Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Διάφορα
 Γενική συζήτηση
 Κάτι τρέχει με το νερό...
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 21

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2014 :  21:56:22  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by Rigelian

Μη γλύφετε τόσο πολύ τον βολεμένο Μπαξεβάνη. Συστημικός τσάτσος του Λαμρπάκη ήταν και αυτός παραμένει...




Πόση ανακολουθία να αντέξει κανείς?



Και αναρωτιόμουν, πότε θα χτυπήσει το ιππικό!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Gypaetos
Elite Forum-Runner

Greece
1953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2014 :  21:57:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κώστα είπα ότι δεν είναι δημοψήφισμα, όχι ότι δεν έχει καμία σημασία ή αξία. Μιλάω και το κρίνω με όρους νομικούς, και όχι πολιτικούς και το κάνω, όπως είπα, επειδή γράφτηκε ότι είναι σύμφωνο με το ελληνικό δίκαιο, κάτι που απέδειξα ότι ΔΕΝ ισχύει και υποθέτω ότι σκόπιμα και παραπλανητικά γράφτηκε. Τι είναι δημοψήφισμα προκύπτει από το Σύνταγμα, τα υπόλοιπα είναι όπως είπαμε δημοσκοπήσεις, συλλογή υπογραφών κ.λπ. Απλά πράγματα που λες κι εσύ...
Επειδή κατά τ'άλλα επένδυσα ήδη πολύ χρόνο στο θρεντ αυτό κι επειδή με πολλά από αυτά που διαβάζω δεν την παλεύω, κάπου εδώ σταματάω. Θέλω να ελπίζω ότι πολύς κόσμος που διαβάζει κατάλαβε, οι υπόλοιποι πιθανόν να μην καταλάβουν και ποτέ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Deorum
Moderator

Greece
7283 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2014 :  22:02:32  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Deorum Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Και για να τελειώνουμε ...γιατί μας έχουν βγει τα μάτια με αυτά που διαβάζουμε με τις διαρκείς και ανελέητες ad hominem (ωραίος και εντυπωσιακός διαβάζεται ο όρος τη πρώτη φορά αλλά μετά την 1531η ειναι βαρετό) επιθέσεις κατά του ρίγκο!

Τα χουμε κανει λίγο σαλάτα με τους ορισμούς και μάλλον λέμε σοφιστίες ή στη χειρότερη ανοησίες (ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ).

Προσωπική επίθεση είναι να μου πεις ...."Να δουλεύουν οι υπάλληλοι 15 ώρες το 24ωρο" και εγώ να σου πω: "Τι μας λες τώρα? Εσύ είσαι ΧΟΝΤΡΟΣ/ΠΥΡΓΙΩΤΗΣ/ΑΡΓΟΣ/ΒΡΩΜΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ κλπ"

Προσωπική επίθεση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ να μου πεις "Να δουλεύουν οι υπάλληλοι 15 ώρες το 24ωρο" και εγώ να σου πω "Μάλλον είσαι βολεμένος και τα λες αυτά"

.-



Ψιλοσυμφωνώ.
Βέβαια το βολεμένος έχει αρνητικό χρώμα, και θα ήθελε μια ίσως πιο προσεκτική διατύπωση, γιατί αν ο άλλος είναι λίγο παρεξηγησιάρης θα πιαστεί, αλλά η ουσία είναι, πως -το διατυπώνω αλλιώς- δεν μπορείς να μπείς στην θέση του θιγούμενου, γιατί ζείς σε μια πολύ διαφορετική στιγμή.
Βέβαια με τα συμφραζόμενα της αρχικής φράσης, (έτσι κοφτό, και στην αρχή της παραγράφου, χωρίς το "μάλλον" που απαλύνει την πρόταση κτλ) ήταν πιο επιθετικό.
Αλλά έτσι όπως το έθεσε ο SAM, ναι δεν αποτελεί επίθεση. Το αρχικό πάντως ήταν κάπως.

Αυτά με την γλωσσολογική ανάλυση, παραπάνω χρεώνω.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2014 :  22:24:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Και για να τελειώνουμε ...γιατί μας έχουν βγει τα μάτια με αυτά που διαβάζουμε με τις διαρκείς και ανελέητες ad hominem (ωραίος και εντυπωσιακός διαβάζεται ο όρος τη πρώτη φορά αλλά μετά την 1531η ειναι βαρετό) επιθέσεις κατά του ρίγκο!

