Nutrinews
RunningNews.gr Forum
RunningNews.gr Forum
Αρχική | Προφίλ | Εγγραφή | Ενεργά Θέματα | Μέλη | Αναζήτηση | FAQ
Όνομα χρήστη:
Κωδικός:
Αποθήκευση Κωδικού
Ξεχάσατε Κωδικό?

 Όλα τα Forum
 Τα πάντα για το τρέξιμο
 Προπόνηση & Απόδοση
 Λοιπόν; Πως πάει η προπόνησή σας;;;;;; Νο 3
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Previous Page | Next Page
Συγγραφέας Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα
Page: of 209

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 10/02/2014 :  23:21:40  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...μετα το χθεσινο αγωνα της Πατρας...σημερα 25'ασκησεις ενδυναμωσης και στη συνεχεια 2 χλμ κολυμβηση για αποθεραπεια σε 56', ενω για αυριο προβλεπεται ενα χαλαρο τρεξιματακι 5 χλμ!!!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgos277
Forum-Runner

Greece


75 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2014 :  07:15:24  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλημερα σε ολους
Για εχτες 4 χλμ το πρωι σε στιβο σε 21 λεπτα και 10 χλμ το βραδυ σε δρομο σε 54 λεπτα
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2014 :  10:00:14  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
6x1600 στην πρωινή ζώνη του γηπέδου όπου μερικοί (ονόματα δε λέμε) έχουν εξαφανιστεί :-)
Σύνολο βγήκαν 16χλμ. Βγήκε το μεροκάματο και σήμερα!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2014 :  13:18:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by zoro

πάνω που πήγα να γράψω κάτι και είδα πριν τα του Σαρίδη......xaxaxa.....
.....φίλε μου μην ξαναγράψεις εδώ...xixixi....



...εντάξει μωρέ πως κάνεις έτσι; Τί έκανε ο άνθρωπος; 6 χιλιαράκια σε έναν άνετο ρυθμό....ντααααααάξειιιιι μωρέ...σιγά τα αβγά!!!...στην επόμενη δεκαετία θα τον "έχουμε" και εμείς τον Παύλο!

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2014 :  13:22:36  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by winarg

6x1600 στην πρωινή ζώνη του γηπέδου όπου μερικοί (ονόματα δε λέμε) έχουν εξαφανιστεί :-)
Σύνολο βγήκαν 16χλμ. Βγήκε το μεροκάματο και σήμερα!



...έριξες το γάντι και το σήκωσα!

...σήμερα ήρθα στην "ύστερη" πρωινή βάρδια! Για εναλλασόμενα διχίλιαρα...βγήκε το μεροκάματο και δεν έχω παράπονο!

5 Χ 2000 εναλλασόμενα λοιπόν με τα γρήγορα (Χ 3) να βγαίνουν κλειδωμένα στο 4'/km και τα αργά (Χ 2) στο 4'40''/km. Λίγο κουρασμένος από τα χθεσινά εναλλασόμενα χιλιάρια, οπότε αύριο ρικάβερης...

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2014 :  13:28:59  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by trexantiris

quote:
Originally posted by winarg

6x1600 στην πρωινή ζώνη του γηπέδου όπου μερικοί (ονόματα δε λέμε) έχουν εξαφανιστεί :-)
Σύνολο βγήκαν 16χλμ. Βγήκε το μεροκάματο και σήμερα!



...έριξες το γάντι και το σήκωσα!

...σήμερα ήρθα στην "ύστερη" πρωινή βάρδια! Για εναλλασόμενα διχίλιαρα...βγήκε το μεροκάματο και δεν έχω παράπονο!

5 Χ 2000 εναλλασόμενα λοιπόν με τα γρήγορα (Χ 3) να βγαίνουν κλειδωμένα στο 4'/km και τα αργά (Χ 2) στο 4'40''/km. Λίγο κουρασμένος από τα χθεσινά εναλλασόμενα χιλιάρια, οπότε αύριο ρικάβερης...

Free your feet...free your senses!


Έλα την Πέμπτη για λαγός,
θα έχει marathon pace :-)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trexantiris
Master Forum-Runner

Greece


5735 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2014 :  14:00:05  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
@Winarg. Αργύρη την Πέμπτη θα έρθω πάλι στην "ύστερη" πρωινή βάρδια (08:30) και έχω και εγώ να κάνω ένα Marathon Pace (δοκιμαστικά βέβαια γιατί δεν ξέρω ποιο θα είναι πλέον το νέο μου "μετατραυματικό" Marathon Pace). Ίσως το πάω στο 4'20'' - 4'25'' για λίγα χιλιόμετρα...θα δούμε! Δυστηχώς λόγω κάποιων υποχρεώσεων αυτές τις μέρες δεν μπορώ να εμφανιστώ στην πολύ πρωινή βάρδια του γηπέδου...απουσιολόγε μην μου βάλεις πολλές απουσίες σε παρακαλώ! Από βδομάδα πίσω στις επάλξεις...

Free your feet...free your senses!
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

winarg
Elite Forum-Runner



1902 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2014 :  14:02:22  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
quote:
Originally posted by trexantiris

@Winarg. Αργύρη την Πέμπτη θα έρθω πάλι στην "ύστερη" πρωινή βάρδια (08:30) και έχω και εγώ να κάνω ένα Marathon Pace (δοκιμαστικά βέβαια γιατί δεν ξέρω ποιο θα είναι πλέον το νέο μου "μετατραυματικό" Marathon Pace). Ίσως το πάω στο 4'20'' - 4'25'' για λίγα χιλιόμετρα...θα δούμε! Δυστηχώς λόγω κάποιων υποχρεώσεων αυτές τις μέρες δεν μπορώ να εμφανιστώ στην πολύ πρωινή βάρδια του γηπέδου...απουσιολόγε μην μου βάλεις πολλές απουσίες σε παρακαλώ! Από βδομάδα πίσω στις επάλξεις...

