Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Ημιμαραθώνιος Μεγαρα Ελευσινα 30/4
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 7

RouDi
Crazy Boy of Forum

Greece


1351 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 12/04/2006 :  13:47:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ειναι λιγο δυσκολος αγώνας γιατι εχει μερικές ψιλοανηφορίτσες. Η διαδρομή ειναι ωραια στο κομμάτι που ακολουθούμε την παλια εθνική. Η διοργάνωση ειναι πολύ καλή αν και περυσι δεν ηταν τα νερα στον πρωτο σταθμό στη θέση τους. Στον τερματισμό ολα αυτα ξεχαστηκαν στο τσιμπουσι που ειχε στηθει στο κλειστο σταδιο. Μεχρι και live κρητκή μουσική ειχε, τ' ακούς συντεκνε Μανωλάτσι!

____________________
Knowledge Is Power

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2006 :  13:53:44  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ έμαθα πως ο φίλος μας ο Γιώργος ο Μάνταλος που είναι εκ των διοργανωτών προσπαθεί να κλείσει και εκείνη την αιθέρια καλαματιανη ύπαρξη που μοιραζε νεράκια στο 32,5 ώστε και στο Ελευσινα-Μεγαρα να συμβάλει στην ανυψωση του ηθικού των αθλητών


- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy

Edited by - Speedy on 12/04/2006 15:42:39
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotiris
Senior Forum-Runner

Greece


822 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2006 :  15:27:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ημουνα πολυ χαζος τελικα που σταματησα στο 32, πεντακοσια μετρακια μου ελειπαν μονο ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2006 :  15:44:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Νομιζω οτι το θεμα δεν ειναι η Πηνελοπη και οι μνηστηρες...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Elina
Senior Forum-Runner

Greece


468 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2006 :  15:46:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by RouDi

Ειναι λιγο δυσκολος αγώνας γιατι εχει μερικές ψιλοανηφορίτσες. Η διαδρομή ειναι ωραια στο κομμάτι που ακολουθούμε την παλια εθνική. Η διοργάνωση ειναι πολύ καλή αν και περυσι δεν ηταν τα νερα στον πρωτο σταθμό στη θέση τους. Στον τερματισμό ολα αυτα ξεχαστηκαν στο τσιμπουσι που ειχε στηθει στο κλειστο σταδιο. Μεχρι και live κρητκή μουσική ειχε, τ' ακούς συντεκνε Μανωλάτσι!

____________________
Knowledge Is Power



Για δες! Και σ'αυτόν τον αγώνα Roudi τρέχαμε παρέα κι ας μην το ξέραμε τότε. Βέβαια, αν κανείς αναζητήσει το ονοματάκι μου στα αποτελέσματα (Nickp7 ακους; ) σίγουρα δε θα το βρει, μια και οι περσινοί διοργανωτές διαγράψανε όλες τις γυναίκες από τη λίστα των τερματισάντων !! Ελπίζω φέτος να τα καταφέρουνε καλύτερα στο τομέα αυτό. Λίγη γκρίνια αναδρομική , γιατί ως γνωστόν "των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν" .
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2006 :  15:46:59  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Α και μη το ξεχάσω...

Στον συγκεκριμενο αγώνα θα υπάρχει γκρουπάκι με εξειδικευμενο και έμπειρο λαγο πλέον που θα πάει στο 1:32 (?) για να σπάσει η Ελινα το ατομικο της ρεκορ.
Τώρα που είπα "Ελινα", μήπως εσυ Σωτηρη πρέπει να αναθεωρησεις το παραπανω σου σχολιο?

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Speedy
Road Runner

Greece


2750 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2006 :  15:50:14  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Speedy Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Elina
Για δες! Και σ'αυτόν τον αγώνα Roudi τρέχαμε παρέα κι ας μην το ξέραμε τότε. Βέβαια, αν κανείς αναζητήσει το ονοματάκι μου στα αποτελέσματα (Nickp7 ακους; ) σίγουρα δε θα το βρει, μια και οι περσινοί διοργανωτές διαγράψανε όλες τις γυναίκες από τη λίστα των τερματισάντων !! Ελπίζω φέτος να τα καταφέρουνε καλύτερα στο τομέα αυτό. Λίγη γκρίνια αναδρομική , γιατί ως γνωστόν "των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν" .

