Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 "Rodopi Ultra Trail"
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 28

dimis7
Senior Forum-Runner

Greece


807 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  18:55:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πάτροκλε ό,τι και να γράψεις τσιράκι είσαι και θα παραμείνεις. Οπότε, και εσύ γράφεις συνέχεια για να πουλήσεις εκδούλεψη στην κυρία. Ελπίζω ότι τουλάχιστον να σε έχει τακτοποιήσει κάπου στο Δήμο για τις εξυπηρετήσεις που της κάνεις.
Τέλος, ο ειρωνικός τρόπος με τον οποίο εσύ γράφεις αλλά και η σιγουριά με την οποία προβλέπεις κάποια γεγονότα με κάνει να πιστεύω ότι μάλλον είσαι ο γνωστός Πατροκλορούφ αστρολόγος/μέντιουμ/μπαρουφολόγος με το μοναδικό κληρονομικό χάρισμα από το Παρανέστι και γνωστός αυλοκόλακας της κυρίας!!!

Όσο ζω μαθαίνω,πιστεύω, ελπίζω και τρέχω!!!

Edited by - dimis7 on 28/03/2009 19:05:22
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

dimis7
Senior Forum-Runner

Greece


807 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  19:04:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Από ό,τι γνωρίζω πάντως τα γιουσουφάκια των κυριών δεν είναι άντρες αλλά κάτι άλλο. Εσύ άλλωστε Πάτροκλε το ξέρεις αυτό καλύτερα από εμάς μιας και χρόνια τώρα είσαι γιουσουφάκι και πλήρως εξαρτημένος από την κυρία.
Εμείς τουλάχιστο παραδεχόμαστε το Ρήγο για το γεγονός ότι γνωρίζει να διοργανώνει πολύ αξιόλογους αγώνες. Εσύ αντιθέτως δε θαυμάζεις κάποιον απλά λόγω συμφέροντος και επιβίωσης πουλάς εκδούλεψη και είμαι σίγουρος ότι εάν δεν γίνει ο VFTUP θα έχεις πολλά προβλήματα με την κυρία!!!

Όσο ζω μαθαίνω,πιστεύω, ελπίζω και τρέχω!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

2mints
Senior Forum-Runner

Greece
474 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  19:28:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τελικά, τί καιρό θα έχει όταν θα γίνει ο ROUT?

____________________________
Ποτέ μην λογομαχείς με ενα βλάκα. Θα σε ρίξει στο επιπεδό του και θα σε νικήσει λόγω πείρας
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kleo
Newbie Forum Runner

Greece
3 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  19:33:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πες μου εναν λογο για τον οποιο δεν θα γινει ο VFUT (και μην πεις δεν θα εχει αθλητες γιατι ακομα δεν εχουν ανοιξει οι εγγραφες και ξερω οτι περνουν πολλοι αθλητες στο δημαρχειο του Παρανεστιου που λενε οτι στηριζουν τον αγωνα και θα συμμετεχουν). Μπορω να σου πω πολλους λογους για τους οποιους δεν μπορει να γινει ο rout.

μακαρι να μπορουσαν να γινουν αλλοι 10 αγωνες σε αυτην την περιοχη, αλλα μαλλον δεν γινετε να απεχουν χρονικα 15 μερες... αρα καποιος αλλος δεν θελει να γινουν 2 αγωνες...

επισης αξιολογοι αγωνες εχουνε γινει απο τον ρηγο αλλα συγκρινε τους με αυτους που γιναν στο Παρανεστι ... Μαλλον δεν ειναι ο μονος υπευθυνος για την επιτυχια τους. Υποτιμας περιπου 500 ατομα.