Free your feet...free your senses!


Θα σε βάλω να τρέχεις με τα βαρίδια και στα 2 πόδια :-)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

kalogeridis
Elite Forum-Runner

Greece


2099 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 11/02/2014 :  14:32:06  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
σημερα στο Κιλκις ξανα! εχει εξελιχθει σε προσωπικο προπονητικο κεντρο!!!
8 χλμ στο 6'00''/χλμ (στοχος 5'38''-6'01''). το πηγα αργα στην αρχη (πρωτα 4 χλμ) αφου φοβηθηκα μη ζορισω το ηδη επιβαρυμενο αριστερο γονατο. στο δευτερο μισο το πηγα αρκετα γρηγορα χωρις τελικα να πονεσω ωστε να καλυψω τις ελαχιστερς χρονικες απαιτησεις του προγραμματος. ειμαι ικανοποιημενος αφου βρηκα το πατημα για τα skechers τα οποια παλι καναν να μου δωσουν φουσκαλες στις καμαρες αλλα λιγοτερο απο την πρωτη φορα. προφανως βελτιωνω την τεχνικη μου. την πεμπτη εχω ακριβως την ιδια προπονηση αλλα θα ψαξω τη μεγιστη απαιτηση του προγραμματος (5'38'') παλι με τα skechers.
επισης εκανα 1,5 χλμ προθερμανση, βασικες διατασεις, κυριως μενου, 1χλμ αποθεραπεια στο χορταρι του σταδιου και κομπλαδουρα διατασεων για φιναλε.
τωρα παγο και μια μερα ξεκουραση ( επαγγελματικες υποχρεωσεις)
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giorgos277
Forum-Runner

Greece


75 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2014 :  10:57:20  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
καλημερα σε ολους
10 χλμ σε χωματοδρομο με ζορικες ανηφορες τα πρωτα 2 χλμ σε πολυ χαλαρο ρυθμο γιατι ηξερα τι με περιμενε απο εκει και περα,πολυ ωραια διαδρομη και η συννεφια με βοηθησε στο μεγιστο.
χρονος στο 58:31
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

sotos-marathon
Elite Forum-Runner

Greece
1737 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2014 :  12:32:00  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Εχθες 4κμ ζεσταματακι, 4x100μ ανοιγματακια, 7x1000μ απο 4.07''-4.10'' με 1' διαλ. 2κμ χαλαρα.
Σημερα: 10κμ με 5'/κμ + 4x100μ ανοιγματα.

Την ανοιξη αν δεν την βρεις,την φτιαχνεις!

Οδυσσεας Ελυτης
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

trickster
Advanced Forum-Runner



211 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2014 :  15:36:16  Εμφάνιση Προφίλ  Visit trickster Προσωπική Σελίδα  Απάντηση σε αποστρόφους
Χθες τέμπο 10km στα 4.50/km και 1χλμ cool down.

με τσιμπίσαν οι δικέφαλοι πίσω και αναγκάστηκα στα τελευταία χλμ να κόψω.. κρίμα γιατί από καρδιά πήγαινα και αλλο.
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

runner1979
Senior Forum-Runner

Greece


637 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2014 :  17:16:46  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
άνετο 25ρι LR στο 5:20 αλλά δυστυχώς μετά το τέλος επανήλθε ο γνώριμος μυικός σπασμός μεταξύ γαστροκνήμιου και υποκνημίδιου
Δύσκολα τα πράγματα. Αν δεν επανέλθει μέσα στην επόμενη εβδομάδα σταματώ τουλάχιστον μέχρι το καλοκαίρι αφού δεν δείχνει να περνά οριστικά το πρόβλημα. Για να δούμε τί θα δούμε
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

giakos
Senior Forum-Runner

Greece


448 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2014 :  22:12:56  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
Τετάρτη 12/02/2014....αρχικος στοχος 12 χλμ στα 6,5 χλμ η κουραση με νικησε....συν οτι την δεξια γαμπα την ενιωσα λογο βαρια....σταματησα και λεω να δοκιμασβ το σαββατο το πρωι ξεμουδιασμα και κυριακη ενα LR....Δεδομενου οτι προετοιμαζομαι για τον ημιμαραθωνιο 23-03 απογοητευτηκα πολυ....

Δεν προλαβαίνω.......
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας

spy
Master Forum-Runner

Greece


2817 Δημοσιεύσεις

Δημοσιεύθηκε - 12/02/2014 :  22:23:30  Εμφάνιση Προφίλ  Απάντηση σε αποστρόφους
...4 χλμ προθερμανση...στη συνεχεια 9Χ1000 σε 4'50" με 1'20" διαλειμμα με αργο περπατημα ... και τελος 2 χλμ αποθεραπεια , συνολο 16 χλμ!Ολα τα 1000αρια βγηκαν καλυτερα...παρα τα συνεχομενα ζιγκ-ζαγκ στο στιβο του Ζηρινειου, εξαιτιας των περιπατητων (τι κακο κι αυτο!!!), που δεν εννοουσαν στην κυριολεξια ν'αφησουν ενα διαδρομο κενο γι'αυτους που ετρεχαν!

http://connect.garmin.com/activity/444344017
Μετάβαση στην κορυφή της σελίδας
Page: of 209 Προηγούμενο Θέμα Θέμα Επόμενο Θέμα  
Προηγούμενη σελίδα | Επόμενη σελίδα
 Νέο Θέμα  Απάντηση στο θέμα
 Εκτυπώσιμη μορφή
Μετάβαση σε:
RunningNews.gr Forum © RunningNews.gr Go To Top Of Page
Snitz Forums 2000