Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας; Νο 7
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 105

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  11:32:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by winarg

quote:
Originally posted by spy

...σημερα το πρωι ... δεν ειχε τρεξιμο, αλλα 70' ασκησεις ενδυναμωσης κορμου και χεριων! Η πελματιαια παντα παρουσα ...το ποσο ενοχλητικη ειναι θα φανει αυριο το πρωι!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


Αν την χρειαστείς (https://thesock.com/) μην τολμίσεις και δεν το πεις... Ακόμα και προληπτικά αν τη θες
Στα δικά μου... 10 χλμ με πολύ πολύ μπλα μπλά έχοντας παρέα τον Τρεχαντίρη. Τελικά αρχίζω να πιστεύω πως όταν μια εύκολη προπόνηση βγαίνει σύσκολα, σημαίνει πως η προηγούμενη δυνατή προπόνηση πήγε καλά



Για πες ένα μίνι review για τη σέξυ κάλτσα Αργύρη.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  11:46:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by winarg

quote:
Originally posted by spy

...σημερα το πρωι ... δεν ειχε τρεξιμο, αλλα 70' ασκησεις ενδυναμωσης κορμου και χεριων! Η πελματιαια παντα παρουσα ...το ποσο ενοχλητικη ειναι θα φανει αυριο το πρωι!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


Αν την χρειαστείς (https://thesock.com/) μην τολμίσεις και δεν το πεις... Ακόμα και προληπτικά αν τη θες
Στα δικά μου... 10 χλμ με πολύ πολύ μπλα μπλά έχοντας παρέα τον Τρεχαντίρη. Τελικά αρχίζω να πιστεύω πως όταν μια εύκολη προπόνηση βγαίνει σύσκολα, σημαίνει πως η προηγούμενη δυνατή προπόνηση πήγε καλά



Για πες ένα μίνι review για τη σέξυ κάλτσα Αργύρη.


Άρη την είχα χρησιμοποιήσει το 2013 στον πρώτο Μαραθώνιο που με έχει πιάσει η πελματιαία και δεν ήθελε να περάσει.
Θεωρώ πως η κάλτσα βοήθησε αρκετά καθώς βοηθάει ώστε η πελματιαία να είναι όλο το βράδυ τεντωμένη (δεν ξέρω πως να το πω αλλιώς...) οπότε το πρωί δε νιώθεις τον κλασικό πόνο με το που πατάς στο πάτωμα.
Επειδή πρέπει να τη φοράς στον ύπνο, θέλει λίγη συνήθεια αλλά γενικά δεν ενοχλεί.
Ελπίζω να σε βοήθησα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sonik
Forum-Runner

Greece
121 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  12:41:32  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Tempo σήμερα με ολίγη περιπέτεια. Είχα ένα μπούκωμα 2-3 μέρες αλλά αφού δεν είχα πυρετό είπα πάω. 3.2χμ ζέσταμα και ξεκίνησα για 12-13χλμ στο 4:50 σκεφτόμουν καλού κακού. Στα 6.5χλμ και ενώ πήγαινα στο 4:42 τηλέφωνο από τα κορίτσια ότι έχουν κλειδωθεί εκτός διαμερίσματος αλλά εντός της περίφραξης της πολυκατοικίας. Περπατοτρέχοντας (12 λεπτά) τις σώζω και επιστρέφω. Έκανα άλλα 6χλμ στο 4:31 αναπάντεχα. Συνολικά 17χλμ στο 4:50, μια χαρά καθώς προχθές σε διαλειμματική δεν μπορούσα να κάνω 1600μ πιο γρήγορα από 4:30/χλμ

..
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  13:09:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by winarg

quote:
Originally posted by spy

...σημερα το πρωι ... δεν ειχε τρεξιμο, αλλα 70' ασκησεις ενδυναμωσης κορμου και χεριων! Η πελματιαια παντα παρουσα ...το ποσο ενοχλητικη ειναι θα φανει αυριο το πρωι!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


