Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 Nike Vs Asics
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 8

nickmanak
Forum-Runner



90 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/04/2010 :  16:35:45  Εμφάνιση Προφίλ  Visit nickmanak Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Στις εκπτώσεις αποκαλύπτεται το πλιάτσικο των πολυεθνικών. Αναφέρομαι σε όλα τα είδη αγαθών και οχι μονο στα παπουτσια.
Ακόμα και στις εκπτώσεις υπάρχει 1 μικρό κέρδος για τον πωλήτή, μην αμφιβάλλετε για αυτο.
Παπουτσι που εχει αυτη τη στιγμη 114 ευρώ, στις εκπτώσεις το παιρνεις 65-70 (οσο πουλάνε οι Αγγλοι αυτη τη στιγμη).
Σκεφτειτε σε τι τιμη φευγει απο το ασιατικό εργοστάσιο. Το δίνουν 25ε και σε μας φτανει 125.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

skull
Advanced Forum-Runner

Greece


408 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/04/2010 :  17:26:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
gargadua: μένουμε πιο κοντά απ' ότι νομίζεις

nickmanak: δεν έχεις άδικο σε αυτό που λες. μου φαίνεται ότι ο κύκλος είναι φαύλος. πορευόμαστε όπως μπορούμε λοιπόν.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fanis.
Advanced Forum-Runner

Greece


373 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 23/04/2010 :  18:22:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by nickmanak

Σκεφτειτε σε τι τιμη φευγει απο το ασιατικό εργοστάσιο. Το δίνουν 25ε και σε μας φτανει......



εγω φοβαμαι οτι θα το αγοραζουνα κατω απο 25€
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2010 :  17:01:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτό που με τσαντίζει περισσότερο είναι ότι και τα παπούτσια έχουν γίνει σαν τα αυτοκίνητα. Νέο μοντέλο κάθε χρόνο. Αμάν πιά, στο τέλος δεν θα τρέχουμε, θα μας ΤΡΕΧΟΥΝΕ!!!!!!!!!!
Δηλαδή το nimbus 11 (και η ΝΙΚΕ δεν πάει πίσω)είχε τόσα προβλήματα και βγάλανε το nimbus 12;;; Φαντάζομαι θα έχει τόόόόόόόόόσο διαφορετικό πάτημα που πραγματικά θα αξίζει να μην το αγοράσεις!!!!!! Και κατά 1 περίεργο τρόπο η τιμή τσιμπάει και ένα 10ρικάκι περίπου.
Πόσο μεγάλες θυματάρες μπορεί να είμαστε!!!!!

Μόνο 2 πράγματα είναι άπειρα. Το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα. Για το σύμπαν δεν είμαι σίγουρος. Αλμπερτ Αϊνσταϊν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dentaris
Advanced Forum-Runner

275 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2010 :  17:15:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οπως τα λες gargadua!

Και φυσικα για λογους οικονομιας-χαλεποι γαρ καιροι-δεν ειναι καθολου λαθος να ψαχνουμε για περσινα μοντελα,που ειναι σε προσφορα...

ΟΣΟ ΘΑ ΖΩ,ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΘΑ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2010 :  17:35:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by dentaris



Και φυσικα για λογους οικονομιας-χαλεποι γαρ καιροι-δεν ειναι καθολου λαθος να ψαχνουμε για περσινα μοντελα,που ειναι σε προσφορα...[:)




Όχι βέβαια στα ελληνικά καταστήματα γιατί εκεί νέο και παλιό μοντέλο είναι δίπλα δίπλα στο ράφι και με την ίδια τιμή!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgosdelta
Master Forum-Runner

Greece


4808 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2010 :  17:55:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγώ έχω παρατηρήσει και το εξής εκνευριστικό.
Στις εκπτώσεις ως δια μαγείας εξαφανίζονται από τις προθήκες των καταστημάτων τα παλιά μοντέλα. Εν τω μεταξύ στα καινούργια αν ρωτήσεις.
Α! λυπάμαι κύριε, δεν κάνουμε εκπτώσεις στα καινούργια.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ippokampos
Advanced Forum-Runner



309 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2010 :  18:26:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
TA NIKE TA SKYLON TO 2007 MΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΒΡΩ?
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilis
Forum-Runner

Greece
181 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2010 :  21:15:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΧΑΙΡΕΤΩ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ!!! ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΑ ΑΝ ΘΕΩΡΗΘΕΙ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ (ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ ΜΙΛΑΜΕ)ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕΝΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Η ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ASICS - NB - PEARL IZUMI - SALOMON ΝΟΜΙΖΩ ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ www.justrun.gr ΣΤΗ ΜΗΤΡΟΠΟΛΕΩΣ,ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ ΣΥΝΕΧΩΣ,ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΡΩΣ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΣ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΔΡΟΜΕΑΣ.ΑΓΟΡΑΣΑ ΤΑ ΝΒ 1063 ΜΕ 70 ΕΥΡΩ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ SALOMON HAWK ME 80 ΕΥΡΩ. ΦΥΣΙΚΑ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΣΤΗΝ Β.ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΙ ΝΑ ΤΡΕΞΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΕΚΕΙ.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/04/2010 :  22:49:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Από εκεί αγόρασα και γω πρόσφατα τα ΝΒ 1063 για 70€(+5 μεταφορικά).Οταν μου ήρθαν παρατήρησα ότι στο μέγεθος είναι ΟΚ αλλά η φόρμα τους είναι 2Ε. Ευτυχώς δεν πλέει το πόδι μου και ανακουφίστηκα.Κανά 2 φίλους που ρώτησα μου είπαν ότι φθείρονται εύκολα σε χρήση ασφάλτου.
Παρεπιπτόντως είδα σήμερα τα ΝΕΑ, ΜΟΛΙΣ ΑΦΙΧΘΕΝΤΑ nimbus 11 στην Αλεξπολη σε τιμή ευκαιρείας!!!!! Μόνο 185 €.ΤΑΡΑΤΑΤΑ ΤΑΡΑΤΑΤΑ

