Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Νυχτερινός ημιμαραθώνιος Θεσσαλονίκης
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 19

jeremyalfisti
Forum-Runner

Greece


159 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 13/09/2015 :  23:09:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καμία ειδοποιηση δεν ερχεται! Εγω μόνος μου κρατησα τον κωδικό εγγραφης που σου βγάζει οταν κάνεις on-line την αιτηση και κατεθεσα τα χρήματα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/09/2015 :  13:32:18  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
να θες να κάνεις μια καλή πράξη και να μη σ αφήνουν!

από το πρωί έχω πάρει τηλέφωνα σε 5-10 ιδρύματα που συνεργάζονται με τη διοργάνωση και καλά για να κάνω εγγραφή μέσω αυτών.. από αυτά, τα τρία μου είπαν πως δε συνεργάζονται για δικούς τους λόγους, ορισμένα δεν έχουν τηλέφωνο, άλλα δεν έχουν ιδέα για τον αγώνα και σε δύο βρήκα μόνο άκρη αλλά θέλουν να πας στα γραφεία τους να γραφτείς ή να πληρώσεις κάτι που δεν μπορώ να κάνω ως την παρασκευή (μου είπαν πως λογικά θα παραταθούν ως τότε οι εγγραφές)!

τι μένει!? απλή εγγραφή όπως όλος ο κόσμος και.. μάλλον αφήνω την καλή μου πράξη για άλλη φορά! θα περιμένω ως το απόγευμα ωστόσο καθώς έχω στείλει mail σε ένα ίδρυμα ακόμα μπας και βρεθεί λύση..

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2015 :  10:07:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

quote:
Originally posted by tzatzikis90

περιμένουν να κάνω εγγραφή εγώ για να οριστικοποιηθεί ο αγώνας, είναι προφανές!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2015 :  10:09:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Όταν αρχίσουν την εκκαθάριση των εγγραφών θα σου έρθει η επιβεβαίωση !!!
υπομονή
quote:
Originally posted by jimmy motley

έκανα εγγραφή τη παρασκευή και ακόμα δεν έχω λάβει κάποια ειδοποίηση,όσοι την έχουν κάνει έχουν ειδοποιηθεί;αν συνεχιστεί αυτό να πάρω τηλέφωνο;

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 15/09/2015 :  10:14:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Την καλή πράξη την έχεις κάνει είδη Τάσο μόνο που το σκέφτηκες !!! Στα ιδρύματα πολλές φορές έχουν λίγο περίεργα άτομα για υπεύθυνους οπότε πρέπει να έχεις υπομονή όταν συναναστρέφεσαι με αυτούς, εκτός αν είσαι τυχερός και πέσεις σε άτομο που έχει κατανόηση και πνευματική απόδοση !!!
quote:
Originally posted by tzatzikis90

να θες να κάνεις μια καλή πράξη και να μη σ αφήνουν!

από το πρωί έχω πάρει τηλέφωνα σε 5-10 ιδρύματα που συνεργάζονται με τη διοργάνωση και καλά για να κάνω εγγραφή μέσω αυτών.. από αυτά, τα τρία μου είπαν πως δε συνεργάζονται για δικούς τους λόγους, ορισμένα δεν έχουν τηλέφωνο, άλλα δεν έχουν ιδέα για τον αγώνα και σε δύο βρήκα μόνο άκρη αλλά θέλουν να πας στα γραφεία τους να γραφτείς ή να πληρώσεις κάτι που δεν μπορώ να κάνω ως την παρασκευή (μου είπαν πως λογικά θα παραταθούν ως τότε οι εγγραφές)!

τι μένει!? απλή εγγραφή όπως όλος ο κόσμος και.. μάλλον αφήνω την καλή μου πράξη για άλλη φορά! θα περιμένω ως το απόγευμα ωστόσο καθώς έχω στείλει mail σε ένα ίδρυμα ακόμα μπας και βρεθεί λύση..

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Bloom
Senior Forum-Runner

Greece
659 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/09/2015 :  10:22:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by jeremyalfisti

Καμία ειδοποιηση δεν ερχεται! Εγω μόνος μου κρατησα τον κωδικό εγγραφης που σου βγάζει οταν κάνεις on-line την αιτηση και κατεθεσα τα χρήματα.



Κωδικός εγγραφής; Ποιος κωδικός εγγραφής; Εμένα δε μου έβγαλε τίποτα. Με έστειλε κατευθείαν στην πληρωμή.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/09/2015 :  11:22:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Bloom

quote:
Originally posted by jeremyalfisti

Καμία ειδοποιηση δεν ερχεται! Εγω μόνος μου κρατησα τον κωδικό εγγραφης που σου βγάζει οταν κάνεις on-line την αιτηση και κατεθεσα τα χρήματα.



