Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 "Rodopi Ultra Trail"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 28

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  20:40:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αμαλία μανάρι μου συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Ελεύθερη αγορά έχουμε όπου θέλουμε πληρώνουμε και πάμε. Αν και ο VFTP θα είναι δωρεάν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

DMP
Forum-Runner

Greece


209 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  20:59:15  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by mercebest

Λοιπόν έχουμε και λέμε.
200+ άτομα στον ROUT( αποδεδειγμένα ).
200+ άτομα στον VFUT ( θα αποδειχθεί ).

Συμπέρασμα : Στην Ελλάδα υπάρχουν σχεδόν 500 άτομα που μπορούν ( ή πιστεύουν ότι μπορούν ) να ολοκληρώσουν έναν αγώνα βουνού 100+ χιλιομέτρων.

Σαν πολλά μου φαίνονται. Μήπως κάποιος λέει ψέματα;

Μακάρι όχι , διότι αν αληθεύει αυτό τότε το επίπεδο έχει ανέβει σε εντυπωσιακό επίπεδο τα τελευταία δύο χρόνια .


Υπομονή, επιμονή και συνεχή προσπάθεια !!!



Και οι 2 αγώνες έχουν και μικρότερες αποστάσεις,ομαδικά κ.τ.λ
Οπότε υπολόγισε από τις συμμετοχές περίπου ένα 50% να συμμετάσχει στην μεγάλη απόσταση.
Αν συνυπολογίσεις δε και το ενδεχόμενο κάποιοι να έχουν προ-εγγραφεί και στους 2 αγώνες τότε μάλλον ο αριθμός των δρομέων αυτών παραμένει σταθερός σε σχέση με πέρυσι,πιθανών λίγο αυξημένος,σε καμία περίπτωση πάντως δεν διπλασιάζεται.

Άνευ ουσίας βέβαια αλλά είπα να το μοιραστώ


__________________________
Φοβάμαι ότι κάποια μέρα θα με εγκαταλείψουν όλοι και...θα μείνουν μόνοι τους
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

DMP
Forum-Runner

Greece


209 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  21:02:45  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by PATROKLOS

... Αν και ο VFTP θα είναι δωρεάν



Κίνηση που θα τάραζε τα νερά,αλλά...δεν ξέρω αν το μάθατε ο τζάμπας απόθανε

__________________________
Φοβάμαι ότι κάποια μέρα θα με εγκαταλείψουν όλοι και...θα μείνουν μόνοι τους
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

AMALIA
Mountain Runner

Greece


953 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  21:20:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μωρε ετσι οπωs παει, θα ειναι οι μοναδικοι αγωνεs που αντι να πληρωνουμε εμειs συμμετοχη, θα μαs πληρωνουν κι ολαs για να τρεξουμε σ'εναν απ τουs δυο αγωνεs. Τι να πω.

ΤΡΕΧΑΛΙΣΙΟΥΣ ΒΟΥΝΑΛΙΣΙΟΥΣ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billias66
Advanced Forum-Runner



379 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  21:30:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε συ PATROKLOS από αυτά που λες φαίνετε να μην υπάρχει συνοχή. Λες ότι στο VFUTP προεγγράφηκαν 226 άτομα και ότι αυτό το κρατάνε κρυφό για ποιούς λόγους δε μπορώ να καταλάβω, αλλά 226 έχει και ο ROUT άρα κάποιος αντιγράφει εδώ εκτός και αν είναι μία απλή σύμπτωση. Στον ROUT όμως υπάρχουν και ονόματα και όχι 226 κρυφοί. Μετά εμένα η απορία μου είναι πως προεγγράφηκαν αυτά τα 226 άτομα στον VFUTP αφού πουθενά δεν αναγράφεται κάτι για προεγγραφές στη σελίδα της διοργάνωσης, πες ότι θέλω να προεγγραφώ πως θα το κάνω και γιατί να το κάνω αφού δε μου έχει ζητηθεί.
Και ακόμα κάτι αν θυμάμαι καλά στο VFUTP έλεγε ότι θα'χει 60 ευρώ συμμετοχή, τώρα πως και άλλαξε μήπως για να τραβήξει κόσμο, μιας και όλοι έχουν πάει αλλού; Μήπως είναι η τελευταία απέλπιδα προσπάθεια να προσελκύσει κάποιους (οι οποίοι θα έρθουν μόνο και μόνο γιατί δε θα πληρώσουν;) Αν και δε νομίζω πως θα προτιμήση κάποιος μία διοργάνωση από την άλλη γιατί απλά δε θα πληρώσει.

