμαρυγη.Τωρα τεσεραμισυ χρονια αργοτερα ,απο τα holter που κανω εχω κολπικες μαρμαρυγες κατω των 30 δευτερολεπτων και αρκετες εκτακτεs κολπικες και μονηρεις κοιλιακες.Πριν το αμπλεισιον ειχα οταν με επιανε η κολπικη μαρμαρυγη πολυ εντονους κτυπους .Το αμπλεισιον μειωσε την ενταση των κτυπων αυτων.Τωρα παιρνω λοπρεσορ 1/4 ,πρωι μεσημερι βραδυ ,και ενα σαλοσπιρ των 100 το μεσημερι.Σκεφτομαι να ξανακανω αλλα δεν το αποφασιζω ευκολα.Επειδη και η ψυχολογια μου δεν ειναι ιδιαιτερη καλη,πιστευω οτι μια ηρεμια ψυχικη με καπιο αντικαταθλιπτικο θα βοηθησει.Επειδη ομως πολλα αντικαταθλιπτικα δημιουργουν αρυθμιες θαθελα να ρωτησω τον fullstop πιο αντικαταθλιπτικο χρησιμοποιει ,που δεν του φερνει επιπλεον αρυθμιες.Ο καρδιολογος που παω στα γιαννενα ειναι εναντιον καθε αμπλεσιον ,μαλιστα μου λεει οτι στην αμερικη εχουν εγκαταλειψει τις μεθοδους αυτες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