Κωδικός εγγραφής; Ποιος κωδικός εγγραφής; Εμένα δε μου έβγαλε τίποτα. Με έστειλε κατευθείαν στην πληρωμή.



με το που συμπληρώνεις την αίτηση σε πετάει μόνο του στον τρόπο πληρωμής. πάνω πάνω σου βγάζει τον προσωπικό 6ψήφιο κωδικό που αντιστοιχεί στην εγγραφή σου. καλό θα ήταν να το έχεις κρατήσει το νούμερο μήπως χρειαστεί πουθενά. το τηλέφωνο της διοργάνωσης είναι 2310 200360, πάρε εκεί μήπως βρεις άκρη.

Παναγιώτη δεν ξέρω για περίεργα, πάντως σίγουρα δεν ήξεραν και πολλά για το συγκεκριμένο θέμα με αποτέλεσμα να μπερδευτώ περισσότερο! ένα δύο ιδρύματα μόνο ήξεραν τι τους γίνεται κι αυτά δε συμμετείχαν στο συγκεκριμένο ή ήθελαν πληρωμή στα γραφεία τους. κι αφού δεν κατάφερα να βγάλω άκρη, τελικά έκανα ατομική εγγραφή χτες βράδυ όμορφα κι ωραία και σε λίγο πάω να πληρώσω στην τράπεζα!

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩN ΩΣ ΚΑΙ 18/9 (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ) ΒΡΑΔΥ! για όποιους αργοπορημένους..

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Bloom
Senior Forum-Runner

Greece
659 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 16/09/2015 :  13:15:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@tzatzikis90

Άμα είναι τάχα η εγγραφή γίνεται online, αλλά πρέπει να ρίξω και ένα τηλέφωνο, για να μου βρουν ένα νούμερο που δεν έβγαλε η σελίδα - διεθνής αγώνας κατά τα άλλα - τρέχα γύρευε... Θα πάω έτσι, θα πω το όνομά μου, κι αν δε με βρούν θα τρέξω χωρίς νούμερο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2015 :  13:47:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σύμφωνα με ασφαλής πληροφορία το registration room θα είναι στο περίπτερο 10 της ΔΕΘ !!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2015 :  13:58:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θα σου έρθει επιβεβαίωση με e-mail 1 ή 2 εβδομάδες πριν την κούρσα.
Αφού πρώτα η τράπεζα που έχεις κάνει την πληρωμή (ηλεκτρονικά - χρήση πιστωτικής - κατάθεση)έχει κάνει ενημέρωση τον λογαριασμό τις διοργάνωσης (απαιτείται 1 έως 4 ημέρες) έπειτα γίνεται ο έλεγχος εγγραφών - διπλοεγγραφές - λαθών και κατόπιν ενημερώνεται ο δρομέας με e-mail, αν υπάρχει εκκρεμότητα επικοινωνούν τηλεφωνικά μαζί σου για να γίνουν οι απαραίτητες διορθώσεις.
Τα παραπάνω τα ξέρω λόγο εμπειρίας !!!
Υπομονή και όλα θα είναι εντάξει

quote:
Originally posted by Bloom

@tzatzikis90

Άμα είναι τάχα η εγγραφή γίνεται online, αλλά πρέπει να ρίξω και ένα τηλέφωνο, για να μου βρουν ένα νούμερο που δεν έβγαλε η σελίδα - διεθνής αγώνας κατά τα άλλα - τρέχα γύρευε... Θα πάω έτσι, θα πω το όνομά μου, κι αν δε με βρούν θα τρέξω χωρίς νούμερο.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2015 :  14:01:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τάσο τα ιδρύματα θέλουν να πάρουν τα χρήματα στα χέρια τους και κατόπιν να πληρώσουν την ομαδική συμμετοχή στην διοργάνωση για αυτό θέλουν να περνάς από τον χώρο τους για να κάνεις την εγγραφή !!!
Εγώ σήμερα ξεμπέρδεψα πέρασα από τα γραφεία και η συμμετοχή μου είναι οκ !!!
quote:
Originally posted by tzatzikis90

quote:
Originally posted by Bloom

quote:
Originally posted by jeremyalfisti

Καμία ειδοποιηση δεν ερχεται! Εγω μόνος μου κρατησα τον κωδικό εγγραφης που σου βγάζει οταν κάνεις on-line την αιτηση και κατεθεσα τα χρήματα.