"'Οτι απ'τα δυό κι αν σκέφτεσαι, μπορείς ή δεν μπορείς, έχεις δίκιο!"

Edited by - billias66 on 27/03/2009 21:34:04
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spyros1976
Senior Forum-Runner

889 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  21:31:38  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ούτε δελτίο του Star δε σας φτάνει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  22:27:53  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ρε Billias 66 τζάμπα θες να τα μαθαίνεις όλα. Σκέψου και λίγο!!! Τζάμπα γιατί όπως λένε φέτος δεν θα πληρώσουν διοργανωτή. Πέρσυ τα χρήματα πήγαν στον Ρήγο. Τα είπαν αυτά, διάβασε και λίγο. Αν χρειαστεί όπως γράφει και το μανάρι ίσως μας πληρώσουν και απο πάνω. Δεν απέχει πολύ απο την πραγματικότητα. Αν ψάξεις τα πράγματα λίγο θα δεις ότι φέτος ο δικός σου έχει μεγάλη χασούρα. Δεν θα τα πάρει απο τον VFT, δεν έχει χορηγό τον Skai, γι' αυτό σκύλιασε να κάνει σόνυ και καλά τον αγώνα. Αιμοδότες έχει πολλούς. Ενισχύσατε τον άπορο!!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  22:46:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πατροκλε ρε συ πυραυλε συνεχιζω να σε ρωταω σε ποια κατηγορια ανηκεις αλλα δε μου απαντας...αρα υποθετω ανηκεις στην κατηγορια των καμικαζι του vfut...

Ο τροπος που διαλεξες για να διαλαλησεις την πραματια σου γραφομενος στο φορουμ ειναι αθλιος. Απο πανω εισαι και χαζος ή νομιζεις πως ολοι οσοι ειμαστε εδω μεσα ειμαστε χαζοι...

Εδω μεσα ειμαστε τοσα ατομα...εχει δηλωσει κανεις στο VFUT???
ας μας το πει...μη το κρατησει μυστικο!!!

και που εισαι ρε Πατροκλε, πες μας ευθεως τι πουλας και ασε το πολυ κλο κλο...δεν καταλαβαινεις οτι αυτο που κανετε ειναι που χαλαει τον αγωνα σας???



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

billias66
Advanced Forum-Runner



379 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:01:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ναι αλλά από την αρχή της δημιουργίας του VFUTP δε θα πλήρωναν διοργανωτή αλλά υπήρχε η ανακοίνωση ότι η συμμετοχή θα ήταν 60 ευρώ, πως και η αλλάγή τώρα; Εξάλλου δεν έχει ξεκαθαριστεί ότι θα είναι τζάμπα γιατί λέει προσεχώς. Για να το ξέρεις είσαι από μέσα σημαίνει;

