Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Οι Αγώνες μας
 3ος Ορεινός Ημιμαραθώνιος Οχυρού Νυμφαίας
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 4

rowergr
Senior Forum-Runner



854 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύτηκε - 02/11/2012 :  20:26:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
http://www.runningnews.gr/item.php?id=12430

Είναι κάποιος φίλος από εδώ που σκοπεύει να τρέξει τον συγκεκριμένο αγώνα ή που να τόν έχει τρέξει παλαιότερα για να μας πει εντυπώσεις;Επείδη,μάλλον θα βρίσκομαι Κομοτηνή στις 25/11 λέω να τόν τρέξω.Ευτυχώς οι δηλώσεις συμμετοχής είναι μέχρι τις 15 του μηνός,μετά το Μαραθώνιο,για να δω πώς θα είμαι-αν και δεν ενδείκνυταινα τρέξω τέτοιο αγώνα 2 εβδομάδες μετά τον ΚΜΑ,το ξέρω

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος

ALEXANDROSG
Senior Forum-Runner

Greece
640 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2012 :  22:23:52  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν έχω τρέξει τον αγώνα, όμως έχω κινηθεί μερικές φορές στη διαδρομή του προπονητικά. Δεν είναι εύκολη διαδρομή για να την κάνεις αγωνιστικά 15 μέρες μετά τον ΚΜΑ. Προσωπικά δεν το συνιστώ.

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rowergr
Senior Forum-Runner



854 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 02/11/2012 :  22:50:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
ευχαριστώ Αλέξανδρε...σε καμία περίπτωση δε θα τόν τρέξω αγωνιστικά εφόσον το αποφασισω

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

skiritis
Advanced Forum-Runner

401 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/11/2012 :  01:28:13  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tον έτρεξα πέρυσι. Είναι ένας από τους καλύτερους και ομορφότερους αγώνες που έχω τρέξει. Θέλει πολύ προσοχή, γιατί παρόλα τα 25 χλμ έχει πολλά ανεβοκατεβάσματα, που μεγαλώνουν την συνολική θετική υψομετρική. Το μεγαλύτερό του ποσοστό είναι σε μονοπάτι πολύ καλά καθαρισμένο και σηματοδοτημένο από τα παιδιά του Σπάρτακου και αυτή την εποχή προσφέρει πολύ όμορφες εικόνες από τη φθινοπωρινή φύση.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

igi
Senior Forum-Runner

589 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/11/2012 :  09:30:16  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
[quote]Originally posted by rowergr

ευχαριστώ Αλέξανδρε...σε καμία περίπτωση δε θα τόν τρέξω αγωνιστικά εφόσον το αποφασισω

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος
[/quote
κι εγώ θα είμαι μετά τον μαραθώνιο αλλά λέω να τον πάω βολτίτσα με τον γιόκα μου. Είναι πολύ καλά οργανωμένος αγώνας από παιδιά με πολύ μεράκι!Μην τον χάσεις αν είσαι Κομοτηνή.Τον έχω τρέξει την πρώτη φορά,σαφώς χωρίς χιλιόμετρα στα πόδια μου και απροπόνητη και δε μου χε φανεί πολύ δύσκολος!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

ALEXANDROSG
Senior Forum-Runner

Greece
640 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/11/2012 :  10:17:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Απροπόνητη και πήγαινες "αέρα" όπως είδαμε και στα βίντεο του αγώνα! Παραλίγο να περάσεις και την ατμομηχανή Αμαλία! Κάτι ξέρω εγώ κι όποτε ανεβαίνω στα μέρη σας σε αποφεύγω, θα μ' έκανες ρεζίλι!
quote:
Originally posted by igi

[quote]Originally posted by rowergr

ευχαριστώ Αλέξανδρε...σε καμία περίπτωση δε θα τόν τρέξω αγωνιστικά εφόσον το αποφασισω

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος
[/quote
κι εγώ θα είμαι μετά τον μαραθώνιο αλλά λέω να τον πάω βολτίτσα με τον γιόκα μου. Είναι πολύ καλά οργανωμένος αγώνας από παιδιά με πολύ μεράκι!Μην τον χάσεις αν είσαι Κομοτηνή.Τον έχω τρέξει την πρώτη φορά,σαφώς χωρίς χιλιόμετρα στα πόδια μου και απροπόνητη και δε μου χε φανεί πολύ δύσκολος!



ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

igi
Senior Forum-Runner

589 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/11/2012 :  10:30:58  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μη με αποφεύγεις. Μου αρέσουν οι δρομικές παρέες... Θα σ αφήσω και να με περάσειςΆσε που μου χρωστάς και ένα τρεξιματάκι μέχρι Μαρώνεια!Σε ένα long που έκανα κατα κει σε θυμήθηκα! Την επόμενη φορά που θα ρθεις κατα τα μέρη μας θα περιμένω!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

rowergr
Senior Forum-Runner



854 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 03/11/2012 :  17:53:17  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Σας ευχαριστώ όλους
Αν πάω θα σας πω,μήπως και συναντήσω κάποιον από εσάς εκεί

ΘέσηΑντίθεσηΣύνθεση

Πάνος
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2012 :  10:28:11  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Στον αγώνα θα βρεθώ και γω αν και στον 1ο που συμμετείχα από την κούραση μετά από ανηφόρα ΔΕΝ ΕΙΔΑ τα κανόνια του οχυρού που πέρασα!!!! Τα έβλεπα μετά στις φωτο που μου στείλανε και αναρωτιόμουνα αν πραγματικά πέρασα από κει!!! Ελπίζω φέτος να τα δώ.
Εχει όμως πολλές ομορφιές και είναι πραγματικά πολύ καλά οργανωμένος με αρκετούς σταθμούς και σηματοδότηση. Στον αγώνα τότε δίνανε αγαλματάκι δρομέα αντί για μετάλλιο το οποίο ήταν πολύ όμορφο.
Κρίμα που γίνεται τέτοια εποχή και δεν έχει πολλές συμμετοχές -φαντάζομαι- λόγω ΚΜΑ.

The more you hurry to succeed, the longer it will take to succeed.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stathis-gev
Newbie Forum Runner

Greece


22 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2012 :  11:19:29  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Βασίλη φέτος την ώρα που θα περνάς από το κανόνι θα το βάλουμε να βαρέσει για να το προσέξεις :-). Πως και κατάφερες να μην το δεις;
Βλέπω αρκετές νέες συμμετοχές από τα μέρη σου. Θα σου πω το ίδιο που είπα και στον Παύλο. Σιγά σιγά να οργανώνετε και εσείς κάποιον αγώνα προς τα εκεί. Έχετε ωραία μέρη που πρέπει να γνωρίσουμε.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2012 :  12:46:51  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by stathis-gev

Βασίλη φέτος την ώρα που θα περνάς από το κανόνι θα το βάλουμε να βαρέσει για να το προσέξεις :-). Πως και κατάφερες να μην το δεις;
Βλέπω αρκετές νέες συμμετοχές από τα μέρη σου. Θα σου πω το ίδιο που είπα και στον Παύλο. Σιγά σιγά να οργανώνετε και εσείς κάποιον αγώνα προς τα εκεί. Έχετε ωραία μέρη που πρέπει να γνωρίσουμε.


και όμως δεν το είδα!!!!!!!! Είχα ψοφήσει και είχα και 1 πονεμένο πόδι που με εκδικήθηκε μετά για 14 μήνες.
Τα μέρη μου είναι πεθαμένα δρομικά. Ναι μεν υπάρχουν διάφοροι τύποι που τρέχουν αριστερά δεξιά και τίποτα άλλο σοβαρότερο.
Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αλλά η Αλεξπολη είναι γενικά πεθαμένη όπου και να την πιάσεις ενώ έχει τη δυναμική για κάτι καλύτερο. Κάτι ψιλοαγώνες έχουν οργανωθεί μέχρι 8 χλμ που μόνο από τύχη μαθαίνεις ότι διοργανώνονται.
Εσάς στη Κομοτηνή πάντως σας ζηλεύω, βρίσκεστε αρκετά χρόνια μπροστά. Αν είχατε και θάλασσα.....
Επίσης ο Σπάρτακος Ροδόπης πρέπει να είναι αρκετά δυνατός σύλλογος.

The more you hurry to succeed, the longer it will take to succeed.

Edited by - gargadua on 14/11/2012 12:49:04
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

nikolasss
Advanced Forum-Runner

Greece


264 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2012 :  13:33:23  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Δεν έχω τρέξει τον αγώνα, αλλά το μέρος είναι πολύ όμορφο!

"run on and on"
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 14/11/2012 :  13:36:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Να τους πεις να βάλουν και 1 ταμπέλα μεγάλη: ΠΡΟΣΟΧΗ, ΚΑΝΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

The more you hurry to succeed, the longer it will take to succeed.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

JohnRun
Newbie Forum Runner

12 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 18/11/2012 :  22:47:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Μια εβδομαδα εμεινε!! Μακαρι να χουμε τον καιρο με το μερος μας..Δεν εχω τρεξει τον αγωνα αλλα εχω βρεθει στη Νυμφαια (επισκεπτης στο ομωνυμο οχυρο) και προκειται περι πανεμορφου αλσους!! Καλη μας επιτυχια λοιπον!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

stathis-gev
Newbie Forum Runner

Greece


22 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2012 :  13:14:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τον καιρό θα τον μάθουμε σε μερικές μέρες. Μακάρι να είναι όπως χθες ηλιόλουστος. Πολύς κόσμος στα μονοπάτια το Σαββατοκύριακο αφού καθάρισμα και σηματοδότηση έχουν τελειώσει.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

gargadua
Master Forum-Runner

Afghanistan


7473 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 19/11/2012 :  15:53:08  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ας έχει κρύο ή δροσιά και με τον ήλιο βλέπουμε. Ίσως φέτος να έρθω με παπούτσια δρόμου.

The more you hurry to succeed, the longer it will take to succeed.

Edited by - gargadua on 19/11/2012 15:53:49
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 4 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000