Αν την χρειαστείς (https://thesock.com/) μην τολμίσεις και δεν το πεις... Ακόμα και προληπτικά αν τη θες
Στα δικά μου... 10 χλμ με πολύ πολύ μπλα μπλά έχοντας παρέα τον Τρεχαντίρη. Τελικά αρχίζω να πιστεύω πως όταν μια εύκολη προπόνηση βγαίνει σύσκολα, σημαίνει πως η προηγούμενη δυνατή προπόνηση πήγε καλά



Για πες ένα μίνι review για τη σέξυ κάλτσα Αργύρη.



...Αργυρη ευχαριστω πολυ!Μεχρι στιγμης ελεγχεται η κατασταση! Αυριο θα τρεξω ... και μεθαυριο παλι αποχη! Αν περασει η αλλη εβδομαδα χωρις επιδεινωση της καταστασης ... θα αισιοδοξουμε ... και δεν θα σου τη ζητησω!Παντως ... επειδη θελω να ειμαι προνοητικος...εκανα κι εγω μια παραγγελια της ιδιας καλτσας απο το Amazon ...αλλα φυσικα θα χρειασθει καποιος χρονος για να φθασει!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  13:24:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by spy

quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by winarg

quote:
Originally posted by spy

...σημερα το πρωι ... δεν ειχε τρεξιμο, αλλα 70' ασκησεις ενδυναμωσης κορμου και χεριων! Η πελματιαια παντα παρουσα ...το ποσο ενοχλητικη ειναι θα φανει αυριο το πρωι!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


Αν την χρειαστείς (https://thesock.com/) μην τολμίσεις και δεν το πεις... Ακόμα και προληπτικά αν τη θες
Στα δικά μου... 10 χλμ με πολύ πολύ μπλα μπλά έχοντας παρέα τον Τρεχαντίρη. Τελικά αρχίζω να πιστεύω πως όταν μια εύκολη προπόνηση βγαίνει σύσκολα, σημαίνει πως η προηγούμενη δυνατή προπόνηση πήγε καλά



Για πες ένα μίνι review για τη σέξυ κάλτσα Αργύρη.



...Αργυρη ευχαριστω πολυ!Μεχρι στιγμης ελεγχεται η κατασταση! Αυριο θα τρεξω ... και μεθαυριο παλι αποχη! Αν περασει η αλλη εβδομαδα χωρις επιδεινωση της καταστασης ... θα αισιοδοξουμε ... και δεν θα σου τη ζητησω!Παντως ... επειδη θελω να ειμαι προνοητικος...εκανα κι εγω μια παραγγελια της ιδιας καλτσας απο το Amazon ...αλλα φυσικα θα χρειασθει καποιος χρονος για να φθασει!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


!!! Θα σε μαλώσω!!!
Καλά βρε, σου είπα να σου δώσω την κάλτσα για να πάρεις καινούργια;;; Δεν είναι και φτηνή.
Αν προλαβαίνεις ακύρωσε την παραγγελία, πάρε τη δικιά μου και αν σου αρέσει πάρε μια.
Δεν είναι καιρός για έξοδα!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

as400
Advanced Forum-Runner

Greece
364 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  13:35:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Παιδια ειδα την καλτσα στο site και επειδη ενα ψιλοπροβληματακι το εχουμε , θα ηθελα να ρωτησω τον τροπο χρησης της .
Τη φορας την ωρα που εισαι ξαπλωμενος η οταν βλεπεις τηλεοραση και
βοηθαει στο να σου περασει το προβλημα ???
Ενας ορθοπεδικος μου ειχε πει κανω την ιδια κινηση-διαταση που κανει η καλτσα , με μια πετσετα ...............σιγα μην την εκανα .
Η καλτσα μου φαινεται πιο πιθανο να την φοραω

AS400
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tzatzikis90
Elite Forum-Runner

Greece


1555 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  13:41:21  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Γιώργο καλά τα υπολόγισες, 14 χιλιόμετρα βγήκαν συνολικά! είπε κανείς πως την παλεύω!? χαχα!