"'Οτι απ'τα δυό κι αν σκέφτεσαι, μπορείς ή δεν μπορείς, έχεις δίκιο!"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:06:10  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κούκλε μου νομίζω ότι χάνεις τη ψυχραιμία σου σιγά-σιγά. Θα πεις και άλλα. Κουκλί μου σαν εσένα θέλω 265. Επέτρεψε μου να έχω την πρωτοβουλία να απαντάω όπως θέλω εγώ και να διαχειρίζομαι την άποψή μου ελεύθερα. Να γνωρίζεις επίσης δε ότι δεν πουλάω τίποτε, είμαι αλήθεια κάκιστος έμπορος και διαπραγματευτής. Αποδεδειγμένα. Εμπόριο κάνει ο μέντορά σου ή όχι. Εγώ τον έχω πληρώσει σε πάρα πολλές διοργανώσεις, άρα έχω λόγο να του τα ψέλνω, δεν του χρωστάω τίποτε. Για τον λόγο αυτό και άποψη έχω και μ΄αρέσει να σας τα χώνω έσένα και τους ομοϊδάτες σου. Και κάτι τελευταίο. Δεν ανήκω σε καμμιά παράταξη. Είμαι με τους ανεξάρτητους αθλητές, και δεν κάνω τίποτε για να χαλάσει κανένας αγώνας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kanivallos
Elite Forum-Runner

Greece


1857 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:08:36  Εμφάνιση Προφίλ  Visit kanivallos Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Ο κανίβαλλος σκέφτεται φωναχτά "Αν πω ότι η ματαιοδοξία σας δεν παλεύεται, θα το θεωρήσετε πάλι κανιβαλικό ή θα παρεξηγηθείτε?"
Σα πολύ δεν ασχολείστε με τα τεκταινόμενα?
Λογικά να το σκεφτείς, ποτέ δεν ξέρεις ποιός έχει δίκιο ή άδικο διότι αγνοείς τα παρασκήνια. Η μικρή μου πείρα λέει ότι η αλήθεια βρίσκεται κάπου ανάμεσα, τώρα ποιόν προσεγγίζει πιό πολύ...δεν κόπτωμαι να το μάθω.
Όσο ψειρίζουμε πάντως την μαιμού, τόσες περισσότερες ψείρες ανακαλύπτουμε

Εκτιμώ τις γυναίκες που χρησιμοποιούν το μυαλό τους περισσότερο από τα πόδια τους
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:22:27  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
κουκλε μου αλλος χανει την ψυχραιμια του και ηρθε εδω μεσα 'ξαφνικα' για να μας πει τη γνωμη του ως 'ανεξαρτητος αθλητης'...συνεχιζεις να θεωρεις οτι εδω μεσα ειναι ολοι χαζοι!
αστο Πατροκλε...χειροτερα τα κανες




Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:25:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Αλήθεια ρε billias 66 τόσο πολύ σ' ενδιαφέρει το κόστος των αγώνων. Αν δηλαδή είναι άνευ κόστους θα δηλώσεις συμμετοχή; Το ξέρεις το ανέκδοτο με τον λαγό και την τίγρη "...λέμε και καμμιά μα......πότε πότε για να περνάει η ώρα...". Οι άνθρωποι όντως προκήρυξαν 60 ευρώ τον VFUT αλλά άπειροι είναι κάνουν και καμμιά μα..... και ύστερα το ξανασκέφτονται. Πάντως δωρεάν δε έγραψαν, αυτό ήταν δικό μου, αν και δεν είναι απίθανο. Σκέψου όμως και να ισχύσει!!! Εδώ το σκέφτηκε ένας χαζός όπως λέει και ο κούκλος μου δε θα το σκεφτούν οι πανέξυπνοι διοργανωτές; Η επόμενη ανακοίνωση θα αφορά τα μπόνους του κάθε διοργανωτή. Μην εκπλαγείς.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spyros1976
Senior Forum-Runner

889 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:27:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πες τα κανίβαλε γιατί όταν τα έγραφα εγώ κάποιοι τα νόμιζαν για αστεία. Μάλλον έχουμε να διαβάσουμε πολλά ακόμη. Όρεξη να 'χετε να γράφετε. Μου αρέσει που οι περισσότεροι εδώ μέσα ήθελαν να τα βρουν οι 2 πλευρές και είχαν ήδη δηλώσει συμμετοχή σε έναν από τους 2 αγώνες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 27/03/2009 :  23:31:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
τελικα σπυρο ειχες δικιο...



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 28 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000