Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 33ος Αγώνας Δρόμου Υγείας Αθήνας 10 χλμ
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 16

Runner 3
Forum-Runner

Greece
88 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  20:32:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο Σύλλος Δρομέων Υγείας Αθήνας διοργανώνει μαζί με τον Νίκο Πολιά ( έναν άνθρωπο που υπήρξε δρομέας πρωταθλητισμού και με πολλές εμπειρίες σε πολλούς τομείς σε επίπεδο οργάνωσης αγώνων σε σχέση με άλλους που έχουν μπει στο χώρο, με σχεδόν απόλυτη επιτυχία όπου συμβάλει στο πλαίσιο οργάνωσης αγώνα) έναν απο τους καλύτερους αγώνες 10χλμ στην Αττική όπως και τον 20χλμ στην Άνοιξη. Ο ΣΔΥΑ πρωτοπόρος σε πολλούς τομείς στο δρομικό χώρο και οφείλουμε να σεβόμαστε την (ΔΡΟΜΙΚΗ) ιστορία (ΜΑΣ)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

krevith
Advanced Forum-Runner

Greece


247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  20:41:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λέω να κλείσουμε ένα "ραντεβου θανατου" κάπου να πλακωθούμε, να τελιώνουμε...
ΟΜΑΔΑ Α : Ηταν άψογος από όλες τις απόψεις ο αγώνας ΣΔΥΑ.
ΟΜΑΔΑ Β : Ηταν τραγικός από όλες τις απόψεις ο αγώνας ΣΔΥΑ.

Εγώ παρεπιτόντως είμαι με την Ομάδα Α, επειδή θα είναι ο echetlos..

Δεν θα μείνει ρουθούνι....

too old to rock'n roll too young to die

Edited by - krevith on 22/11/2015 20:42:20
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  20:43:48  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by krevith

Λέω να κλείσουμε ένα "ραντεβου θανατου" κάπου να πλακωθούμε, να τελιώνουμε...
ΟΜΑΔΑ Α : Ηταν άψογος από όλες τις απόψεις ο αγώνας ΣΔΥΑ.
ΟΜΑΔΑ Β : Ηταν τραγικός από όλες τις απόψεις ο αγώνας ΣΔΥΑ.

Εγώ παρεπιτόντως είμαι με την Ομάδα Α, επειδή θα είναι ο echetlos..

Δεν θα μείνει ρουθούνι....

too old to rock'n roll too young to die



Κατάλαβα σε ποια ομάδα θα είμαι και εγώ!
Για να μην παρεξηγηθώ, δεν μπορώ να είμαι κάπου μαζί, όπου είναι ο ακατανόμαστος!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

echetlos
Master Forum-Runner



9191 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  20:47:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ουστ, τενεκεδέμπορα...

"My sport is your sport's punishment"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

krevith
Advanced Forum-Runner

Greece


247 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  20:48:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by SKOTEINOS

quote:
Originally posted by krevith

Λέω να κλείσουμε ένα "ραντεβου θανατου" κάπου να πλακωθούμε, να τελιώνουμε...
ΟΜΑΔΑ Α : Ηταν άψογος από όλες τις απόψεις ο αγώνας ΣΔΥΑ.
ΟΜΑΔΑ Β : Ηταν τραγικός από όλες τις απόψεις ο αγώνας ΣΔΥΑ.

Εγώ παρεπιτόντως είμαι με την Ομάδα Α, επειδή θα είναι ο echetlos..

Δεν θα μείνει ρουθούνι....

too old to rock'n roll too young to die



Κατάλαβα σε ποια ομάδα θα είμαι και εγώ!
Για να μην παρεξηγηθώ, δεν μπορώ να είμαι κάπου μαζί, όπου είναι ο ακατανόμαστος!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015



Εσυ θα φτιάξεις τα μετάλλια [νεκροκεφαλές, τσεκούρια, κ.λ.π]..
Α, και μια μπανάνα...

too old to rock'n roll too young to die

Edited by - krevith on 22/11/2015 20:49:23
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  20:49:25  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by echetlos

Ουστ, τενεκεδέμπορα...