Κωδικός εγγραφής; Ποιος κωδικός εγγραφής; Εμένα δε μου έβγαλε τίποτα. Με έστειλε κατευθείαν στην πληρωμή.



με το που συμπληρώνεις την αίτηση σε πετάει μόνο του στον τρόπο πληρωμής. πάνω πάνω σου βγάζει τον προσωπικό 6ψήφιο κωδικό που αντιστοιχεί στην εγγραφή σου. καλό θα ήταν να το έχεις κρατήσει το νούμερο μήπως χρειαστεί πουθενά. το τηλέφωνο της διοργάνωσης είναι 2310 200360, πάρε εκεί μήπως βρεις άκρη.

Παναγιώτη δεν ξέρω για περίεργα, πάντως σίγουρα δεν ήξεραν και πολλά για το συγκεκριμένο θέμα με αποτέλεσμα να μπερδευτώ περισσότερο! ένα δύο ιδρύματα μόνο ήξεραν τι τους γίνεται κι αυτά δε συμμετείχαν στο συγκεκριμένο ή ήθελαν πληρωμή στα γραφεία τους. κι αφού δεν κατάφερα να βγάλω άκρη, τελικά έκανα ατομική εγγραφή χτες βράδυ όμορφα κι ωραία και σε λίγο πάω να πληρώσω στην τράπεζα!

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΕΓΓΡΑΦΩN ΩΣ ΚΑΙ 18/9 (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ) ΒΡΑΔΥ! για όποιους αργοπορημένους..

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2015 :  15:21:19  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ναι μου το είπαν και οι ίδιοι αυτό Παναγιώτη απλά φαντάζομαι θα μπορούσαν να τα δέχονται και σε λογαριασμό τραπέζης δικό τους εκτός κι αν χάνω κάτι. τέλος πάντων, άκρη δεν έβγαλα και σήμερα το πρωί πλήρωσα για να ολοκληρώσω τη συμμετοχή μου ως "κακός άνθρωπος" χαχα! εσύ γράφτηκες μέσω ιδρύματος τελικά?

εντωμεταξύ ζητάνε και χρόνο από προηγούμενο αγώνα. λέτε να έχει μπλοκ? δεν το πολυπιστεύω αλλά μακάρι!

Τάσος

know your limits. then destroy them.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

hlias_3
Forum-Runner

Greece


117 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2015 :  15:29:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδιά από Αθήνα θα ανέβω με τρένο. Τρίτη 15/9 έκανα την αίτηση και έστειλα και τα λεφτά με e-banking. Tετάρτη 16/9 μου ήρθε email για ολοκλήρωση της εγγραφής και σήμερα νέο email ότι η αίτηση ολοκληρώθηκε.
Μάλλον θέλουν να δουν το χρώμα του χρήματος ...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2015 :  16:49:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γράφτηκα ατομικά !!
Έχει 2 block !!!
quote:
Originally posted by tzatzikis90

ναι μου το είπαν και οι ίδιοι αυτό Παναγιώτη απλά φαντάζομαι θα μπορούσαν να τα δέχονται και σε λογαριασμό τραπέζης δικό τους εκτός κι αν χάνω κάτι. τέλος πάντων, άκρη δεν έβγαλα και σήμερα το πρωί πλήρωσα για να ολοκληρώσω τη συμμετοχή μου ως "κακός άνθρωπος" χαχα! εσύ γράφτηκες μέσω ιδρύματος τελικά?

εντωμεταξύ ζητάνε και χρόνο από προηγούμενο αγώνα. λέτε να έχει μπλοκ? δεν το πολυπιστεύω αλλά μακάρι!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Skyrunner
Elite Forum-Runner

Greece


1111 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 17/09/2015 :  16:59:03  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γράφτηκα ατομικά !!
Έχει 2 block !!!
quote:
Originally posted by tzatzikis90

ναι μου το είπαν και οι ίδιοι αυτό Παναγιώτη απλά φαντάζομαι θα μπορούσαν να τα δέχονται και σε λογαριασμό τραπέζης δικό τους εκτός κι αν χάνω κάτι. τέλος πάντων, άκρη δεν έβγαλα και σήμερα το πρωί πλήρωσα για να ολοκληρώσω τη συμμετοχή μου ως "κακός άνθρωπος" χαχα! εσύ γράφτηκες μέσω ιδρύματος τελικά?

εντωμεταξύ ζητάνε και χρόνο από προηγούμενο αγώνα. λέτε να έχει μπλοκ? δεν το πολυπιστεύω αλλά μακάρι!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 19 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000