Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Εξοπλισμός
 αγορές από LIDL
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 33

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2012 :  14:55:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by aristotelisA

Παιδιά με έχετε κάνει φαν των LIDL τελικά. Εγώ πήγα πριν τις 9.00 το πρωί στο LIDL στην Ιερά Οδό και γενικά είχε αρκετό πράγμα σε ισοθερμικά. Βασικά εγώ και κάτι ζητάδες τα κοιτάζαμε. Οι περισσότεροι πήγαιναν για τα μπουφάν και τα παντελόνια. Εγώ πήρα ισοθερμική μακριά μπλούζα και μακρύ κολάν, κάλτσες ψηλές (μάλλον πολύ χοντρές μου βγήκαν αλλά δεν πειράζει, καβάτζα για τα μεγάλα κρύα), φλις μπλούζα μακριά, σκούφο φουλ φέις και κορδέλα-μαντήλι για τον λαιμό, όλα μαζί 50 ευρώ (α, πήρα και 12 φιάλες κρασί – 6 κόκκινο μπορντό και 6 λευκό σαρντονέ Αυστραλίας – 22 ευρώ… άσχετο βέβαια με το θέμα μας αλλά καλό νομίζω! ). Δεν τα δοκίμασα ακόμη βέβαια, αλλά από μία πρώτη ματιά φαίνονται καλή ποιότητα και εντάξει στην εφαρμογή. Ελπίζω να βγουν οι προβλέψεις που μιλάνε για πτώση της θερμοκρασίας και κακοκαιρία αυτές τις μέρες για να τα δοκιμάσω και να σας πω. Και βέβαια μην ξεχνάμε ότι με 50 ευρώ καλά–καλά ούτε μία ισοθερμική μπλούζα δεν αγοράζεις τη σήμερον ημέρα!



Δοκίμασε πρώτα τα κρασιά... κι όλα θα πάνε μια χαρά.....
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2012 :  16:48:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by aristotelisA

Παιδιά με έχετε κάνει φαν των LIDL τελικά. Εγώ πήγα πριν τις 9.00 το πρωί στο LIDL στην Ιερά Οδό και γενικά είχε αρκετό πράγμα σε ισοθερμικά. Βασικά εγώ και κάτι ζητάδες τα κοιτάζαμε. Οι περισσότεροι πήγαιναν για τα μπουφάν και τα παντελόνια. Εγώ πήρα ισοθερμική μακριά μπλούζα και μακρύ κολάν, κάλτσες ψηλές (μάλλον πολύ χοντρές μου βγήκαν αλλά δεν πειράζει, καβάτζα για τα μεγάλα κρύα), φλις μπλούζα μακριά, σκούφο φουλ φέις και κορδέλα-μαντήλι για τον λαιμό, όλα μαζί 50 ευρώ (α, πήρα και 12 φιάλες κρασί – 6 κόκκινο μπορντό και 6 λευκό σαρντονέ Αυστραλίας – 22 ευρώ… άσχετο βέβαια με το θέμα μας αλλά καλό νομίζω! ). Δεν τα δοκίμασα ακόμη βέβαια, αλλά από μία πρώτη ματιά φαίνονται καλή ποιότητα και εντάξει στην εφαρμογή. Ελπίζω να βγουν οι προβλέψεις που μιλάνε για πτώση της θερμοκρασίας και κακοκαιρία αυτές τις μέρες για να τα δοκιμάσω και να σας πω. Και βέβαια μην ξεχνάμε ότι με 50 ευρώ καλά–καλά ούτε μία ισοθερμική μπλούζα δεν αγοράζεις τη σήμερον ημέρα!



Δοκίμασε πρώτα τα κρασιά... κι όλα θα πάνε μια χαρά.....