"My sport is your sport's punishment"




δε πα να αλλάξεις καμμιά πάνα;

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Baladoros
Forum-Runner

78 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  20:49:43  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Runner 3

Ο Σύλλος Δρομέων Υγείας Αθήνας διοργανώνει μαζί με τον Νίκο Πολιά ( έναν άνθρωπο που υπήρξε δρομέας πρωταθλητισμού και με πολλές εμπειρίες σε πολλούς τομείς σε επίπεδο οργάνωσης αγώνων σε σχέση με άλλους που έχουν μπει στο χώρο, με σχεδόν απόλυτη επιτυχία όπου συμβάλει στο πλαίσιο οργάνωσης αγώνα) έναν απο τους καλύτερους αγώνες 10χλμ στην Αττική όπως και τον 20χλμ στην Άνοιξη. Ο ΣΔΥΑ πρωτοπόρος σε πολλούς τομείς στο δρομικό χώρο και οφείλουμε να σεβόμαστε την (ΔΡΟΜΙΚΗ) ιστορία (ΜΑΣ)

Runner 3 χωρίς παρεξήγηση αν γνωρίζεις τον κύριο Πολια πες του να επιστρέψει τα 10αρικα στα παιδιά που δεν πήραν τα νούμερα τους και να αφήσει τις δικαιολογίες περί προκήρυξης...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Runner 3
Forum-Runner

Greece
88 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  21:08:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@Baladoros Δεν γνωρίζω προσωπικά τον κ. Πολιά αλλά τουλάχιστον σε όσους αγώνες έχω τρέξει στους οποίους ήταν εκ των διοργανωτών εισέπραξα τις καλύτερες εντυπώσεις απο πολλές πλευρές σε σχέση με άλλους αγώνες και νομίζω ήταν και απο τους πρώτους τα τελευταία χρόνια που συμβάλει σε καλές διοργανώσεις και έχει και την εμπειρία του αθλητή. Γράφω με βάση αυτό που εισπράττω απο την κάθε διοργάνωση και απο τον κάθε διοργανωτή και νομίζω είναι απο τους καλύτερους στο είδος του. Όσο για το θέμα των αριθμών που έπρεπε να πάμε στο Μαρούσι γιατί να γίνει τόσο θέμα? Δηλαδή στο Φάληρο για τους αριθμούς του Μαραθωνίου για αυτούς που μέναν Βόρεια δεν ήταν μακριά και τώρα για αυτούς που μένουν Νότια πάλι μακριά? Φέτος με αυτή την αλλαγή ο αγώνας άρχισε 10 ακριβώς σε σχέση με άλλα χρόνια που έπαιρνε και μισή ώρα καθυστέρηση. Πολύ σωστά έπραξαν και ο ΣΔΥΑ και οι λοιποι διοργανωτές... Οργάνωση και πειθαρχία πρέπει... Κάτι που μας λείπει γενικά σε αυτή τη χώρα...
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

papako
Senior Forum-Runner

Greece
689 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  21:17:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
έχετε κολλήσει στα νούμερα. είχε και άλλα θέματα ο αγώνας.
κρίνω αυστηρά γιατί η all about running είναι πολύ έμπειρη σε διοργανώσεις.

Πάντως χαίρομαι που ο κόσμος βγαίνει έξω και τρέχει με κάθε ευκαιρία.

