Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Συναντήσεις - Προπονήσεις
 Προπόνηση στη Θεσ/νίκη (Θέρμη- Χορτιάτης-Σέιχ Σου)
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 20

foris
Advanced Forum-Runner



220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 30/11/2014 :  07:27:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kostao

Θα ήθελα να κάνω μια δοκιμή από τη γέφυρα Περραιβού και πέρα αλλά δεν έχω πάει ποτέ και δεν έχω καμία εμπειρία, δε μου λέει τίποτα ούτε το τυροκομείο, ούτε το καράβι, ούτε τα άλλα που αναφέρονται. Μπορεί κανείς να με διαφωτίσει πάνω στο θέμα μήπως και το επιχειρήσω; Εννοώ, αν πάω να ξέρω από που να στρίψω για μια διαδρομή 10 ή 15 χιλιομέτρων.
quote:
Originally posted by skiritis

Από γέφυρα Περραιβού προς "Καράβι" δεν έχω συναντήσει αδέσποτα. Έχει 2-3 στο παλιό τυροκομείο πάνω από το "Καράβι" στην έξοδο του Μ5, αλλά δεν ορμάνε, απλά γαβγίζουν και δεν απομακρύνονται από το παλιό κτίριο. Έχει και μερικά φύλακες στα μοσχάρια της Πολυζόβα, αλλά γενικά δεν πλησιάζουν τους ανθρώπους.
Στο ρέμα της Τούμπας που τρέχω τα 2 τελευταία χρόνια δεν έχω πετύχει αδέσποτα.




Έλα μια μερα με το σύλλογο. Βγάζει ανακοινώσεις για προπονήσεις στο βουνό στο www.SDYTH.gr
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2014 :  10:03:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ για την πληροφορία, νομίζω ότι ήρθε η ώρα να γραφτώ στο σύλλογο, όσο και να είμαι μοναχικός runner
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

foris
Advanced Forum-Runner



220 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2014 :  11:36:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by kostao

Ευχαριστώ για την πληροφορία, νομίζω ότι ήρθε η ώρα να γραφτώ στο σύλλογο, όσο και να είμαι μοναχικός runner


Να ξέρεις πως δεν χρειάζεται να είσαι γραμμένος για να συμμετέχεις στα τρεξίματά μας. Και άμα είσαι και πολύ μοναχικός έρχεσαι και δεν μιλάς και σε κανένας. Απλώς ακολουθείς.

Πάντως όσες φορές πήγα μάλιστα έμαθα αρκετές καινούριες διαδρομές παρολο που νόμιζα πως το ξέρω καλά το βουνό.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kostao
Advanced Forum-Runner

Greece
410 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 01/12/2014 :  12:23:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ε λέω να μιλήσω μια που θα πάω. Χα χα. Απλά έχω συνηθίσει να τρέχω μόνος. Ίσως και για το λόγο ότι δεν έχω από τους γνωστούς μου κανέναν που να τρέχει και έτσι έμαθα να είμαι μόνος ( και μοναχικός). Καιρό τώρα σκεφτόμουν να γραφτώ, ίσως είναι το έναυσμα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 20 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000