Μόνο 2 πράγματα είναι άπειρα. Το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα. Για το σύμπαν δεν είμαι σίγουρος. Αλμπερτ Αϊνσταϊν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

paguerunner
Advanced Forum-Runner

Greece
239 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2010 :  00:21:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Οντως εκεινος ο τυπας απεναντι απο το Δημαρχειο ειναι λιγο κλεφτης αλλα εχει ωραια πωλητρια εκτος κ αν την αλλαξε!!!!!!Στο ολο διλημμα Nike Vs Asics απανταω New Balance αν και θα παρω κ ενα ζευγαρι Kayano σε καποια φαση.Απο wiggle φυσικα.A ρε gargadua τι μου θυμισες:Παρκο Εγνατια με επικινδυνους ελιγμους τιγκα στον ιδρωτα αναμεσα απο τους φιλομουσους που πανε στο θεατρακι κ σε κοιτανε με ξινιλα ως τεντιμποι!!!!!!!!!Αντε να βαλει το αφεντικο το χερι του να ξαναπαρω μεταθεση εκει!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

vasilis
Forum-Runner

Greece
181 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2010 :  00:39:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΦΙΛΕ GARGADUA OΝΤΩΣ 1 ΜΗΝΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑ 1063 ΤΗΣ ΝΒ ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΩ ΦΟΡΕΣΕΙ AΦΟΥ ΤΑ ΕΧΩ ΤΡΕΞΕΙ ΠΑΝΤΟΥ:ΑΣΦΑΛΤΟ,ΤΑΡΤΑΝ ,ΧΩΜΑ ,ΒΟΥΝΟ(ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ SALOMON).ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΤΡΕΞΕΙΣ ΣΙΓΑ -ΣΙΓΑ ΟΙ ΤΣΑΚΙΣΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ(Η ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΤΟ ΚΑΚΗΣ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΣΤΙΚΟ)ΚΟΒΟΝΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗ ΧΡΗΣΗ ΤΟΥ ΠΑΠΟΥΤΣΙΟΥ. ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ 4 ΦΙΛΟΙ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ Σ'ΑΥΤΟΥΣ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΑΙ.ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΙ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΖΟΥΝ ΤΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΠΡΙΝ ΤΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ; ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΒΓΑΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΑ ΚΑΤΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΙΝ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΛΕΙΩΣΕΙ ΣΤΑ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΕΣ;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sugar
Elite Forum-Runner

Greece


2249 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2010 :  10:20:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ...ΚΑΙ ΓΩ ΤΡΕΧΩ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΝΒ 1063 ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ- ΤΑ ΑΛΛΑΞΑ ΑΠΟ ΤΑ ΝΙΜΠΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΜΕ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΛΑΣΤΙΚΟ....ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΤΑ ΝΒ 904...ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ...ΘΑ ΤΑ ΣΠΡΩΧΝΟΥΜΕ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥΣ...ΑΠΟ ΙΝΤΕΡ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΠΙΦΥΛΑΞΕΙΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΤΟ JAST RUN Ο ΤΑΣΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ...

sugar
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2010 :  12:17:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by paguerunner

Οντως εκεινος ο τυπας απεναντι απο το Δημαρχειο ειναι λιγο κλεφτης αλλα εχει ωραια πωλητρια εκτος κ αν την αλλαξε!!!!!!Στο ολο διλημμα Nike Vs Asics απανταω New Balance αν και θα παρω κ ενα ζευγαρι Kayano σε καποια φαση.Απο wiggle φυσικα.A ρε gargadua τι μου θυμισες:Παρκο Εγνατια με επικινδυνους ελιγμους τιγκα στον ιδρωτα αναμεσα απο τους φιλομουσους που πανε στο θεατρακι κ σε κοιτανε με ξινιλα ως τεντιμποι!!!!!!!!!Αντε να βαλει το αφεντικο το χερι του να ξαναπαρω μεταθεση εκει!!!


Αντε έλα να τρέχουμε παρέα εκτός πάρκου. Αμαν αυτό το γύρω γύρω!!!!!Αυτός στο Δημαρχείο δεν είναι λίγο κλέφτης, είναι πολύ κλέφτης!!!!

Μόνο 2 πράγματα είναι άπειρα. Το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα. Για το σύμπαν δεν είμαι σίγουρος. Αλμπερτ Αϊνσταϊν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Iraklis
Forum-Runner

Greece


155 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/04/2010 :  17:10:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εγω τελικα αγορασα τα supernova 85 ευρω απο το NESPO(θεσ/νικη).Στο καταστημα τις Adidas τα εχουν 125 ακατεβατα.Α και εβαλα στο ματι το adizero adios,ισως στις εκπτωσεις το παρω.

Edited by - Iraklis on 28/04/2010 17:50:01
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 8 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000