Μανώλη ξέρω πως εγκρίνεις απόλυτα τη χτεσινή μου προπόνηση, μην το αναλύσουμε παραπάνω όμως χαχαχα!

γύρισα από το κέντρο και τις δουλειές που είχα και έχω ακουμπήσει τα πόδια ψηλά στον τοίχο! επίσης απ το πρωί έχω ξεκινήσει υδατανθράκωση και ενυδάτωση δίχως αύριο! το πρόγραμμα δίνει ρυθμό 5:04 αύριο, θέλω να ελπίζω πως θα τα καταφέρουμε!

Τάσος

know your limits. then destroy them.

Edited by - tzatzikis90 on 09/10/2015 13:44:39
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  13:45:12  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by as400

Παιδια ειδα την καλτσα στο site και επειδη ενα ψιλοπροβληματακι το εχουμε , θα ηθελα να ρωτησω τον τροπο χρησης της .
Τη φορας την ωρα που εισαι ξαπλωμενος η οταν βλεπεις τηλεοραση και
βοηθαει στο να σου περασει το προβλημα ???
Ενας ορθοπεδικος μου ειχε πει κανω την ιδια κινηση-διαταση που κανει η καλτσα , με μια πετσετα ...............σιγα μην την εκανα .
Η καλτσα μου φαινεται πιο πιθανο να την φοραω

AS400


Η βασική χρήση είναι κατά τη διάρκεια του ύπνου
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  13:54:54  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by winarg

quote:
Originally posted by spy

quote:
Originally posted by Aroulio

quote:
Originally posted by winarg

quote:
Originally posted by spy

...σημερα το πρωι ... δεν ειχε τρεξιμο, αλλα 70' ασκησεις ενδυναμωσης κορμου και χεριων! Η πελματιαια παντα παρουσα ...το ποσο ενοχλητικη ειναι θα φανει αυριο το πρωι!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


Αν την χρειαστείς (https://thesock.com/) μην τολμίσεις και δεν το πεις... Ακόμα και προληπτικά αν τη θες
Στα δικά μου... 10 χλμ με πολύ πολύ μπλα μπλά έχοντας παρέα τον Τρεχαντίρη. Τελικά αρχίζω να πιστεύω πως όταν μια εύκολη προπόνηση βγαίνει σύσκολα, σημαίνει πως η προηγούμενη δυνατή προπόνηση πήγε καλά



Για πες ένα μίνι review για τη σέξυ κάλτσα Αργύρη.



...Αργυρη ευχαριστω πολυ!Μεχρι στιγμης ελεγχεται η κατασταση! Αυριο θα τρεξω ... και μεθαυριο παλι αποχη! Αν περασει η αλλη εβδομαδα χωρις επιδεινωση της καταστασης ... θα αισιοδοξουμε ... και δεν θα σου τη ζητησω!Παντως ... επειδη θελω να ειμαι προνοητικος...εκανα κι εγω μια παραγγελια της ιδιας καλτσας απο το Amazon ...αλλα φυσικα θα χρειασθει καποιος χρονος για να φθασει!

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!


!!! Θα σε μαλώσω!!!
Καλά βρε, σου είπα να σου δώσω την κάλτσα για να πάρεις καινούργια;;; Δεν είναι και φτηνή.
Αν προλαβαίνεις ακύρωσε την παραγγελία, πάρε τη δικιά μου και αν σου αρέσει πάρε μια.
Δεν είναι καιρός για έξοδα!!!