________
Στέφανος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Marios_finance
Newbie Forum Runner

Greece
12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  21:24:44  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Θεωρώ και εγώ ότι ήταν κακή η διοργάνωση του αγώνα. Και δεν είναι μόνο το θέμα της παραλαβής των αριθμών, αλλά και αρκετά άλλα θέματα. Σχετικά με την παραλαβή του αριθμού, όντως, ήταν γνωστό και από την προκήρυξη το μέρος που θα έπρεπε να το παραλάβουμε. Τυχαίνει όμως το μέρος (Golden Hall) να είναι εξαιρετικά ΑΒΟΛΟ, ασχέτως του πόσο μακρυά ή κοντά μένεις σε αυτό. Ούτε να παρκάρεις δεν μπορείς εύκολα (εκτός και αν τα "σκάσεις" - πάλι). Συμφωνώ βέβαια με αυτούς που λένε ότι "ήταν γνωστό από πριν ότι τα νούμερα δίνονται μόνο εκεί" αλλά ΚΑΚΙΣΤΑ κάποιοι αναμετάδωσαν ψευδείς πληροφορίες ή υπόνοιες ότι τα νούμερα μπορεί να δοθούν ΚΑΙ την Κυριακή. Στα υπόλοιπα, εγώ έφτασα στις 9 εκεί (1 ώρα πριν δηλαδή) και πάλι ταλαιπωρήθηκα για να παρκάρω ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (δεν είχα σκοπό ούτε περιμένα να παρκάρω μεσα στον Αγ. Κοσμά ούτως ή άλλως - κάποιος που είπε για Τραμ, μαζί σου φίλε, άλλα όχι να ξεκινήσω από τις 6 το πρωί και να έχω την αγωνία πόσα χρόνια θα κάνει να φτάσει το τραμ). Ένας σεκιουριτάς εμπόδιζε την πρόσβαση στους χώρους του αεροδρομίου (πέραν από τον βασικό χώρο - στο πάρκινγκ που ήταν πιο κάτω)- εγώ στο τσακ πέρασα, καθότι δεν άφηνε τους περισσότερους). Καλό θα ήταν να υπήρχε ενημέρωση από τους διοργανωτές για το θέμα αυτό, καθότι δεν έφτασα 15 λεπτά πριν, για να μην έχω "απαιτήσεις". Επίσης, (καθότι έτρεχα 1η φορά τον συγκεκριμένο αγώνα) έπρεπε να ρωτήσω 2-3 ανθρώπους και με δυσκολία έπαιρνα απάντηση για τον χώρο της εκκίνησης. Ήταν όλοι μέσα στο στάδιο για προθέρμανση, θυμόμουν ότι η εκκίνηση ήταν έξω από το στάδιο, αλλά κανένας δεν ήξερε με την πρώτη να μου πει αν ήταν από την κάτω ή την πάνω πλευρά. (Απλό βέβαια, αλλά αν δεν έχεις ξανατρέξει, δεν το ξέρεις). Ελλιπής σήμανση από τους διοργανωτές, δηλαδή. Τέλος, στον τερματισμό, ύστερα από όλη αυτή την ζέστη και τον αέρα που φάγαμε, έψαχνα για να βρώ πού παραλαμβάνω την σακούλα με το νερό και με την μπανάνα. Ας κοιτάξουν να τα φτιάξουν αυτά, και δεν πειράζει και τόσο για την έλλειψη ισοτονικού... Τα παραπάνω πάντως, τα θεωρώ βασικά.

Edited by - Marios_finance on 22/11/2015 21:29:57
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

SKOTEINOS
Σκοτεινές Δυνάμεις

Greece


11053 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  21:26:09  Εμφάνιση Προφίλ  Visit SKOTEINOS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Για όλα έφταιγε ΠΡΟΦΑΝΩΣ , ο Ακατανόμαστος(Πήλικας), που διέδιδε από δω μέσα ψευδώς ότι νούμερα θα έδιναν κανονικά και στην εκκίνηση του αγώνα, ενώ κάτι τέτοιο δεν ίσχυε.
Οπότε όλο το ανάθεμα πρέπει να πέσει πάνω του!

ΒΡΕΤΤΑΚΕΙΑ 2015,ΚΡΟΚΕΕΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ-01/08/2015
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Baladoros
Forum-Runner

78 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  21:30:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Marios_finance