Τα χουμε κανει λίγο σαλάτα με τους ορισμούς και μάλλον λέμε σοφιστίες ή στη χειρότερη ανοησίες (ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ).

Προσωπική επίθεση είναι να μου πεις ...."Να δουλεύουν οι υπάλληλοι 15 ώρες το 24ωρο" και εγώ να σου πω: "Τι μας λες τώρα? Εσύ είσαι ΧΟΝΤΡΟΣ/ΠΥΡΓΙΩΤΗΣ/ΑΡΓΟΣ/ΒΡΩΜΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ κλπ"

Προσωπική επίθεση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ να μου πεις "Να δουλεύουν οι υπάλληλοι 15 ώρες το 24ωρο" και εγώ να σου πω "Μάλλον είσαι βολεμένος και τα λες αυτά"

.-



Και ήμουν έτοιμος να σε παραδεχτώ δημόσια που έμειες απ' έξω μέχρι τώρα!

Fid, δεν μοιράζομαι εμπειρίες εδώ. Γνώμες καταθέτω, επ' αυτού κρίνε!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2014 :  22:26:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

quote:
Originally posted by Rigelian

Μη γλύφετε τόσο πολύ τον βολεμένο Μπαξεβάνη. Συστημικός τσάτσος του Λαμρπάκη ήταν και αυτός παραμένει...




Πόση ανακολουθία να αντέξει κανείς?



Δεν είναι δυνατόν και εσύ να ψαρώνεις!

Δεν είναι δυνατόν και εσύ να μην αντιλαμβλανεσαι ότι άλλο οι χαρακτηρισμοί εδώ στο φόρουμ, άλλο οι χαρακτηρισμοί δημοσίων προσώπων!

Μα η εμπάθειά σας σας έχει κάνει να χάνετε τη λογική και την κριτική σκέψη σας;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2014 :  22:31:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sam

Και για να τελειώνουμε ...γιατί μας έχουν βγει τα μάτια με αυτά που διαβάζουμε με τις διαρκείς και ανελέητες ad hominem (ωραίος και εντυπωσιακός διαβάζεται ο όρος τη πρώτη φορά αλλά μετά την 1531η ειναι βαρετό) επιθέσεις κατά του ρίγκο!

Τα χουμε κανει λίγο σαλάτα με τους ορισμούς και μάλλον λέμε σοφιστίες ή στη χειρότερη ανοησίες (ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ).

Προσωπική επίθεση είναι να μου πεις ...."Να δουλεύουν οι υπάλληλοι 15 ώρες το 24ωρο" και εγώ να σου πω: "Τι μας λες τώρα? Εσύ είσαι ΧΟΝΤΡΟΣ/ΠΥΡΓΙΩΤΗΣ/ΑΡΓΟΣ/ΒΡΩΜΑΝΕ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ κλπ"

Προσωπική επίθεση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ να μου πεις "Να δουλεύουν οι υπάλληλοι 15 ώρες το 24ωρο" και εγώ να σου πω "Μάλλον είσαι βολεμένος και τα λες αυτά"

.-



(ε, δεν υπήρξε "μάλλον". Υπήρξε ευθύς και ξεκάθαρος χαρακτηρισμός. Ήταν ad hominem-μαρς! Από κει και πέρα, καλό είναι να μάθετε να κρίνετε απόψεις όχι πρόσωπα. Από εκεί και πιο πέρα, μπήκε ο Sam να σχολιάσει εμένα μετά από 19 σελίδες αλλά επί της ουσίας μηδέν. Όπως μηδέν και ο Fid για το σε ποιον ανήκει το νερό των φραγμάτων του κάστορα... Υποθέτω στον ίδιο που ανήκει το νερό του φράγματος πχ των Τριών Φαραγγιών; )

δεν έχει ενδιαφέρον ο τελικός...

(για να δω, θα κρατήσεις το ._ ; )

Edited by - Rigelian on 14/09/2014 22:39:54
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

GERMANOS
Master Forum-Runner

6557 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2014 :  23:12:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τόσες ώρες γραψίματος και διαξιφισμών
αντί να πει ο άλλος Από Την Πρώτη Στιγμή

-Ναι! αγαπητέ μου!Γουστάρω να φύγει ο νερό
από την κηδεμονία της ΕΥΔΑΠ
και θέλω επειδή έτσι μου αρέσει
να το έχει η ΟΥΛΕΝ και η ΠΕΣΙΝΕ!