...μην ξεχνας οτι εξοικονομω χρηματα ... απο το ανυποδητο, αλλα να σου πω την αληθεια περσι αντιστοιχη περιοδο ... ειχα παθει κατι αναλογο (πτωση μεταταρσιων) ... κι απ'αυτα που διαβασα ειδα οτι η συγκεκριμενη καλτσα κανει καλο και σ'αυτο!Αφου λοιπον καταπονω πολυ τα πελματα μου ... κι αυτα διαμαρτυρονται ... σκεφτηκα οτι θα ηταν χρησιμο για προληπτικους και μονο λογους να εχω την καλτσα ... αλλωστε δεν εχω κανει και κανενα συμβολαιο οτι μελλοντικα δεν θα μου χρειασθει ποτε ξανα...!Παντως ... αν αργησει να ερθει... και την χρειασθω νωριτερα (πραγμα που το απευχομαι)... θα στη ζητησω ...και γι'αυτο σ'ευχαριστω εν των προτερων!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

Aroulio
Elite Forum-Runner

1580 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  14:31:41  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Ευχαριστώ Αργύρη,

Μάλλον με πετσέτα θα πειραματιστώ (πέραν του πάγου) καθώς κοιμάμαι μπρούμυτα, οπότε δε βλέπω να βολεύει η κάλτσα.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

tazi
Senior Forum-Runner



726 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  17:02:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
19 και σημερα.. προπονησεις για τον ΑΜΑ! Το φαγαμε το γαιδαρο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 09/10/2015 :  19:48:09  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by tazi

19 και σημερα.. προπονησεις για τον ΑΜΑ! Το φαγαμε το γαιδαρο.


ΟΛΕ!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2015 :  09:13:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...26 χλμ σημερα στα βορεια προαστια και στο Δασος Συγγρου σε 135'! Επρεπε να το παω πιο σιγα...!
https://connect.garmin.com/modern/activity/923287028

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2015 :  10:43:07  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
4κμ ζεσταμα.
4x4κμ σε ρυθμο 4.30''/κμ με 1' διαλ.jogging (200m)
1o,2o,k 4ο στο 4.30''/κμ το 3ο μου εφυγε λιγο στο 4.26''/κμ..
2κμ αποθερ.

Πολυ υγρασια ρε παιδι μου κολαγα ολοκληρος πριν καν ξεκινησω το ζεσταμα..
..τουλαχιστον οι παλμοι ηταν σε φυσιολογικα επιπεδα..

ρεπο αυριο ή ενα χαλαρο πολυ 8αρακι αναλογα με το τι θα μου πει το σωμα μου
Καλο Σ/Κ σε ολους με πολλα καλα και ηρεμα χιλιομετρα!

''Run Smart..Run For Life''
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/10/2015 :  10:53:33  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by sotos-marathon

4κμ ζεσταμα.
4x4κμ σε ρυθμο 4.30''/κμ με 1' διαλ.jogging (200m)
1o,2o,k 4ο στο 4.30''/κμ το 3ο μου εφυγε λιγο στο 4.26''/κμ..
2κμ αποθερ.

Πολυ υγρασια ρε παιδι μου κολαγα ολοκληρος πριν καν ξεκινησω το ζεσταμα..
..τουλαχιστον οι παλμοι ηταν σε φυσιολογικα επιπεδα..

ρεπο αυριο ή ενα χαλαρο πολυ 8αρακι αναλογα με το τι θα μου πει το σωμα μου
Καλο Σ/Κ σε ολους με πολλα καλα και ηρεμα χιλιομετρα!

''Run Smart..Run For Life''



...Σωτηρη, καλα λεει ο Μανωλης:τοσο εσυ, οσο κι ο Αργυρης, εχετε ξεφυγει εντελως σε βαθμο τετοιο που θα του βγαλετε τη γλωσσα του "λαγου"! Τι κανετε στα LR εκει στον Υμηττο ... και δεν μας τα λετε???

...καθε χιλιομετρο κι ενα δακρυ χαρας κι ευτυχιας...στο μοναχικο δρομο των ονειρων!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 105 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000