Θεωρώ και εγώ ότι ήταν κακή η διοργάνωση του αγώνα. Και δεν είναι μόνο το θέμα της παραλαβής των αριθμών, αλλά και αρκετά άλλα θέματα. Σχετικά με την παραλαβή του αριθμού, όντως, ήταν γνωστό και από την προκήρυξη το μέρος που θα έπρεπε να το παραλάβουμε. Τυχαίνει όμως το μέρος (Golden Hall) να είναι εξαιρετικά ΑΒΟΛΟ, ασχέτως του πόσο μακρυά ή κοντά μένεις σε αυτό. Ούτε να παρκάρεις δεν μπορείς εύκολα (εκτός και αν τα "σκάσεις" - πάλι). Συμφωνώ βέβαια με αυτούς που λένε ότι "ήταν γνωστό από πριν ότι τα νούμερα δίνονται μόνο εκεί" αλλά ΚΑΚΙΣΤΑ κάποιοι αναμετάδωσαν ψευδείς πληροφορίες ή υπόνοιες ότι τα νούμερα μπορεί να δοθούν ΚΑΙ την Κυριακή. Στα υπόλοιπα, εγώ έφτασα στις 9 εκεί (1 ώρα πριν δηλαδή) και πάλι ταλαιπωρήθηκα για να παρκάρω ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (δεν είχα σκοπό ούτε περιμένα να παρκάρω μεσα στον Αγ. Κοσμά ούτως ή άλλως - κάποιος που είπε για Τραμ, μαζί σου φίλε, άλλα όχι να ξεκινήσω από τις 6 το πρωί και να έχω την αγω αγωνία πόσα χρόνια θα κάνει να φτάσει το τραμ). Ένας σεκιουριτάς εμπόδιζε την πρόσβαση στους χώρους του αεροδρομίου (στο πάρκινγκ που ήταν πιο κάτω)- εγώ στο τσακ πέρασα, καθότι δεν άφηνε τους περισσότερους). Καλό θα ήταν να υπήρχε ενημέρωση από τους διοργανωτές για το θέμα αυτό, καθότι δεν έφτασα 15 λεπτά πριν, για να μην έχω "απαιτήσεις". Επίσης, (καθότι έτρεχα 1η φορά τον συγκεκριμένο αγώνα) έπρεπε να ρωτήσω 2-3 ανθρώπους και με δυσκολία έπαιρνα απάντηση για τον χώρο της εκκίνησης. Ήταν όλοι μέσα στο στάδιο για προθέρμανση, θυμόμουν ότι η εκκίνηση ήταν έξω από το στάδιο, αλλά κανένας δεν ήξερε με την πρώτη να μου πει αν ήταν από την κάτω ή την πάνω πλευρά. (Απλό βέβαια, αλλά αν δεν έχεις ξανατρέξει, δεν το ξέρεις). Ελλιπής σήμανση από τους διοργανωτές, δηλαδή. Τέλος, στον τερματισμό, ύστερα από όλη αυτή την ζέστη και τον αέρα που φάγαμε, έψαχνα για να βρώ πού παραλαμβάνω την σακούλα με το νερό και με την μπανάνα. Ας κοιτάξουν να τα φτιάξουν αυτά, και δεν πειράζει και τόσο για την έλλειψη ισοτονικού... Τα παραπάνω πάντως, τα θεωρώ βασικά.

Marios εγώ είπα οτι τα νούμερα θα τα εχουν εκει γιατι μου το ειπε κάποιος κυριος(μάλλον λογιστής στην all about running)οταν πήγα να πληρώσω απο τα γραφεία τους.και κατα τύχη τον βρήκα σήμερα πριν τον αγώνα και μου ειπε να περάσω απο τα γραφεία να το συζητήσουμε γιατι όντως εγινε χαμός.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Baladoros
Forum-Runner

78 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  21:41:42  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Baladoros