ΛΕΩ ''ΝΑΙ'' ΣΤΗΝ ΠΕΣΙΝΕ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2014 :  23:46:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian
Fid, δεν μοιράζομαι εμπειρίες εδώ. Γνώμες καταθέτω, επ' αυτού κρίνε!



Πάλι προσπαθείς να τα μπερδέψεις τα πράγματα.

Δεν σου ζητήθηκε να μοιράσεις εμπειρίες με λεπτομέριες. Σου ζητήθηκε να καταθέσεις γνώμες βάση αυτών. θα ήταν αρκετό να πει κάποιος, ναι είχα επιχειρήση και ήμουν και στον εμπορικό σύλλογο και γνωρίζω το α , το β και το γ για το ζήτημα και έχω το α και β επιχείρημα. Που είναι το κακό σε αυτό; (για σένα είναι ιερά εξέταση...)

Αντι αυτου όμως το ρίξαμε στην παπάρα περι προσωπικού σε μια παγίδα που εν πασει περιπτώσει εσύ έστεισες στον εαυτό σου, γιατί όταν λες στον άλλο για ελευθερία ωραρίων και άλλα λόγια να αγαπιόμαστε μετά απο μια σωρεία ευλογων επιχειρημάτων κάνεις το συνομιλητή σου να αναρωτιέται. Μας δουλεύει αυτός;;...

Λοιπον, όταν παίζεις αυτό το παιχνίδι (δεν έχω κανένα πρόβλημα) να είσαι έτοιμος για όλες τις εκδοχές του.Ειδικά εγώ ποτέ δεν έχω σκοπό να σε μειώσω , αν εσύ ομως το εκλαμβάνεις ως επιθεση στο προσωπό σου ειναι δικό σου το πρόβλημα.

People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2014 :  09:22:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε Fid, δεν μπερδεύω τίποτα:
Άποψη λέω, κρίνε την άποψη όχι τον φέροντα.
Πόσο δύσκολο είναι να μείνεις εκεί;

Οκ, δεν σ' αρέσουν οι απόψεις μου. Δεκτόν. Ξαναρωτάω: Τι σχέση έχει το τι έχω κάνει, αν έχω μαγαζί ή όχι, πού έχω δουλέψει και αν θέλω να μεταφέρω προσωπικές εμπειρίες εδώ μέσα. Γιατί τα μπερδεύεις όλα αυτά και δεν μπορείς, απλά, να αντιτάξεις τη άποψή σου;

(τα υπόλοιπα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε! Ποιες παγίδες, οργιάζει η φαντασία σου βλέπω...)

Edited by - Rigelian on 15/09/2014 09:23:37
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2014 :  09:34:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να μην γίνει παρεξήγηση: Το να θεωρείς ότι ποτέ δεν είχα μαγαζί εξ' αιτίας των απόψεών μου, δεν είναι ad hominem, απλά είναι λογικό σφάλμα. Όχι επειδή είχα (δεν έχει σημασία αυτό), λογικό σφάλμα είναι ο τρόπος σκέψης.

Αλλά το να θεωρεί κάποιος ότι επειδή έχω αυτές τις απόψεις επειδή είμαι βολεμένος, αυτό είναι ad hominem.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2014 :  10:21:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ξεπούλημα ΕΥΑΘ μέσω Μπόμπολα, Αποστολόπουλου και Σια

31/05/2013

Ξεπούλημα της εταιρείας ύδρευσης Θεσσαλονίκης ΕΥΑΘ σε ξένες πολυεθνικές με «μεσάζοντες» Έλληνες επιχειρηματίες προωθεί το ΤΑΙΠΕΔ, το οποίο απέκλεισε από το διαγωνισμό την Κίνηση 136 – μια πρωτοβουλία πολιτών που εναντιώνεται στην ιδιωτικοποίηση της ΕΥΑΘ και αντιπροτείνει την κοινωνική διαχείρισή της, μέσω συνεταιρισμών σε επίπεδο γειτονιάς.

