Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 Χειμωνιατικος Ενιπεας. Αγωνας στις 10 Δεκεμβρη!
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 4

abat
Advanced Forum-Runner

Greece
357 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 07/12/2006 :  19:42:25  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Και εγώ θα είμαι εκεί την Κυριακή το πρωί.
Θα τρέξω μόνο την διαδρομή προς τα πάνω, λόγω του γνωστού προβλήματος με το γόνατο. Φευ! Θα σας σκίσω στις ανηφόρες!!!
Στα Πριόνια θα δέχομαι παραγγελίες (κοψίδια, παϊδάκια, σουβλάκια κτλ) για την ταβέρνα στους Μύλους...
Να βοηθήσουμε και τον Λάζαρο λίγο, γιατί όλα τα μπράβο είναι γιαυτόν
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

antonis.n
Advanced Forum-Runner

Greece
358 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2006 :  08:29:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα!
Θα είμαι κι εγώ εκεί!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Dimgeo
Forum-Runner

147 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2006 :  14:03:32  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Dimgeo Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
abat θα ειμαι και εγώ και μάλιστα θα ανέβω μέχρι τα Πριόνια. Εκεί θα εχω και το αυτοκίνητό μου για την επιστροφή. (θα λειτουργήσω και σαν 'σκούπα' στα Πριόνια, για οσους & οσες για οποιωδήποτε λόγο δεν συνεχίσουν για το δεύτερο μισό)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

antonis.n
Advanced Forum-Runner

Greece
358 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2006 :  17:58:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στα Πριόνια πηγαίνει αυτοκίνητο? (Όχι 4x4)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Evita
Elite Forum-Runner

Botswana


1076 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2006 :  19:09:16  Εμφάνιση Προφίλ  Visit Evita Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Nαι, ειναι καλος ασφαλτοδρομος.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

antonis.n
Advanced Forum-Runner

Greece
358 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 08/12/2006 :  20:49:35  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

NBLACKS
Advanced Forum-Runner

Greece


211 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/12/2006 :  01:33:30  Εμφάνιση Προφίλ  Visit NBLACKS Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Οι συμβουλές των διοργανωτών:
http://www.olympus-marathon.com/index.php?name=News&file=article&sid=27

Οι δοκιμασίες μπορεί να είναι πιο σκληρές απ΄ όσο φανταζόμαστε. Αλλά είναι απαραίτητες για να μάθουμε. Και κάθε δοκιμασία μας φέρνει πιο κοντά στην πραγματοποίηση των ονείρων μας.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

olympios
Forum-Runner

Greece
169 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/12/2006 :  17:00:07  Εμφάνιση Προφίλ  Visit olympios Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Συγχαρητήρια σε όλους τους τεματίσαντες φορουμίτες και μη. Ήταν μια πολύ καλή ευκαιρία να γνωριστώ με αρκετά παιδιά του φόρουμ:ΝBLACKS-antonis.n-stibens-HARRY-ROYDI-nikospet-Lazaros-Fillipas και άλλους πολλούς. Ήταν μια καλή ευκαιρία για τεστάρισμα για όσους σκέφτονται την μεγάλη διαδρομή τον Ιούνιο. Χρόνος 1ου αθλητή (με επιφύλαξη) 2:16 Θεοδώρου Ζαχαρίας. Αναλυτικότερη ενημέρωση αργότερα.

Ο αθλητισμός δεν δίνει μόνο χρόνια στην ζωή, αλλά και ζωή στα χρόνια!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikospet
Advanced Forum-Runner

Greece


382 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/12/2006 :  22:34:49  Εμφάνιση Προφίλ  Visit nikospet Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
χαρηκα και εγώ πολύ που γνώρισα πολλα παιδιά απο το forum. πολυ ωραίος αγώνας. ωραία διαδρομή και πολυ ωραίοι άνθρωποι. πόρωση για τον μαραθώνιο του Ιουνίου.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

bkafkas
Forum-Runner

Greece
177 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/12/2006 :  23:05:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Λάζαρε συγχαρητήρια για ακόμα μία φορά. Οπως πάντα όλα τέλεια!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

prasinopodilato
Forum-Runner

USA


206 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/12/2006 :  09:12:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.olympus-marathon.com/index.php?name=News&file=article&sid=28

2.15 !!!!!!
Παναγια μου
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stibens
Senior Forum-Runner

Greece


928 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/12/2006 :  09:16:54  Εμφάνιση Προφίλ  Visit stibens Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα,να δώσω συγχαρητήρια στον Λάζαρο όλα ήταν τέλεια,όπως και τον Δημήτρη Βενετικίδη για την συμπαράσταση στα πριόνια,χάρηκα που γνώρισα κάποια παιδιά απο το forum roudi,antonis,olympios,nblaks,την γυναίκα του Λάζαρου,nik25,ήταν πολύ καλή προπόνηση και την απόλαυσα με την ψυχή μου,στην επόμενη συνάντηση τώρα.

Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι ελεύθερος"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

antonis.n
Advanced Forum-Runner

Greece
358 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/12/2006 :  09:27:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Καλημέρα και από εμένα! Ήταν όλα τέλεια! Να είναι καλά οι διοργανωτές αλλά και όλοι οι υπόλοιποι συμμετέχοντες.
Εντελώς διαφορετικά συναισθήματα σε σχέση με τους ασφάλτινους αγώνες.
Χάρηκα πολύ που σας γνώρισα. Θα στείλω και φωτογραφίες.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

RouDi
Crazy Boy of Forum

Greece


1351 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/12/2006 :  10:25:55  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Πολυ ωραια διαδρομή, αρκετά δύσκολη. Συγχαρητηρια στους διοργανωτές για την ΑΨΟΓΗ διοργάνωση. Χάρηκα που γνώρισα και απο κοντα κι άλλα παιδια απο το forum. Με τον Ολυμπιο συγκεκριμένα μιλάγαμε αρκετη ώρα και μετα ανακαλύψαμε οτι ο ενας την ταυτοτητα του άλλου.

Ευχομαι να ξαναγίνει του χρόνου και προτρέπω όσους δεν το αποφάσισαν φέτος να πάνε του χρόνου οποσδήποτε

____________________
If you want to run fast, you have to train fast

Edited by - RouDi on 11/12/2006 10:36:08
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Lazaros
Senior Forum-Runner

Greece


845 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/12/2006 :  14:16:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΠΡΑΒΟ στον συνονοματο Λαζαρο Ρηγο και σε ολα τα παιδια της διοργανωσης. Βαλάνε πολλες ωρες εργασιας, ετσι ωστε αν ειναι οσο το δυνατον πιο καλο το μοναπατι για τον αγωνα.

Η φιλοξενια και η βοηθεια του Λαζαρου, ξεκινησαν πριν φτασουμε και τελειωσαν αργα το απογευμα που αναχωρουσαμε.
Η μικρη μας παρεα ( Λευτηρης-Μαρια-Χρηστος-Δεσποινα και ο μικρουλης Μαξιμος ή και Μουφασα ), ειχε ενα εξαιρετικο διημερο.
Ο ξενωνας "Μπουντόλα" που μειναμε υπεροχος , και υποψιαζομαι οτι οι καταπληκτικοι χρονοι του Λευτερη και της φανταστικης Μαριας, μπορει και να οφειλονται στο "υφος" μηνα του μελιτος δωματιο.

Στα του αγωνα, να σημειωσω οτι απο τις περιγραφες περιμενα κατι καταπληκτικο, αλλα η πραγματικοτητα, ξεπερασε κατα πολυ τη φαντασια.
Εντυπωσιαστηκα ακομη απο την ταχυτητα των πρωτων. Ουτε αναηφορες, ουτε πετρες ουτε σκαλοπατια καταλαβαινανε.

Δυστυχως γυρω στο 8χλμ επαθα ενα μετριο διαστρεμα στον αριστερο αστραγαλο, και ταλαιπωρηθηκα λιγο παραπανω στα υπολοιπα 14χλμ. Βεβαια μπορουσα να σταματησω στα Πριονια, που μας περιμενε η Δεσποινα με το Μαξιμο, αλλα δυστυχως ειμαι του ρητου "NEVER QUIT".
Σημερα πιο πολυ πονανε, οι μυες του αλλου ποδιου, παρα το διαστρεμα.

Την καλημερα μου στα πολυ καλα παιδια NBLACKS και OLYMPIO, δυστυχως δεν προλαβα να γνωρισω και τον STIBENS.


ΥΓ1. Εαν ακουσετε , εξορμηση-προπονηση με συμμετοχη Μαριας Π. , τρεξτε. Παντα θα εχει μαζι καταπληκτικους χειροποιητους μεζεδες. Ειτε γλυκους ειτε αλμυρους.

ΥΓ2. Απορια Roudi φιλε μου, σε εκεινα τα σκαλοπατια στον Αγ.Διονυσιο πως χωρουσανε τα πεδιλα σου


"Our horizon is as distant as our mind's eye wishes it to be."
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000