athanasios
Newbie Forum Runner

Greece
30 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2013 :  00:13:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
θαθελα να ευχαριστησω τον fullstop τον statousquo ,τον νικο και ολα τα παιδια γιατι απο τις εμπειριες τους ,εμαθα παρα πολλα.Εγω εκανα αμπλεισιον την 9/12/08 ,στο ερικος ντυναν με τον θεωδορακη,για παροξυσμικη κολπικη μαρμαρυγη.Τωρα τεσεραμισυ χρονια αργοτερα ,απο τα holter που κανω εχω κολπικες μαρμαρυγες κατω των 30 δευτερολεπτων και αρκετες εκτακτεs κολπικες και μονηρεις κοιλιακες.Πριν το αμπλεισιον ειχα οταν με επιανε η κολπικη μαρμαρυγη πολυ εντονους κτυπους .Το αμπλεισιον μειωσε την ενταση των κτυπων αυτων.Τωρα παιρνω λοπρεσορ 1/4 ,πρωι μεσημερι βραδυ ,και ενα σαλοσπιρ των 100 το μεσημερι.Σκεφτομαι να ξανακανω αλλα δεν το αποφασιζω ευκολα.Επειδη και η ψυχολογια μου δεν ειναι ιδιαιτερη καλη,πιστευω οτι μια ηρεμια ψυχικη με καπιο αντικαταθλιπτικο θα βοηθησει.Επειδη ομως πολλα αντικαταθλιπτικα δημιουργουν αρυθμιες θαθελα να ρωτησω τον fullstop πιο αντικαταθλιπτικο χρησιμοποιει ,που δεν του φερνει επιπλεον αρυθμιες.Ο καρδιολογος που παω στα γιαννενα ειναι εναντιον καθε αμπλεσιον ,μαλιστα μου λεει οτι στην αμερικη εχουν εγκαταλειψει τις μεθοδους αυτες
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/06/2013 :  22:35:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Athanasie καλησπερα .
Εμενα πραγματι το αντικαταθληπτικο μαζι με λιγο λεξοτανιλ με βοηθησε παρα παρα πολυ μαζι βεβαια με αλλαγη του τροπου διατροφης μου .
Τα αντικατσθληπτικα δημιουργουν μια μικρη αυξηση παλμων στο πρωτο χρονικο διαστημα μεχρι να αρχισει να λειτουργει . Η θεραπευτικη δραση της ουσιαστικα αρχιζρι να εχει αποτελεσματα μετα το πρωτο 20 ημερο και για τον λογο αυτο στην αρχη απαραιτητα πρεπει να συνδυαζεται με ηρεμιστικο . Η αληθεια ειναι οτι τα διαφορα αντικαταθληπτικα που κυκλοφορουν πρεπει να σου πηγαινουν . Εγω ξεκινησα με σεροξατ αλλα δεν μου πηγε και πηρα σεροπραν . Με αυτο που ειναι και το παλαιοτερο παω καλα εδω και 17 μηνες . Εκει προσεξα παρ οτι ο γιατρος μου συνεστησε μεγαλυτερες ποσοτητες ηρεμιστικου εγω πηρα λεξοτανιλ μονο 1.5 μιλιγκραμ .Κατι που θελω να σου πω σε σχεση με νενα ειναι το εξης . Εγω παλια
επερνα λομπιβον. Ειναι Β blocker οπως το λοπρεσορ . Αυτο μου εριχνε την πιεση πολυ αλλα και τους σφιγμους . Οταν επεφτε η πιεση . Ειχα λοιπον μια αυξομειωση των παλμων .Εκοψα το b blocker και πηρα λιγο μεγαλυτερη ποσοτητα ρυθμονορμ λογω ογκου σωματος . Αυτο σε συνδυασμο με ολα τα αλλα με απαλλαξε τελειως μα τελειως απο αρυθμιες και μαρμαρυγη . ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΤΙ ΠΛΕΟΝ ΕΔΩ ΚΑΙ 17 ΜΗΝΕΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΟΙΩΣΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΑΡΥΘΜΙΑ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΤΕΡΥΓΙΣΜΟ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΡΕΤΑΡΙΣΜΑ .
Σκεψου οτι προχωραω 5 χιλιομετρα καθε μερα . Τα κανω περιπου σε 45 -46 λεπτα δηλ πολυ γρηγορα καο δεν ανεβαζω παλμους πανω απο 75 .
Ομως ειμαι πολυ συνεπης . Χθες πηγα σε γαμο δεν δοκιμασα κρασι δεν ηπια σλκοολ γενικα δεν εφαγα γλυκο και το φαγητο μου ηταν μετρημενο για να μην βαρυστομαχιασω . Στην συνεπεια μου αυτη βοηθαει παρα πολυ το αντικαταθληπτικο γιατι δεν εχω αγχος . Στην δουλεια μου δουλευω σαν τρελλος και τωρα λογω εποχης αστα να πανε . Αντιμετωπιζω ολα τα θεματα πλεον ηρεμα και αισιοδοξα και δεν με πιανει πανικος . Ελπιζω να βοηθησα . Σκεψου ομως οτι καθε οργανισμος ειναι μοναδιλος και χρειαζεται επιμονη και υπομονη για βρει τις σωστες ρυθμισεις .
Καλο βραδυ σε ολους

fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

statusquo
Advanced Forum-Runner



280 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  10:01:04  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
fullstop

καλημερα και σου εύχομαι να συνεχίσεις έτσι για πάντα. στην περίπτωσή μου δυστυχώς , δεν μπορεί να ανταπόκριση η πρότασή σου για μεταξύ άλλων χρήση ηρεμιστικών ή αντικαταθλιπτικών και αυτό διότι εαν κάνω χρήση, πολύ φοβάμαι πως όλο και κάποια πτήση θα χάσω απο αυτές που χρησιμοποιώ πολύ τακτικά για την δουλειά μου !

nikosS

έλα ρε Lebron βγάλε μας ασπροπρόσωπους !!