Όπως αναφέρει το alterthess.gr τα δύο επενδυτικά σχήματα που συνεχίζουν στον διαγωνισμό είναι η κοινοπραξία Suez Environment, από κοινού με την ‘Ακτωρ του ομίλου Ελλάκτωρ και το επενδυτικό σχήμα της ΓΕΚ σε κοινό σχήμα με τον επιχειρηματία Αποστολόπουλο του ομίλου Ιατρικού Αθηνών και μια ισραηλινή εταιρεία ύδρευσης.

Να σημειωθεί ότι η ισραηλινή εταιρεία Mekorot, που είχε εκφράσει από πολύ νωρίς ενδιαφέρον για την ΕΥΑΘ, αποτελεί έναν από τους βασικούς βραχίονες με τους οποίους το ισραηλινό κράτος καταπατά στοιχειώδη ανθρώπινα δικαιώματα στα κατεχόμενα παλαιστινιακά εδάφη. Η εταιρεία ανέλαβε τον έλεγχο των υδάτων των παλαιστινίων από το 1982 και ευθύνεται για την διαρκή κρίση στην παροχή καθαρού νερού ενώ συχνά λειτουργεί σαν μπράβος του Τελ Αβίβ το οποίο απειλεί να κόψει την πρόσβαση των παλαιστινίων σε πόσιμο νερό.

Όπως εξηγούμε στο τελευταίο τεύχος του Unfollow αρκετοί Έλληνες επιχειρηματίες και εργολάβοι λειτουργούν πλέον σαν «θυρωροί» ξένων πολυεθνικών προσφέροντας τα μέσα ενημέρωσης που ελέγχουν αλλά και τις γνωριμίες τους με πολιτικούς για να προωθηθεί ταχύτερα το ξεπούλημα της δημόσιας περιουσίας.

Η περίπτωση της ΕΥΔΑΠ και της ΕΥΑΘ αποτελούν χαρακτηριστικά παραδείγματα για τον τρόπο με τον οποίο πολυεθνικές τοποθετούν πρώην υπαλλήλους τους μέσα στη διοίκηση των υπό ιδιωτικοποίηση επιχειρήσεων.

Δείτε στο Catastroika http://youtu.be/z2H-czHldwc (50.34) πως στήνεται εδώ και χρόνια το σχέδιο ξεπουλήματος της ΕΥΔΑΠ και της ΕΥΑΘ

* infowar
http://info-war.gr/



Edited by - xipolitos on 15/09/2014 12:29:18
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

xipolitos
Elite Forum-Runner

Greece


1954 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2014 :  10:23:01  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σημείωση. Κάτι τρέχει με το νερό... επειδή κάπποιοι εδω μέσα μιλάνε για ''σενάρια συνωμοσίας..'' κ.λ.π. κ.λ.π..

Edited by - xipolitos on 15/09/2014 12:03:47
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Fidelio
Master Forum-Runner



2582 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2014 :  11:15:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Rigelian

Ρε Fid, δεν μπερδεύω τίποτα:
Άποψη λέω, κρίνε την άποψη όχι τον φέροντα.
Πόσο δύσκολο είναι να μείνεις εκεί;


Εμ δεν λέω οτι μπερδεύεις απλώς τα πράγματα, λέω πως θέλεις να τα μπερδεύεις για να υπεκφεύγεις. Ενα από τα βασικά τεχνάσματα που ακολουθείς.


quote:
Οκ, δεν σ' αρέσουν οι απόψεις μου. Δεκτόν.

Πάλι θέλεις να τα μπερδεύεις τα..πράγματα.

Δεν είναι θέμα αν μου αρεσουν οι αποψεις σου αλλά αν εξυπηρετούν την παραγωγικότητα μιας συζήτησης (εσύ προφανώς θέλεις να παίζεις με την διαλεκτική). Δεν την εξυπηρετούν , υπεκφεύγεις επικαλούμενος ανοησίες περι προσωπικού.

quote:
Ξαναρωτάω: Τι σχέση έχει το τι έχω κάνει, αν έχω μαγαζί ή όχι, πού έχω δουλέψει και αν θέλω να μεταφέρω προσωπικές εμπειρίες εδώ μέσα. Γιατί τα μπερδεύεις όλα αυτά και δεν μπορείς, απλά, να αντιτάξεις τη άποψή σου;