kleo
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  19:35:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ωχ ωχ ωχ πονάει η μέση μου εδώ και καιρό απο τις εκδουλεύσεις στη κυρία. Σκυλάκι της είμαι. Στο ένα πόδι με βάζει και κάθομαι, κι εγώ αμίλητος,εκεί. Βρε παπαρολόγοι εξ ιδίων κρίνετε τα αλλότρια; Σας το δήλωσα. Σας τα χώνω γιατί φοράτε Ριγέ σακκάκι, και θα σας τα χώνω συνεχώς. Να γνωρίζετε δε ότι είστε μακράν της πραγματικότητας, και έχετε βαθιά μεσάνυκτα της όλης κατάστασης. Σας το γράφω αυτό γιατί απ' τα λεγόμενά σας αντιλαμβάνομαι ότι περισσότερο ξέρετε να γράφετε και λιγότερο να αναλύετε τα δεδομένα. Γνωρίζετε τι βλέμα έχει ο μπούφος όταν βρίσκετε σε αμηχανία;
Υ.Γ Στις εξετάσεις του ΑΣΕΠ δεν προσλήφθηκα στο Δήμο Παρανεστίου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  20:14:31  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
πατροκλε...παραπαιεις...
στα @@ μας εχεις πεσει και προσπαθεις να μας πεισεις για κατι που εσυ και οι 'αλλοι' ομοιοι σου φταιτε για την πορεια του...
σου ξαναειπα...πες μας τι πουλας για να τελειωνουμε...εδω που ηρθες να διαλαλλησεις την πραματια σου γραφουν ατομα που γουσταρουν το τρεξιμο, εσυ δεν ανηκεις στην κατηγορια αυτη. αντε πες μας τι πουλας κ τον μπουλο...



Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  20:27:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Κουκλάκι τρουφαντό στο ερώτημά σου έχω απαντήσει. Τον μπούλο μπορείς να τον πάρεις εσύ και μόνο εσύ. Εκδουλεύσεις προσφέρεις στον φίλο σου τον κολήτό εδώ και πολύ καιρό. Τώρα που σε βρήκα θα πάμε πολύ καιρό μαζί. Είτε σου αρέσει είτε όχι. Πάω στοίχημα ότι με τη νοοτροπία που σε διακατέχει δεν θα τρέχεις για πολύ καιρό. Χαλάρωσε και μην εκνευρίζεσαι. Εγώ μπορώ να σε διαχειρίζομαι όπως σου αξίζει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mtbiker
Senior Forum-Runner

Greece
578 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  20:27:57  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@ Patroklos
Η ειρωνία με την οποία αντιμετώπισες τους συνομιλητές σου
με την είσοδό σου στη συζήτηση είναι ένα θέμα αλλά το
αντιπαρέρχομαι.Στο ζουμί τώρα.Από τον Ρήγο ψωμί δεν τρώω
ούτε έχω κανένα συμφέρον.Μπορεί να έχει τα τρελά του και
τα παράξενά του(όπως όλοι μας άλλωστε)αλλά όταν το θέμα
είναι "ορεινό τρέξιμο" και "διοργάνωση αγώνων" να ανοίγεις
καλά τα αυτιά σου και τα μάτια σου.Έχεις πολλά να μάθεις
από αυτόν και από ότι φαίνεται θα σου χρειαστούν.


Pain is temporary.
Trophies last forever !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 28/03/2009 :  22:30:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Για να ενημερωθείς, κανείς ουδέποτε αμφισβήτησε τις "ικανότητες" του φίλου σας στα οργανωτικά και στους αγώνες βουνού. Ούτε κι εγώ, απόδειξη ότι τον τιμώ με την παρουσία μου στους αγώνες που οργανώνει για πολλά χρόνια. Το πρόβλημα δεν είναι αυτό. Καυτηριάζω μόνο την αλλαζονική, προκλητική, και άκρως εγωϊστική συμπεριφορά του για τον συγκεκριμένο αγώνα. Μάλιστα ούτε κι αυτό. Ο κύριος την δουλειά του κάνει, και απ' ότι φαίνεται την κάνει καλά. Τα έχω με κάτι τύπους που εσκεμμένα και όχι μόνο εθελοτυφλούν. Απάντησέ μου στο ερώτημα μου όμως. Πως θα σου φαινόταν αν κάποιος προσπαθούσε να σου πάρει το ποδήλατό σου και να βολτάρει προκλητικά μπροστά σου;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Epikouros
Newbie Forum Runner

Greece
42 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  00:25:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους

Μα γιατί κούκλε μου εγώ περνάω τόσο υπέροχα, ίσα που αρχήσαμε,(αρχισαμε ηθελες να γρα;ψεις)
-μη στεναχωριέστε θα επιστρέψω- θα σας θέσω δυο προβλήματα επιδή (επειδη ηθελες να γραψεις)είστε καλά παιδιά
γράφει 60 ευρώ και στους κανονισμούς αναφέρει προσεχώς; α)αναμένονται εξελήξεις; (εξελιξεις ηθελες να γραψεις)
Λίγο νερό, λίγο φαΐ, μια καλή κουβέντα, ένα κτύπημα στον ώμο (φιλικό). Τότε ίσως πιστείτε, (πειστειτε ηθελες να γραψεις)
δεν έχει χορηγό τον Skai, γι' αυτό σκύλιασε να κάνει σόνυ (philips,daewoo,siemens)και καλά τον αγώνα.
Ας το καταλάβει. Είναι δε και ανεπυθύμητος(ανεπιθυμητος ηθελες να γραψεις) στην περιοχή απο πολλούς.
"χλεύει των λύκων και των αγριμιών, ταλαίπορους,(ταλαιπωρους) διψασμένους γιατί το επόμενο stek αργεί πολύ, θέλγητρα των αρκούδων κλπ.... "
"Υ.Γ Στις εξετάσεις του ΑΣΕΠ δεν προσλήφθηκα στο Δήμο Παρανεστίου."
ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΣΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΚΑ ΛΑΘΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ.
ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΠΡΟΣΛΗΦΘΕΙΣ


NIKHSE TON EAYTO SOY
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

mtbiker
Senior Forum-Runner

Greece
578 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  00:27:02  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Η τοποθέτησή σου δίνει εξηγήσεις και με καλύπτει.
Αν κάποιος μου έπαιρνε το ποδήλατο δεν θα μου άρεσε
καθόλου.Ευθεία αναλογία ανάμεσα στις 2 καταστάσεις
δεν νομίζω να υπάρχει.Πιο πολύ ταιριάζει η κατάσταση
κάποιος να έρθει με το δικό του ποδήλατο στην πίστα
της γειτονιάς μου(που δεν είναι ιδιόκτητη) και να κόβει
βόλτες.Ναι δεν θα μου άρεσε,αλλά δεν θα μπορούσα να τον
διώξω(με νόμιμα μέσα).

Pain is temporary.
Trophies last forever !
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  00:48:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευτυχώς συμφωνήσαμε σε κάτι. Είναι μια αρχή δε νομίζεις;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

PATROKLOS
Newbie Forum Runner

39 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  00:58:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Επίκουρε φιλόλογος είσαι ή τα διόρθωσες συμβουλευόμενος λεξικό; Γράψε όμως κάτι να δω πόσο δεξιοτέχης είσαι;
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Epikouros
Newbie Forum Runner

Greece
42 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  01:18:48  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
"Πως θα σου φαινόταν αν κάποιος προσπαθούσε να σου πάρει το ποδήλατό σου και να βολτάρει προκλητικά μπροστά σου;"

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ "ΠΟΔΗΛΑΤΟ" ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ
ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΥΠΑΡΚΤΟ ΚΟΣΜΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΤΗΜΑ ΣΟΥ

"ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΝΗΚΟΥΝ ΣΤΟΥΣ ΘΕΟΥΣ"
ΔΙΟΓΕΝΗΣ 400-325π.χ
"Ο ΣΟΦΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑΡΚΗΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ ΟΛΑ ΟΣΑ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ" ΑΝΤΙΣΘΕΝΗΣ 444-366π.χ Αθηνα
"ΑΠ' ΤΑ ΑΓΡΙΑ ΘΗΡΙΑ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΔΑΓΚΩΜΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ Ο ΣΥΚΟΦΑΝΤΗΣ, ΑΠΟ ΤΑ ΗΜΕΡΑ Ο ΚΟΛΑΚΑΣ" ΔΙΟΓΕΝΗΣ 400-325π.χ

ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΕ 1 ΑΠΟ ΤΙΣ 2 ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

NIKHSE TON EAYTO SOY
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rockonskin
Elite Forum-Runner

Nepal


1717 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 29/03/2009 :  03:31:47  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ρε συ αυτες οι γυναικες μερικων τι μπορουν να σου κανουν...τους εχουν για ολες τις δουλειες τους, διαταζει η 'μανταμ' τρεχει να καθαρισει ο λεγαμενος...
τελικα το νινι σερνει καραβια....ε ΠΑΤΡΟΚΛΕ ???

Πατροκλε γινε αντρας και ασε τα 'τρεχω στους αγωνες του'...αν θες να γινεις πιστευτος δηλωσε μας ΤΩΡΑ ποιος 'αθλητης' εισαι για να εχουν βαση αυτα που λες...αλλιως απλα επιβεβαιωνεις οτι εσυ εισαι 'το σκυλακι' της μανταμ...




Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 28 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000