Μήπως είναι πιο οικονομική λύση τα κρασιά; Με 3 ποτηράκια πριν το τρέξιμο δεν χρειάζεσαι ισοθερμικά.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2012 :  16:55:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
απο χαροκοπου προλαβα και τσιμπησα μπλουζα και κολαν στις 16:30
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aristotelisA
Forum-Runner

208 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2012 :  17:02:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by aristotelisA

Παιδιά με έχετε κάνει φαν των LIDL τελικά. Εγώ πήγα πριν τις 9.00 το πρωί στο LIDL στην Ιερά Οδό και γενικά είχε αρκετό πράγμα σε ισοθερμικά. Βασικά εγώ και κάτι ζητάδες τα κοιτάζαμε. Οι περισσότεροι πήγαιναν για τα μπουφάν και τα παντελόνια. Εγώ πήρα ισοθερμική μακριά μπλούζα και μακρύ κολάν, κάλτσες ψηλές (μάλλον πολύ χοντρές μου βγήκαν αλλά δεν πειράζει, καβάτζα για τα μεγάλα κρύα), φλις μπλούζα μακριά, σκούφο φουλ φέις και κορδέλα-μαντήλι για τον λαιμό, όλα μαζί 50 ευρώ (α, πήρα και 12 φιάλες κρασί – 6 κόκκινο μπορντό και 6 λευκό σαρντονέ Αυστραλίας – 22 ευρώ… άσχετο βέβαια με το θέμα μας αλλά καλό νομίζω! ). Δεν τα δοκίμασα ακόμη βέβαια, αλλά από μία πρώτη ματιά φαίνονται καλή ποιότητα και εντάξει στην εφαρμογή. Ελπίζω να βγουν οι προβλέψεις που μιλάνε για πτώση της θερμοκρασίας και κακοκαιρία αυτές τις μέρες για να τα δοκιμάσω και να σας πω. Και βέβαια μην ξεχνάμε ότι με 50 ευρώ καλά–καλά ούτε μία ισοθερμική μπλούζα δεν αγοράζεις τη σήμερον ημέρα!



Δοκίμασε πρώτα τα κρασιά... κι όλα θα πάνε μια χαρά.....


χαχαχαχα
ελπίζω μόνο να μη χρειάζονται και τα 12 μπουκάλια για να πάνε όλα μια χαρά με τα ισοθερμικά
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

aristotelisA
Forum-Runner

208 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2012 :  17:06:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Nek2000

quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by aristotelisA

Παιδιά με έχετε κάνει φαν των LIDL τελικά. Εγώ πήγα πριν τις 9.00 το πρωί στο LIDL στην Ιερά Οδό και γενικά είχε αρκετό πράγμα σε ισοθερμικά. Βασικά εγώ και κάτι ζητάδες τα κοιτάζαμε. Οι περισσότεροι πήγαιναν για τα μπουφάν και τα παντελόνια. Εγώ πήρα ισοθερμική μακριά μπλούζα και μακρύ κολάν, κάλτσες ψηλές (μάλλον πολύ χοντρές μου βγήκαν αλλά δεν πειράζει, καβάτζα για τα μεγάλα κρύα), φλις μπλούζα μακριά, σκούφο φουλ φέις και κορδέλα-μαντήλι για τον λαιμό, όλα μαζί 50 ευρώ (α, πήρα και 12 φιάλες κρασί – 6 κόκκινο μπορντό και 6 λευκό σαρντονέ Αυστραλίας – 22 ευρώ… άσχετο βέβαια με το θέμα μας αλλά καλό νομίζω! ). Δεν τα δοκίμασα ακόμη βέβαια, αλλά από μία πρώτη ματιά φαίνονται καλή ποιότητα και εντάξει στην εφαρμογή. Ελπίζω να βγουν οι προβλέψεις που μιλάνε για πτώση της θερμοκρασίας και κακοκαιρία αυτές τις μέρες για να τα δοκιμάσω και να σας πω. Και βέβαια μην ξεχνάμε ότι με 50 ευρώ καλά–καλά ούτε μία ισοθερμική μπλούζα δεν αγοράζεις τη σήμερον ημέρα!



Δοκίμασε πρώτα τα κρασιά... κι όλα θα πάνε μια χαρά.....



Μήπως είναι πιο οικονομική λύση τα κρασιά; Με 3 ποτηράκια πριν το τρέξιμο δεν χρειάζεσαι ισοθερμικά.