Εχει μεγάλη σχέση απο την στιγμή, που για δικους σου λόγους, δείχνεις μέσα από τις απόψεις σου πως ναι, δεν έχεις δουλεψει ποτε ως υπάλληλος καταστήματος και ναι πως δεν είχες ποτέ σου δικό σου μαγαζί. Εσυ το καταφέρνεις αυτό στην τοποθετησή σου αναφορικά με τα ωράρια και λοιπες απόψεις περι ελευθερίας κτλ στην αγορά, δεν στο προσάπτω εγω μεσα από λογικά σφάλματα. Το γεγονός οτι μετά , και αφου ξεχύλωσες σαν το σώβρακο του πάγκαλου τα περι ad hominem (κάταντησε μια γραφικότητα), λες πως είχες τελικά μαγαζί είναι η παγίδα που έστεισες εσύ στον εαυτό σου. Οχι σε μένα.

Επιθεση στο προσωπο σου ειναι να σου πω οτι είσαι άσχημος άρα έχεις άδικο.

Επιθεση στο προσωπο σου ΔΕΝ είναι αν σου πως για να μην καταλαβαίνεις τις ανάγκες ενός εργαζόμενου παει να πει πως είτε δεν υπηρξες ποτε ως τέτοιος είτε οτι πρέπει να ειναι ωραία εκεί που κάθεσαι.


People make life so much worse than it has to be and believe me, it's a nightmare without their help. ~ Boris Yelnikoff

Edited by - Fidelio on 15/09/2014 11:21:19
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2014 :  12:05:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάμε ξανά:
Μαγαζί είχα.
Δεν ενδιαφέρει αυτό την συζήτηση, δεν εξυπηρετεί την παραγωγικότητά της και δεν την προχωράει.
Αυτό "δείχνεις μέσα από τις απόψεις σου πως ναι, δεν έχεις δουλεψει ποτε ως υπάλληλος καταστήματος και ναι πως δεν είχες ποτέ σου δικό σου μαγαζί. " είναι το τεράστιο λογικό σου λάθος, μια αδιανόητα αυθαίρετη υποκειμενικότατη εκτίμηση, είναι φασισμός διότι κολλάς σε στερεότυπα, όχι διότι έφτασες σε λανθασμένο συμπέρασμα αλλά διότι αυτός ο τρόπος σκέψης είναι λανθασμένος και δεν συνεισφέρει τη συζήτηση.

Εσύ μου το προσάπτεις (άποψή σου είναι, όχι γεγονός) μέσα από λογικά σφάλματα, ένα από τα οποία είναι πως νομίζεις ότι δεν καταλαβαίνω τις ανάγκες ενός εργαζόμενου! Μα από πού κι ως πού; Και πώς γίνεται να μην βλέπεις το άσχετο των συσχετισμών σου;

Δεν μπερδεύω τίποτα, δεν υπεκφεύγω ποτέ και δεν χρησιμοποιώ τεχνάσματα διαλεκτικής, όπως εσύ συνέχεια κάνεις, το γυρνάς στο προσωπικό και επιμένεις να ασχολείσαι μαζί μου αντί να παραθέτεις τις απόψεις σου στο θέμα!

Εκφράζω τις απόψεις μου. Μπορείς να μείνεις σ' αυτό;

Ρώτησες αν έχω μαγαζί, σου απάντησα ότι είχα διότι ...απλά είχα!
Κακώς ρώτησες, κακώς παρασύρθηκα και σου απάντησα, δεν πρέπει να σε νοιάζει και δεν έχει να κάνει με τις απόψεις μου/σου/όλων για το θέμα.

Δηλαδή αν επιχειρηματολογώ υπέρ του χριστιανισμού (λέμε τώρα!) θα ρωτήσεις αν έχω κάνει και παπάς;;;;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Rigelian
Master Forum-Runner

Greece
10616 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2014 :  12:06:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Quiz ευκολάκι.
Βρείτε τα δύο λογικά λάθη στην ακόλουθη πρόταση:

"για να μην καταλαβαίνεις τις ανάγκες ενός εργαζόμενου παει να πει πως είτε δεν υπηρξες ποτε ως τέτοιος είτε οτι πρέπει να ειναι ωραία εκεί που κάθεσαι. "
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 21 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000