Πάντως φέτος εαν γίνει καμιά στραβή ξέρουμε ποιον να δείρουμε . Γιώργο ακους? Την Καλαματιανη την βρηκες τελικά?

- - - - -
Οτι δε σε σκοτώνει σε κάνει πιο δυνατό>>>Speedy
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasso
Senior Forum-Runner

Greece


576 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/04/2006 :  20:00:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εξακολουθώ απροπόνητη και τραυματισμένη, με το πενιχρο 1¨54 του Αγίου Κοσμά μου συνιστάτε να έρθω? Θα έχει τελειώση και η νηστεία τοτε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS
Great Master of Literature



1704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/04/2006 :  14:36:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να ερθεις κοριτσακι να ερθεις,θαμαστε ολλοι εκει σου λεει κατι αυτο.
Παιδια, η Βασω εχει γενεθλια την Κυριακη,χρονια πολλα στο κοριτσι μας να πειτε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gaboula
Advanced Forum-Runner

Greece


292 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/04/2006 :  16:12:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tora pou pira fora, leo na ertho kai ego. Ama ehei kai live kritiki mousiki - tha chorepsoume diladi ? Kypela tha ehei, na kanoniso min paroume pali ti mihani kai ehoume provlima na to volepsoume.
Akoma den sou perase Vasso. Kai ego den boro na po pos to podi einai telia, symperastasi kai pali.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nickp7
persona NON grata

Greece


2071 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/04/2006 :  16:21:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by gaboula

Tora pou pira fora, leo na ertho kai ego. Ama ehei kai live kritiki mousiki - tha chorepsoume diladi ? Kypela tha ehei, na kanoniso min paroume pali ti mihani kai ehoume provlima na to volepsoume.
Akoma den sou perase Vasso. Kai ego den boro na po pos to podi einai telia, symperastasi kai pali.




Gaboula εχεις γινει ο ...Κεντερης των μεγαλων αποστασεων...
Δεν μπορει να σε κερδισει ουτε μια γυναικα στην κατηγορια σου...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasso
Senior Forum-Runner

Greece


576 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/04/2006 :  21:34:37  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
gaboula εμένα με πόνεσε και το γονάτό μου τόσο χάλια που ήμουνα. λεω να παω και ότι γινει έγινε. θά εχει τελειώσει και η νηστεία και ελπίζω να εχω λίγη πιο πολύ ενέργεια η θα έχω κλατάρει τελείως. για να σκεφτώ που να σε στείλω αυτή την φορα !!!!!!!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gaboula
Advanced Forum-Runner

Greece


292 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/04/2006 :  14:36:34  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Gaboula εχεις γινει ο ...Κεντερης των μεγαλων αποστασεων...
Δεν μπορει να σε κερδισει ουτε μια γυναικα στην κατηγορια σου...
[/quote]

Eh oxi kai Kenteris parakalo
Ti orea pou einai telika na megalonei kaneis, kai o kosmos asholeite me ritides + trihes.

Ah re Vasso poniri, kanonise na ehei toulahiston paralia kai tavernitsa ekei pou tha me steileis.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasso
Senior Forum-Runner

Greece


576 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/04/2006 :  20:41:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
α τοτε θα ερθω και εγω μαζι!! ταβερνούλα και θαλασσούλα μια χαρα μας βλεπω!! Να σου πω εγώ γινομαι 43 την κυριακη και εχω πολλες ρυτιδες και λιγα μαλλια!!!! θα ζητησω πραγματικα να κανουν μια sub category για πολύτεκνες μπας και δω ασπρη μερα. τελικα οσο το σκεφτομαι εκεινο το κυπελλο πρωτη στην κατηγορια μου που πηρα στο 12,5 περυσι, μαλλον δεν θα ετρεχε αλλη στην κατηγορία μου!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikats
The Book

Greece


6332 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2006 :  07:16:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ελπίζω να καταφέρω να ρθω και γώ.-
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS
Great Master of Literature



1704 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/04/2006 :  09:55:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
AMIN ΝΙΚΟΛΑΚΗ ΘΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 7 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000