χαχαχα
ναι αλλά τα ισοθερμικά σε βοηθάνε να μην χάνεις και τη διαδρομή!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

alx255
Advanced Forum-Runner

Greece


398 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2012 :  17:17:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
απο τα ζιγκ ζαγκ θα κανεις 15αρι οχι 10αρι χαχαχαχαχ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

maravich
Advanced Forum-Runner



284 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2012 :  23:47:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αυτά τα ισοθερμικά είναι για χειμερινά αθλήματα, κάνουν για το τρέξιμο;
Επίσης η προσφορά ίσχυε μόνο για την Δευτέρα;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

MANOLIS2004
Master Forum-Runner

Greece
6423 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/12/2012 :  23:52:39  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by maravich

Αυτά τα ισοθερμικά είναι για χειμερινά αθλήματα, κάνουν για το τρέξιμο;
Επίσης η προσφορά ίσχυε μόνο για την Δευτέρα;


Το θέμα δεν είναι για όσες μέρες ισχύουν οι προσφορές αλλά πότε εξαντλούνται..Και 3 μέρες να βάλουν, σε 2 ωρες θα εχουν τελειώσει!!

MANOLIS2004
Μου γρατζούναγε την πόρτα ο αστυνόμος - ποντικός και τον καθάρισαν οι κανονικοί!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Nek2000
Elite Forum-Runner

Greece


1276 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2012 :  01:31:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by maravich

Αυτά τα ισοθερμικά είναι για χειμερινά αθλήματα, κάνουν για το τρέξιμο;
Επίσης η προσφορά ίσχυε μόνο για την Δευτέρα;



Πήγα στις 6 το απόγευμα στο κατάστημα Ζωγράφου και είχε πάρα πολλά μπλουζάκια και κολλάν. Μόνο τα μπουφάν για σκι είχαν εξαντληθεί κα το σκουφάκι που ήθελα να πάρω. Λογικά θα έχει και αύριο μπλουζάκια.
Δεν πήρα γιατί μου φάνηκαν πάρα πολύ χοντρά και ζεστά. νόμιζα ότι θα είναι σαν αυτά τα εφαρμοστά που φοράει ο Κ.Ρονάλντο και ο Παπαντρέου σε μακρυμάνικο, αλλά δεν έιχαν καμία σχέση. Πιο πολύ για σκι κάνουν παρά για τρέξιμο. Για το κρύο είναι καλά όμως

Edited by - Nek2000 on 04/12/2012 01:32:21
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2012 :  08:55:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μπορεί για μερικούς να φανούν χοντρά για το τρέξιμο αλλά για μετά από αυτό και μέχρι να πας σπίτι η σε κλειστό μέρος είναι άψογα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2012 :  11:52:09  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Χαροκόπου παίζει να είχαν καινούρια παραλαβή. Πέρασα πριν λίγο και είχε από S έως L... από τα πάντα. Μόνο το μπουφάν μηχανής δεν είδα.

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Marmite
Master Forum-Runner



3279 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2012 :  15:26:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θέλετε δηλαδή να μου πείτε ότι κακώς πήγα από τις 8 εκεί και μονομαχούσα με τις θειες για τα ισοθερμικά;;; γκρρρ

http://5tinimera.wordpress.com/

Και ένα like στην σελίδα μας!
https://www.facebook.com/5tinimera
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dejan
Master Forum-Runner

Greece


3884 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2012 :  16:29:23  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dejan Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάντως έχουν καλή εφαρμογή ^_^. Για... τρέξιμο δεν πολυκάνουν, τουλάχιστον όχι πολύωρο ή πολύ έντονο. Είναι τελείως μάλλινα :P

______________________
“Ethiopians and Kenyans are running 160 miles a week, more than you will ever run, because it’s their only way out, and those who survive that are going to be really hard to beat unless you do everything perfectly,” Salazar told Ritzenhein. “If they have better biomechanics, too, you are in trouble.”
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Marmite
Master Forum-Runner



3279 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2012 :  16:52:49  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καμία σχέση Γιάννη.

http://5tinimera.wordpress.com/

Και ένα like στην σελίδα μας!
https://www.facebook.com/5tinimera
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 04/12/2012 :  16:57:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιάννα καλά έκανες. Σε αυτό που πήγα πάλι σήμερα (όχι για να πάρω ισοθερμικά) είχε ένα L και ένα XL.
Όλα τα άλλα τα είχαν σκουπίσει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 33 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000