νάστε όλοι πάντα καλά. και εσύ Χρήστο !!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

fullstop
Advanced Forum-Runner

Greece
287 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/06/2013 :  14:57:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Status εγω ειπα απλως τι κανω και πως εχω ηρεμισει.
Ομως θελω να σου πω οτι αυτο που λες δεν ισχυει. Ισα ισα συμβαινεοι το σντιθετο .
Εμενα η δουλεια μου ειναι απειρως δυσκολοτερη (επετρεψε μου να το ξερω ) και δεν εχω τετοια προβληματα . Εργαζομαι απο το πρωι μεχρι το βραδυ,μιλαω καθημερινα με πανω απο 300 φορες με πελατες και προμηθευτες, απανταω σε πανω απο 80 emails κανω πανω απο 30 κρατησεις ημερησιως και καθοδηγω 4 ατομα για παραδοσεις παραλαβες σε ολη την αθηνα επισκευες αυτοκινητων services κλπ .
Παλαιοτερα που ημουν στην τσιτακαι με επιανε πανικος εκανα σαν υστερικος φωναζα στους παντεςκαι δουλεια μηδεν γιατι ηταν ολοι δυσαρεστημενοι . ΑΡΠΑΖΟΜΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΜΟΥ .
Τωρα ολα τα κανω με ηρεμια ΧΩΡΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΑΝΙΚΟ . Λυνω τα προβληματα της δουλειας ευκολατο προσωπικο δεν με φοβαται ειμαι ευγενης προς ολους η συμπεριφορα μου αυτη μου δινει περισοτερες κρατησεις και καθαρο μυαλο .
Ολα αυτα για μενα πριν ηταν ενα ονειρο . Δεν θελω να επιβαλω σε κανενα την θεραπεια μου αλλα αν θα με ρωτησεις πως αξιολογω το γεγονος οτι πηγαινω καλα θα σου πω 80% ωφειλεται στο οτι ειμαι ΗΡΕΜΟΣ

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ


fullstop
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

statusquo
Advanced Forum-Runner



280 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2013 :  11:08:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
fullstop
καλημερα. το οτι αναφερεις μιά μέθοδο η οποια "εκατσε" στην περιπτωσή σου ειναι το ενα. το άλλο ειναι οτι πραγματικά επειδή δούλεψε σε σένα δεν σημαίνει πως κατ΄ανάγκη θα δουλέψει και σε άλλους, εξάλλου πολλάκις εχει ειπωθει πως η κάθε περίπτωση, πολύ δύσκολα θα έχει τα ίδια χαρακτηριστικά με κάποια άλλη.

για παράδειγμα, εμένα ο αρρυθμιολόγος μου, έχοντας αποκλείσει σχεδόν κάθε άλλη περίπτωση, μου ζητα να κάνω μιά γαστροσκόπηση για εύρεση πιθανής διαφραγματοκήλης (η οποια προκαλεί αρρυθμίες).
εντελώς άλλη προσέγγυση.

όπως και νάχει, συνέχισε έτσι και πάντα σε φλεβόκομβο !!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rowergr
Senior Forum-Runner



854 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/06/2013 :  14:53:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
1 Ιουλίου έκλεισα για Χόλτερ και υπερρηχογράφημα μπας και εντοπίσουμε κάποια αρρυθμία...ΜΑΚΑΡΙ να μην έχω τπτ! Την Κυριακή έπειτα από έντονη δυσφορία και από ένα αίσθημα που μου δύσκολο να το περιγράψω,παρά μόνο να πω ότι είναι το πιο άσχημο αίσθημα που έχω νιώσει ποτέ, πήγα στο νοσοκομείο όπου οι γιατροί δε μου βρήκαν τπτ.Είχα άλλα δύο παρόμοια επεισόδια Τετάρτη και Πέμπτη.
Είναι παράξενο γιατί νιώθω ότι είμαι σε μία ανατροφοδοτούμενη κατάσταση.Ακόμη κι αν δεν έχω τπτ το άγχος ότι έχω συντηρεί την κατάσταση.
Δεν ξέρω αν νιώθουμε το ίδιο αλλά αν αυτό συμβαίνει δε μπορώ να καταλάβω πώς μπορεί να ζει κάποιος με αυτό το άγχος.
Είμαι 22 χρονών.Ελπίζω να μην είναι τπτ!

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 142 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000