quote:
Originally posted by Marios_finance

Θεωρώ και εγώ ότι ήταν κακή η διοργάνωση του αγώνα. Και δεν είναι μόνο το θέμα της παραλαβής των αριθμών, αλλά και αρκετά άλλα θέματα. Σχετικά με την παραλαβή του αριθμού, όντως, ήταν γνωστό και από την προκήρυξη το μέρος που θα έπρεπε να το παραλάβουμε. Τυχαίνει όμως το μέρος (Golden Hall) να είναι εξαιρετικά ΑΒΟΛΟ, ασχέτως του πόσο μακρυά ή κοντά μένεις σε αυτό. Ούτε να παρκάρεις δεν μπορείς εύκολα (εκτός και αν τα "σκάσεις" - πάλι). Συμφωνώ βέβαια με αυτούς που λένε ότι "ήταν γνωστό από πριν ότι τα νούμερα δίνονται μόνο εκεί" αλλά ΚΑΚΙΣΤΑ κάποιοι αναμετάδωσαν ψευδείς πληροφορίες ή υπόνοιες ότι τα νούμερα μπορεί να δοθούν ΚΑΙ την Κυριακή. Στα υπόλοιπα, εγώ έφτασα στις 9 εκεί (1 ώρα πριν δηλαδή) και πάλι ταλαιπωρήθηκα για να παρκάρω ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ (δεν είχα σκοπό ούτε περιμένα να παρκάρω μεσα στον Αγ. Κοσμά ούτως ή άλλως - κάποιος που είπε για Τραμ, μαζί σου φίλε, άλλα όχι να ξεκινήσω από τις 6 το πρωί και να έχω την αγω αγωνία πόσα χρόνια θα κάνει να φτάσει το τραμ). Ένας σεκιουριτάς εμπόδιζε την πρόσβαση στους χώρους του αεροδρομίου (στο πάρκινγκ που ήταν πιο κάτω)- εγώ στο τσακ πέρασα, καθότι δεν άφηνε τους περισσότερους). Καλό θα ήταν να υπήρχε ενημέρωση από τους διοργανωτές για το θέμα αυτό, καθότι δεν έφτασα 15 λεπτά πριν, για να μην έχω "απαιτήσεις". Επίσης, (καθότι έτρεχα 1η φορά τον συγκεκριμένο αγώνα) έπρεπε να ρωτήσω 2-3 ανθρώπους και με δυσκολία έπαιρνα απάντηση για τον χώρο της εκκίνησης. Ήταν όλοι μέσα στο στάδιο για προθέρμανση, θυμόμουν ότι η εκκίνηση ήταν έξω από το στάδιο, αλλά κανένας δεν ήξερε με την πρώτη να μου πει αν ήταν από την κάτω ή την πάνω πλευρά. (Απλό βέβαια, αλλά αν δεν έχεις ξανατρέξει, δεν το ξέρεις). Ελλιπής σήμανση από τους διοργανωτές, δηλαδή. Τέλος, στον τερματισμό, ύστερα από όλη αυτή την ζέστη και τον αέρα που φάγαμε, έψαχνα για να βρώ πού παραλαμβάνω την σακούλα με το νερό και με την μπανάνα. Ας κοιτάξουν να τα φτιάξουν αυτά, και δεν πειράζει και τόσο για την έλλειψη ισοτονικού... Τα παραπάνω πάντως, τα θεωρώ βασικά.

Marios εγώ είπα(σημερα)μετα την όλη φασαρία οτι τα νούμερα θα τα εχουν εκει γιατι μου το ειπε κάποιος κυριος(μάλλον λογιστής στην all about running)οταν πήγα να πληρώσω απο τα γραφεία τους.και κατα τύχη τον βρήκα σήμερα πριν τον αγώνα και μου ειπε να περάσω απο τα γραφεία να το συζητήσουμε γιατι όντως εγινε χαμός.

Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mashine
Advanced Forum-Runner

259 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  21:44:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η σήμανση όντως έπασχε.Νομίζω δηλαδή εκτός αν βρέθηκα τυχαία σε έναν χωμάτινο μονοπατάκι στον τερματισμό.Ασε που δεν έδιναν παραμάνες... Τό μόνο που με πείραξε ήταν ότι είδα ένα κορίτσι να έχει λιποθυμήσει και απλά να περιμένουν το ασθενοφόρο...Με 2000+ άτομα θα έπρεπε να έχουν μεριμνήσει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Spartiatis
Elite Forum-Runner

Greece


1605 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 22/11/2015 :  22:15:36  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Spartiatis Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ένα αστείο περιστατικό ήταν στην εκκίνηση όταν εκπυρσοκρότησε κατα λάθος το όπλο του αφέτη κι η εκκίνηση δόθηκε από το μικρόφωνο με το στόμα!!!

" Άδακρυς Μάχη "
1ος χρόνος της 103ης Ολυμπιάδας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 16 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000